Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

Boldog Szülinapot!

gyenge 160 órát tettem az Oblivionba és 271-et a Skyrimbe. minden másodperc megérte :R

várjuk a következő offline TES-t :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Az ajándék,(Morrowind)örök élmény, örök kedvenc(a jelen pillanatig)az utódait hamar letettem mind. :)

[ Szerkesztve ]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#3) szupermacs


szupermacs
veterán

Kár, hogy Xboxon nem kapjuk meg ingyen. :(

(#4) BoB válasza Dévacsen (#2) üzenetére


BoB
veterán

Dettó. Messze a Morrowind volt a legjobb rész.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Azért az a "hétvége" szerdáig tart oriic? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6) oriic válasza l.skywalker (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hosszú hétvége na. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) l.skywalker válasza oriic (#6) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mondjuk az ESO-nak kell is egy ekkroa intervallum :K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8) oriic válasza l.skywalker (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem kimarad, fantasy MMO-k nem érdekelnek. Valami jó kis scifi MMO-ra fáj a fogam.

Live-Die-Respawn

(#9) szupermacs válasza oriic (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem maradsz le semmiről. Nagyon élettelen az egész. Nagyon vártam és miután megvettem hatalmas csalódás volt. Előfizetés nélkül nem éri meg elkezdeni. Meg anélkül, hogy az ember milliókat költ rá még azután is, hogy előfizetett, megvette a játékot, a kiegeket, mert vannak helyszínek amik ezen felül is fizetősek.

(#10) l.skywalker válasza oriic (#8) üzenetére


l.skywalker
félisten

Dűne... :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11) tomee007007


tomee007007
őstag

Csak én nem tudok bejelentkezni egyik fiókommal sem???? :W

(#12) oriic válasza tomee007007 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, sokaknál bejelentkezési gondok vannak.

Live-Die-Respawn

(#13) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Gratulálok Bethesda, egy egyszerű webes bejelentkezést nem tudtok kezelni. Hová jutottatok?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) BoB válasza bLaCkDoGoNe (#13) üzenetére


BoB
veterán

Elbutultak a játékaikkal együtt.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#15) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Kár hogy ezt az évfordulót nem TES6 megjelenéssel köszöntik Bethesdáék... :(((

Aki hülye, haljon meg!

(#16) Male válasza tomee007007 (#11) üzenetére


Male
nagyúr

...már pont írni akartam, hogy mi van... remek... regeltem, nem fogadja el, az e-mailben amit a regről küldött, a nevemet kicserélte kisbetűsre, de nem ezért nem enged be. Jelszócsere, "Something went wrong. Please try again"... szépen lehalt az oldaluk.
( Mondjuk aztán nem gond, a Morrowindet megkaptam még egy régi VGA-mhoz, csak nincs meghajtó amibe betegyem a CD-ket, gondoltam egyszerűbb lesz így is megkapni :) )

(#17) Astrolagoon


Astrolagoon
junior tag

Negyed évszázad szerepjáték.Tisztelet!
Morrowind az örök kedvencem bár a találati rendszere mára game over---
Egyik nap 20 pecig szurkáltam egy "madarat" és nem sebződött! :DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#18) Scholes9 válasza BoB (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyetértek. Nekem az Oblivion meg a Skyrim is unalmas volt. Pedig mindkettőt többször próbáltam végig vinni, nem sikerült :( Bár a Skyrimmel lehet teszek majd még egy próbát VR-ban.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) Male válasza Male (#16) üzenetére


Male
nagyúr

Valakinek sikerül egyébként? Mert most sikerült bejelentkezni, de most meg a morrowindes kódot nem fogadja el...

(#20) tomee007007


tomee007007
őstag

Bizony :D

(#21) batman91 válasza Scholes9 (#18) üzenetére


batman91
őstag

Kövezzetek meg, de nekem a Morrowind és az Oblivion nem tetszett. Nekem akkoriban jobban bejöttek a Gothic játékok. Viszont a Skyrim szerintem telitalálat volt, beleöltem vagy 180 órát.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#22) DarthRevan


DarthRevan
tag

"Invalid code. Enter your code exactly, including hyphens."

Gratula Bethesda! :W

(#23) Diopapa


Diopapa
addikt

Nálam egész du dög lassú volt az oldal, bejelentkezni lehetetlen volt. Most már gyors az oldal, de az ingyenes Morrwind rész ofc nem működik.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#24) Scholes9 válasza batman91 (#21) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Persze, simán lehet, nem vagyunk egyformák :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#25) l.skywalker válasza Male (#19) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem még sikerült, de kora délután.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26) batai15


batai15
félisten

Morrowindel kezdtem , életem egyik legmeghatározóbb játéka volt. Oblivionba nem öltem annyi órát utána ,de a skyrimbe igen . Nexgenre tuti meg veszem az új test ,illetve nagyon várom a blades is. Ha pcm lenne akkor az online menne. Boldogat TES .

(#27) Lenry válasza Scholes9 (#18) üzenetére


Lenry
félisten

én az Oblivionnal kezdtem
2006 - OMG de k*****rva rég volt. egy GeForce 6600-asom volt, ami 3D alatt random időközönként lefagyott, akkor reset, reboot, fél nap mire feláll az XP a Duronon 512MB RAM-mal, és lehet tovább játszani. rendkívül sűrűn mentettem :D
imádtam az Obliviont, számomra az első igazi open-world rpg élmény volt, a grafika pedig egyszerűen gyönyörű. konkrétan üresre játszottam azt a játékot. értsd úgy, hogy mindent összegyűjtöttem minden dungeonból. nem volt már mit csinálni.

a Skyrim volt az első, és azt hiszem eddig az egyetlen játék, aminek a megjelenése napjára szabadságot vettem ki.
volt vagy másfél-két év, amikor szerintem semmi más játékot nem indítottam el a gépemen. lenyűgöző volt. valami nagyon sokadik szinten hagytam abba. a mai napig fel van telepítve a gépre (az eredeti telepítés, soha nem volt uninstallálva), de évek óta nem indítottam el. a Witcher 3 mindent felülírt.

a Morrowind érdemeit elismerem, a sztorit elolvastam és tetszett, a zenéjét imádom, a világ érdekes, de a játék maga valahogy sosem fogott meg, pedig többször elkezdtem, de ritkán jutottam túl Seyda Neenen...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) Amarth válasza Male (#19) üzenetére


Amarth
aktív tag

A Launcher-ben nekem sikerült telepíteni,bár folyamatosan azt írta hibás kód.
Egy próbát megér.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#29) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Boldog szülinapot..
Skyrim a csúcs..! :K

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#30) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ez nem fogadja el, pedig direkt letöltöttem a launchert is, de abban sem működik. :W Pedig úgy másoltam be a kódot. :U
Invalid code, enter your code exactly including hyphens.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) Amarth válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


Amarth
aktív tag

Ott nekem is azt írta, ahol vannak a játékok, ott kikerestem, rányomtam a telepítés, és azt hiszem a 2. próbára fel is ment.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#32) Hopkins95 válasza Amarth (#31) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem nem, a játéknál továbbra is Buy Now gomb van. :( A My Libraryban is néztem, ott sincs benne.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#33) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Még TES VI bejelentéskori állás. :D A régebbi részek is kényelmesen 1000 óra fölöttiek. :D Boldog 25-öt! :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#34) Hopkins95


Hopkins95
addikt

The code for Elder's Scrolls III: Morrowind Game of The Year Edition has been redeemed.

Na végre, most már vagy 10-edszerre próbáltam a launcherben, sikerült. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#35) CocooN-z válasza BoB (#4) üzenetére


CocooN-z
őstag

+111111111

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#36) hunluki válasza Scholes9 (#18) üzenetére


hunluki
senior tag

Érdemes körbenézni nexuson. Alap skyrim nekem se tetszett, viszont alaposan felmoddolva (nem kevés időt beleölve az összecsiszolgatásba) 1000+ órám van benne és most készülök megint nekiugrani mert rengeteg plusz tartalom jön hozzá.

Halkan megjegyzem ugyanez a helyzet a fallout 4-el is, alapjáték az ilyen meh kategória, felmoddolva egy egészen másik dimenzió.

(#37) Z10N


Z10N
veterán

Launcherbe siman mukodott az elobb.

Ui: Egy TES6 teaser #2-t megerdemeltunk volna.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#38) galocza


galocza
aktív tag

nekem is morrowind a kedvenc - sőt, valószínűleg összességében kedvenc játékom.
okok:
-a legkifinomultabb gui. azóta csak butult, az egyetlen jó dolog ami jött, a (macerás) két-kezet-külön-kezelünk dolog skyrimben
-legnagyobb szabadság pl mozgás, varázsolgatás (és tárgybűvölés) terén
-standard fantasy-hez képest különleges, nagyon változatos környezet (építészet, természet)
-különleges lore és történet. másik kettőben: gyünnek a démonok/sárkányok - na ezeken sokat kellett gondolkodni... ugyanakkor vereshegyi csata, nerevar meggyilkolása, tribunal felemelkedése, azura átka, dagoth ur visszatérése - ammánigen!

[ Szerkesztve ]

(#39) Lenry válasza galocza (#38) üzenetére


Lenry
félisten

a (macerás) két-kezet-külön-kezelünk dolog skyrimben

jobb klikk - bal klikk
nem macerás ez :N

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) Male válasza Male (#19) üzenetére


Male
nagyúr

Most reggel az oldalon is sikerült a beváltás simán... úgy tűnik megoldották.

(#41) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ha valamihez reg kell, az nincs ingyen. :N
Egyetértek amúgy, hogy a Morrowing a legjobb TeS ever. Én sem szeretem a fantasyt, de ezt nagyon szerettem annak idején.

(#42) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok
Másnak is kér cd-t?

Gamertag:Rob3rt75

(#43) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy legálisan meg lehet-e valahonnan szerezni az Arena-t és a Daggerfall-t?

szerk: DIGITÁLISAN!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44) AnonymusX válasza l.skywalker (#43) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Bethesda weboldaláról ingyen letölthetők.

(#45) CocooN-z válasza galocza (#38) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nekem is kb a top 3 -ban benne van a morrowind, de azért kifinomultnak hívni azt a built-in 3.1-es windows-t nem szabad :D Aki anno csak 640-ben v 800x600 ban tudta tolni és nem magasabban annak nem volt az kifinomult :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#46) l.skywalker válasza AnonymusX (#44) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kerestem, de nem találom...

Az orrom előtt volt, megvan thx :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47) CocooN-z válasza l.skywalker (#46) üzenetére


CocooN-z
őstag

(#48) l.skywalker válasza CocooN-z (#47) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszönöm! :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Ezzel játszott anno bárki is telón? :)

l.skywalker: nm de látom meglett :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#50) .mf


.mf
veterán

Ahogy a címet megláttam, már indult a fejemben a Morrowind zenéje :))
Laceszt ugyan talán nem érem utol, de Skyrimben csak a steames reg óta van 600 óra, előtte is volt 2-300; Obilivionban talán feleennyi; na de Morrowind, na azzal sokkal több időt töltöttem, mint bármi mással (na jó, talán a SC lehet még hasonló) :)

batman91: "Kövezzetek meg, de nekem a Morrowind [...] nem tetszett"

*puff*
Your Marksman skill increased to 56
:DDD

Scholes: "Egyetértek. Nekem az Oblivion meg a Skyrim is unalmas volt. Pedig mindkettőt többször próbáltam végig vinni"

Lehet, hogy itt a gond :) Egyik TES-t sem próbáltam végigvinni, nálam sosem erről szólt. Talán pont Oblivionban jutottam a legtovább (Bruma ostroma utánig), pont azért, mert ott fogott meg legkevésbé a játék; Skyrimben a Thalmor fogadásig, Morrowindben pedig csak Balmorában Caius Cossadesig jutottam a főszálban :DDD

Lenry: "2006 - OMG de k*****rva rég volt. egy GeForce 6600-asom volt, ami 3D alatt random időközönként lefagyott, akkor reset, reboot, fél nap mire feláll az XP a Duronon 512MB RAM-mal, és lehet tovább játszani. rendkívül sűrűn mentettem :D
imádtam az Obliviont, számomra az első igazi open-world rpg élmény volt, a grafika pedig egyszerűen gyönyörű. [...]

a Morrowind érdemeit elismerem, a sztorit elolvastam és tetszett, a zenéjét imádom, a világ érdekes, de a játék maga valahogy sosem fogott meg, pedig többször elkezdtem, de ritkán jutottam túl Seyda Neenen..."

Az Obliviont előbb még R9600-on próbáltam játszani, mivel az még nem volt teljesen Dx9-es, ezért valami "oldblivion" moddal ment csak eleinte :D Utána nekem is 6600 GT jött (mondjuk jóval később, miután egy hibás 6800-zal átvertek, és azzal az upgrade-re félretett pénzem el is ment, maradt a 9600 még pár hónapig :( )

Valószínűleg azért vagy így a Morrowinddel, mert nem azzal játszottál előbb. Abban a korban olyan gyönyörű grafika, főleg az időjárás, óriási ugrás volt. Az open-worldsége, ami az Oblivionon is túltesz, az az addig nem látott változatossága, fantáziadússága tájakban, helyekben, történetekben - ebben szintén hatalmas visszalépés volt az Oblivion. Szintén nagy különbség, hogy a MW kicsit karcosabb, sötétebb volt - azután az élénk szaturált színekkel operáló meseszerű Oblivion a krumplifejű karaktereivel, szintén furcsa volt. Az mondjuk tény, hogy a MW-nek is voltak idegesítő dolgai, pl. a harcrendszere (ott van az orrom előtt de nem találom el), skillrendszere (hú... kis táblázatokat gyártottam, hogy melyik szinten milyen skillre kell gyúrnom, milyen fegyvert és páncélt használhatok, mit csinálhatok...), a későbbi játékok rendszerének jobban örültem volna. Ezért reménykedtem nagyon a Skywindben, de az még azóta sincs sehol, úgyhogy ha/amikor újra nekifutok, akkor maradok a sima MW-nél és moddolom felfelé...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.