Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8351) radi8tor válasza JoceeHunt (#8350) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem kell emiatt reinstall.
Milyen programot használsz a VGA-k állítására? Ameddig nem indul el nálam MSI Afterburner addig hangosak a ventijeim nekem is. Amint elindul leveszi 20%-ra.

⭐ Stella

(#8352) JoceeHunt válasza radi8tor (#8351) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Ati catalyst. a Smartdoctort fel sem raktam.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8353) radi8tor válasza JoceeHunt (#8352) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

SmartDoctor nem is jó. MSI Afterburner-t ajánlom.

⭐ Stella

(#8354) JoceeHunt válasza radi8tor (#8353) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Rakjam fel az Ati mellé?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8355) radi8tor válasza JoceeHunt (#8354) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen. Utána azzal állítsd a venti fordulatot, órajelet, stb-t.

⭐ Stella

(#8356) JoceeHunt válasza radi8tor (#8355) üzenetére


JoceeHunt
őstag

oks, feldobom este. :R

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8357) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Egy nem teljesen idetartozó kérdés:

Az új generációs VGAk (gondolom HD 7xxx széria néven) ugyan ebbe a foglaltba mennek majd, vagy a csíkszélesség változásával új foglalat is jön majd ?

(#8358) Whit3Rav3n válasza DjDanee87 (#8357) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Foglalatba? Ha a PCI-E-re gondolsz akkor azok is PCI-E-el fognak csatlakozni, elvileg már 3.0-val 2.0 helyett de úgyis visszafelé kompatibilis.

(#8359) DjDanee87 válasza Whit3Rav3n (#8358) üzenetére


DjDanee87
addikt

2.0 - 3.0. Tehát lapot is kell majd váltani, nem csak VGAt ?

(#8360) Whit3Rav3n válasza DjDanee87 (#8359) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

nem

(#8361) SkyS1gn válasza kasa85 (#8348) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azt ugye tudod hogy nemsok köze lesz bc sorozathoz? ne hasonlítsd ahhoz :(((

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8362) SkyS1gn válasza Tirexi (#8347) üzenetére


SkyS1gn
félisten

AB > settings > unlock voltage controll, pipa ki

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8363) SkyS1gn válasza radi8tor (#8351) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:O
de ha leveszed catalysban a manuálisnál valami 20%-ra akkor indulásnál se lesz hangos amíg be nem töltődik AB mert az állítja be a manuálisat catába, és ha te még kézzel 50en hagytad valamikor pl akkor manuálisan gyorsan pörög mert nem töltött még be az AB ami leszabályozza

u.i. még mostsincs megoldás hogy hogy lehet működésre bírni az AB-t punkbusteres játékok alatt? Valaki írta hogy stealth-be kell rakni de hogy pontosan mit azt nem volt hajlandó elárulni :S

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8364) DjDanee87 válasza SkyS1gn (#8361) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem vagyok nagy BF fan. Igazánól egyedül a BFBC2vel játszottam egy keveset, azt is csak mostanában vettem meg mikor lement az ára 3e Ft alá.

Azzal tisztában vagyok, hogy nem BFBC3 a most megjelenő játék, hanem BF3. Viszont a videókat elnézve szerintem ugyan olyan lesz, vagy tévedek? Ugyanúgy járművek, lesznek nagy pályák, nyilván hasonló fegyverek, kiegészítők. Grafikában sok változást nem láttam, HUD szintén nagyon BFBC2es. Akkor mi az ami miatt nem lesz köze BFBC2höz?

(#8365) lala42 válasza DjDanee87 (#8364) üzenetére


lala42
őstag

Bf2-tél?
Mert ha nem, akkor nem láthatod a különbséget. Az egy más feling. :K :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8366) Xaels válasza DjDanee87 (#8364) üzenetére


Xaels
félisten

A játékmechanika. Sok ponton visszajön a BF2-es squadrendszer, a nagyobb pályák(még terjedelmesebbek mint BC2-ben) több típusú és mennyiségű járművel. A kés külön fegyver lesz, nem ilyen CODos randomrántom, lesz hasalás ami taktikailag sokat jelent és elviekben a fejlesztett motor részletesebb rombolást tesz lehetővé.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8367) SkyS1gn válasza DjDanee87 (#8364) üzenetére


SkyS1gn
félisten

igen nagyon tévedsz, ezt most nem tudnám leírni olvass utána fórumokon, nem férne ide be annyi minden :)graf is fényévekkel jobb lesz mint bc2, ANT, dx10 & 11 stb

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8368) SkyS1gn válasza Xaels (#8366) üzenetére


SkyS1gn
félisten

bár már bc2ben is jó volt a késelés nem ilyen hadonászós hanem időbe telt de itt perze minden profibb lesz
Gamescomon (aug. 17-21) bemutatják az első cq mapot is 64pléjer, tankok, jetek, heli :) várjuk nagyon :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8369) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kérlek ne offoljátok szét a topicot.

⭐ Stella

(#8370) Xaels válasza SkyS1gn (#8368) üzenetére


Xaels
félisten

Frászt jó a késelés BC2-ben. Amikor 3méterről rádrepül miközben 3-4 golyót kap és olyat bead ami nem is létezik.

Amúgy ma fura dolgot tapasztaltam. Amióta 11.7-es Cata van fenn nem pörög fel annyira a venti max. 24%-on van alapjáraton. Na itt jön a lényeg: egyszer csak elhalkult a venti majd fekete képernyő egy tized másodpercre és újraindulás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8371) DjDanee87 válasza Xaels (#8370) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem nem babrált vele a driver. Eddig is 40% volt az alap, most is. Igaz nem is használom semmi szabályzó, vagy tuning progit. Csak alapon megy.

(#8372) SkyS1gn válasza Xaels (#8370) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Codhoz képest, mert ott hadonászik, itt kell egy kis idő, amúgy nemjó igen mert beleakad és nem hal vagy ő késel le mikor én előbb csináltam... ja

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8373) Ari18 válasza JoceeHunt (#8350) üzenetére


Ari18
őstag

Nekem ezt kb havonta csinálja. Annyit kell tenned, hogy CCC-ben manuálisra teszed a ventilátor vezérlést, majd visszarakod autóra és kész, egyből visszaáll normálisra. Hogy miért tartja meg a felpörgetést azt nem tudom.

(#8374) SkyS1gn válasza Ari18 (#8373) üzenetére


SkyS1gn
félisten

vagy ez, de ez elött is mielött megcsinálod manuálisan told le 20ra vagy minimumra

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8375) Tirexi válasza SkyS1gn (#8362) üzenetére


Tirexi
addikt

De az nekem nem is volt bepipálva. :)
880 felett kilép driver leáll hibával. Hát ennyit bír. :(

(#8376) SkyS1gn válasza Tirexi (#8375) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:U ez van

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8377) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Sziasztok!

melyik az a HD6950 kártya amit 6970re lehet vmi BIOS os akármivel rántani? Melyik gyártó v konkrét típus, ha van ilyen?

üdv.: fl3x

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#8378) SkyS1gn válasza Fl3x (#8377) üzenetére


SkyS1gn
félisten

#7712
"Moddolhatóág jelei:
-referencia téglahűtés
- fekete/esetleg piros nyák
- reszelt tápcsatlakozó
- bioskapcsoló"

Nem specializálódik gyártóra :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8379) Whit3Rav3n válasza SkyS1gn (#8378) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Persze nem csak az ezeket teljesítő kártyák moddolhatók, de ott a legvalószínűbb. PL sokan tudták moddolni a rev. 2-es piros nyákos kártyákat is.

(#8380) kasa85 válasza Fl3x (#8377) üzenetére


kasa85
őstag

Én ebből vetem 2db,és módolható a nagyik megreszelték a tápcsati körül.Link.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8381) BotaN


BotaN
senior tag

Van nekem egy sima HD6950-em, alap hűtéssel, és venni akarok rá valamilyen halk megoldást, de levegőt. Néztem már nálunk is lehet kapni az Accelero Extreme Plus II-t olyan 16-17 ezerért, viszont az is megfordult a fejemben hogy ha már ennyit táköltenék akkor nem-e érné meg jobban venni egy ilyet: EAH6950 DCII/2DI4S/2GD5

Árban nem sok a különbség, szal ha használtan ezt eladom, akkor lesz egy új kártyám, csak az lenne a kérdésem, hogy valaki tudna mondani valamit a hangjáról? Nagyon érzékeny vagyok a zajra, ki nem állhatom ezt az alap hűtést mert nagyon zajos, youtube videók alatt is kikapcsoltam a gyorsítást, mert sokszor feljebb kapcsol a ventillátor és akkor már minden bajom van, a játékokról meg ne is beszéljünk.

Vagy esetleg tud valaki mondani valami mást, hogy mit csináljak?

Ami van: 3 hónapos ipon garis VTX3D 6950 2 gigás (használtan szerintem 50ért elmegy), + 25ezer forint. Ti mit tennétek?

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#8382) Xaels válasza BotaN (#8381) üzenetére


Xaels
félisten

Hát kevesebbet buksz szerintem ha csak hűtőt cserélsz. AC Extreme Plus 2, Thermalright Shaman, Alpenföhn Peter amit lehet ajánlani, ha halk kártyát akarsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8383) kasa85


kasa85
őstag

Úgy néz ki egy két hónapon belül meg lesz az ujj rendszer a HD6950CF alá.
Kíváncsi vagyok a véleményekre,hogy jó alapot választottam meg a kártyák alá.
Proci.
Alaplap.
Ram.
Gépem.
Elnézést a nem ide való hsz ért,de hátha van aki ilyennel járatja a kártyáját,és kíváncsi vagyok ki fogja e szolgálni az előre be kalkulált 4.2GHZ en. :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8384) eager.beaver válasza BotaN (#8381) üzenetére


eager.beaver
csendes tag

DCII 2 gigás verzió jelenleg itthon beszerezhetetlen, esetleg használt piacon találsz.

Sok webshopban rendelhető, de a nagykerek egyikénél sincs és nem is tudják, h mikor lesz újra.

[ Szerkesztve ]

(#8385) Fl3x válasza kasa85 (#8380) üzenetére


Fl3x
aktív tag

köszönöm az információkat mindenkitől :R :R

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#8386) BotaN


BotaN
senior tag

Pixmania-ba van raktáron felhívtam őket, csak ott 70k, ami szerintem kicsit sok érte.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#8387) Xaels válasza BotaN (#8386) üzenetére


Xaels
félisten

Mindenhol máshol is annyi vagy még több a 2GB-os DCII-es 6950-es. Ezért mondtam, hogy olcsóbban kijössz, ha csak a hűtőt cseréled le és valószínűleg jobb is a végeredmény.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8388) radi8tor válasza BotaN (#8386) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pixmania-nak minden van raktáron :)
Felejtsd el a céget szerintem. Franciaországból küldik a cuccot, ha garanciális bajod van vele küldheted nekik oda. Nem kis pénzed menne rá.

⭐ Stella

(#8389) scr


scr
csendes tag

Sziasztok. Annyi lenne a kérdésem, hogy a 2 kártya közül melyik a jobb/melyik upgradelhető 6970-é?

ASUS ATi Radeon HD6950 2Gb (EAH6950DCII/2DI4S/2GD5)
vs
ASUS ATi Radeon HD6950 2Gb (EAH6950/2DI2S/2GD5)

(#8390) Xaels válasza scr (#8389) üzenetére


Xaels
félisten

Az első a DC2-es biztos, hogy nem és nálunk szinte beszerezhetetlen illetve azért az árért amennyiért vesztegetik majdnem 6970-est veszel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8391) Hajdi


Hajdi
senior tag

Sziasztok!

Ha vennék egy ref 6950-hez egy ARCTIC COOLING Accelero XTREME Plus II-t, a felrakásához kell még valami egyéb extra? Mert igazából nekem az lenne célszerű, amit ha megveszek, csak simán pasztázok felteszek és döcög.... Nem rajongok a fúrás faragás dolgokért.

"The Man Who Sold the World"

(#8392) scr válasza Xaels (#8390) üzenetére


scr
csendes tag

58K körül láttam, annyiért sztem elég baráti

(#8393) Xaels válasza scr (#8392) üzenetére


Xaels
félisten

Hol láttad 58K-ért a 2GB-os DCII-es ASUS-t? Az 1GB-os megy ilyen árban belőle.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8394) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Melyik DC2-ről van szó? Ha valaki jó árat mond, eladó az enyém :XD

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8395) scr válasza Xaels (#8393) üzenetére


scr
csendes tag

hardverker

(#8396) JoceeHunt válasza scr (#8395) üzenetére


JoceeHunt
őstag

nincs raktáron.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8397) scr válasza JoceeHunt (#8396) üzenetére


scr
csendes tag

az biztos, de elvileg rendelhető. bár, ahogy írjátok nem nagyon van honnan rendelni :) milyen alternatívák vannak ezen az árponton? nagyonmax 60k. gtx 560ti?

[ Szerkesztve ]

(#8398) JoceeHunt válasza scr (#8397) üzenetére


JoceeHunt
őstag

vagy még talán 570 is belefér használtan. Én az enyémtől 55-ért már lehet hogy megválnék :XD

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8399) Xaels válasza scr (#8395) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem csak csesztek frissíteni az árakat, elég durva lenne, hogyha a referencia és a DCII-es is ugyanabban az árban lenne(márpedig náluk forintra megegyezik a kettő, ami szerintem csak figyelmetlenség lehet). Amúgy tényleg nincs raktáron náluk egyik sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8400) Xaels válasza scr (#8397) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Ha a teljesítmény számít akkor ez még bestbuy, de a fogyasztás miatt a gatyát fel lehet kötni.

JoceeHunt: nem hiszem, hogy 570-től valaki is megválna 60K környékén aki épeszű.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.