Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Én 2,5 éve regisztráltam, de mintha ez túl későinek tűnik... :F Emlékszem azért
regisztráltam, hogy vegyek egy 9600XT-t az FX 5200-asom helyett. :)

yetike: Hogy lehet megnézni egy adott felhasználó topikjait, hozzászólásait? Emlékszem volt régen erre egy külön honlap, de az sajna már nem műxik... :(

(#52) zsiga667


zsiga667
addikt

Ha már úgyis NF7+Barton offtopic lett a témából, kinél mennyit ment anno a 2500+? :D
Nálam betonstabil 225FSB volt a max (Vcore 1,9V... :DDD ), léghűtéssel (strike-force fórumtárs hozott nekem Ámerikából 15k-ért Swiftech bordát...).

[ Szerkesztve ]

(#53) ngabor2 válasza WonderCSabo (#51) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mivel az az oldal már nem működik, ezért első közelítésben sehogy...

persze van a forumkereso.hu, talán valamit el lehet érni.

ha konkrétan akarsz valamit keresni, akkor egyszerűbb egy modtól kérdezni, lehet, hogy meg tudjuk nézni. persze messze nem olyan részletesen, mint az az oldal csinálta.

(#55) WonderCSabo válasza ngabor2 (#53) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Értem és köszönöm. Pedig mintha volt egy olyan PH! Fórum funkció, amely egy adott felhasználó összes hsz.-ét listázta ki egy adott topikban. Ez hogy is van?

(#56) Oliverda válasza zsiga667 (#52) üzenetére


Oliverda
félisten

Nálam az említett 2500+ (barna nyákos) azt hiszem hogy 2200-at ment 1.70V-on (1.65 volt az alap ha nem tévedek). Az apróneten vettem mint teszteltet ami alapfeszen viszi a 2.2-t. Persze nem vitte alapon. :D Az FSB is szivatott, aztán a procit sikerült elcserélnem egy korábbi zöld nyákosra ami azt hiszem 2.3-at tudott, de az FSB így sem volt olyan mint amilyennek szerettem volna (233). Így végül felhúztam magamat és eladtam. :D Azóta (bár utána volt még egyszer XP-m) nem szeretem a klasszikus FSB-t használó platformokat. :D

Ja, a Corsair RAMokról pedig utólag kiderült hogy már egy újabb rev. alatti frissebb Samsung chippes modulok voltak Winbond BH-5 helyett. :(((

A hűtőm egy Thermaltake Silent Boost volt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#57) ngabor2 válasza WonderCSabo (#55) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no, akkor kedvenc kötözködő sorom:

alapelvek -> absz kezdő topik -> 1. hsz, és itt megtalálod: keresés topikon belül egy nickről írt hozzászólásokra: Címsorba a friss.html helyett a keres.php?suser=nickname címet kell beírni.

amúgy... úgy tűnik, ráférne ismét egy update erre az 1. hsz-ra :D

(#58) venember83


venember83
nagyúr

Látom, hogy még senki sem felelt neked illendően: Szívesen!

Szép kerek az évforduló, szó se róla.

(#59) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Hm, grat :R

"Education is important but big biceps are importanter"

(#60) WonderCSabo válasza ngabor2 (#57) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ráférne az biztos. Köszi a választ, erre gondoltam. :)

(#61) Sanyix


Sanyix
őstag

én is akkoriban, de lehet később vettem az nf7 simát, sata nem érdekelt, mert ugyanolyan volt mint az ide... de most amikor már alap a sata vezérlő, és a lapomon is van, elnézve azt a tetves megcsavart ide kábelt mondom hogy baze fizettem volna még 5k-t és kicsit egyszerűbb lenne gépet szerelni. És prociból is inkább egy 2500+-os sempront vettem (tbred-b), 400mhz-s ramokkal, így a procit fsb-vel 1,75 ghz-ról 2,1-re húztam
Múlt héten mikor a rohadt búgóan rezonáló 250-es samsung vinyómat felraktam a dvd meghajtó tetejére gyömöszölt tápkábelek kötegére (ami egyébként jól jött, mert szépen eltartják a fém részektől a vinyót, így nem vezeti bele a rezgéseit a házba, meg az asztalba, így qsban van. Na itt megfogadtam, hogy többet nem veszek nem lehúzható tápkábeles tápot sem, a rég elhatározott satára váltás mellett. Egyszer csak eltűnik a kábeldzsungel a gépemből.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#62) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Vannak akiket kedvelek, és adok a véleményükre, de természetesen vannak páran akiket a hátam közepére sem kívánnék a tagok közül...

Én melyikbe tartozom?... :D

(#63) Oliverda válasza Tibiajax (#62) üzenetére


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#64) ttt1


ttt1
őstag

Nekem volt egy kuriózum XP-m.1700+-os volt és 1,5 V-ot evett...2200-on birtam hajtani ,de csak azért annyin mert elfogyott az fsb alóla...abit lapban. Abban az idöben dfi lap volt a csucs tuning terén szal lehet rekordot is lehetett volna vele dönteni( 1433 az alapja ha jól emlékszem).

(#65) NoLF válasza zsiga667 (#52) üzenetére


NoLF
addikt

nekem asus a7n8x-e deluxe lapban 2600 mhzet ment egy 2600+os mobil barton. már fogalmam sincs milyen beállításokkal, de arra emlékszem, hogy egy idő után elkezdett fagyogatni, úgyhogy csak 2500on használtam :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#66) shteer


shteer
titán

szintén 5 év, és hasonló kezdetek :D

..szerintem jónak tűnik

(#67) NoLF válasza shteer (#66) üzenetére


NoLF
addikt

milyen öt év? kötél! :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#68) shteer válasza shteer (#66) üzenetére


shteer
titán

a hasonló arra vonatkozott, h nem tudtam semmit :)

én az ellenoldalt képviseltem mindig is, P4 A 2,4GHz ;]

..szerintem jónak tűnik

(#69) Sandstorm


Sandstorm
tag

Huhh, én hat nap múlva leszek 6 éves... :D

Bár nem sokat írok, de sokat olvasok Prohardvert. Mostanában pedig a logout.hu-t is rendszeresen böngészem, mert jók az írások. Nekem is van már egy cikktervem, csak időm nincsen rá.

Nekem az Abit NF7-S és az Athlon XP 2003 novemberében jött és egy procicsere és RAM bővítés kivételével azóta is az megy :B Persze van azóta laptop is, procicsere ott is volt, Oliverda kolléga közreműködésével :))

További jó olvasgatást, fórumozást mindenkinek!

(#70) X@b3e


X@b3e
addikt

Én Epox 8RDA+-al indítottam, amikor már volt arról fogalmam, hogy a dobozban milyen cuccok vannak, ami előtt görnyedek, régi szép idők... Aztán a megyei könyvtárba jártam okosodni, mert ott volt csak net. Amúgy 386DX40 + vmi Tomato csoda volt az első konfigomban a C64 után. Szép is a nosztalgia..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#71) Hunter2


Hunter2
addikt

Nekem akkoriban NF7+Sempron 2200+ volt

Mikor 3 éve regeltem akkor a Gef6600 topik pörgött nagyon, bioshekkelés ment ezerrel.

[ Szerkesztve ]

(#72) Hugo85


Hugo85
aktív tag

Ehehe, azok a régi szép (?) idők :)
Bár nem vagyok öt éves még, de már 4,5 múltam. Hirtelen felindulásból regisztráltam, és mint az újoncnagykönyvben meg van írva, rögtön topikot nyitottam (te jó ég, ez még mindig él :Y ).
Nekem is egy Barton magos AthlonXP 2800+ és a változatosság kedvéért egy A7N8X-E Deluxe lap adta az indíttatást. A vicc az, hogy öcsém még mindig ezt használja, azóta csak ram lett benne bővítve, kiégett egy pár led a házban és meghalt egy venti is, meg ma cserélem a tápját, mert tegnap meghalt (hehe, lehet mégis sok volt a fenti topikban emlegetett 12,5 Volt a 12 voltos ágon? :DDD ). Ha egyszer el akarom adni, majd linkelem a topikot is, és leírom, hogy első tulajtól, számlával, dobozzal, mindennel ;) .

Azért azóta sokat fejlődtem fórumos viszonylatban. Már sose indítanék topikot ilyen címmel (az eredeti topikcímben a "rossz" helyett "szar" állt), nem használok idióta rövidítéseket, és leszoktam a tripla kérdőjelről is. Nem késnék 35 percet a fless-el megbeszélt találkozóról, amin egy nyamvadt Pentium 3 dobozt vettem tőle üresen (és kaptam még egyet ajándékba)... :U

Akkor még aprók se voltak, nemhogy hardverapro.hu, akkor még ilyenekben ment az üzlet keményen (emlékszem mennyire ellenezték sokan az aprók bevezetését). Már RI/OS 3 volt, de még egy csomó minden különbözött, például csak "Bővebben: [link]" szöveggel lehetett linkelni, nem volt meg az utolsó kettő alapszmájli, hsz. szerkesztésnél nem voltak ilyen szép gombok, csak a "Link", semmi képfeltöltés... meg sok minden más.
Aztán, ami még eszembe ötlik, az a PH! keyword media-s próbálkozása. Ha nem voltál bejelentkezve, akkor ilyen randán duplán zölddel aláhúzott kulcsszavakon keresztül mászott az arcodba a reklám. Hű, akkor mit kapott Parci meg a PH! elit egy pár topikban, azt hiszem nem hiába vetették el az ötletet. Még ezer dolog változott azóta... de ezt majd mások idézik fel. :)

Na jó a végén álljon még egy gyöngyszem. ;]

Kívánok mindenkinek még legalább öt év kellemes PH!-zást!

(#73) afterburner_ válasza Nyugdíjas (#3) üzenetére


afterburner_
őstag

mire nyugdíjas leszek talán megtanulok írni, addig nézd el nekem :D de latom neked sem ment elsőre, szerkeszteni kellett a kommentet :))

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#74) Sirpi


Sirpi
senior tag

Na, jövök én is, nem is emlékszem már, hogy lett volna pH! előtti éra :) (januárban lesz 6 és fél év)

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#75) Sanyix válasza shteer (#68) üzenetére


Sanyix
őstag

én ezt inkább szégyellném :)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#76) shteer válasza Sanyix (#75) üzenetére


shteer
titán

a p4-et? :D

..szerintem jónak tűnik

(#77) Sanyix válasza shteer (#76) üzenetére


Sanyix
őstag

aham

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#78) shteer válasza Sanyix (#77) üzenetére


shteer
titán

emberi sorsok.. :D

sosem volt asztaliban amd-m :) erre is büszke vok ;]

..szerintem jónak tűnik

(#79) Oliverda válasza shteer (#78) üzenetére


Oliverda
félisten

Örvendezünk vala, de ezt nem itt és most kellene kiteregetni. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#80) siriq


siriq
őstag

Hali

Latszolag kicsivel tobb mint 5 eve de amugy mar 7 eve "itt vagyok". Ahogy szokott lenni az elejen csak olvasgatas. Erdekes hogy a PH! volt az utolso magyar hely ahova be regiztem magam.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#81) Zotya84 válasza shteer (#78) üzenetére


Zotya84
őstag

Én a helyedben nem lennék :D

Na jó, ha beújítsz egy i7 956EE-re egy P6T-Deluxe meg egy 4870 X2 társaságában, akkor esetleg. ;] ;]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#82) Panther válasza ngabor2 (#57) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De váááááá!!! Ez nem jó, csak bizonyos neveknél (semmi speciális vagy ékezetes betű) :)
De most végre rájöttem honnét szedi mindenki ezt. Megyek is és kijavítom.

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#83) Hugo85 válasza Panther (#82) üzenetére


Hugo85
aktív tag

A RI/OS-t javítod ki vagy az elmített első hsz-t? ;]
Nem mindegy :D

(#84) ngabor2 válasza Hugo85 (#83) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az 1. hsz-t, olyanra, hogy működjön ékezetes és spéci nevekre is, idézem.

Keresés topikon belül egy nickről írt hozzászólásokra:
1. A témán belül beírod a gyorskeresőbe a felhasználó pontos nevét és OK-zol,
2. A kapott oldal URL-jében (a vége felé) található "sfor_all"-t átírod "suser"-re. Így:
.../keres.php?sfor_all=Valaki → .../keres.php?suser=Valaki

köszönjük a javítást/trükköt :R

(#85) Cadal válasza Panther (#82) üzenetére


Cadal
őstag

Működik! wááá... :R

(#86) Bugi


Bugi
újonc

Lassan én is 5 éves leszek :DDD

1. hsz : [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87) NoLF


NoLF
addikt

engem is elért a végzet sorstársak, beléptem a prohardver informatikai portálon 5 éve aktívan részt vevő júzerek sorába! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#88) robekri


robekri
addikt

lassan én is 7 éves leszek! ;)

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#89) Killing


Killing
addikt

Én még csak alig 3 hónapos vagyok :D
De majd ha nagy leszek.....
De akkor ti már 10 évesek lesztek! :(

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#90) lúzer


lúzer
veterán

bakker, holnapután 5 év nekem is! :D

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#91) Lenry válasza lúzer (#90) üzenetére


Lenry
félisten

én pont ma vagyok 1000 napos :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#92) lúzer válasza Lenry (#91) üzenetére


lúzer
veterán

tényleg, akkor grat! :)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#93) Thrawn válasza Lenry (#91) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#94) Lenry válasza Thrawn (#93) üzenetére


Lenry
félisten

fene gondolta, hogy minden hülyeségnek van topikja :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#95) Vigneau


Vigneau
félisten

Ezennel én is beléptem az 5 évesek klubjába... :))

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#96) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Én is 5 éves lettem ...

... ami a Prohardver-es regisztrációmat illeti.

:)

Press any key to continue ...

(#97) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

én is már a kezdetektől fogva olvasom a PH-t ;] de csak vagy 3 éve vállt indokolttá a regisztrálás ! :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#98) mokas_gizi

Pár éve mutatta be nekem ezt az oldalt egyik ismerős, de kb 250 napja regisztráltam csak, így utólag már bánom ,hogy nem előbb tettem... :))

(#99) MacCaine


MacCaine
őstag

Hi!

Kellene nyitni egy "3000 fölött" nevű klubot is. Eddig 5 embert találtam ilyen régi regisztrációval. (Nekem még egy hét a 3k... :) )

Z.

(#100) ftc válasza MacCaine (#99) üzenetére


ftc
nagyúr

Felesleges nyitni :U

(#101) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Tegnap lettem 5 éves a PH-n. Mintha tegnapelőtt lett volna. Sok jót olvastam itt, remélem még többet fogok. :R

[ Szerkesztve ]

(#102) Sanya válasza ftc (#100) üzenetére


Sanya
nagyúr

jah

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#103) Sanya válasza ftc (#100) üzenetére


Sanya
nagyúr

hogy ment 2x? nem tudom, sry

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#104) localhost válasza Sanya (#103) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te hozzászólásvadász, te! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#105) ftc válasza localhost (#104) üzenetére


ftc
nagyúr

Kecskés ember Te :DDD

amúgy meg van 3000 napos totyik :DDD

(#106) joshua7 válasza MacCaine (#99) üzenetére


joshua7
veterán

[link]

Semper Fi

(#107) NogeOne válasza afterburner_ (#1) üzenetére


NogeOne
tag

ÉS a topik nyitás óta eltelt 3 év... grat :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.