Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Pityu. válasza AiRLAC (#250) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hú végig olvastam egy csomó telefont már jojózik a szemem de a végére csak az F5 re jutottam,hogy ezt venném de addigra a legolcsóbb forrásból meg elfogyott.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#252) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Próbálgattátok már a telefon fotós részét?Esetleg van itt olyan akinek pl mondjuk volt poco x3 pro telefonja?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#253) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Lessz itthon úgy egyszer ténylegesen forgalmazva ez a telefon?Árúkeresőn nézem szinte sehol sincs raktáron csak egy helyen emag 213EFt annyit biztos, hogy nem adok érte de egyik telefonért se adnék annyit.Nem tud valaki jó áras beszerzőhelyet hozzá?Igaz ott meg a gari kérdéses ha külföldi.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#254) Graphics válasza Pityu. (#253) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hivatalosan nem egyelőre nem. A többi helyen van raktáron, coolmobile-nál én úgy látom.
Bocs, most nézem nincs.

Ha külföldről veszed a garancia lehet nyűgös, az olcsóbb helyeken legalább az esélyt megadod a garira.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#255) BB9000 válasza Pityu. (#252) üzenetére


BB9000
senior tag

Én Poco F2 pro-ról váltottam F5-re. Az F2 Pro a maga idejében (2020-ban) versenyben volt a legjobb fotós telefon címért. Az összehasonlító oldalakon ott volt a legjobbak közt. Személyesen is össze tudtam hasonlítani az akkori Iphone-unkkal. Éjszakai módban sokkal jobb fotókat készítettem vele, mint az Iphone 8 plusszal. (igaz, az egy 2017-es készülék volt.) Nappal is felvette a versenyt, de ott már nem volt jobb.
A lényeg: személyes tapasztalatom az, hogy az F5 főkameráját nappali fényviszonyok közt nem érzem visszalépésnek az F2 pro-hoz képest. Az éjszakai felvételeket még nem volt alkalmam tesztelni.
Videófelvételben a 1080p 30 fps-t preferálom. Abban sem érzek visszalépést első ránézésre. Szépek a felvételek, folyamatos a mozgás, nem ugrálgat, de még csak egy-két rövid videót csináltam az F5-tel.

(#256) aprokaroka87 válasza Pityu. (#253) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én nem látok rá esélyt.
Bár a Xiaomi lehet annyira rafinált hogy más néven adja ki bizonyos országokban...

(#257) Graphics válasza aprokaroka87 (#256) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs nagyon opció más névre, eddig Poco néven futottak be a kínai telefonok javarészt.

Nem jön, mert a hivatalos forgalmazás drága, és látható , hogy az emag 213-ért kapható sem hivatalos forgalmazás, hanem egy kereskedő forgalmazza.

MAradnak az árukeresős, vagy külföldi oldalak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#258) aprokaroka87 válasza Graphics (#257) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

másik topikban annak idején írtam hogy kevés esélyt látok arra hogy a sima f5 200.000 ft alatti áron kapható legyen itthon hivatalosan.

(#259) Graphics válasza aprokaroka87 (#258) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én ezzel a hivatalos árral már nem foglalkozok, amennyiért meg tudom venni, annyi az ára.

Kintről sem olcsóbb, akkor megveszem ott, ahol elérhető... Hivatalossal sem leszek előrébb.

F4 GT-t ott vettem meg, ahol a legolcsóbb... Ha most eladnám is jól járnék viszont.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#260) juve600 válasza Pityu. (#251) üzenetére


juve600
nagyúr

NP1-et is nézted ? [link]

(#261) Müszi válasza Pityu. (#253) üzenetére


Müszi
senior tag


Üdv!

Van 146k ft-ért 8GB-ramos verzió. [link] Én most várom a futárt. 135,9k ft-ért sikerült még megrendelni belföldről. Remélem minden ok lesz vele.

(#262) Pityu. válasza Graphics (#254) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mire eladtam az enyémet és vásárlásra adtam volna a fejem mindet elvitték csak a 213EFt-os maradt hülye meg nem vagyok.Szóval néztem igen a 148EFt-osat de most kicsit reményvesztett lettem.Külföldi oldalakat is böngésztem ebayt például volt pár jóárú de magyarországra nem szállítottak.

#BB9000

Bárcsak lenne lehetőségem kipróbálni....

#aprokaroka87

De ha csak csináltak belőle B20 verziót akkor sem?

#juve600

Néztem de annyira nem szimpatikus telefon illetve olcsóbban is tudnék de valahogy nem vonz.

#Müszi

Néztem csak az volt kiírva nem raktáron lévő termékre mennyit kell várni de akkor ezek szerint lesz?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#263) AiRLAC válasza AiRLAC (#248) üzenetére


AiRLAC
addikt

+2 dolog: A "haptikus visszajelzés/haptic feedback" nekem új volt de nagyon tetszik, nagyon finoman rezegteti a telefont minden érintésre (lehet volt ilyen MIUI-ban a régebbi telefonjaimon is de nem volt bekapcsolva).

Mivel itt van fizikai közelségérzékelő ezért a költözés óta már nem hívja fel a zsebem az asszonyt meg a gyereket többé, ez is nagy plusz :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#264) doongoo válasza juve600 (#260) üzenetére


doongoo
addikt

kollégámnak van NP1-e, nincs a fasorban sem az F5 mellett a csillivilli hátlapi ledektől eltekintve...

(#265) doongoo válasza Graphics (#254) üzenetére


doongoo
addikt

c***lmobiletól vettem anno én is. Anno is csak rendelhető volt az oldal szerint, de 3 napon belül szállították

(#266) juve600 válasza doongoo (#264) üzenetére


juve600
nagyúr

milyen téren jobb az F5 ?

(#267) AiRLAC válasza juve600 (#266) üzenetére


AiRLAC
addikt

Könnyebb, vékonyabb, alacsonyabb csíkszélességű és (sokkal)gyorsabb proci/GPU, újabb Android verzió, infraport, nagyobb akku, gyorsabb töltés, jobb akkuidő.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#268) juve600 válasza AiRLAC (#267) üzenetére


juve600
nagyúr

mindkettő A13 -as :)

[ Szerkesztve ]

(#269) AiRLAC válasza juve600 (#268) üzenetére


AiRLAC
addikt

A NP1 még 12-vel jött ki, de rendben, akkor az pariban van ;)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#270) ginola válasza juve600 (#266) üzenetére


ginola
addikt

A kamerát kivéve - ha a gyári kamerát nézzük főleg- mindenben.

(#271) Pityu. válasza ginola (#270) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én még mindig a kamera dolog végett tanakodok a vásárláson

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#272) ginola válasza Pityu. (#271) üzenetére


ginola
addikt

Most milyen telefonod van?
A főkamerával Gcammal érezhetően jobb képeket lehet vele készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#273) Pityu. válasza ginola (#272) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A franc egyszer élünk rányomtam a vásárlásra más nem vagy elállok ha nem felel meg vagy eladom.Egy poco x3 pro telefonom volt azt ugye eladtam most egy zászlóshajó van pár napja egy nokia 5310 :D

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#274) Graphics válasza Pityu. (#273) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De honnan rendelted?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#275) Pityu. válasza Graphics (#274) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Innen

Ha nem gondolkodok ennyit anno 135Eft lett volna csak :W

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#276) ginola válasza Pityu. (#273) üzenetére


ginola
addikt

Gcamben tudok segíteni!

(#277) Pityu. válasza ginola (#276) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én gcam portos oldalon szoktam nézni de bármit tudsz küldheted ,írhatod :) és köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#278) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Egyébként valaki nem tud valami appot amivel mondjuk lehet ellenőrízni,hogy a telefon tudja e biztosan a B20 frekvenciát?Már majd csak a biztonság kedvéért.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#279) Müszi válasza Pityu. (#278) üzenetére


Müszi
senior tag

Nem kell ahhoz app. Beteszel egy kártyát, bekapcsolod a mobil adatkapcsolatot és fent az értesítési területen a hálózati ikonnál meg kell jelenjen a 4G vagy főképp városokban az 5G felirat.

(#280) aprokaroka87 válasza Müszi (#279) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez attól is függ szerintem ahol lakik ott egyáltalán van-e b20.
Szerintem ha opció ott a B1,B3,B8,B28 akkor azokra megy fel.

(#281) juve600 válasza Pityu. (#275) üzenetére


juve600
nagyúr

[link] itt olcsóbb

(#282) Graphics válasza Müszi (#279) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Attól, megjelenik, a B20 hiánya nem azt jelenti, hogy sehol sincs 4G. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#283) Pityu. válasza juve600 (#281) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ne is mond pedig éreztem,tegnap este rendeltem meg a telefont azon parázva már lehet nem lesz az olcsóbb mert elvitték a135EFt-osat aztán döntöttem rendelek mert mivan ha elviszik a 146EFt-osat és utána már csak a drágák lesznek.Erre most reggel ránéztem és fogtam a fejem de már mindegy 8000Ft-tal lett volna olcsóbb de így jártam.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#284) Graphics válasza Pityu. (#283) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lemondhatod a másik rendelést , fel sem dolgozták még

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#285) juve600 válasza Pityu. (#283) üzenetére


juve600
nagyúr

előre kifizetted ? 14 napos elállás ?

(#286) juve600 válasza Graphics (#284) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#287) Pityu. válasza juve600 (#285) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen,előre kifizettem.Gondolom ilyenkor már nincs pénz visszakérés.

# Graphics

Sajnos előre fizettem

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#288) juve600 válasza Pityu. (#287) üzenetére


juve600
nagyúr

de van ,arra is vonatkozik a 14 napos elállás, hívd fel őket vagy írj mailt nekik

(#289) Pityu. válasza juve600 (#288) üzenetére


Pityu.
nagyúr

inkább telefonálok

Vissza lehet mondani de pár nap míg vissza utalják a pénzt
Viszont azon agyalok vissza mondjam e mert itt meg 3000Ft a posta és akkor már csak 5000Ft ami visszamarad,most basszak fillért?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#290) Pityu. válasza Pityu. (#289) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Pontosabban 6094Ft mert amitt a szállítási díjjat a kupon fedezte.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#291) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Vissza mondtam a rendelést,és megrendeltem a másik helyen.Remélem nem cseszek rá semmire sem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#292) Müszi válasza Pityu. (#291) üzenetére


Müszi
senior tag

Nem csak az ár fontos. Érdemes a webshop véleményezéseit is olvasgatni mert én is a legolcsóbbra böktem és utaltam is aztán olvasgattam csak. Volt egy jó kis aggodalom és telefonálgatás mert finoman szólva is lehangolóak voltak a vélemények. Minden tizedik hívásnál vették csak fel a telefont és össze vissza habogtak. Szerencsére "csak" 1 hetet késtek az elvileg raktáron lévő teló feladásával ami másnap meg is jött bontatlanul és sérülés mentesen. :K Ne legyen rá szükség de szerintem a garanciát sem lehet náluk egyszerűen érvényesíteni. :F

(#293) Pityu. válasza Müszi (#292) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jót is rosszat is ha azt nézem mind két cégről lehet olvasni de sokszor nagy cégekről is sokszor olvastam rosszat.Most agyalok jól tettem e,hogy vissza mondtam a rendelést de lehet egy fizikailag még ott nem lévő mobilról agyalok amaz cég meg csak azért rakhatta ki ma a hírdetést ami olcsóbb mert gondolom van valami raktáron készülékük.Szóval emez cégírta 14 nap van a pénzem visszautalására a rendelést törölték,emez cég még csak a rendelés visszaigazolását küldte.Aztán majd meglátjuk mi lesz ez már így jött össze.Jártam én már úgy,hogy redmi note 8 pro-t rendeltemtényleg olcsón cégtől árúkeresőn keresztül 3 év garanciával állítólagosan 2 gyári+1 év bolti aztán 2 hónap múlva csódbe ment a cég a híres garancia meg kiderült köze nincs a gyárihoz.Akkor elég sok károsult lett volt akiknek bentragadt a szervizre visszaküldött telefonjuk volt akik előre kifizettek valamit de termék nem jött meg ilyen finomságok,garancia végett én is írtam a fogyasztóvédelemhez de semmit nem ért.Szóval a redmi note 8 pro 2 évig szolgált nálam hibamentesen aztán meg a következő tulaj örömmel vette át mázlim volt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#294) Patrik_0201 válasza Pityu. (#293) üzenetére


Patrik_0201
kezdő

Azt azért remélem tudod hogy gyári garanciát ehhez sem kapsz.

(#295) Pityu. válasza Patrik_0201 (#294) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hogyne tudnám de annál biztosan többet kapok mint a csődbe ment cégnél.Volt már nekem külföldről hozott telefonom is.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#296) Pityu. válasza Müszi (#279) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Találtam már appot ami elméletileg megtudja mondani,most már csak telefon kéne hozzá :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#297) Müszi válasza Pityu. (#296) üzenetére


Müszi
senior tag

Én a B20 miatt nem aggódtam. Ha F5 felirat van a dobozon és a készüléken akkor 99,999%, hogy tudja. A rom az inkább érdekelt ami szerencsére Global. Mondjuk eddig EU romos telóim voltak csak. Ha jól tudom azoknál lehettek korlátozott dolgok de ott sem volt gondom belőle. Fogalmam sincs miben jobb vagy rosszabb ez a Global. Eddig nem igazán találkoztam különbséggel.
Az F5 egy 1 évet használt X4 pro 5G-t váltott amin a kamera eléggé ocsmány a 100+ megapixelével együtt. X5 Pro volt még a képben de a kamera ott sem sokkal jobb legfeljebb videózásban. A kettővel azelőtti Lenovom 13 megapixeles kamerája jobb képeket csinált, az előd MI 9T Sony szenzora meg főleg. Az F5 fénykép minőségben nagyon hasonló a MI 9T -hez, videózásban viszont sokkal jobb annál. :K

(#298) Pityu. válasza Müszi (#297) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Csak azért jött fel témaként mert a múltkor írta valaki,hogy marketplacên hírdetett valaki egyet amin jól láthatólag indiai rom volt viszont indiában meg nincs B20

Globális ROM:
Ez a hivatalos világméretű ROM Kína kivételével minden országban
A Global ROM-nak bétaprogramja is van
A Global ROM 1-2 havonta kap frissítéseket

EGT ROM:
Ezt a ROM-ot kifejezetten az EU-országok számára tervezték
Az első beállítás során a Mi Apps-ben globálisan letiltható az összes hirdetés, míg a Global ROM-ban ezt magukban az alkalmazásokban kell megtenni.
Az EEA ROM nem rendelkezik béta programmal
A frissítések lassabbnak tűnnek
Jelenleg az EEA ROM újabb (V10.2.24.0.PFAEUXM verzió), és az áprilisi biztonsági javítással is rendelkezik. A Global ROM-on még mindig megtalálható a March Patch.

Szerintem nem rossz a poco x5 pro kamerája néztem pár tesztet fikázzák a samsung érzékelőket pedig nem rosszak google camerával tartalékot ki lehet szedni. Én google camera miatt akartam pocot vagy xiaomit snapdragonnal mert legtöbb telefonnál a kamera szoftverek fogják meg az érzékelő tudását. Máshol meg az F5 kameráját fikázzák ,csak most úgy vagyok vele itt még lesz két android az x5 pro nál meg már ellőttêk az egyiket.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#299) Müszi válasza Pityu. (#298) üzenetére


Müszi
senior tag


Ez van most. Egy frissítés jött első bekapcs után.
lehet, hogy jobb az X5 kamerája az X4-nél, de ennél szerintem nem.Jó lesz ez!👍

[ Szerkesztve ]

(#300) Pityu. válasza Müszi (#299) üzenetére


Pityu.
nagyúr

én is örülnék már ha kapnám a visszajelzést,hogy az ön telefonja összekészítés alatt ál csomag feladáshoz.De még csak megrendelés utáni értesítőt kaptam tegnap.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.