Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#155) philoxenia válasza doooo (#153) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez egy erősen lebutított kép. Eredetileg egy 8 MB-os kép, agyonkonvertálva.
A mobil élőképe nekem megvan sokkal nagyobban, hiszen a GX9 például használható a tíz colos tabletemmel is de a mobilomon is bármikor nézhetem, hogy mit fotózom éppen. Erős napfényben a keresőben sokkal többet látok, mint a legjobb mobil kijelzőjén. Az S21 Ultra mennyibe is kerül? 4k? A GX9 ennyi volt:[kép] A Mate20X meg 150eHUF, tehát együtt kerültek annyiba, mint az S21 . Azonban a Pentax K10D-m még 13 évesen is fényképezőgép, a fiam használja. A Pana is simán jó lesz még tíz év múlva is. Egy akár csak öt éves telefon, meg, ha használják.... Ja és automatikus HDR-t természetesen tud a kis Pana. ;) Az nem merül föl nálam, hogy csak mobilt tudok magammal vinni, mert egy fél kilót nyilván bármikor elbírok. Viszont az az eset gyakori, hogy csak mobil van nálam természetesen. Sőt, van mikor a Pana a táskában marad és csak a mobillal csinálok képet. Azonban, ha kell, akkor nem kell átúsznom egy folyót, hogy a túlparton lévő témáról értékelhető képet csináljak. Fotózhatok madarat is, nem csak lepkét. Sőt ugye vehetek hozzá később sokféle üveget, amit egy telefonhoz nem. A beállításokról meg ugye nem is kell beszélnem. Ugye itt a nagyon drága mobilt (azért az S21 is az) hasonlítjuk amúgy egy szinte gagyi fényképezőgéphez, mint legelőször is írtam. Telefonban egy ilyesminek felelne meg. Ez mondjuk fényképezőgépben hasonló mint az S21 telefonban.
Ez már tényleg drága.(viszont ingyen kiszállítják... ;] )

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.