Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Pulsar kft. 9800pro garancia (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Zsolty


Zsolty
tag

Hali .
Olyan embert keresek aki már vásárolt a Pulsar Hungary Kft számtek boljában a Soroksári úton.
Milyen Jótállási jegyet kapott?

A eset a következő: Junius 6.-án vettem pesten egy sráctól egy Club3D 9800pro vga-t bontatlan csomagban, és adott mellé egy Jótállási (sorszámozott, fejléces stb, hivatalosnak tűnő. ) jegyet.
de két rész van ami kitölthető rajta, de csak az egyik van kitőltve, ami a következőt tartalmazza---


(általános adatok

Club3D 9800pro 128MB
........................... .............................
termék megnevezése termék tipusa


E0401536753 2004.06.01
............................ ..............................
gyári szám jótÁll jegy kibocsátásának dátuma


jótáálás időtartama: 24 hónap
.......................................................



na ez volt az egyik rész ami ki is van tőltve, és itt a másik ami nincs.


kereskedő tölti ki

vásárlás napja:
20........., ..................................hó (betüvel) ........... nap



P.H. aláírás




na ez a rész nincs kitőltve.....

a tööbbi rész teljesen jónak tünik.

valaki segithetne aki vásárolt már náluk, vagy bárminemü segitséget tanácsot szivesen fogadok.
Ugyanis az apropója , hogy valószinüleg meghalt a kártya, haldoklik.
csak úgy tudom használni, hogy leszedtem csökkentett módban a catalistot, de a nélkül is a képet szemeteli állandóan a kártya, úgy hogy néha nem látni a betüket sem. catalistot ha felrakom el sem indul , betőltésnél állandóan ujraindul a gép.
már a gép bekapcsolásakor is teljesen szemetes a kép.
ja és a kari valamiért TŰZ forró! nem húztam)

[Szerkesztve]

(#2) parandroid válasza Zsolty (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

egyáltalán nem értek hozzá, sosem dolgoztam boltban, de 3 dolog is logikusnak tűnik:

1. az ő készletnyilvántartó rendszerük és a kártya gyártási száma alapján be lehet azonosítani, hogy mikor adták el a kártyát.
2. a kártyán valahol kell lenni egy garanciális matricának, amin rajta van a nagyker, a kisker, és az eladási idő kódja.
3. egyéves garancia a minimum, ez az egész konstrukció pedig még nem is létezett a piacon egy éve.

szóval mindenképpen vidd vissza, szerintem nem lesz gond. feltéve, ha rendesen le van pecsételve, alá van írva a garipapír, meg minden. ha csak dátum nincs rajta, akkor ők hibáztak a kitöltésnél, szóval nemigen fognak pattogni, hanem utánanéznek a fentiek valamelyikének.

aki ért hozzá, plz, javítsa, ha hülyeséget írtam. :B

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) Viktor77 válasza Zsolty (#1) üzenetére


Viktor77
titán

A srác neve nem ''S''-el kezdődik véletlenül?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Zsolty válasza Viktor77 (#3) üzenetére


Zsolty
tag

csak nem tudsz valamit???

egyébiránt neten találtam a hirdetését, 2 hónapja, de már azt sem tudom hogy hivják.

(#5) Zsolty válasza parandroid (#2) üzenetére


Zsolty
tag

na de pont az a rész nincs kitöltve ahova a pecsét kell.

(#6) Viktor77 válasza Zsolty (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Na jó, mondjuk ki, Sawtoothra gondoltam, Ő árult ilyen garijeggyel ilyen kártyákat. Viszont bebukott, így csak kívánhatom neked, hogy ne Ő legyen az.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) parandroid válasza Zsolty (#5) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ha nincs aláírás, pecsét a garijegyen, az elég gáz... :(

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8) Zsolty válasza Viktor77 (#6) üzenetére


Zsolty
tag

pesten a Haller utcában volt vele a találkám, egy 17-22 év körüli srác volt , de a nevét nem tudom már.
tehát ha tölle van akkor lopott?

(#9) Viktor77 válasza Zsolty (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Nem lopott, de nem biztos, hogy visszacserélik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) Zsolty válasza Viktor77 (#9) üzenetére


Zsolty
tag

akkor selejt, vagy mi a fene? ha pedig a sorszáma alpján a jótállási jegy olyan mintha én számlát adok, amit vissza lehet ellenőrizni.
akkor miért nem cserélik ki ők, mert a srác saját szakállára adott el kártyákat.????

(#11) Johnny


Johnny
senior tag

Pulsar nagyker, de elég macerásan cserélnek. Haver kártyája (szintén Club3d 9800Pro) behalt, neki több, mint 3 hónapig vizsgálták be, mire most cserélték (illetve cserélik másra, mivel 9800Pro-juk nincs).
Szoktam egyébként nagykerben vásárolni, minden számlán, jótállási jegyen (külön papír) mindig rajta van minden adat, beleértve az eladás dátumát is. Mivel számgéppel, készletről adják ki és a gép nyomja a számlát, máshogy nem is lehetne.



[Szerkesztve]

(#12) Zsolty válasza Johnny (#11) üzenetére


Zsolty
tag

szóval akkor löttek a karinak,
hát valami megoldás csak van.

mindjárt megnézem a karin a matricákat.

(#13) Zsolty válasza Johnny (#11) üzenetére


Zsolty
tag

akkor nem lehet , hogy ami ki van töltve az a nagyker rovata, ami nincs tehát a vásárlrs idelye, pedig a kisker tötötte volna ki ha eladja a karit?

(#14) Derlie


Derlie
tag

Elviekben nem is kellene vinned a számlát a boltba ahol vetted, mivel ők úgyis tudják, hogy eladták. Megmondod hogy pontosan ekkor és ekkor vetted még van rá gari. Ha nagyon nem akaródzik, akkor kéred a panaszkönyvet...

(#15) Zsolty válasza Derlie (#14) üzenetére


Zsolty
tag

hát mivel semmi mást nem tudok valószinü ez lesz.

csak Győrből kedden tudok felmenni, és addig ezek a kétségek nagyon bennem vannak.
mindegy, nincs mit tenni.
lesz ami lesz.

(#16) b.bone válasza Zsolty (#1) üzenetére


b.bone
senior tag

Hy!

én már vittem vissza oda kártyát gariba. a jótállási jegyen nekem sem volt dátum meg aláírás stb. viszont volt mellé egy kisker számlám, dátummal, aláírással pecséttel, ami kell. de _nem_ kérték el, meg sem nézték.

szerintem is be tudják azonosítani a kódja alapján. már csak az a kérdés, hogy a srác akitől vetted honnan szerezte...

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#17) Zsolty válasza b.bone (#16) üzenetére


Zsolty
tag

köszi.
végre egy kis reménysugár. ez már biztató.


majd úgy csinálom mintha lenne nálam még valami számla.


(#18) Johnny válasza Zsolty (#13) üzenetére


Johnny
senior tag

Az a monitoroknál van így. De megmondom őszintén a Pulsar nem tartozik a kedvenc nagykereim közé, ha csak 1-2 db kell, akkor a tőlük származó cuccot be lehet szerezni más nagykerből olcsóbban. Talán ha 2x vásároltam náluk, de nem emlékszem milyen gar.levelet/számlát adnak. Szóval passz.
Máshol (pl. Interboard, Expert - szintén nagykerek) viszont mindig elkérik a cucc mellé a gar.levelet.
Én megpróbálnám a kártyát gariztatni, lehetőleg normális hangnemben. Remélhetőleg sikerül :) Ha nem megy, panaszkönyvvel itt semmire nem mész, lévén nagyker (max. kiröhögnek és nem mellesleg megjegyeznek). De akkor még mindig megpróbálkozhatsz itt vagy a HWSW-n olyan embert keresni, aki kiskeres, nagyobb tételben vásárol. Neki nem lesz gond legariztatni, max kér érte 1-2e-t. Annyit meg megér.

(#19) Zsolty válasza Johnny (#18) üzenetére


Zsolty
tag

kösz.
az lesz, előszőr megpróbálom rendesen, aztán a többit meglátom ,hogy alakul.

(#20) _Volkovy_ válasza Viktor77 (#6) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mit tudsz?
Nekem lóg egy 9600Pro-val..
Csak találjam meg.

(#21) Viktor77 válasza _Volkovy_ (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Semmi többet. :(

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) Xpod


Xpod
addikt

A Pulsar Kft egyébként nagyker.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#23) Zsolty válasza Xpod (#22) üzenetére


Zsolty
tag

de nagykerbe is bemehetek garanciát érvényesiteni?
ugyanis a hivatalos szerviz is az a papiron.

(#24) Xpod válasza Zsolty (#23) üzenetére


Xpod
addikt

Bocsi ezt nem tudtam, amúgy meg kicsit rosszul fogalmaztam, ezt a vásárlásra értettem, egyszerű földi halandót ott nem szolgálnak ki. (Hiába reggel 5 régen volt.)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#25) I_Am válasza Viktor77 (#6) üzenetére


I_Am
veterán

Ezt honnan veszed?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26) Viktor77 válasza I_Am (#25) üzenetére


Viktor77
titán

A téma szempontjából mindegy, hogy honnan tudom. Ráadásul nem is biztos, hogy róla van szó.

Te sem gondolhatod, hogy neveket fogok mondani.

Ha többet tudnék, hidd el, hogy segítenék pl. Volkovynak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27) viharhozo válasza Johnny (#18) üzenetére


viharhozo
addikt

A hatalyos kormanyrendelet szerint a jotallas ervenyesitesehez a szamla vagy a jotallasi jegy szukseges, nem kerhetik mindkettot. Ebbol szarmazhat gond boven, de elvileg az egyik eleg.

A topikhoz: sztem keteselyes a dolog, ha nincs rendesen kitoltve a papir, siman visszadobhatjak, buko a dolog. Ugyanigy le is garizhatjak, nem kerul nekik semmibe. Egyebkent 99%-ig biztos vagyok benne, h vkik lopnak a Pulsarbol.

Savtot kocsival kozlekedett, senki se irta fel a rendszamat?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#28) Johnny válasza viharhozo (#27) üzenetére


Johnny
senior tag

Mondtam én mást ? :F

''Egyebkent 99%-ig biztos vagyok benne, h vkik lopnak a Pulsarbol.''
Ezzel nem mondtál újat :) De ha beírnád, hogy melyik nagykerből nem lopnak Mo-on, na azzal már mondanál újat ;]

(#29) _Volkovy_ válasza Viktor77 (#21) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ne mondj neveket,nem vagyok rá kíváncsi,csak azt mondd meg h mi lett vele.
Zsaruk,börtön,ukránok,megverték,megölték,or what?

(#30) _Volkovy_ válasza viharhozo (#27) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Amikor találkoztam vele,lökhárító se volt a kocsiján,nemhogy rendszám.:D

(#31) viharhozo válasza Johnny (#28) üzenetére


viharhozo
addikt

Máshol (pl. Interboard, Expert - szintén nagykerek) viszont mindig elkérik a cucc mellé a gar.levelet.

Ha van szamlad, nem kerheti a garlevelet. Ettol fuggetlenul fogja, de ez egy mas kerdes.
Erdekes modon amiota a sajat cegemnel csinaltam egy baromi egyszeru keszletezo modult, radikalisan kevesebbet lopnak. Lopni mindenhonnan lehet, viszont erdekes modon nagyon sok gyanus pulsaros cucc van forgalomban, es sokkal kevesebb ramis. Vajon miert?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#32) Johnny válasza viharhozo (#31) üzenetére


Johnny
senior tag

Odafigyelés kérdése az egész.

(#33) divot


divot
veterán

Hmm...
A raktáros aláírta a papírt. Ha nálam gond lenne, elsőként őt keresném meg, és felhívnám a figyelmét, hogy ha netalán nem sikerült gariztatni a kártyát, akkor a főnökét bizonyosan érdekelni fogja, miként is került hozzám, mezei userhez a kártya.

(#34) Bazsiii


Bazsiii
tag

Szia,
valóban nem kell számla és gari jegy, csak az egyik, de ha a garijegyed nincs pecsételve, se aláírva, tehát semmi nem igazolja a cég részéről, hogy ők adták ki a jegyet, akkor szerintem nem fog sikerülni. Gondold el, ha te bolt lennél és egy akármilyen garijeggyel mennének hozzád, hogy adj kártyát, mert ez szar, nem lennének fenntartásaid?

És a vásárlás körülményei is gázosak voltak.
üdv
Bazsiii

How much wood would a wood chuck chuck, if a wood chuck could chuck wood?

(#35) viharhozo válasza divot (#33) üzenetére


viharhozo
addikt

Nagy valoszinuseggel mar egy masik raktaros van a cegnel. Sztem Savtot eltunese utan bukott az egesz lanc.

Ehhez kapcsolodik az a tortenet, amikor szinte az egesz Mamut mozi szemelyzetet kirugtak, mivel olyan mennyisegu jegyet loptak el, ami mellett nem lehetett mar elmenni. Aztan szep lassan visszaszivarogtak a Corvinba, es ott ujrakezdtek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#36) divot válasza viharhozo (#35) üzenetére


divot
veterán

Lehetséges.

(#37) viharhozo válasza divot (#36) üzenetére


viharhozo
addikt

Vettel volna nalam kartyat. :P
De te csak megbizhato polgartarsakkal uzletelsz. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#38) divot válasza viharhozo (#37) üzenetére


divot
veterán

A következőt tőled veszem. :)

(#39) Füleske válasza viharhozo (#31) üzenetére


Füleske
addikt

WoW , tied a ramiris ?

(#40) viharhozo válasza Füleske (#39) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem az enyem. Ez csak egy pelda akart lenni. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#41) Wildmage válasza viharhozo (#35) üzenetére


Wildmage
senior tag

Ez nem egészen így van, de ne menjünk bele a dologba. Még mindíg pereskednek. Én pl. a kirúgott Corvinosok tárgyalására kell, hogy menjek tanunak...(Mert hát, ott is volt egy hasonló kaland)

(#42) Zsolty válasza viharhozo (#27) üzenetére


Zsolty
tag

akkor nekem van esélyem vagy nincs.
ha esetlek lopottat vettem de adtak hozzá jótállási jegyet, akkor mit fognak csinálni???

(#43) Zsolty válasza Bazsiii (#34) üzenetére


Zsolty
tag

na most attól föggetlenül sorszámozott hivatalos fejléces a garijegy de ezek után már fogalmam sincs mi lesz .
de ha az ő dolgozójuk ellop egy kártyát és eladja a cég jótállási jegyével sztem a cég felel érte mivel az ő alkalmazottuk, legalábbis igy gondolom, felelősségell tartozik a beosztottak után.


valaki segithetne érvényesiteni a garanciát fizetek neki érte 5E ft körül (megegyezünk).
Kedden megyek arra,.

(#44) Sn00k


Sn00k
veterán

Hát skacok ezért kell 2x is megnézni kitől mit, hogyan veszünk...
Nem tudom ,de én valahogy nagyon csúnyán elverném az ilyen emberkét...
Aki így átbassza a másikat!!
Hogy merjek én most 9800pro-t venni használtan?? :((
Remélem Gianni megbízható ezen a téren...
Tőle szertnék majd mazsolázgatni :DDD

3njoy the Lif3

(#45) Viktor77


Viktor77
titán

Álljon meg a menet!

EGYÁLTALÁN NEM BIZTOS, hogy ebben a topicban egy olyan kártyáról van szó, amit Sawtooth adott el.

Szerintem hagyjuk abba a találgatásokat.

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#46) viharhozo válasza Wildmage (#41) üzenetére


viharhozo
addikt

Akko peace. Az biztos, h en a ket intezmenybe eleg sokaig jartam ''olcso'' jeggyel.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#47) viharhozo válasza Zsolty (#43) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem gondolod jol, de ez most mellekes. En azt javaslom, menj be a Pulsarhoz, es legyel nagyon kedves. Igazabol nekik nem kerul tul sokba legariztatni a cuccot.
Ha visszadobja, akkor meg IJ.

[Szerkesztve]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#48) _Volkovy_ válasza Viktor77 (#45) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

jelzem te hoztad elő a sawtooth-témát..

(#49) Wildmage válasza viharhozo (#46) üzenetére


Wildmage
senior tag

Én meg ott dolgoztam 2 évvel ezelőttig 8 hónapot.:) Nekem volt annnyi sütnivalóm a számítógéphez, hogy meg se próbálhatnak rámkenni semmit se, mert nem adtam rá esélyt se.:D

(#50) Zsolty válasza viharhozo (#47) üzenetére


Zsolty
tag

mivel mást nem tudok az lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Pulsar kft. 9800pro garancia (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.