Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Iszonyú nagylelkűek, inkább adnának 1GB alapforgalmat az előfizukhoz ezek a hiénák.

(#2) Matada2.3 válasza gerii (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Amellett, hogy ez igaz, azért értékelendő valamennyire ez a gesztus :)

Finn the human

(#3) leeate válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


leeate
senior tag

Gesztus? Én egy komolyan kikutatott csalit látok mögötte, de csak az ördög beszél belőlem :DD

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#4) r3dsnake válasza leeate (#3) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Komolyan, már ez is baj? :U

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az adatvédelem részt azért ajánlatos átolvasni, van benne pár huncutság. :U

"valamint a Magyar Telekom Nyrt. által kezelt valamennyi forgalmi jellegű adatát
(helymeghatározási adat is) közvetlen üzletszerzés/piackutatás/közvélemény kutatás céljából – akár automata hívórendszeren,vagy ügyintéző által bonyolított híváson keresztül, - kezelje, azaz saját illetve a vele szerződésben álló harmadik felek – személyre szabott - üzleti ajánlatával a Regisztrálót a megkeresse. A jelen adatkezelési hozzájárulás kiterjed az ügyfél valamennyi előfizetése keretében a szolgáltató által kezelt, a jelen nyilatkozat által lefedett személyes adatra (ügyfél szintű hozzájárulás). A jelen adatkezelési hozzájárulás kiterjed az ügyfél tv nézési szokásaira, valamint bármely közösségi oldalon közzétett profiljára, aktivitására vonatkozó adataira, továbbá az ügyfélnek a Magyar Telekom Nyrt-nél lévő internetszolgáltatásához tartozó IP címről, valamint az előfizetésében lévő SIM kártyáról indított internetes böngészési (forgalmi) adataira, valamint mindegy egyéb adatforgalom tárolására és ezen adatok közvetlen üzletszerzési célú felhasználására is függetlenül az igénybevett hálózattól és szolgáltatótól (wifi). Az adatokat Szolgáltató felhasználhatja statisztikai célokra is.

(#6) Matada2.3 válasza juliabrilke (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Hogyan terjed ki ez a TV nézési szokásaira a delikvensnek, ha csak telefonszámot és nevet ad meg?

Finn the human

(#7) Dɨngodilɇ válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


Dɨngodilɇ
csendes tag

Esetleg ha TV GO-t néz telefonon az egyszeri user? Valószínűleg látják, ha a regisztrált sim-ről éppen náluk TV-zik. De azért jó, hogy a lelked nem kell odaadnod 3GB adatforgalomért... :(((

(#8) juliabrilke válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


juliabrilke
addikt

Mondjuk összekötik a szerződéseket a szerződő nevével?
Ahogy emlékszem régről szerződés során nevet/telefonszámot/gatya méretet is meg kellett adni.

(#9) Matada2.3 válasza juliabrilke (#8) üzenetére


Matada2.3
veterán

és (#7) Pamkozd igazatok van. Ennek fejében nem tudom mennyire merjem ajánlani az ismerőseimnek..

Bár flottásoknak lehet megéri.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#10) Keem1


Keem1
addikt

Azok közül, akik kérték, megkapta már valaki a plusz adatot? Én igaz, hogy levelezős diákkal regisztráltam, de nincs még a plusz 3GB adat. Nem láttam olyan kitételt, hogy csak nappalis diákigazolvánnyal lehetne igénybe venni, ráadásul az aktivációs linket is megkaptam.
Remélem, nem maradok ki belőle :D

(#11) lorincmate válasza Keem1 (#10) üzenetére


lorincmate
tag

Még én se kaptam semmit se és nappalis vagyok :D

F4 modul

(#12) Keem1 válasza lorincmate (#11) üzenetére


Keem1
addikt

Tegnap megjött, mint a mikulás, gondolom a többieknek is. :D
Jó forgalmazást mindenkinek! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.