Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 5G: mindmeghalunk

Hozzászólások

(#101) sittes79


sittes79
addikt

Nekem az a kérdésem, hogy mikor lesz ebből legalább a mai-hoz hasonló 4G lefedettség!? Illetve korlátlan adatforgalom?

(#102) Roland-87 válasza doooo (#93) üzenetére


Roland-87
aktív tag

Óó pedig van itt nem is 1 laposföldes is ám, az szerintem az alja mindennek. Csak keress rá arra a cikkre hogy űrsétán a Redmi Note 7 és olvasgasd az alatta található kommenteket. És még ő kéri ki magának hogy szakmai portálon ne terjesszünk olyan hülyeségeket hogy a föld gömb, azóta több topikban is belefutottam hasonló agymenésekbe, szomorú de itt is van sok buta és konteóhívő ember, talán annyi nincs mint a közösségi oldalakon de jóval több mint amennyi kellene.

Az 5G-vel ugyanez a helyzet, eszembejut egy történet ismerősömmel aki régen a Westel 900-nál dolgozott és építették az akkori gsm bázisállomásokat, és az egyik panelház tetejére felkerült az antenna amire a lakók őrült nagy tiltakozásba kezdtek és sokuk már orvoshoz rohangált mert mindenféle tüneteik lettek meg a fejük fájt hányingerük volt aztán utána már a fél lakóközösség is elkezdte tapasztalni magán ugyanazokat a tüneteket, a cirkusz addig fajult hogy a végén tényleg át is kellett tenni egy másik helyre a cellát. A poén az egészben az hogy az az antenna soha nem sugárzott ugyanis még áram sem volt az állomáshoz behúzva de az ott élők már majdnem meg is haltak tőle. Placebó érdekes dolgokra képes, tehát ha tömegesen rettegni fognak az 5G sugárzásától akkor lehet tényleg lesz is kimutatható növekedés a tünetekben mert az ember ha nagyon belelovalja magát akkor képes előidézni azokat, sőt állítólag akik állandóan attól rettegnek hogy rákosak lesznek valóban kimutathatóan nagyobb arányban is lesznek azok.

(#103) salapp válasza kilua (#42) üzenetére


salapp
addikt

Az 1G a legkárosabb mind közül, de csak, ha O1G. ;]
Belélegezve a monoorbanegygéid, a hallójáraton keresztül a szervezetbe jut, felszívódva, a véráramba jutva roncsolja az agyat. A tünetegyüttes neve propagadoidiotizmus.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#104) Karmko


Karmko
tag

Imádom, mikor valaki megkérdőjelezi a mainstreamet, és egyből jönnek az alufólia sapkával és a gyíkemberekkel.
Kedvencem a mai napig a 9:11-es mainstream érvelés.
Kiadtak egy több száz oldalas jelentést neves szakértőkkel, kik kétséget kizáróan(!) megállapították, hogy terrortámadás történt, és a becsapódó repülők miatt dőlt össze az ikertorony.
Természetesen sok más szakértő már ezerszer megcáfolta a hivatalos eredményt.
- ép útlevele a "terroristának" ott, ahol megolvadt az acél
- kerozin alacsonyabb hőfokon égése, mint az acél olvadáspontja
- fényképeken is jól látható acél tartószerkezetek nyíl egyenes elválása egymástól => termit
- a videófelvételeken is jól látható mikrorobbantások minden emeleten az összedőléskor
- tűzoltók általi beszámolók a nagyobb robbanásokról alsóbb szinteken
- a Pentagonba becsapódó repülő elpárolgott! Egyetlen egy alkatrész sem maradt belőle.
- A Pentagonnál az épületet ért kár szélessége kisebb, mint a repülő fesztávolsága
- WTC-nél nagyságrendekkel kisebb létszám volt jelen a becsapódásnál (főként a közép- és felső vezetők maradtak otthon)
- röviddel a támadás előtt Larry Silverstein által kötött biztosítás, mely tartalmazott egy új elemet: terrortámadás esetére szóló biztosítás!
- a 7. épület összeomlása, melyet semmi sem indokolt.
A sort lehet folytatni. Azonban valahogy ezekről nem szabad tudomást venni, és a mainsteam a mai napig nyomja a számára előnyösebb verziót. Ha pedig kétségbe vonod ezt, akkor jönnek a nagyon okosak és nagyon frusztráltak, és hozzád vágják a az alufólia sapkát, a gyíkembert és a laposföldet.

Persze, lehetséges, hogy az 5G-nek nincs semmiféle káros hatása, de engedjük már meg, hogy legyenek kételkedők. Jó párszor bebizonyította már a mainstream, hogy úgy hazudnak, ahogy éppen az érdeküket szolgálja.

(#105) Degeczi válasza Karmko (#104) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha magad is durva csúsztatásokat, rosszabb esetben szimpla hazugságokat vágsz ide, azzal nem vagy előrébb. Ez valóban semmivel nem különb a gyíkembereknél.

(#106) Karmko válasza Degeczi (#105) üzenetére


Karmko
tag

Melyik a hazugság?

(#107) salapp válasza Karmko (#104) üzenetére


salapp
addikt

A 911-et inkább ne keverjük ide, nagyon más. Majd ha mindezt átnyálaztad, vagy legalább a felét, akkor érdemben lehet nyilatkozni.
https://www.ae911truth.org
Véleményhuszárkodás megy nyakló nélkül.
Olyan korban élünk, amikor a dízel a gyilkos, közben meg senki sem beszél az autógumik lemorzsolódásos szennyezéséről, hogy mennyibe kerül egy akkumulátor után a károsanyag-kezelés, vagy arról, miért mentek 2018-ban csak Németországban az összes megtett útból 30%-ban üresen a kamionok.
Ezek az érdekes kérdések, nem a gretathunbergeskedés, agyatlankodás.
Az ilyen tesztek helyett tartalmasabb pl. a Thank you for smoking c. film megtekintése.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#108) Degeczi válasza Karmko (#106) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pl. a "nem létező Pentagonos repülőalkatrészek" nagyon otromba hazugság, ezer helyen megtalálod a cáfolatát, képekkel is. De tényleg nem idevaló, vannak erre megfelelő konetós oldalak.

(#109) MasterMark válasza Degeczi (#108) üzenetére


MasterMark
titán

Mostmár ez az a konteós oldal. :DDD

Switch Tax

(#110) salapp válasza MasterMark (#109) üzenetére


salapp
addikt

Trigger, ha valaki ex katedra és látszólag nulla lepkefinggal a kérdés kapcsán, kinyilatkoztat egy ilyen 911 hoaxosat. Nyomasztó, hogy vagyunk hülyék, akik reagálunk, segíteni úgysem lehet a legtöbbeken.
Ez amúgy is egyre rosszabb lesz, hiszen egyre több dolog lesz, amire rákérdezni sem lehet.
Oegygéországban egyik véglet, de pl. most jövünk hazafelé Wirschaffendasországból és személyesen azért megnyílnak a németek és panaszkodnak, mekkora liberálfasizmus van, ha nem PC, amit mondasz kuss, sőt, már csináltak honlapokat, ahol a tisztelt állampolgár feljelentheti polgártársát, ha szerinte gyűlöletet keltő volt a nézése, mozdulata, bármely szava. Minden médiafelületet szétcenzúráznak, ha arab-migráns-lgbtq témában nemtetszés jelenne meg.
Rádióban óránként hirdetik a legnagyobb német aktuál-shownűsort, a Qeen of drag-t, mottó: Deutschland braucht ein Queen (Németországnak királynő kell). Be-teg világ.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#111) Karmko válasza Degeczi (#108) üzenetére


Karmko
tag

Ezekre a képekre gondolsz?
[link]
Azta mindenit! Előkerült pár csomagtartó kompatibilis alkatrész, hogy hogy nem, az egyik pont egy American Airlines-es felirattal. Hurrá!
Mutass egy képet, amikor még nem hemzsegtek ott az FBI-osok a helyszínen, és ott van a fotón mondjuk egy titániumból készült gépkocsi méretű turbinalapát! :)
Vagy keress nekem 1 azaz egy videófelvételt a Pentagonba becsapódó repülőről, hisz a világ egyik legjobban védett épületéről van szó, csak van ott pár kamera, ami felvehette azt... :)
Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#112) Vesa válasza w.miki (#58) üzenetére


Vesa
veterán

Ez a koherens érvelés dolog nem az erősséged, cserébe láthatóan fogalmad nincs a tudományos módszertanról, és a konkrét témáról sem. Az evolúció bizonyított, nem rajzokon, hanem a valóságban, sőt, sokszorosan, olyannyira, hogy már a Vatikán is kénytelen volt elismerni, mert megdönthetetlen! Éppen ezért most a mítikus mesefigurájuk köré felhúzott hablatyot az ősrobbanás pillanatába helyzeték át...ott még van némi mozgásterük.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#113) Karmko válasza salapp (#107) üzenetére


Karmko
tag

Legalább nézd már meg, mit linkeltél!
A videóban pont arról beszélnek, hogy hónapokkal előtte megtervezett robbantásról van szó.
LOL!

(#114) Karmko válasza salapp (#110) üzenetére


Karmko
tag

Csak a frusztráció képes olyan kapcsolatokat létrehozni, mint például csak fideszes lehet, aki nem hisz a 9/11-ben.
Szegény te...

(#115) salapp válasza Karmko (#113) üzenetére


salapp
addikt

Én ismerem a tartalmát. A hozzászólást címeztem véletlenül neked. Sorry!!!

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#116) salapp válasza Karmko (#114) üzenetére


salapp
addikt

Jajj, ez akkor félrement (semmi hasonló összefüggést nem vizionálok), éppen csak a végletekre akartam rávilágítani. Az eredmény mindkét országban az, hogy csak egy sajátos narratíva elfogadott, minden mást erővel nyomnak el.
Ebből sehol sem lesz jó világ sajnos.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#117) Vesa válasza Karmko (#111) üzenetére


Vesa
veterán

Kicsit kevesebb Világpanorámát kéne nézned az Echo-n...Káros lehet az egészségre!

A tudomány a valóság költészete!

(#118) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

...és egyre csak gyűlnek...

(#119) salapp válasza Vesa (#117) üzenetére


salapp
addikt

Te jó ég, még mindig van olyan tévé? Pff. Gondolom, a nép adójából tartják el.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#120) nevemfel


nevemfel
senior tag

Szétkonteózzátok a témát. Már tripla alusisak van a fejemen, de még mindig fáj.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#121) Vesa válasza salapp (#119) üzenetére


Vesa
veterán

Azt nem tudom, de a csövön elérhető az összes rész...(bár jobb nem reklámozni azt a szerencsétlen elmebeteg idiótát)

nevemfel
Sajnos gerjed a cikkre a gyíksereg, mivel sugárzásról van benne szó...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#122) Karmko válasza Vesa (#117) üzenetére


Karmko
tag

Egy világpanorámát sem néztem. Sőt! Fidesz-rajongó sem vagyok.
Ellenben várom a cáfolatod. :)
Sok sikert neked is!

(#123) Hunguardian válasza arnyekxxx (#84) üzenetére


Hunguardian
csendes tag

Az ismerőseimmel beszélgettünk erről, korábban Ők is keresgéltek a neten ilyen irányú nemzetközi felméréseket és hasonló eseteket, ugyanis szerették volna a cégeket, ahol dolgoztak kártérítésre perelni, de azt tapasztalták, hogy ezek az infók nem publikusak és a kárvallottak sem reklámozzák a bajaikat. Ráadásul még ügyvédet sem tudtak találni, mert amint meghallották miről van szó, azonnal elutasították a képviseletüket: ugyanis a cégek olyan munkaszerződést kötöttek velük, amiben előre kikötötték, hogy az egészségügyi kockázatokért nem vállalnak felelősséget, csak a munkavállaló lehet azért felelős, ha a magasban végzett munkája során baleset vagy egészségügyi kockázat éri. Ezzel is indokolták, hogy miért olyan magas a bérük. Valamint van a munkaszerződésüknek titoktartási záradéka is, ami megint csak ellehetetleníti a jogi úton való kártérítési lehetőséget. Most már utólag ők is bánják, hogy bele mentek. Ki van ez találva! :(((
A legutolsó hírem az volt tőlük, hogy lelépnek mielőbb a munkahelyükről, és igyekeznek kikezeltetni magukat a szerzett betegségeikből (mondjuk a rák esetében, szerintem ez nem lesz olyan egyszerű menet).

Üdvözlettel, Hunguardian. Bölcsességed, műveltséged és jellemed az mutatja meg, hogyan és milyen tisztelettel bánsz embertársaiddal.

(#124) nevemfel válasza Vesa (#121) üzenetére


nevemfel
senior tag

A 4G körül mintha nem lett volna ekkora cirkusz. Anno kezdetben, talán a 90-es években akadtak aggódók, de ez a parázás a rádióhullámoktól olyan 10-20 éven át takarékon volt.

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#125) arnyekxxx válasza Hunguardian (#123) üzenetére


arnyekxxx
veterán

aha

értem

szóval van egy emberek tízezreit konstans tizedelő munkakör de a tuggyukkik ezt ügyesen titkolják.

[ Szerkesztve ]

(#126) Karmko válasza arnyekxxx (#125) üzenetére


Karmko
tag

Csak úgy érdekességképp:
[link]
(link javítva)
Tudom, ez nem fér bele a világképbe...

[ Szerkesztve ]

(#127) Komplikato válasza salapp (#110) üzenetére


Komplikato
veterán

Azért 911 ügyben vagy laposföld témában mind az a marhaság enne van, ami a Mind meghalunk az 5G miatt! témában is. Forráskritika hiánya, tények figyelmen kívűl hagyása, fizikai, kémiai ismeretek hiánya, logika hiánya és így tovább.
911 témánál ha a kerozintól nem olvadhat meg a vas és acél, akkor vagy ezer évig faszén el miként működött a vasöntés vagy a kardkovács? ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#128) nevemfel válasza Karmko (#126) üzenetére


nevemfel
senior tag

Meglepő lenne, ha a Váli padlásán levő állomás fizikai tüneteket okozna (mint pl a cikkíró enyhe fejfájását), ugyanis az utolsó képen látható, hogy egyik doboz sincs bekábelezve, a dobozok alján a kék színű csatlakozók (antenna kimenet vagy betáp, de valószínűbb hogy antenna) üresen állnak, de máshol sincs rajtuk bekötve egy szál kábel se. Ez a bázisállomás tehát nem működik, ha ez a jelenlegi állapot, akkor valószínűleg nem is működött soha, el se készült teljesen.
Vajon a Bikádinál levő állomás villanyórája azért áll, mert lekapcsolták, vagy az se működött sose, a mindent megmérő cég pedig durván megvezette a hiszékeny tulajt? Az EMF-Lab a weblapján szereplő "referenciák" alapján nem egy komoly cég...

Forget your troubles, c'mon get happy

(#129) Sinesol válasza salapp (#116) üzenetére


Sinesol
veterán

Igazabol ez mindig is igy volt, csak az aktualis ideologia valtozott, cserelodott folyamatosan.

Kulon erdekesseg, hogy a jelenlegi zöld propaganda peldaul eros hasonlosagot mutat a keresztenyseggel a betöltött szerepet nezve. A keresztenyseg is az emberek félelmeire epitett, ahogy manapsag a zöld propaganda is ugyanezt teszi.
Az emberek meg megteszik amiket mondanak nekik, hogy elkerrüljék a vizionalt negativ vegkifejletet.

[ Szerkesztve ]

(#130) Karmko válasza Komplikato (#127) üzenetére


Karmko
tag

Magad is megválaszoltad. Faszén volt az alapja a vasöntésnek, nem pedig a petróleum (=kerozin).
LOL!
Egyébként mindegyiket sorban cáfold meg, ha kérhetlek, ne pedig egy kipécézésével próbáld hitelteleníteni az egészet! Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#131) Karmko válasza nevemfel (#128) üzenetére


Karmko
tag

Lehetséges, hogy csak kitalálta.
Ahogy az is, hogy nem.
Most kinek lesz igaza?

(#132) nevemfel válasza Karmko (#131) üzenetére


nevemfel
senior tag

Most kinek lesz igaza?

Nem tudok mit kezdeni az ilyen pletykaszintű sztorikkal. Manapság bárki leírhat bármit. A józan eszem azt mondja, hogy az 5G-ben nincs semmi extra. Ha statisztikai módszerekkel sem lehet kimutatni összefüggést, akkor valószínűleg olyan gyenge a hatása, hogy nincs számottevő jelentősége. Már ha van egyáltalán bármiféle rákkeltő hatása.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#133) Karmko válasza nevemfel (#132) üzenetére


Karmko
tag

Biokémikus doktor.
Nekem nem tűnik facebook-huszárnak...

Ez is érdekes adaléka a sztorinak , ha esetlen nem nyitottad volna meg onnan:
[link]
Persze, az is lehet, hogy ezt is csak kitalálták. :)

[ Szerkesztve ]

(#134) Vesa válasza Karmko (#131) üzenetére


Vesa
veterán

Annak lesz igaza, aki elvégzi a hiteles, tudomámányos módszertan szerinti méréseket és kísérleteket. Nem pedig annak, aki elképzel valamit a kis fejében.

"Biokémikus doktor"

És? Klasszikus érvelési hiba (tekintélyre hivatkozás). Attól, hogy XY végzettsége van, még nem lesz automatikusn igaz amit mond. Hol vannak a mérési eredmények, vagy más, ellenőrizhető, reprodukálható konkrét bizonyítékok?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#135) Hunguardian válasza Rover623 (#88) üzenetére


Hunguardian
csendes tag

"Ne keverjük össze őket a fogyasztókkal, felhasználókkal! ;)
Rengeteg olyan "termék" van, aminek az előállítása egészségkárosító lehet, miközben a végtermék használata gyakorlatilag veszélytelen!"

Ez a mobilhálózatok felhasználóira pont nem igaz! Ugyanis, azért mert jelenleg a sugárzástól az átlag felhasználónak nem rohad le rögtön két nap alatt a keze vagy az arca, az még nem jelenti azt, hogy ez a technika gyakorlatilag veszélytelen. Hosszú évek, évtizedek fogják megmutatni ennek a technikának a káros hatását. De akkor sem lesz senki felcimkézve az utcán, hogy a "mobilomtól kaptam rákot", stb. A cégek pedig mélyen hallgatni fognak erről (ahogy az tették és teszik eddig is), mert nem szeretnének csődbe menni. Ennyi!

Korábban több kardiológus, érsebész, haematológus és onkológus orvossal, egyetemi tanárral is konzultáltam a mobiltelefon hálózatok és eszközök egészségügyi kockázati tényezőivel kapcsolatban: ugyanis nekem is olyan munkahelyem volt, ahol nagymértékben napi 10-12 órában ki voltam téve ennek a technikának közvetlenül és megbetegedtem. Ezek a főorvosok, egyetemi docensek, professzorok négyszemközt és nyilvánosan is mást és mást mondanak erről. Amit tudni akartam tőlük, arra választ kaptam. Nekem azóta nincs, és a későbbiekben sem lesz okostelefonom. Eljöttem a cégtől ahol megbetegedtem, és milyen érdekes, azóta nem romlott tovább az egészségi állapotom, mint addig hétről-hétre egyre rosszabb volt. Bár az egyik krónikus betegségem így is gyógyíthatatlan lett, és életem végéig speciális gyógyszereket kell szednem emiatt.

Ha valamiről kiderül, hogy káros, azt a gyártó cégek, az üzemeltetők és a kereskedők nem verik nagydobra (nem akarják elveszíteni a vásárlóikat). Belső körben igyekeznek megoldani a problémát, és céltudatosan csendesen intézni a termék hibáinak a kijavítását. Elemi érdekük a titoktartás. "The business is business."

Üdvözlettel, Hunguardian. Bölcsességed, műveltséged és jellemed az mutatja meg, hogyan és milyen tisztelettel bánsz embertársaiddal.

(#136) Karmko válasza Vesa (#134) üzenetére


Karmko
tag

A mérések megtörténtek. Benne van a cikkben.
"Mint látható, a Bikádi fürdőszobájában mért sugárzás majdnem 150-szerese például a salzburgi határértéknek, de még az engedékenyebb olaszországinak is a 15-szöröse."
Legalább pörgesd végig a cikket, ha olvasni nem is szeretsz! :)

(#137) Vesa válasza Hunguardian (#135) üzenetére


Vesa
veterán

"Hosszú évek, évtizedek fogják megmutatni ennek a technikának a káros hatását. De akkor sem lesz senki felcimkézve az utcán, hogy a "mobilomtól kaptam rákot", stb. A cégek pedig mélyen hallgatni fognak erről "

Marhaság! Ha ez igaz lenne, akkor nem létezne mai napig semmiféle szigorítása a dohányzásnak. Ott is kellett pár évtized, mire konkrét, komolyan vehető adatok álltak rendekezésre, de semmiféle ipari lobbi nem volt elég ahhoz, hogy ezeket az adatokat, és az ismeretükben hozott tiltó, szigorító intézkedéseket elnyomja! Pedig a dohányipar méretében simán megvolt akkora, mint a mobilszektor, ha nem nagyobb! Most tényleg, nézz már szét a a konkrétumok világában is néha, mielőtt butaságokat beszélsz.

"majdnem 150-szerese például a salzburgi határértéknek, de még az engedékenyebb olaszországinak is a 15-szöröse"

Én az egészségre gyakorolt hatással kapcsolatos mérésekről beszéltem! Ezzel együtt, azt jelen cikk is írja, hogy a bázisállomások környékén, huzamosabb ideig a sugárzásnak kitett emberek esetében látnak esélyt a káros hatásokra, bár erre vonatkozó egzakt bizonyíték sincsen, további vizsgálatokat igényel. A vita viszont alapvetően azon folyik, hogy az átlagembert érő sugárzás veszélyes-e!
Ahogy nem egészséges egy atomreaktor sugárzó fűtőszála mellett sétafikálni, miközben semmi bajod nem lesz egy mellkasröntgentől!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#138) nevemfel válasza Karmko (#133) üzenetére


nevemfel
senior tag

Ez is érdekes adaléka a sztorinak , ha esetlen nem nyitottad volna meg onnan:
[link]
Persze, az is lehet, hogy ezt is csak kitalálták.

Beleolvastál?

The conclusions were that no adverse health effects of the radiation were shown.

Az a gyanús, ami nem gyanús.

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#139) arnyekxxx válasza Karmko (#126) üzenetére


arnyekxxx
veterán

az alufóliakalapos festő? Háááát...

(#140) Karmko válasza Vesa (#137) üzenetére


Karmko
tag

A doboz cigiben nincs GPS, kamera, mentett sms-ek, e-mailezések, és gyakorlatilag minden, ami alapján téged meg lehet határozni. Ráadásul egy mobillal több pénzt le lehet húzni a fogyasztóról. Évente kiad egy használt kocsi árát érte, és önként minden személyes adatát megosztja.
Ilyen nagyágyú mellett nincs szükség a doboz cigire... ;)

(#141) Karmko válasza nevemfel (#138) üzenetére


Karmko
tag

Persze. Olyan hülyék az oroszok, hogy találomra kitaláltak egy eljárást, amivel talán elérnek valamit, talán nem. Világos.

(#142) nevemfel válasza Karmko (#141) üzenetére


nevemfel
senior tag

Nem értem, minek hivatkozol egy olyan tanulmányra, ami nem igazolja az elméletedet.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#143) Karmko válasza nevemfel (#142) üzenetére


Karmko
tag

Nem a tanulmány a lényeg, hanem hogy megtörtént.
Milliárdokat nem viccből szoktak eltapsolni, hanem mert várnak tőle valamit. Esetünkben valamilyen élettani hatást. Legyen az egészségkárosító, hangulatmódosító stb.
Kísérletezni meg előtte szoktak, nem pedig élesben.
Valahogy csak felvetődött, hogy ennek lehet eredménye.
Vagy gondolod, hogy felsorakozott 5 alternatíva, hogy dobáljuk meg őket szarral, vagy jöjjön a csúzli, esetleg atombomba, vagy csúnyán nézzünk rájuk, vagy a mikrohullám, és találomra kiválasztották az utóbbit?

[ Szerkesztve ]

(#144) dabadab


dabadab
titán

"A kutatók elismerik, amit már a WHO korábbi kutatásai is kimutattak, hogy egyes esetekben (EHS – electromagnetic hypersensitivity, vagyis az elektromágneses hullámokra való túlérzékenység esetén) az érintettek szervezete reagál a rádióhullámokra"

Nem találtam hirtelen a hivatkozott ausztrál kutatást, de a WHO ezt írja a EHS-ről:
"A number of studies have been conducted where EHS individuals were exposed to EMF similar to those that they attributed to the cause of their symptoms. The aim was to elicit symptoms under controlled laboratory conditions.
The majority of studies indicate that EHS individuals cannot detect EMF exposure any more accurately than non-EHS individuals. Well controlled and conducted double-blind studies have shown that symptoms were not correlated with EMF exposure."

Röviden: nagyon úgy néz ki, hogy az EHS valójában nem is létezik.

DRM is theft

(#145) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

csak a poén kedvéért a 444es alufóliakalaposbácsis cikk alól :)

(#146) Komplikato válasza Karmko (#130) üzenetére


Komplikato
veterán

Mi a LOL tárgya? Nem vagyok rá büszke, de anno gyerek koromban sikerűlt megolvasztanom az öntöttvas kályhát kerozinnal. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#147) Vesa válasza arnyekxxx (#145) üzenetére


Vesa
veterán

:C

A tudomány a valóság költészete!

(#148) dabadab válasza arnyekxxx (#145) üzenetére


dabadab
titán

Valaki sok éve nekiállt összeszedni a hülyeségeit:
https://wmiki.blog.hu/

DRM is theft

(#149) Hunguardian válasza Vesa (#137) üzenetére


Hunguardian
csendes tag

"Most tényleg, nézz már szét a a konkrétumok világában is néha, mielőtt butaságokat beszélsz."

Én a személyes tapsztalataimról írtam. Valószínűleg félig sem olvastad végig a hozzászólásomat, és ha mégis, akkor sem értettél meg belőle semmit. Ilyen "esetek" vannak, de már régóta hidegen hagynak az alkalmi kikoktatók, mert nem érveik, hanem érzelmi töltetű véleményük van. Logikát ugyan nem tanítanak az egyik oktatási intézményben sem, de alapfokon nem kell hozzá nagy intellektus, hogy ok és okozat szinten valaki összerakja a történetet.

Amikor meg a dohányipart hasonlítod össze egy nagyságrendekkel nagyobb és technikailag teljesen más szinten lévő, a globális mobil hálózati rendszerekkel és eszközökkel, akkor meg a technikai analfabétizmusnak olyan szintjét mutattad itt be, amire nem voltam kiváncsi.
Ez kb. ez a szint: LINK

Sajnálom, de ezen a nívón nem kívánok veled vitázni!

Üdvözlettel, Hunguardian. Bölcsességed, műveltséged és jellemed az mutatja meg, hogyan és milyen tisztelettel bánsz embertársaiddal.

(#150) Karmko válasza arnyekxxx (#145) üzenetére


Karmko
tag

Itt most mit kell nézni?
Az 1 tetszikelést? A 4 lepontozást? A szarkazmust? Vagy a prájdos fotót?
Nem értem. Tényleg.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] 5G: mindmeghalunk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.