Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Szombat
Reggel utazás, minden OK.
Persze ülőhely nincs, de nem érdekel, zene benyom, SMS-bajnokság a kollégákkal.... mindenki nyaral... bő 1 óra alatt leértem....

Szolnok, 100 folk celsius, haver sehol... 1/4 órát késett.. 3 óra alvás után, nem is csodálom... megbocsátjuk.. :)
Piac --> görögdinnye (idén először! Nnyamm!), Bolt --> innivalók Ki a közeli faluba (végülis a barátnőjénél voltunk, nem náluk..) Döbb. :Y Ki ez a bombázó?? Öhh.. haver barétnőjének volt osztálytársa... huhh... 10-es skálán sima 9,2... ajjaj...

Gyors ebéd, aztán ki a partra.. 2-től 5-ig kint a parton... egyszerű, de kulturált strand, a víz pompás.... tök jó, ahogy visz a víz, még sosem fürödtem folyóvízben... LoL :DDD árral szemben úszni olyan volt, mintha egy helyben állnék.. :))

Este vissza a házhoz, tűzcsiholás, közben pár sör-bácsi, jókedv, móka, kacagás...

Az új lány kis csendes, azt mondja fáradt, mert sokat bulizott mostanában... oké, nem kell mindig beszélni... :) ...azért pár dolgot sikerült megtudnom... csak az a szemét vihar ne jött volna, már épp kezdtünk egész jól dumálni.. :(((

Ja, a kaja valami őrületesen jól sikerült, aki kitalálta a flekken-sütést tárcsán (traktor borona alkatrésze, tulajdonképpen egy nagy fémtányér..), nagyot alkotott! A 4-5 kiló sertés-tarja elég hamar kisült a szalonna-zsírban... huhh... alig bírtam megmozdulni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.