Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hogy lesz ebből 3D? Kell hozzá spec. vászon is vagy simán mehet falra? Vagy mint olyan, mint Mézgáknál és egyszer eláraszt mindent a víz? :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) JohnyBlue válasza leslieke (#1) üzenetére


JohnyBlue
őstag

4 sör + 2 feles és full HD lesz.
Igazából azt nem értem, hogy ha a HD tartalmat ráküldöm USB-n (piros pont!) Akkor az a XGA felbontáson, hogy fog kinézni?
Amúgy árban nem olyan vészes, főleg a kistesóié.

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#3) leslieke válasza JohnyBlue (#2) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D na attól tényleg full hd lesz.

Ára szerintem se vészes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) Zso2


Zso2
őstag

LG barátom megint megmutatta,hogy lehet normális áron adni a (nem rossz) dolgokat...

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#5) Male válasza leslieke (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Ahogy a TV-nél: felteszed a szemüveged, és nézed a felváltva villogást. ( legalábbis gyanítom ez is shutteres )

(#6) Márton


Márton
nagyúr

XGA projektor 220-ért?
Húzzanak bele, mert az Acernek már 160e magasságában van 720p-s is.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7) leslieke válasza Male (#5) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sejtettem. Valami trükkös vászonnak jobban örültem volna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) Zsiti4


Zsiti4
csendes tag

Hát én egy ilyen felbontású nem 3D Acer prjektoron nézek minden filmet. Jó nagy fekete csikot kapsz a képarányok különbözösége miatt, meg ugye a projektor/lejátszóprogram átmixeli neked a 720p/1080p-s felbontást hogy valahogy rányomoritsa az 1024x768-ra azt kész. Akinek nem jó vegyen full HD felbontású projektort. Vagy minimum 720p-t. Azon meg a számitógép képe fog hülyén kinézni bizonyos esetekben. :O

(#9) ZoleeBP


ZoleeBP
csendes tag

Sziasztok,

A cikkből kimaradt a lényeg hogy ez a proji HDMI1.4 es csatlakozóval van ellátva, és lejátsza a valós 3D tartalmakat 3D bluray lejátszóról direktben (DLP linkes szemüveggel) normál vászonra vetítve.

BTW: Márton, van LG AH215 149 900-ért pótizzóval..... ami 720p és olcsóbb mint az Acer, plusz ajándék izzó :-)

Üdv Zoli

(#10) Duree


Duree
veterán

Korrekt kis cucc,jó nagy fényerövel,és az ára is kedvezö.

duree54

(#11) Márton válasza ZoleeBP (#9) üzenetére


Márton
nagyúr

Btw. az mennyire 3D-s? anaglif? :D

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12) Zso2 válasza Márton (#6) üzenetére


Zso2
őstag

3d-s? ..és 3200 lumen? :) nem mind1

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#13) Márton válasza Zso2 (#12) üzenetére


Márton
nagyúr

3D-s és 2500 lumen. Bőven elég.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#14) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Ez is gondolom attól 3D-s, hogy tudja a 120 Hz-es megjelenítést. A cégnél is most vettünk egy Mitsubishi XD280U, kb. ugyan ezt tudja: 3000 lumen, XGA, aktív szemüveggel 3D megjelenítés, hdmi. Plusz azon még van LAN port is, viszont nincsenek benne az usb-s funkciók. Ja az érzékelő abban is 0.55" DMD és Brilliant Colour is van, na akkor vajon ki fejlesztette a chip-et :F . Tud 16:9 megjelenítést is, csak akkor gondolom átméretezi a képet.

ACER projektor: nekem személy szerint nincs bajom az Acer-rel, de pl. ha kérsz ajánlatot projektorra egy cégtől aki ezzel foglalkozik, nem nagyon fognak Acer-t ajánlani.

Laci

(#15) Márton válasza Gusztáv (#14) üzenetére


Márton
nagyúr

"de pl. ha kérsz ajánlatot projektorra egy cégtől aki ezzel foglalkozik"

Hmm, és ez döntő érv kell legyen a vásárlás mellőzéséhez?
Én inkább megnézem a projit, és ha tetszik a képe,
ráadásul 1 év lámpagarit adnak függetlenül az óraszámtól,
és jó az ára, akkor már nemigen érdekel XY cég véleménye.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16) Trs


Trs
csendes tag

Hello,

Hehe, először az ár a baj, utána a fényerő sok, miért 3D miért nem izé.... :W Ver az élet mindenkit...

A Pontos infó itt és itt le van írva a cuccról.

Enjoy!

Ami késik az csak közeledik...

(#17) Márton válasza Trs (#16) üzenetére


Márton
nagyúr

sőt!
eco módban 32dB sem túl bíztató :Y

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.