Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) janos666 válasza pilóta (#1) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, nekem is ilyen felháborodás az első reakcióm ilyen hírekre, hogy a feltekerhetőség és milliméterekben mért vastagság egy ilyen alapvetően statikus telepítésű eszköznél biztos fontosabb, mint mondjuk a színhelyesség, mozgóképkezelés, fényerő stabilitás (ABL), amik közül egyikben sem tökéletesek az LG OLED-ek (itt kár lenne vitatni, hogy mennyire jók vagy rosszak, a lényeg, hogy szerintem bőven lenne még mit javulni ezekben akkor is, ha sokaknak kielégítő a mostani szint is, főleg ha prémium kategóriában árulják ezeket a cuccokat magas áron... ilyenkor nem csak a "tömegigényt" kell kielégíteni, mikor a "tömegár" többszörösén futnak a piacon) de akár csak a kényelmesen kezelhető felhasználói menü is hasznos lenne (egyszerűen agyrém ez a mostani LG menü ezzel a nyilacskás távirányítóval: mindennapi használatra talán észrevétlen a dolog, de ha sokat akar valaki mászkálni a menüben a részletes beállítások közt, akkor azonnal feltűnik szerintem mindenkinek, hogy olyan mint ha szándékosan kínozni akarnák a felhasználókat, vagy legalább is elriasztani őket attól, hogy sokat bóklásszanak a menüben).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.