Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bear_


bear_
aktív tag

Miért kell minden telefonból tepsit csinálni?

(#2) Felesbandi válasza bear_ (#1) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Pont ezen gondolkodtam. Android vonalon nagyon eltuntek az ertelmes meretu telefonok. Ha most akarnek venni uj telot, android fronton csak az S22 jonne szoba nalam. Eleg szomoru.

(#3) mongoose66


mongoose66
tag

Ez az. Remélem megjelenésig akkora lesz mint a két előd

I have spooken!

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Érdekes, hogy az ultraszéles lencsében nem lesz előrelépés.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5) Noukoum válasza bear_ (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Tervezel két telefont, az egyik kicsi a másik nagy. Vesznek belőle 3 illetve 10 darabot.
Majd ezután tervezel 2 nagy telefont. Vesznek belőle 10 illetve 10 darabot.
Gyártó levonja a következtetést, nagy telefont kell gyártani mert arra van igény.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) Elit3Zotya válasza ghiottone (#4) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Az volt az előd egyik nagy gyenge pontja, kár hogy nem tettek bele egy jobbat. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#7) Luki26 válasza Noukoum (#5) üzenetére


Luki26
csendes tag

És miért vesznek a kicsi telefonból 3-at, amíg a nagyból 10-et? Mert a kicsi egy butított sz@r. Én nagyon ellenzem a nagy telefonokat. Samsung Galaxy S10e-t szerettem volna venni anno, de mivel az S10 alig került többe mégis van benne: nagyobb felbontás, lekerekített kijelző, kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó, több kamera, stb. ezért végül S10-et vettem. Ha csak és kizárólag a kijelző mérete és az akkumulátor kapacitása lenne kisebb ezekben a telefonokban, akkor nem lenne ennyire brutális a különbség.

(#8) Noukoum válasza Luki26 (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Cserébe olcsóbb volt, ezt is tedd hozzá.
Ott van az iPhone 12-13 mini. Ott is ugyanez tapasztalható, pedig ott nincs butítás. De ha középkategóriában kijött egy kisebb modell, utódja már nem volt.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) Adrinq válasza Luki26 (#7) üzenetére


Adrinq
újonc

Ez nem igaz. Ott van például a zenfone 8. Semmivel sem butább mint hasonló áron bármi és mégsem veszik sokan.

Én mondjuk nem értem, hogy miért lenne jobb egy kisebb telefon, de szerintem ezt a piac amúgyis megoldotta. Amennyivel kisebb rá az igény annyival kevesebb van.

(#10) Luki26 válasza Adrinq (#9) üzenetére


Luki26
csendes tag

Azért mert az Asus. De kíváncsi lennék ha mindegyik gyártó készítene csúcs készüléket kisebb méretben, akkor mi lenne az eredmény. (És tényleg csak a kijelző mérete és akkumulátor kapacitása lenne kisebb).

(#11) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek, hogy hány Watt lesz az valójában. Mindenesetre a szupertöltő esetleg jó lehet még laptoptöltőnek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12) forgonati válasza Adrinq (#9) üzenetére


forgonati
őstag

Ebben nem lehet szerepe annak hogy az a telefon nagyon problemás volt és döglöttek az alaplapok bennük? Nincs épp jó híre...

Keelah Se'lai!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.