Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Probléma a monitorommal! HELP! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) EnginEEr


EnginEEr
tag

Adott egy belinea 10 40 10 es régebbi tipusú 14-es monitor, valamilyen általam nem ismert oknál fogva kedvenc (bármelyik 3.5, 4.4 is) catalyst driverem nem képes mint crt eszközt használni, mert szerinte ez marhára egy digi flat panel (YPbPr ööö ) és PIROS szín egyáltalán nincs a képen, valamit felbontást sem lehet váltani és úgy szar ahogy van.
Amíg természetesen bootol a winfos addig minden fasza, csak miután driver betöltötte magát szaródik el.
Eddig más monitor volt rádugva azzal semmi baja nem volt.
most alapértelmezett vga van hogy írni tudjak, catalysteket cserélgettem de mindig ua

vmi ötlet?
:O :O :O

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#2) EnginEEr


EnginEEr
tag

he-he. :O
belineából hiányzik egy polus a 15 ből, azaz egy mindig hiányzik középtájon, de itt még1 nincs meg érdekes. szerintem ezért látja vga-m vmi trutyinak.
hogy mik vannak.... :(((
másik monitorral ha bootoltatom a gépet és átdugom erre akkor jó. :F
még jo hogy koleszban vagyok.

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Átnevezem a topicot.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Probléma a monitorommal! HELP! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.