Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Van egy tualatin 1.0 celeronom, és Gondoltunk egyet (Sz_George-dzsal) mi lenne ha levennénk róla a védősapkát, mondván, jobban lehetne hűteni, ergo jobban lehetne tuningolni. A gondolatot tett követte, szépen pengével körbevágtam a sapkát, és leszedtem. detto úgy néz ki a mag, mint egy tbred-b amd xp procié. A proci és a sapka között a hőátvitelt ugyanaz a rózsaszín ragacs biztosította, mint régen ami a hűtőbordák alján volt. Van súlya a sapinak, kulcstartó lesz belőle. Szóval a lényeg, hogy 3-4 fokkal kevesebb a proci hőmérséklete. Megérte leszedni.

Nem voltam benne biztos, hogy hova kellene nyitnom ezt a topikot, de most már mind1. :)

(#2) steveetm válasza zsoltee10 (#1) üzenetére


steveetm
őstag

''Szóval a lényeg, hogy 3-4 fokkal kevesebb a proci hőmérséklete. Megérte leszedni.''

3-4 fok, biztos megérte a kockázatot...és mennyivel lehet jobban tuningolni?
nem kell félreérteni, szép teljesítmény, de hasznosságával kapcsolatban vannak kételyeim, sztem nem éri meg a fáradtságot.
Üdv.: steveetm

(#3) Cathfaern válasza zsoltee10 (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk jó lett volna, ha körbekeresel...ugyanis már nyitottak egy ugyanilyen topic-ot (az ottani topicindító is hasonló ereményeket ért el btw).

(#4) _George


_George
senior tag

Bizony bizony, ez jo ötlet volt, :) csak én még gondolkodom, hogy a garis 1,3asról levegyem-e.... nem tom ez a 3-4 fok számit e ennyit, de szerintem le fogom... Egyébként Zolee is levette a P4éről erről majd csak később, mert még nem mondott ''fokbeli'' eltéréseket, és eredményt sem. :(

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#5) _George


_George
senior tag

Zolee a p4gyel 5-6 fok külömbséget ért el....
Egyre nagyobb a csábitás, hogy levegyem én is.... szerintem megéri... :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#6) bendi


bendi
tag

Engem csak az zavar ezzel a levétellel, hogy talán nem véletlen lett rárakva...
És ha jól láttam képeket az opteronról, akkor mintha azon is lenne...
Ezek szerint mégiscsak van értelme?:F

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

(#7) _George válasza bendi (#6) üzenetére


_George
senior tag

szerintem ezek arra a célra lettek kitalálva, hogy a '''tapasztalatlan'' User nehogy lesarkazza a prociját, ezt olyan vegye csak le aki biztos abban hogy fel tudja úgy tenni a bordát, hogy nem töri össze vele a procit! :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#8) _George válasza bendi (#6) üzenetére


_George
senior tag

szerintem ezek arra a célra lettek kitalálva, hogy a '''tapasztalatlan'' User nehogy lesarkazza a prociját, ezt olyan vegye csak le aki biztos abban hogy fel tudja úgy tenni a bordát, hogy nem töri össze vele a procit! :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.