Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 5G: mindmeghalunk

Hozzászólások

(#137) Vesa válasza Hunguardian (#135) üzenetére


Vesa
veterán

"Hosszú évek, évtizedek fogják megmutatni ennek a technikának a káros hatását. De akkor sem lesz senki felcimkézve az utcán, hogy a "mobilomtól kaptam rákot", stb. A cégek pedig mélyen hallgatni fognak erről "

Marhaság! Ha ez igaz lenne, akkor nem létezne mai napig semmiféle szigorítása a dohányzásnak. Ott is kellett pár évtized, mire konkrét, komolyan vehető adatok álltak rendekezésre, de semmiféle ipari lobbi nem volt elég ahhoz, hogy ezeket az adatokat, és az ismeretükben hozott tiltó, szigorító intézkedéseket elnyomja! Pedig a dohányipar méretében simán megvolt akkora, mint a mobilszektor, ha nem nagyobb! Most tényleg, nézz már szét a a konkrétumok világában is néha, mielőtt butaságokat beszélsz.

"majdnem 150-szerese például a salzburgi határértéknek, de még az engedékenyebb olaszországinak is a 15-szöröse"

Én az egészségre gyakorolt hatással kapcsolatos mérésekről beszéltem! Ezzel együtt, azt jelen cikk is írja, hogy a bázisállomások környékén, huzamosabb ideig a sugárzásnak kitett emberek esetében látnak esélyt a káros hatásokra, bár erre vonatkozó egzakt bizonyíték sincsen, további vizsgálatokat igényel. A vita viszont alapvetően azon folyik, hogy az átlagembert érő sugárzás veszélyes-e!
Ahogy nem egészséges egy atomreaktor sugárzó fűtőszála mellett sétafikálni, miközben semmi bajod nem lesz egy mellkasröntgentől!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 5G: mindmeghalunk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.