Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Meetal


Meetal
csendes tag

Üdv!
Jelenleg CM720121126-MarkSpeed-Defy+ rom van a telefonomom. A boost-hoz akkor csak a http://filefeltolto.hu/letoltes/c44fae21448090b4/20121128-markspeedboost1.1-defyplus.zip
kell és semmi más?

Köszönöm.

(#2) 105kacsa válasza Meetal (#1) üzenetére


105kacsa
őstag

Igen más nem kell

[ Szerkesztve ]

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#3) kymco


kymco
veterán

Az előzőt kipróbáltam, jó kis euroskank, de az ablakanimáció sokat lassított (vagy ilyen érzetet keltett bennem) a kezelés terén. Inkább maradtam az eredeti euroskank pattogós ablak kezelésénél. Vsz ez ízlés dolga.
Ezért kérdezem meg, hogy van-e valami változás az ablak, rendszerüzenetek kezelésével, pontosabban az animációval?

www.refujvaros.hu

(#4) 105kacsa válasza kymco (#3) üzenetére


105kacsa
őstag

Van.Beállutások/Megjelenítés/Animació/Nincsenek animációk kijelölése próbáld ki.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#5) kymco válasza 105kacsa (#4) üzenetére


kymco
veterán

OK, köszi..

www.refujvaros.hu

(#6) Meetal


Meetal
csendes tag

Látom ma kapunk egy frissebbet!:-)
Ez miben tér el az előző verziótól?
Telepítés előtt wipe cache és dalvik aztán mehet, akár egy frissítés?

Köszönöm!

(#7) 105kacsa válasza Meetal (#6) üzenetére


105kacsa
őstag

Telepítés előtt wipe cache és dalvik és az install után is wipe cache és dalvik aztán mehet, akár egy frissítés vagyis wipe data nem kell.Minimális hibajavítások.Ha minden igaz jövő héten jön a hideg jégkrém szendvics felturbózva (4.0.4 ICS)

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#8) Fuqx


Fuqx
csendes tag

Várható olyan javítás ami orvosolja a GPS és a zöld lencsés defy kamera gondjait?
valszeg a kernel a ludas.
Az 1.2 mit ad az 1.1-hez képest?

és az időjárás funkció se megy... Vagy az össze van kötve az élő háttérképpel azért?

(#9) 105kacsa válasza Fuqx (#8) üzenetére


105kacsa
őstag

valszeg a kernel a ludas Igen a piros lencséssel nincsen gond, élő hátérkép szándékosan eltávolítva próbáld ki az 1.2, időjárásra ezt https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anddoes.fancywidgets&hl=hu a gps-re http://dl.dropbox.com/u/12414661/navi/gps.conf cseréld ki vagy kész írd át a gps.conf fájl a system etc mappában van.(a bépített fájlkezelővel megtudod csinálni ha adsz root jogot neki)

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#10) Fuqx válasza 105kacsa (#9) üzenetére


Fuqx
csendes tag

köszi
a GPS és időjárás gond megoldva

így camera.config-on keresztül nem orvosolható a zöld lencsés gond?
mert a 720p-vel van a baj tuti
azt nem tudja a zöld lencse

[ Szerkesztve ]

(#11) pipon2


pipon2
újonc

Üdv!

Érdeklődnék hogy ennél a változatnál is tapasztalható-e az a hiba, hogy néha a hívás alatt úgy elsötétül a kijelző, hogy nem tudom még megszakítani se a hívást?
A hivatalosan kiadott cm7.2 nálam ezt csinálta. Nem lehet hardver hiba mert a wajkiui kiadással nincs ilyen gondom. Ha valakinek van ebben tapasztalata légyszi ossza meg.
Köszönettel :R

(#12) pipon2


pipon2
újonc

Bocsánat elfelejtettem defy+, kernel: 2.6.32.9-gbdd614e

(#13) 105kacsa válasza pipon2 (#11) üzenetére


105kacsa
őstag

Nálam nem volt probléma

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#14) Meetal


Meetal
csendes tag

Ennél a rom-nál én sem tapasztaltam.

(#15) pipon2


pipon2
újonc

Köszönöm mindkettőtök válaszát, azt hiszem teszek egy próbát. :C

(#16) Fuqx


Fuqx
csendes tag

hali
markspeedboost.1.1-defy.zip (zöld lencsés)
erre tehetek egyből miuit-t vagy vissza kell raknom egy 2.2-őt.

(#17) 105kacsa válasza Fuqx (#16) üzenetére


105kacsa
őstag

Full wipe után mehet a miui nem kell rsd-vel szenvedni.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#18) Fuqx válasza 105kacsa (#17) üzenetére


Fuqx
csendes tag

köszi

Aki játékfanatikus annak ez tökéletes. Még a Nova 3 is ment akadás nélkül.
Nekem már hiányzott a kamera (a zöld lencse hátránya :S)

Szerinted, da a kernel felrakást kihagyom működni fog?

(#19) 105kacsa válasza Fuqx (#18) üzenetére


105kacsa
őstag

Ezt nem tudom én sem.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#20) Jhnny86 válasza 105kacsa (#19) üzenetére


Jhnny86
csendes tag

Mi a neve annak az órának? ami alul még a névnapokat is írja :) nagyon tetszik de sehol nem találom

(#21) 105kacsa válasza Jhnny86 (#20) üzenetére


105kacsa
őstag

Az alap cm zárképernyős óra.Külön nincsen

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.