Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle

Hozzászólások

(#1) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Na hát látom vannak páran, akik leírják az érzéseit, így most én is erre vetemednék. Igazából nincs szükségem arra, hogy más is tudja ezeket a dolgokat vagy hogy nem tudnám másnak elmondani, egyszerűen csak jó érzés leírni.
Mit mondjak magamról? 18 vagyok, labdarúgó vagyok, kondizok és egészségesen élek. Figyelek a kajára, nem dohányzom és nem járok el buliba valamint piálni. Persze azokkal sincs bajom, akik ezeket megteszik csak én nem csinálom, ennyi :D.
Budapesttől élek kb. 5km-re ott is van a középsulim, ahova járok.
Jelenleg épp egy szakításon vagyok túl szóval lehet tudat alatt ez is bekavar, hogy ide írok és ilyen dolgokra vetemedek, mint például a társkereső oldalakra való regisztrálás:D Mert amúgy közösségi ember vagyok és kinézetre sem lenne rá szükségem, de hát ez van.
Gondoltam olyan lányok, akiket én keresek nagyon nehéz találni, szóval itt van a gép meg az internet, akkor már használjam:D
Tényleg, ha van itt valaki, aki találkozott ilyennel az írja már le.
Nem a legszebb, de nem is csúnya, tehát átlagos. Testalkatra és fejre is. Jó az, ha van valamit fogni rajta és legalább 170 centi. Számomra ezek csak másodlagos dolgok, amik előnyt jelentenek, de az amit keresek az ez lenne:
Kedves és aranyos. Őszinte és szégyenlős, de mégis nőies marad mindig. Ha baj van segít és ugyanez fordítva. Egyszóval a társam.
Sajnos én annyit focizom, hogy semmi időm eljárni sehova ismerkedni, így az életbe nem találnék ilyet magamtól szerintem.
Persze nem azért, mert béna vagyok (vagyis remélem), hanem mert lehet ilyen nincs is. De cáfoljatok meg! Légyszilégyszlégysziii :D

Ha nem felejtem el, holnap is jelentkezem addig is csokikarika.

ui.: most nem azt kértem amúgy, hogy találjatok nekem valakit, hanem csak azt kérdem, hogy van-e ilyen szerintetek:D Mert szerintem elég félre érthetően fogalmaztam. :B

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.