Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle

Hozzászólások

(#23) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#22) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Hmm nem is olyan rossz!

Egyenlőre még a windows kipofozásával vagyok elfoglalva, meg szeretnék csinálni magamnak egy normális desk-et.
A 9400gt is egész jól megállja a helyét. Bár ez a cpu nagyon adja neki az ívet. Cod2-ben win7 alatt kemény 25%-ot használ a cpu-ból a játék és így van 800x600-ban 5-600 fps :Y
Cod4-ben 70 fps körül mozfott 800x600-ban.
Amúgy mondanom sem kell elszoktam már én az ilyen kicsi felbontásoktól és mára már az 1440x900 a legkisebb, amit elviselek. Szóval nem is erőltetem annyira egyenlőre a dolgot.
Az egér továbbra is javulgat, majd barátom jelez, ha oké.
VGA-ra visszatérve, "teszteltem" keményebb játékok alatt is.
Battlefield Bad Company2 alatt, 1024x768 medium kemény 20 fps körül :D
DiRT2, még a menüig sem jutottam el, 11 fps volt, számomra ez undorítóan lassú :D
Fifa 11 az úgy kiakasztotta a vga-t, hogy fix 20fps-em volt játék közben. Bár itt hozzáteszem fullhd, és minden maxon.
Pes 11 szintén a fifa beállításaival 40 fps volt, viszont erősen lassúnak tűnt a játék.
Metro2033 inkább el sem indítottam, grid se nagyon akart elindulni :D a crysis 2 meg egyenesen kijelentette, hogy nem fog elindulni! Ugyanis nem támogatja ezt a vga-t (nem csodálom ;] )

Viszont jövőhét péntekre már valószínűleg meg lesz a 64bites win7-em és egy hd5870 vapor-x-en vagy hd 6870-en gondolkozom. Scythe Mugen II meg eléggé fontos lenne!

Egyenlőre ennyi, majd jövőhéten írok!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.