Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemma


nemma
addikt

Hogy mivan?
Év végéig havidíjmentesen használhatom én is, üzleti előfizetőként? Zsír :)

(#2) AMD Power válasza nemma (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Nem rossz az biztos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) Frenky87 válasza nemma (#1) üzenetére


Frenky87
aktív tag

de előtte regelni kell, el ne felejsd!

///

(#4) Viktor0610 válasza Frenky87 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mire kell regisztrálni? :F Megrendelni meg kell, de ez -azt hiszem- természetes... :U

Ja, h. regisztrációnként kommunikáljuk?! :D Ez egy "sima" szolgáltatás megrendelés... Nem is értem a keverést a szavakkal... :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5) PrinczA


PrinczA
őstag

A pontos infó itt.

(#6) Frenky87 válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


Frenky87
aktív tag

nekem reg/megrendelés jelen esetben ekv volt, de ha neked nem, akkor sry.

nem volt nyelvtanilag oké, tudom :R

///

(#7) Gebriel


Gebriel
veterán

Ez miért jó a Pannonnak :F

[ Szerkesztve ]

(#8) eami válasza Gebriel (#7) üzenetére


eami
addikt

a lényeg hogy nekünk jó. kellett már hogy valami felpezsditse a piacot :)

(#9) Viktor0610 válasza Gebriel (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Te -mint szintén szolglátatónál dolgozó ember- nem tudod? :D

Nyilván az benne a jó, h. az embereket rászoktatja a beszélgetésre (pluszbevétel), esetleg lesznek olyanok, akik ennek hatására nem mondják vissza a szolgáltatást (pluszbevétel), miután letelik az akciós időszak. Még elvetemültebbek ezért vesznek új előfizetést/feltöltőkártyás számot (pluszbevétel). ;)

Samsung Galaxy A54

(#10) Gebriel válasza Viktor0610 (#9) üzenetére


Gebriel
veterán

Nyilván az benne a jó, h. az embereket rászoktatja a beszélgetésre (pluszbevétel),
Milyen pluszbevétel ha az 5.perc után ingyen beszélsz?

akik ennek hatására nem mondják vissza a szolgáltatást Ha ingyenes a szolgáltatás akkor milyen pluszbevétel lesz?

Még elvetemültebbek ezért vesznek új előfizetést/felöltőkártyás számot (pluszbevétel). Na ezt már így eltudom képzelni.Viszont aki már ilyen sokat beszél az általában zárt csoportos opciót csomagot választ.

(#11) Viktor0610 válasza Gebriel (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Milyen pluszbevétel ha az 5.perc után ingyen beszélsz?"
Mert az első öt percet ugyanúgy fizeted, és mivel az afeletti rész ingyen van, miért ne hívd fel mégegyszer az ismerősöd, akivel öt perc után ingyen beszélsz? (pluszbevétel)

"Ha ingyenes a szolgáltatás akkor milyen pluszbevétel lesz?"
Természetesen, ez alatt az akció lejárta utáni időszakra gondoltam. ;) (pluszbevétel)

Samsung Galaxy A54

(#12) Lenry


Lenry
félisten

akár egy órán át is folytatható a beszélgetés - ha mondjuk ez az egy óra négy lenne... akkor talán... telefonálás tekintetében a végletek embere vagyok. bármilyen beszélgetést lerendezek 3 perc alatt, kivétel a barátnőm, akivel minimum a 2 óra...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) nemma válasza nemma (#1) üzenetére


nemma
addikt

Meg se kell rendelni, nekem egy órája aktiválta a Pannon. Milyen rendes tőle :)

Gebriel? Ez most komoly kérdés?
Már csak akkor is plusz bevételhez jutnak, ha fél év múlva elfelejted lemondani a csomagot, arról meg nem is beszélve, hogy természetesen több beszélgetésre ösztönzi az embereket.

(#14) Gebriel válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


Gebriel
veterán

Na jó csak kiváncsi voltam ;) :P

(#15) LaCeeN


LaCeeN
tag

"Az ajánlat 2008. május 5-től 2008. december 31-ig vehető igénybe és belföldi, hálózaton belüli, maximum 60 perces hívásokra vonatkozik."

de kár hogy csak hálózaton belül érvényes :(

(#16) JoeYi


JoeYi
őstag

vesz az ember két telefont a legolcsóbb fajtából, odadja rokonnak egyiket, konnektorra rádug, rokont felhív, és december 31ig le se teszi XD

(#17) DarkByte válasza JoeYi (#16) üzenetére


DarkByte
addikt

LOL mekkora ötlet ;]

(#18) BioNiCMaN válasza JoeYi (#16) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Azt nem kalkuláltad bele, hogy max 1 órát enged. ;]

"akár egy órán át is folytatható a beszélgetés"

Megjegyzem Vodafone Rock & Roll Extra előfizetésem van, ezzel minden nap este 9-től másnap reggel 8-ig ingyen pofázok minden Vodafone-os emberkével. :P Asszonnyal meg egész nap, de ezt már nem fejtem ki. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#19) T0rnad0


T0rnad0
addikt

T-Mobile-os példát senki nem hoz fel? ;]

Z Fold 4

(#20) Landsmann


Landsmann
addikt

Jaja, a hatvanadik percben bontják a vonalat, tapasztalatból mondom. Én már 23 hónapja használoma szolgáltatást. Most lemondtam, hogy hétfőn megrendelhessem és én is ingyen használhassam ebben az évben. :)

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#21) NagyMesterB válasza T0rnad0 (#19) üzenetére


NagyMesterB
tag

Ha annyira akarod :DD

Flotta csomag, rokonok és ismerősök között, napról napra egyre több, és az nonstop ingyenes egymásközt,(jó még nemsok mindenkit lehet ingyé' hívni, de exponenciálisan növekszik) mondjuk mi speciel pirosnál vagyunk, de rózsánál meg kéknél is meglehet csinálni

havi díj meg 800 forint ami teljes egészében lebeszélhető

Veszélyes lehet bemelegítés nélkül valaki más szemével látni a dolgokat.

(#22) bonaparte77


bonaparte77
csendes tag

Én is használtam már egy ideje, tulajdonképpen ezért jöttem vissza P-hez V-től, most megrendeltem az előfizetéses mellett a praktikumos simemre is. Máj 1-től 50%-al olcsóbb lett a praktikum expressz mobilnet csomag (40-ről 20e-re, vettem is egyet rögtön), most meg az ingyenes 5percután0, zsír. Már duplán érdemes volt szolgáltatót váltani :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Viktor0610 válasza bonaparte77 (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valóban nagyon jó ár a mobilinternetért.
Vennék is egyet biztosan, ha szükségem volna rá. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#24) bonaparte77 válasza Viktor0610 (#23) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

De még milyen jó! Főleg, hogy a 20e-ben az első hónap díja is bennevan, plusz 500 Ft egyenleg, így a huawei cucc tulajdonképpen 13,5e-be kerül. Használtan többért kínálják, ráadásul pannonosat nem is nagyon láttam csak V, ritkábban T.
Amúgy régebb óta akartam már beszerezni egy ilyet, prepaideset akartam h ne legyen hűség, V-ról sok rosszat hallottam, T-t meg mégse akaródzott megvenni csakmert té, de 40e-t sokalltam érte, úgyhogy a legjobbkor jött. Én csak Bp-n használom, itt eddig még mindenhol sikerült vele HSDPA jelet fogni (2 USB dróttal), családban néha vinnék vidékre is ahol meg jól jön hogy mindenhol van edge, míg a V-nél egyáltalán nincs, T-nél meg eléggé hiányos.

(#25) Gebriel válasza bonaparte77 (#24) üzenetére


Gebriel
veterán

20e :Y
A Vodafonenál úgyan ez 6e.
Vagy nem egyröl beszélünk? :DDD

(#26) megyeri válasza Gebriel (#25) üzenetére


megyeri
tag

Szerintem te a 6e alatt a havidíjat érted, a 20e pedig a modem+prepaid SIM együtt.

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#27) lesaux


lesaux
veterán

Jól értem, ugye, hogy azért öt percig még ketyeg a számláló? És még kérdezte fent valaki, hogy a Pannonnak ebben mi az üzlet. :)
Visszanéztem a kimenő hívásaimat, az utolsó 31-et. A beszélgetések átlagos hossza 81 másodperc. Mivel a Pannon ajánlata csak hálón belülre érvényes, kiiktattam a külsős hívásokat. Így a beszélgetések hossza 51 másodperc lett.
Összesen két hívás volt 5 perc fölött, 5:02, illetve 5:40, ezekkel lehet, hogy megspóroltam volna húsz fillért, már persze ha nem hálózaton kívülre telefonáltam volna mind a kétszer, illetve az idén történik mindez, nem pedig jövőre 590 forintos havidíjért.

Tudom-tudom, a telefonálási szokások különböznek. Amit leírtam, csak az egyik szempont arra vonatkozóan, hogy miért nem kell minden csillogó takonyra ráugrani. De talán érdemes megnézni a kimenő hívások hosszát.

(#28) Viktor0610 válasza lesaux (#27) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én sem szoktam hosszabban beszélni (pontosabban, akivel igen, azzal ingyen beszélek :) ), mégis megrendeltem. :D

Egyébként, ha nem lenne az ingyen beszélgetés, biztosan volna aktív 5 perc után nulla forint csomagom.

Samsung Galaxy A54

(#29) PEPE85 válasza bonaparte77 (#22) üzenetére


PEPE85
senior tag

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy az addig rendben van, hogy 20k-ért megkapod a pannon-os hsdpa modemet és 5GB net-et, de utána már nincs az a kedvezmény mint régebben, hogy fél évig fél áron, tehát 500MB 2k, 5GB 6k/hó amit, ha szembeállítjuk a T-mobile-os 2GB 3k/hó-val amit ráadásul fél évig fél áron kapunk most meg, azért az sem egy rossz ajánlat. Vaterán akad T-mobile-os, Vodafone-os és Pannon-os HSDPA-s kártya is, én épp ma szereztem be egy T-mobile-osat 14k-ért(zsír új, 1év gar).

Watch 4k movies with Netflix :)

(#30) nesto


nesto
csendes tag

én is megrendeltem ezt az 5 perc után 0 forintot, csak egy bibi van... nincs pénz a kártyámon, tehát holnap intézkedni kell:D

https://www.telefon-szerviz.hu - alkatrész, tartozék, szerviz

(#31) bonaparte77 válasza PEPE85 (#29) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

T-mobilos 3k/hó vmi privilegizált aranykártya vagy mittomén mi júzereknek van, nekem meg még a környékemen sincs olyan ember, akinek T-mobhoz ügyfélként bármi köze lenne, ezek az arany, platina, stb. kártyák pedig x éve ottlévő júzereknek járnak tudtommal. Nem szerencsés egy nem mindenki számára hozzáférhető szolgáltatást összehasonlítani egy utcáról beeső júzer által is megkaphatóval. T-mobnál pedig az 5GB ugyanúgy 5790/hó, azon a 200 Fton nem veszünk össze. A fél évig fél áron pedig gondolom vmi hűséges, vagy legalábbis előfizetéses szerződésnél van, én pedig direkt írtam hogy _PREPAID_ et akartam. Kártyát amúgy tényleg többet árulnak használtan, én Huawei E220-ra vagy Option Icon-ra, vagy más USB-s _MODEM_ re írtam h nem nagyon találtan pannonosat (pedig anno vaterán rákerestem a "huawei", "hsdpa", "hsdpa modem" és még jó pár szókapcsolatra is)

[ Szerkesztve ]

(#32) Landsmann


Landsmann
addikt

A 06-40-es számokra is vonatkozik az 5 perc után 0 Ft. Vannak bankok, amiknek van kék számuk, azokat is kedvezményesen lehet hívni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#33) Viktor0610 válasza Landsmann (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen meglepődtem, de teljesen jó dolog -elvégre hálózaton belüli hívásnak számít. :)

Samsung Galaxy A54

(#34) bonaparte77 válasza Viktor0610 (#33) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

Ezt jó hallani, mert pl. januárban (amikor már volt 5pután0-m), ~40-50 percet lőttem el ilyen 0640-es callcenterek hívására.

(#35) Micuir_M


Micuir_M
tag

Szerintem ez egyértelműen bevételnövelő lépés a P részéről, mert ezzel garantáltan nő a beszélgetések átlagos hossza. Azért, mert 5 perc elég sok idő és csak utána lesz ingyenes. Így az eddigi pár perces átlag helyett biztosan jobban megéri az, hogy ha kifizetünk 5 percet. S mivel hálón belüli, gyakorlatilag ingyen van a szolgáltatónak.

Ettől még kellemes dolog annak, aki hajlandó több telefonnal mászkálni, mert hálózaton belüli opcióval csak 20 Ft-os a percdíj és ha új a SIM, érvényes rá az az akció is, hogy a Pannon egy hetet visszaad fél évig, így (heti egyforma költést feltételezve) el lehet érni csúcsidőben is a 15 Ft-os percdíjat a fizetős részre és ezt csak csökkenti az ingyenes rész és a nagyobb feltöltőkártyák kedvezménye.

Ezért vettem is egy új Praktikum kártyát. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.