Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolf2


wolf2
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom,milyen hosszú életű lesz ez a topik, de azért elmondom.
A tv műsort az elmúlt években a port.hu oldalain néztem meg,nem vettem tv újságot.
Sokáig nagyon jó volt,de aztán...
Eőször a színes háttérből szürke lett.Mérgelődök magamban, de ez van.
Aztán kitalálták, hogy 1 oldalon az adott csatorna aznapi,holnapi,holnaputáni műsora látható, nem egy nap különböző csatornái.
A hab a tortán, hogy leszedték a filmkeresést és a fórumot is.
Aki úgy gondolja, hogy ez így nem jó az írhatna a port.hu szerkesztőinek.

Üdv

(#2) VladimirR válasza wolf2 (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Aztán kitalálták, hogy 1 oldalon az adott csatorna aznapi,holnapi,holnaputáni műsora látható, nem egy nap különböző csatornái.''

nalam itt (Bovebben: [link]) pl az hbo, hbo2, cinemax, cinemax2 mai musora lathato


''A hab a tortán, hogy leszedték a filmkeresést és a fórumot is.''

erre (Bovebben: [link]), vagy erre (Bovebben: [link]) a keresore gondolsz? esetleg a fooldalon talalhato film es szemelykeresore?


''Aki úgy gondolja, hogy ez így nem jó az írhatna a port.hu szerkesztőinek.''

ha jol veszem ki szavaidbol, te pont megfelelsz a kriteriumoknak, szoval hajra

[Szerkesztve]

(#3) lesaux válasza wolf2 (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Ezen kár bánkódni! :)

Tessék, itt van egy nap több csatorna, be is állíthatod, mennyit szeretnél látni.
[link]
Filmkeresés van a főoldalon, ha nyomsz egy PgDn-t, jobboldalt.
Fórumnak itt a PH! Na, milyen vagyok? ;]

(#4) VladimirR válasza lesaux (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Na, milyen vagyok?''

ooo...lassu? ;p

[Szerkesztve]

(#5) Integra válasza wolf2 (#1) üzenetére


Integra
titán

klikkelj a tv műsorra és akkor még behozza kapásból az aznapi m1, rtl meg tv2 meg viasat négyest

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) cizoe


cizoe
őstag

Nekem ugyanúgy működik mint eddig... Lehet hogy nálam a ''hiba''? Viszont amit nem szeretek az a színvilág.. Mintha egy Mszp kampányoldalt nézegetnék. :D

[Szerkesztve]

(#7) wolf2


wolf2
csendes tag

Ok, tényleg.
Köszönöm nektek.
filmkeresés a lap alján,egy nap-több csatorna a főoldal TV füle.

(#8) stangli


stangli
senior tag

jó a port.hu csak most tökre ki ideggel, hogy a film/alkotó keresés/t eldugták valahova máshová a főoldalról... nem értem mi vezethette a web fejlesztőt erre az óriási böszmeségre, hisz a főoldalon tökéletes volt... :((( :((( :(((

(#9) VladimirR válasza stangli (#8) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ott van az meg most is a fooldalon, jobb oldalt kozeptajt, egybol a bejelentkezes es a programkereso alatt, kevessel a heti premierek es premier elotti vetitesek felett

(#10) stangli válasza VladimirR (#9) üzenetére


stangli
senior tag

jééééé tényleg, csak eldúgták a fránya programozók, a megszokott helyről :U
:B

(#11) tundax


tundax
csendes tag

Szerintem a legnagyobb előnye (volt) az oldalnak a forum.
Ez miért zavarta őket?Vagy csak én vagyok hülye, és ez is el lett valahova pakolva, ahol én nem találom?

(#12) Szólista


Szólista
senior tag

Mi történt az oldallal? :F Eltünt a személyes beállitás opció,regisztráció sincs. :Y
Az elmúlt 5évben ezt használtam műsorújságként.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#13) Szólista válasza Szólista (#12) üzenetére


Szólista
senior tag

Visszajött,minden beállitásom megmaradt. :C

Nem vagyok normális. Na és?!

(#14) domi007


domi007
őstag

Filmek alól a hozzászólások és az értékelési rendszer hova lett? :F

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#15) Szólista válasza domi007 (#14) üzenetére


Szólista
senior tag

Ugyan ott vannak ahol eddig,most szavaztam a A piszkos tizenkettő-nél.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#16) -conrad-


-conrad-
addikt

Most vettem észre én is, hogy eltűntek a kommentek a port.hu-ról. Eddig azért el szoktam olvasni és kb. 3-4 napja még megvoltak...
Mi történt nem tudjátok?

(#17) liksoft


liksoft
nagyúr

BUÉK!

A telómon néztem a kínálatot, majd egy röpke pillanatban sikerült átállítani asztali nézetre. Ez jobb is lenne, ha nem szüttyögne oly soká a rendszer a formázással, megjelenítéssel. Viszont most nem találom a PORT oldalán a mobil nézetre visszaváltás lehetőségét, és az átállítás óta csak szívok. Van lehetőség a visszaállításra?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#18) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Na most már végleg elb*szták a port.hu-t! :Y :W :W :W

port-os loginommal nem tudok belépni. Indapass-t kér. Port-os lehetőségwet fel sem ajánl. Infó sehol, hogy hé paraszt, így (valami leírás) lehet vagy nem lehet beléni.

A tévéműsorok megjelenítése is egy kalap szar.

Ha rákattntok egy műsorra, akkor ugy kirészletezi azt. Na most 3 ujjnyi sortávolsággal, széthúzva van mindez.

A műsorújság részen a beállításaimat, azaz a tegnapig még használható régi arculatot, a megjelenített csatornákat nem tudom megnézni, mivel belépni sem tudok.

Ki a f*szomnak jó, hogy állandóan elbasszák azt, ami jó? Nem olyan rég már b*sztak egyet a port.hu-n. Most megadták a végső löketet, egyben a totális dilettantizmusukat igazolja.
Nem godnolkodik senki közülük. Hülyéknek áll a világ. Port.hu-éknál is. A markánsabb véleményem jóérzésű rádíókban 3 perces sípszó helyettesíti.

[ Szerkesztve ]

(#19) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv.
Én sem tudtam belépni az oldalra egyik napról a másikra. Jelszó meg volt jegyeztetve a böngészővel de nem tudott vele belépni. Kértem egy jelszót, mint ha elfelejtettem volna és így sikerült belépnem és valami indapass-os sz*rsággal lépett be.

Ez az új felület nagyon ocsmány lett ráadásul nem is tudom már a kedvencek sorrendjét sem változtatni és egy oldalra többet betenni. Nem olyan átlátható, mint a régi volt.
Nincs esetleg egy link a régi átlátható és használható felületre?

Járj nyitott szemmel.

(#20) marec1122 válasza AliasB (#19) üzenetére


marec1122
senior tag

sajnos baromira eltolták. bejelentkezem és be akarom állítania kedvenc csatornáimat azt írja hogy regisztráció szükséges. Igazából számomra az az érdekes hogy ilyen moslékot hogy mertek feltölteni illetve ha már megtörtént kinek a felesége,nővére haverja, nagymamája kapott lóvét a fejlesztésért. Mert ez annyira rossz hogy valakinek a valakije kellett hogy legyen :W
Szomorú

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#21) spammer


spammer
veterán

Okádék lett a port.hu, váltottam is: [link] (amíg ezt is el nem cseszik - remélem nem szórakoznak vele, nekem bőven elég és még regisztrálni sem kell).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Eddig még kitartottam, de ez a mostani változtatás már nálam is betetőzött, sajnos jelen állapotában számomra használhatatlan lett az oldal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.