Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mans20


Mans20
addikt

Meg anyád,ki tudja mi lesz addigra,lehet fallout 3,nem hogy net.

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

bírom az ilyen rózsaszín ködben lebegő barmokat...
2020-ra már olajunk meg kajánk se lesz, nemhogy 30 megás net :C

szerk: Pali, nem neked szólt :)

[ Szerkesztve ]

(#3) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

istenem :DDD

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#4) Metalfan


Metalfan
senior tag

Szerintem meg 10 megabites feltöltést minden EU-s polgárnak :U

(#5) malwy válasza #51736960 (#2) üzenetére


malwy
senior tag

"Olajunk meg, kajánk se lesz" de eurónk se;)

(#6) cellpeti válasza malwy (#5) üzenetére


cellpeti
veterán

vagy inkább euro lesz, csak többi nem :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7) Killing


Killing
addikt

nem lesz itt semmi, 2012-ben gameover.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8) Rickazoid


Rickazoid
addikt

„A széles sáv Európa digitális oxigénje, elengedhetetlen prosperitásunkhoz és jólétünkhöz, melyeknek szilárd alapot csak az adhat, ha a széles sáv mindenki számára elérhető lesz.”
Akkor gondolom abban a 10% csúszásban van benne a hajléktalanok felzárkóztatása és a munkanélküliség, éhezés, nélkülözés, eladósodás, megélhetés szélén egyensúlyozás teljes felszámolása, hogy minden embernek legyen megfelelő fizetést és munkahelyi légkört biztosító, stabil állása, amivel elégedett, vehet belőle számítógépet és széles sávú internetet is gond nélkül és ami mellett kényelmesen eléldegél a nyugdíjig, ahonnan megint kényelmesen élhet, mindenféle anyagi helyzet-romlás nélkül még 30-40 évet. De jó tudni, hogy már csak egy évtized és arany élet vár ránk, mindnyájunkra. :W

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#9) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Bele fogják tenni az alkotmányba, hogy alapvető joga legyen minden EU polgárnak vagy mi? Vicces, hogy ennyire fontos ez a kérdés... :U

Jevons paradox

(#10) dajkopali válasza Aprósólyom (#9) üzenetére


dajkopali
addikt

igen, ez várható, elsőként talán a finnek tették állampolgári joggá, de hamarosan mindenütt az lesz

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#11) Gyula84


Gyula84
veterán

OMG itt esetleg a 8mb :D mert most is csak 1mb van itt :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#12) Angel1981


Angel1981
veterán

Hehehe - nekem már most a duplája van! :D

(#13) ntomka


ntomka
nagyúr

És ezt hogy akarja elérni? Fizeti zsebből?

ツ Headphones on - World off

(#14) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Annyira nem baromság ez.. Nekem bő 5 éve van netem a UPC-nél, az első netcsomagom még 6000 Ft volt 512/128-as sebességgel. Ma 3000 Ft-ért kapok 15 megabites netet..
Hja és 6000-ért már 120-as jár.

Inkább legyen jól kiépítve a mobilnet, és legyen kb 90-95%-kal olcsóbb mint most Magyarországon.. :U Annak több értelme van mint a megabitek hajhászása.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A 30mbit erőltetése helyett szerintem sokkal reálisabb lenne egy kisebb értéket megadni, olyan 10-15mbit körülit, szerintem az könnyebben teljesíthető.

Viszont ami ennél is fontosabb lenne: minden egyes uniós polgár alapvető emberi jogává tenni az internetelérést és annak akadálymentességét.

Ezzel egy nagyon komoly lépést lehetne elérni: a hülye adatforgalmi korlátok eltűnése (most nem a mobilnetről beszélek, hanem pl: upc kábelnet korlátja) és az, hogy a "kedves" jogvédők már nem tudnának a net lekapcsolásával fenyegetni a felhasználókat.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16) Thome


Thome
addikt

Tételezzük fel, hogy sikerül nekik, mindenütt 30 megás net lesz 2020-ra. De milyen áron (havidíj), könyörgöm?! :W
Ha épp nem az upécé fogja adni 3-4-5 ezer forintért 12-15-18 juróért, akkor majd a helyi szolgáltató 15-20 ezerért? :o

[ Szerkesztve ]

(#17) Apollyon válasza Zirowe (#15) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A upc kábelnet korlátja nem valami erőletett... :U
Én még kb 2006-ban voltam utoljára lekorlátozva, amikor 60 GB volt a limit... Ma három hónapra ~1TB, a Chello / Fiber power topik meg tele van formákkal, akik egész nap a torrenten lógnak azt linkelgetik be a havi 2-3 TB forgalmulat azt semmi bajuk... De ez már extrém, nehogy már havi 1 TB ne legyen elég... :U

Vagy Te is letöltöd meg fel havonta a fél internetet? ;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) HANDO88


HANDO88
senior tag

De boldog lesz az a pár százezer éhen pusztult vagy legyilkolt ember hogy fasza netje van,lehet le szokok a cigiről hátha megérem :DDD
Akkor még mindíg az UNIO lesz vagy már az Új Világrend :F

[ Szerkesztve ]

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#19) Thome


Thome
addikt

Jut eszembe. A csövesek hogy fogják kihasználni ezt a netet? :DDD

(#20) Volu válasza Thome (#19) üzenetére


Volu
tag

Tablet PC-vel és az áramot is vezeték nélkül szedik majd :)

''A számítógépező csajok strasszkövekkel díszített iPodot akarnak és macska formájú USB-memóriát, ami bedugáskor nyávog''

(#21) Gyula84 válasza Apollyon (#14) üzenetére


Gyula84
veterán

Annyira ja nem, de te nem a világ végén laksz úgy látom :D de én igen és nekem is meg lesz rá a jogom, na itt én már azért kételkedem.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22) JColee válasza Apollyon (#14) üzenetére


JColee
őstag

Azért baromság a sebesség hajhászás, mert neked elég a 15 mega? Azt hiszem más nincs olyan szerencsés helyzetben, mint te.

(#23) 7


7
addikt

A kezdeményezés szimpatikus, de én is inkább az elérhető árú, valóban 10-15 Mbites, mindenki számára otthon elérhető internetet nézném igazán jó szemmel.

(#24) Morden24 válasza Thome (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egyéb közművet hogy használnak?

Sectumsempra - For Enemies

(#25) BonFire


BonFire
veterán

Szép gondolatok, mondhatom.

Afrikában meg mennyien éheznek! :Y A terroristáknak is jár majd ez?

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#26) hohoo


hohoo
senior tag

persze lesz 30mbites net simán! up to 30mbites 3g mobilnet 6 giga forgalmi korláttal hatezeré :DD

De ha ez és egy 512 kbites korlátlan adsl között lehetne választani szintén hatezeré gondolkodás nélkül az adslt-t választanám...

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#27) Apollyon válasza JColee (#22) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én anno 25 megabitről váltottam vissza 4-re, mert nekem a 4 is elég volt ;P 15 megabit meg úgy lett, hogy a legkisebb csomagot is felemelték, 4-ről 15-re. Nem azt mondom hogy rossz, Csak ennél több már annyira szerintem tényleg nem kell..

Ha lehetne választani, akkor inkább az legyen, hoyg legyen mindenkinél legalább 5-10 mbit, mint egyes helyeken 120, máshol meg szinte semmi.... Tehát neked akarok jót ;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#28) Depression válasza 7 (#23) üzenetére


Depression
veterán

Kétlem, hogy a 30megabit 9 év múlva túl soknak számítana.

Ez pedig arról szól, hogy mindenkinek elérhető legyen legalább egy 30 megabites hálózat, nem azt, hogy minden háztartásban ennyi legyen minimum. Remélem érzitek a különbséget.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#29) eziskamu


eziskamu
addikt

Én már az ingyenes 2 MBites korlátlan mobilnetnek is örülnék, (de az legyen stabil mindenhol ;] )

[ Szerkesztve ]

(#30) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Kíváncsi vagyok hogyan csinál a Vodafon 30m mobilnettet most úgy 12K tartanak.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#31) Zirowe válasza Apollyon (#17) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, én is emlékszem még a régi limitre, nekem havi 20gb volt, azt már könnyű volt elérni, de akkor azt hiszem korlátosnak is volt hirdetve.

Az új korlátot sosem értem még el, hanem engem a megfogalmazás zavar, hogy ami szerintük korlátlan és úgy is hirdetnek, az valójában korlátos.

Akkor hirdessék úgy, hogy 300gb havi korlát és kész, de ne akarjanak valótlan dolgokat lenyomni a vevők torkán, mert sokan például erről a korlátról se tudnak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32) Fecow válasza atti_2010 (#30) üzenetére


Fecow
aktív tag

2020-ra elég simán, ha az állam sem állja az útját. 450-800-900-1800-2600MHz-es sávokra LTE-A, ami nem scifi kategória, lévén 2012-2013 környékére tervezik az LTE-t bevezetni itthon. Az LTE-A meg 1Gbites cella sebességre képes labor körülmények között. Ha nem is lesz LTE-A addigra és nem is hozza a névleges sebességet valós körülmények között, LTE lesz biztosan és az is képes 100Mbites cella sebességre. Arról most ne is beszéljünk, hogy 2020-ig meddig tolhatják ki az akkori technikával a cellasebességet.

Nyergeld meg a nagyot

(#33) Apollyon válasza Zirowe (#31) üzenetére


Apollyon
Korrektor

300 GB szerintem még annyira nem vészes.. Inkább a mobilnet a gáz, hogy hatezerér' van 2GB.. Na ez a korlát.

És mint mondtam a Chello topikban csomóan vannak akik átlépik ezt a 3 havi szintet és mégse korlátozzák le őket..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#34) BonFire


BonFire
veterán

Én már egy 5/1-essel is boldog lennék, ha a szolgáltatóm megemelné. Itt a világ végén 5550-et fizetek egy 2/0.35-ös csomagért, amiben egyrészt a feltöltés rémes, másrészt nemhogy egy kis HD-t, de egy nyomorult 480p-s videót nem tudok megnézni akadásmentesen ezzel a sebességgel. Pedig ez a szolgáltató majdnem egyenletesen biztosítja ezt a kicsit, ez nem ingadozik, mégse. 256 kb/s egyszerűen nem elég egy 480-as videó streameléséhez. A full HD-ról meg nem is álmodhatok. Egy 10-15 perces full HD videó előpufferelése alatt meg lehet ebédelni, hogy utána végig tudjam nézni. Ez vicc.

Most jött egy új szolgáltató, valami Fibernet, de olyan hajmeresztő dolgokat árul szemtelenül, hogy inkább a jelenleginél maradok. 6000-ért ad ugyan 5 Mbitet, de ebből egyet garantál. A mostani szolgáltatómnál meg 24 órából 20-ban jön a szerződésben foglalt plafon. Ezért nem cserélek. 12 millió kéne hálózatbővítésre, és akkor meg tudnák emelni a sávszélt (ugyanazért a pénzért), de ezt a tolva önkormányzatnak kell megszavaznia. Amilyen sz@rrágók, el tudom képzelni, hogy egy hárommilliárdos projectet xaros 12 millió miatt hagynak elúszni, ahogy szokták a politikusaink. :(((

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#35) domi007 válasza BonFire (#34) üzenetére


domi007
őstag

off:
ha a youtube-ról lassúak a videók, akkor az nem a 2 mbit hibája, a youtube erőteljesen köhécsel már majd 1,5-2 hónapja...pl. nálam is 5 Mbitnél várni kell egy csomót..
Ha más videómegosztó is lassú nálad, akkor nem szóltam, de 2 mbit-nek elégnek kéne lennie 480p-re minimum...

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#36) eziskamu válasza domi007 (#35) üzenetére


eziskamu
addikt

Vagy valaki lopja a netét wifin :) , márha van routere.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.