Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lovi24


Lovi24
senior tag

Ezt feltétlenül kipróbálom ,jól hangzik. Hát mégha a lapdock is működik ,az zsír... :D
:C :R

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#2) htctopaz


htctopaz
tag

Feltétlenül kell hozzá BMM? Az eredetihez nem kellett.

(#3) 105kacsa válasza htctopaz (#2) üzenetére


105kacsa
őstag

Csak BMM-el próbáltam,ha az eredeti megy Bootstrap-ból akkor ez is.
Más akit zavar a fekete zárképernyő az Fejlesztő lehetőségekben kapcsolja be a Közvetlen hozzáférést.
Plusz szintén itt a Rajzolásnál az Ablakanimáció mérete, léptéke és az Áttűnési animáció mérete 0.5 állítsátok át.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#4) htctopaz válasza 105kacsa (#3) üzenetére


htctopaz
tag

Hi Kacsa!
Kipróbáltam megy Bootstrappal is. Most lakom be.
ICS launcher plus-t használnék, nem tudod hogy lehet ezt default-tá tenni? Sokszor visszaugrik a gyári launcherre. Ezt csak MIUI 5 romnál tapasztaltam.

(#5) htctopaz válasza 105kacsa (#3) üzenetére


htctopaz
tag

HI Kacsa!
Kipróbáltam, megy Bootstrappal is. Most lakom be. ICS launcher plust használnék, nem tudod, hogy lehet default-tá tenni? Sokszor visszaugrik a gyárira. A MIUI v.5 nél is tapasztaltam. Más romoknál ha launchert váltok felkínálja melyik legyen az alapértelmezett.

(#6) 105kacsa válasza htctopaz (#5) üzenetére


105kacsa
őstag

ICS launcher plus-t nem ismerem de az Apex-ben be lehet állítani, hogy alapértelmezett legyen

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#7) htctopaz válasza 105kacsa (#6) üzenetére


htctopaz
tag

Már a Defynél is ezt a launchert használtam, soha nem volt ilyen gond vele csak most a MIUI-nál. Régebbi MIUI-val nem próbáltam.

(#8) haliho0


haliho0
tag

"ébresztés kikapcsolt állapotban", ez az Artix sajátossága vagy a rommal kihozható pl. Defy-ből is?

(#9) 105kacsa válasza haliho0 (#8) üzenetére


105kacsa
őstag

Artix gyári ME ICS ÉS JB sajátossága. Defy-n ilyen nincs sajna.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#10) errrtu válasza 105kacsa (#9) üzenetére


errrtu
aktív tag

Köszönöm :C

OnePlus3

(#11) pcjano


pcjano
újonc

Sziasztok! Szeretném feltenii Dino JB helyett. Segitenétek lépésröl-lépésre, hogy kell a Bootstrap Recoveryvel feltenni?

(#12) 105kacsa válasza pcjano (#11) üzenetére


105kacsa
őstag

BMM-t használj.De itt mindent megtalálsz [link]

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#13) pcjano


pcjano
újonc

Én is köszönöm! További jó munkát! :D

(#14) YAS-dude


YAS-dude
őstag

A mihome launcher az avast szerint android:opfake-cp trojannal szennyezett.

(#15) 105kacsa válasza YAS-dude (#14) üzenetére


105kacsa
őstag

de csak az avast szerint

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#16) YAS-dude válasza 105kacsa (#15) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ezekből a kínaiakból mindent kinézek :P

(#17) 105kacsa válasza YAS-dude (#16) üzenetére


105kacsa
őstag

hát ha valami nem kinai a mai világban az gyanús

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#18) nemec válasza Lovi24 (#1) üzenetére


nemec
csendes tag

Hello!

Bármit, bármelyik böngészőből csinálok (PC-n) nekem nem tölti le a 4.2.28-as MSB MIUI-t.
A nagy kék mezőre kattintás után visszaszámol, és egy új lapon nagy fehér semmi- bal felső sarokban pedig egy szám!

Előre is kösz a segítséget!

(#19) 105kacsa válasza nemec (#18) üzenetére


105kacsa
őstag

Nem arra kell kattintani.A zöld lefele mutató nyíl felett kis fekete mező DOWNLOAD fehér felirat (ha ráhúzod az egeret a fekete mező is fehér lesz) simán le lehet tölteni.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#20) nemec válasza 105kacsa (#19) üzenetére


nemec
csendes tag

Köszönöm szépen, a nagy lelkesedésben nem láttam a fától az erdőt, de már használom!

(#21) 1kakukk


1kakukk
csendes tag

MIUI-HUNGARY MSB 4.1.28 letöltésre kattintva ezt írja ki.Megtalálható még valahol? :))

File Not Found

The file you were looking for could not be found, sorry for any inconvenience.
Possible causes of this error could be:
The file expired
The file was deleted by its owner
The file was deleted, didn't comply with Terms of Service

Köszönöm ,hogy megtiszteltél a válaszoddal---Cserében Te is akkora tiszteletet kapsz amekkorát adsz

(#22) 105kacsa válasza 1kakukk (#21) üzenetére


105kacsa
őstag

Sajnos törölték a Dev-Host-ról.Nem tudom miért.De lesz Atrix2-re MSB MIUI

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.