Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja

Hozzászólások

(#7) r-chee


r-chee
őstag

Frissen fogok elindulni melóba :) . És vidáman is, ami a 10 perccel ezelőtti eseményeknek köszönhető: egyik utcabelink, túloldalon, 3 házzal feljebb lakó Csabánk ugyanis kopogtat az ajtón. Gázszerelő van nála, és kéne neki egy satu vmi réz cső vágására. Mondom, elvihető nincs, de ott hátul bent azt használhatja. Jön vissza szerelő fóxerrel, aki feltűnően kerülte az egyenes vonalon haladást :D . Csabánknál is amúgy érezhetően működött egy kisebb fajta befecskendezés. Na, mondom, ez a faxa szakember. A fűrész az nála egyetlen darab szétkopott fűrészlapot jelentett, én pedig véletlenül sem ajánlottam fel egy normális fűrészt. Kínok közepette elvágta a csövet, és szemmel láthatóan kicsit össze is lapította. Előre sejthetően a kapu helyett a lakásajtót célozta be köv. checkpoint-ként. Kicsit elnavigálta magát. "Főnök, az utca arra van" - igazítottam irányba :) .
Hogy mi lesz annak a gázszerelésnek a vége, hát...rosszabb esetben gázrobbanás, de azt már nem hallhatom, mert indulok melózni.

Francoskrumpli, most kell ám nekiállnia csöpögni az esőnek :( . Szép nagy, alattomos cseppek ahogy látom. Tuti fél óra múlva szakadni fog. Imádok esőben kerékpározni...P.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.