Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) janos666 válasza #94529552 (#41) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az, hogy mikor tologatom a csúszkákat a menüben (részletes színbeállítások), akkor teljesen idióta, felesleges lépésekre van szükség (pl. rákattintani a pöttyre, hogy elkezdhessem tologatni a csúszkán, aztán megint kattintani, hogy elengedjem a pöttyöt, és másik csúszkát választhassak). A népszerű márkák közül messze az LG-nél töltöm a legtöbb időt a menüben navigálással, ami zavaróan sok szellemi kapacitást is elvon a feladatról, mert míg legtöbb márkán szinte vakon el tudok navigálni a könnyen megszokható és egyszerű, még egymáshoz márkák közt is viszonylag hasonló menükben, addig az LG-n folyamatosan oda kell néznem a képernyőre, és átgondolni mit csináljak, figyelni hogy jól csináltam-e, nem csak betanult reflex jelleggel klikk-klikk zongorázni, miközben csak rápislogok. Hétköznapi bemenet/csatorna váltogatásnál ez valószínűleg nem tűnik fel, főleg ha már hozzá van ehhez szokva a tulaj (napi 1-2 másodperc az életedből nem feltűnő, de pl. 1 helyett 1,5 órát tölteni a beállításokkal csak amiatt, mert az LG menüje nehezebben kezelhető, mint a Samu, Pana, Sony, de akár Philips menük, nekem már elég feltűnő, főleg ha sietnem kéne, vagy már amúgy is fáradt vagyok és frusztrál hogy erre is külön koncentrálni kell).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.