Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cefa


Cefa
senior tag

ebben kérnék segítséget hogy milyen az a legolcsóbb (és kb. mennyi) pocket pc amelyikkel le tudok zenét és filmet játszani.
ja igen és hogyan lehet egy filmet rátenni egy ilyen gépre : gondolom át kell konvertálni.

aki már próbálta akkor segítsen hogy mennyire lehet betömöríteni egy filmet amit a pocket media playerrel lehet esetleg lejátszani.

szóval TANÁCSOT kérnék. Köszönöm előre is.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#2) toody válasza Cefa (#1) üzenetére


toody
csendes tag

pl. Windows Media Encoder-rel tudsz avi-t wma-ba konvertálni (1 CD -> 128MB, vagy amilyen minőség még megfelel neked)

(#3) emvy


emvy
nagyúr

200 MHz körüli ARM proci, vagy Sony Clié multimédia procival a minimum, legalábbis így tudom.
Ezek újan nem túl olcsóak.

A filmeket olyan 50-150 MB közöttire lehet betömni, szóval kell egy bővítőkari is. Mondjuk a Gyűrűk ura az 200 M.

while (!sleep) sheep++;

(#4) McPie válasza Cefa (#1) üzenetére


McPie
tag

Én a Pocket Music and Video Player-t használom PocketPC-n. Sokkal kevesebb erőforrást zabál, mint a beépített WMP. :)
(http://home.adelphia.net/~mdukette/downloads.html )
Ez lejátszik még az én gépemen is full-screenben (320x200), mono 22kHz MP3 -al 25 fps-el mindent. :)
VirtualDub-bal szépen átkonvertálom, és el is forgatom 90 fokkal, így nem a PPC-nek kell ezzel szórakoznia.
Video Codec: DivX
Video bitráta: 150 kbit/s
Audio codec: MP3
Audio bitráta: 3-4 kbit/s
Teljesen élvezhető képet ad az én (igaz 64bites) 133MHz-es MIPS procis) Cassiopeia PPC-men. :)


[Szerkesztve]

A sagittis Hungarorum libera nos Domine

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.