Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Cathfaern válasza Móci (#40) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én játszottam tört szerveren és most officalon játszok. Ég és föld a kettő és nem csak a több player miatt. Tört szerveren alt húzáson kívül nem nagyon tudsz mit csinálni, ha mennek is a raidek, 0 kihívással letolhatók. BG-k üresek, mivel kevés a player, arénában ha pár ember eléri magas ratinget (és jó cuccot), akkor utána senki nem tud érvényesülni, mert a kevés ember miatt nem lehet normálisan összesorsolni az embereket. Hosszan tudnám folytatni a sort, de saját tapasztalat, hogy míg törtön már nem tudtam mit csináljak mert csak untam, addig officalon az a bajom, hogy csinálnék minél több altot, de annyi mindent tudok csinálni a mainnel is, hogy a játékra szánt idő nagy részét kiteszi.

Viktor77:
BC-ben jött 2 új faj, LK-ben új kaszt. Szerintem Blizz nem fogja megkockáztatni, hogy ne jöjjön ki valami ekkora nagyságrendű dologgal, mert akkor jön majd a "haldoklik a WoW". Új kaszt biztos nem lesz, viszont mást meg nem tudok elképzelni ekkora horderejűt, tehát ezért valószínű szerintem, hogy lesz új faj. De 1,5 hét múlva úgyis kiderül :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.