Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) haxy


haxy
tag

nem lehet át álitani hogy ne szakaszosan irjon hanem fokozatosan növelje a sebeséget?

Ez van.

(#2002) PPeter válasza haxy (#2000) üzenetére


PPeter
addikt

Jó de attól még hogy nem az Alcohollal írsz, a bekapcsolt emulációs baromságai minden CD/DVD drive és szoftver kommunikációját basztatják. A túlmelegedést kizárnám, hacsaknem egymás után folyamatosan írod a lemezeket, de nekem egyik 108-asom se mutatott ilyen tüneteket folyamatos terhelés esetén sem.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2003) PPeter válasza haxy (#2001) üzenetére


PPeter
addikt

Nem lehet, ez hardveresen kötött, ez az író egyszerűen ''ilyen''.

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2004) haxy válasza PPeter (#2002) üzenetére


haxy
tag

igen de edig nem zavarta most miért de megfogom probálni ha haza mentem.
söt regel ugyis ki kell irnom 3 filmet kihasználom az alkalmat ki szelöztetek hogy legaláb 17 fokra lehüljön a szoba aztán irok.
majd este mikor 30fok megint irok mert ijenkor rontotael a 3után.
a második még ugy ahogy elment de a harmadik az már nem igazán.
ha megirta akorsem lehetet rendesen lejátszani ott akadt.
ezért gondolok a hömérsékletre mert ijenkor legaláb 45fokra felmegy a hömérséklet az iroban. bár ezt nem tudom pontosan.

Ez van.

(#2005) haxy válasza haxy (#2004) üzenetére


haxy
tag

egyébként van hogy egymásután 20lemezt ki irok ijenkor már nem megy a 8x iras max 6x ami stabil és jó is.

Ez van.

(#2006) haxy


haxy
tag

találtam egy szoftvert az irohoz a pioneer veboldalán
ADVQUIET_V105.exe

mire is jó ez és jó e egyáltalán ha valaki kiprobálta mit tapasztalt?

Ez van.

(#2007) haxy


haxy
tag

bocsi itt a link

Bővebben: link

Quiet Drive Utility

kel keresni.

Ez van.

(#2008) Mr.Skyline válasza PPeter (#2002) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

nekemis is ez a párosítás van fent mint a haxy-nak és nekem semmi bajom az írómmal gyári 1.14 firmware! és 2004.11.05-én vedtem! tehát még nincs meg 3 hónapja:O

[Szerkesztve]

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#2009) Mr.Skyline válasza Mr.Skyline (#2008) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

vagy ne parázzak? nem lessz semmi gubi feb. 5. -e után:U;)

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#2010) PPeter válasza haxy (#2006) üzenetére


PPeter
addikt

Ez a sima 108-assal nem megy, csak az XL előlapos verziókkal.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2011) PPeter válasza haxy (#2005) üzenetére


PPeter
addikt

Hát látod azt nem tudom, mert én rengeteg lemezt sokszorsítok cégeknek, egyhuzamban van amikor több százat, de nem 8x-osan írom, mert akkor csak nyavalyognak, hogy nem megy érzékeny lejátszókban. 4x-esen írom őket, igaz egyszerre 2-4-6 íróval.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2012) haxy válasza Mr.Skyline (#2008) üzenetére


haxy
tag

nekemis az 1.14es vilt fent de fel frissitetem. utánasem volt vele problémám csak most egy pár napja.
szombaton megirom hogy mi volt a hömérséklet teszt eredménye.

Ez van.

(#2013) haxy


haxy
tag

itt irnak a sony uj lemezéröl

Bővebben: link

A DVD-írás közben fellépő különböző hőmérséklet-ingadozások kiküszöbölésére szintén kidolgozott egy megoldást a Sony, amelyet fázisváltásnak nevezett el

eböl gondolom hogy lényeg a felmelegedés is, szerintám nálam olyan hömérsékletet ér el ahol már nem tud pozicioba álni a felj mikor felgyorsul az iró.

de ez kiderül ha haza értem. mertha megirja az elsö négyet hibátlanul ugy hogy 17fok lezs a szobába akkor tuti hogy melegedés.
ha meg nem ako nec 3500 lesz a vége.
lassan megszokom hogy 3 honapután irot cserélek.

Ez van.

(#2014) PPeter válasza haxy (#2013) üzenetére


PPeter
addikt

A fázisváltásnak semmi köze ehhez, csak az eredeti angol leírás végén megemlítik a fázisváltáson alapuló újraírható lemezeket is, jááj.

Az új dolog lényege egy kevésbé szűken optimalizált hordozóréteg, amely nem csak kis tartományban (nem csak lassan, vagy kizárólag gyorsan írva) hanem tetszőleges sebességgel, akár lassan, akár gyorsan megírva is jó minőségű jelsorozatot tárol, tehát nem egy kimondott írási sebességre optimalizált, mint a jelenlegi gyorsan írható lemezek többsége. Mármint a Sony szerint.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2015) PPeter


PPeter
addikt

Az SG cikkírójának/fordítójának sikerült teljes hülyeségeket kivariálni az angol szövegből.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2016) #25954560


#25954560
törölt tag

feltettem a piodatas 1.18-as firmware-t a gyari 1.18-ra siman. most boldogsag. de hogyan lehetne azt elerni h a traxdata-imat irja 2x v neadjisten 1x-szel? 4, 6, 8, 12 a felkinalt sebesseg. most mar masol dvd-filmet az lg sebessegevel :)

(#2017) Blackmate válasza #25954560 (#2016) üzenetére


Blackmate
senior tag

DVD Decrypter. Ha emlekeim nem csalnak abban elegge szabadon irhatsz kedvedre, barmilyen sebesseggel. De ugy tudom (es ugy hallottam több helyröl is) hogy nem erdemes a lemez nevleges sebessegenel lassabban irni. En minden DVD-t 4X-esen irtam (eddig kb 25) es mindegyik hibatlunul olvashato asztali lejatszoban.

Apropo: a Piodata firmware-rel gyorsabb lett az olvasas? :Y Csak mert nekem is az van fenn (1.18-as) de en nem tapasztaltam. (Bar ennek okat lehet, hogy a konfigomban keresem. :U)

(#2018) #25954560 válasza Blackmate (#2017) üzenetére


#25954560
törölt tag

hat, mintha arrol lett volna szo, h a piodata 1.18-as fw-ben nincs benne a gyari dvd-k (2 reteguek) grabbelesere vonatkozo sebessegkorlatozas. persze az rpc mellett

(#2019) Flashget válasza Xero (#1988) üzenetére


Flashget
félisten

nekem a drive-on kívűl adtak mindent. Mondjuk nem sokra mentem volna vele úgy se. :)

[Szerkesztve]

Realme GT Master Edition

(#2020) Flashget válasza Xero (#1989) üzenetére


Flashget
félisten

egy linket plíz!

Realme GT Master Edition

(#2021) Thyb válasza Flashget (#1982) üzenetére


Thyb
senior tag

Fehérvár

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#2022) Xero válasza Flashget (#2020) üzenetére


Xero
nagyúr

(#2023) Flashget válasza Xero (#2022) üzenetére


Flashget
félisten

Thx.

Realme GT Master Edition

(#2024) Flashget válasza Thyb (#2021) üzenetére


Flashget
félisten

azt hittem pesti....ott még nem jártam.

Realme GT Master Edition

(#2025) OddMan


OddMan
őstag

CDRWIN 3.9H nem akarja írni a 4GB-nál nagyobb image fileokat.
Lehet ezzel kezdeni valamit?

Bővebben: link

Sajnos nálam a NERO hibázgat, és találnom kell egy olyan normális használható íróprogramot, mint a nero. A DVD filmeket ki tudom írni a Decrypter-el, de azzal sajnos mást nem nagyon lehet.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#2026) PPeter válasza OddMan (#2025) üzenetére


PPeter
addikt

A DVD-isokat (akkor is ha nem filmek) simán írhatod a Decrypterrel. Amúgy felmountolod a Daemon Tools-szal az image-et, és egy neked szimpatikus CD/DVD-író programmal DVD-Copy a virtuális meghajtóról az íróra, kész. A Nero miket hibázgat? Verify-nál van eltérés a kiírt adat meg a forrás között? Vagy lefagy?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2027) OddMan válasza PPeter (#2026) üzenetére


OddMan
őstag

Igen verify-nál van különbség! Semmi fagyi nincs szépen végigmegy.

Bővebben: link
Bővebben: link

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#2028) PPeter válasza OddMan (#2027) üzenetére


PPeter
addikt

Akkor az nem Nero hiba, hanem memória (tuning van?), kábelezés, alaplapi IDE vezérlő szoftveres problémája, és semmi köze e Nerohoz vagy az íródhoz, de még a lemezhez se.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2029) Flashget válasza PPeter (#2028) üzenetére


Flashget
félisten

Üdv PPéter!

az lenne a kérdésem hogy adott egy játék (mohpa) képfájlban de a nero nem volt hajlandó kiírni mert 0,5MB-vel több volt a mérete mint kellett volna. Ez azt jelenti hogy a pioneer 108BL nem tud túlírni dvd-t vagy a progi nem engedi?

Végűl aztán megoldottuk a dolgot...
Próbáltak mdf szerkesztőt találni a neten de nem találtak (hogy kivenni belőle valami feleslegest és kiírni azután). Viszont WINISO-val beolvastatható az MDF képfájl és utána bármit kilehet venni belőle. Aztán ISoba mentés.

u.i. indexen nagyon ritkán látni már :(

[Szerkesztve]

Realme GT Master Edition

(#2030) dchard


dchard
veterán

Üdv!
Na holnap én is belépek a DVR-108asok táborába.
A ''vizes'' boltban veszem meg feketében, viszont ami furcsa volt:
Felhívom őket telefonon, mondják hogy van meg minden --> OK.
Az oldalukon van 1 és 2 év garival ugyan az a megnevezésű író (pio 108), az egyikhez odaírták hogy KB. 10 db van még, a 2év garishoz meg hogy rendelni kell.
Á gondoltam, biztos csak elírták, hiszen ugyan arról a cuccról van szó.
Felhívom őket, mondják hogy van Pio 108, minden OK, mondom hogy 2év garival kéne.
Aszongya a csávó, hogy olyan most nincs raktáron.
Mivan??? mondom magamba. Jóvan mondom jó lesz 1 évvel is, de én barom egy valamit nem kérdeztem meg: mi a fene különbség van a két fekete DVR-108 között?
Én azt hittem, hogy a plusz egy év miatt kell azt a +2ezret leszurkolni.
Tud erről mondani valaki valamit?
Ráadásul mind a kettő OEM, és a drágább nem az XL-es verzió. Vagy legalább is mind a kettő betűre ugyan annyi, csak a gari évek száma különbözik.
Nézzétek meg a linket:
Bővebben: link
Ha valaki tud valamit, akkor mondja mán el nekem.
Előre is köszi!
ÜDv:
Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2031) lorcsi válasza dchard (#2030) üzenetére


lorcsi
veterán

& mennyi ott most?

(#2032) Flashget válasza lorcsi (#2031) üzenetére


Flashget
félisten

miért nem annyi amit írnak a honlapon?
én ugyan nem feketét vettem pár napja de az 13600 netto volt kiskerben.

Realme GT Master Edition

(#2033) dchard


dchard
veterán

Az első kérdésre: 1 év garival fekete Pio 108-as netto. 15200 Ft ott.

Második kérdésre: nem, annyi amennyit írnak csak ott van a bükkenő, hogy van elvileg ugyan az a készülék 1 év garival meg kettővel némi felárért (2000Ft.).
A poén ott van, hogy 1 év garis készülék van, de 2 év garis nincs.
De elvileg aboszúlt ugyan az a két készülék, csak ha felárat fizetek, akkor kapok 2 év garit.
Szóval itt az ellentbmondás.
Valakinek ötlete?
Köszi!
Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2034) PPeter válasza dchard (#2033) üzenetére


PPeter
addikt

A két év ''garis'' a hivatalos magyar Pioneer disztribútortól való (lenne), ami kicsivel drágább, mint a más cégek által behozott, épp ezért csak egy év garanciával rendelkező farab.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2035) OddMan válasza PPeter (#2028) üzenetére


OddMan
őstag

PPeter: :C
A tuning volt a probléma! Egy picit visszavettem az FSB-t és láss csodát jó lett.
Régebben egy pillanatra én is gondoltam a túlhajtásra, de aztán nem próbáltam visszavenni, amíg te nem írtad, mivel nem fagyott a gépem. A 2.4 iPentium4 procim volt felhúzva 3.0-ra. Most visszavettem 2.9-re és így nem hibázgat a NERO. Elképzelhető, hogy a proci hibázgatott (mondjuk akkor szerintem fagynia is kellett, volna) vagy ebben az esetben inkább a mem működött hibásan? :F
Azért kérdem, mert 333Mhz-es ramjaim vannak és 166Mhz-es FSB mellett a ramok csak 332Mhz-en mennek, tehát azt még bírnia kellett volna. Most 161Mhz-en FSB mellett 322Mhz-en mennek a ramok.
Éppen most végzett a 4 DVD megírásával a NERO és semmi hiba. :DD
Húúú örülök, hogy nem hardver hiba.
Még 1x ultra köszi PPeter! :C


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#2036) dchard válasza PPeter (#2034) üzenetére


dchard
veterán

Köszi az infót!
Csak hogy jól értsem:
ezek szerint mind a 2 ugyan az (étsd: ugyan az a mechanika, nyák, fej, elektronika, firmware), a különbség csak a beszerzés helyében/módjában különbözik?
Tehát ugyan azt a vasat kapon akkor, ha az egyiket veszem, és akkor is ha amásikat?
Köszi még1szer, és próbáljátok elviselni az értetlenkedésemet :B
Üdv!
Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2037) PPeter válasza dchard (#2036) üzenetére


PPeter
addikt

A két meghajtó tök ugyanaz, tök ugyanolyan, csak más forrásból való.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2038) PPeter válasza OddMan (#2035) üzenetére


PPeter
addikt

Nem tudom, én visszavenném még egy kicsit a procit is, nehéz ám ennyiből rávágni, hogy mi volt a baj. Memóriára tippelek.
Nagyon szívesen :)).

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2039) #00809728 válasza PPeter (#2038) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szasz!!!

Megjőtt a fincsi árud!!!:C

(#2040) PPeter válasza #00809728 (#2039) üzenetére


PPeter
addikt

Szia, épp pár perce írtam levelet Ysoltee-nak, hogy megjött-e? :) Na akkor majd holnap hívom jóóóól. Köszönöm.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2041) #00809728 válasza PPeter (#2040) üzenetére


#00809728
törölt tag

Bocsi ,hogy igy ide....

(#2042) dchard válasza PPeter (#2037) üzenetére


dchard
veterán

Köszi szépen!
Mingyá indulok a bótba aztán majd beszámolok :U
Üdv:
Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2043) dchard


dchard
veterán

Üdv!
A mai nappal én is csatlakozom a klubhoz: Pio DVR-108BK(fekete) beújítva.
Ahogy ígértem leírom az első tapasztalatokat és végeztem egy kis tesztet is:

Tehát a készülék: Pioneer DVR-108BK
GYári firmware: 1.14
Frissítve: 1.18-ra (gyári, nem hackelt). Ezzel végeztem a teszteket is.
Az író pedig Secondary Master-ként ül a 80pin-es P-ATA kábel végén.

Az első lemez egy Ritek G4 alapú ARITA DVD-R 4*esen írható zöld színű csoda.
Media info:
Bővebben: link

Ezt a NERO-val írtam meg a rávésett, és az író által is felajánlott 4szeres sebességen: Csendes, pontos, folyamatos írást produkált a meghajtó, semmilyen mechanikai zaj nem volt hallható, és a Lead-In --> Adat felírása --> Lead out is folyamatos, egymást követő sorban zajlott le.
A 4,1 GB (DvD-vel számolva) adatot 13perc alatt írta föl a masina Lead-In és LEad-out-tal együtt. A NERO féle adatellenőrzés NEM talált hibát.

A köv. gyors tesztet a DVDInfoPro legfrissebb full-os változatával végeztem:

A frissen megírt lemezt az íróban tesztelve a köv. eredményt kaptam SPEED testnél:
Bővebben: link

Ugyan ezen progi/lemez/író kombinációban a CRC READ error test eredménye:
Bővebben: link

És végül a PI/PO & Jitter test eredménye:
Bővebben: link
Erre mondhatnátok majd valamit, mert foggalmam nincs hogy jó-e.

Mindent egybevetve a lemez (eleje/közepe/vége) hibátlanul olvasható mind az íróban, mind az alatta SLAVE-ként üzemelő szintén Pioneer 500M-es DvD meghajtóban (16*/40* & hackelt 1,11es firmware).

Ma még lesz egy Shrinkelős, DvD film kiírós teszt ugyan ilyen tipusú lemezre.
Ha készen lesz, beszámolok arról is.

Üdv:
Dchard

[Szerkesztve]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2044) PPeter


PPeter
addikt

Teljesen rendben van az íród, korrekt a beszámoló is :C, használd egészséggel! :))

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2045) DeX|


DeX|
tag

hali mindenki:) engem az érdekelne hogy hogyan tudok bokktypeot állitani? mi kell hozzá? stb stb . Help plz;)

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#2046) PPeter válasza DeX| (#2045) üzenetére


PPeter
addikt

Pioneer 108-assal sehogy, körülbelül hatvanszor leírtuk már, kivéve ha felteszed a Piodata márkanév alatt forgalomba hozott változat firmware kernel magját. A gyári és hackelt Pioneer firmware NEM AD rá lehetőséget, hogy Te válaszd meg a BookType-ot, viszont a DVD+R DL lemezeket automatikusan DVD-ROM beállítással írja.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2047) OddMan válasza PPeter (#2038) üzenetére


OddMan
őstag

Tuti, hogy a túlhajtás volt a baj! Eddig még egyetlen DVD-t sem tudtam megírni hiba nélkül a nero-val, most pedig már túl vagyok a 10. DVD lemez írásán is hiba nélkül. A túlzott órajel emelés volt a hiba. Valszeg a memjeim nem bírták a magas órajelet.


[Szerkesztve]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#2048) dchard válasza PPeter (#2044) üzenetére


dchard
veterán

Köszi szépen!
Beszámoló lesz még, de a Shrinket azthiszem el fogom felejteni, mondom miért:
Lehet, hogy én tudom/veszem észre rosszul, de a Shrink mintha semmi mást nem csinálna, mint néhány (függően a zsugorítás mértékének szükségességétől) frame-et egyszerüen kivág a filmből ezzel csökkentve a méretet.
Egy eredeti DvD filmet(csak a filmet) szerettem volna Shrinkelni, hogy ráférjen egy Single Layer DvD-re. Maga a film 5500MB-volt minden egyéb sallang nélkül, ezt kellett volna 4634MB(?)-ra tömöríteni.
Mikor elkészült a Shrinkelés megnéztem az anyagot(deep analyzis természetesen megvolt): az eredmény: szép képminőség, de a lassú kameramozgásnál látszik, hogy hiányoznak a frame-ek --> szaggat a film.
A kérdésem, hogy van-e valami - a Shrink-nél komolyabb - program arra, hogy a fenti munkát minőségibben el tudjam végezni?
Valami 3 betűs progit emlegettek már más helyen is, csak nem emléxem rá.
Az még megamardt, hogy nem egy egyszerüen kezelhető progiról van szó, úgyhogy ha egy rövid leírás linkjét még mellékelnétek, annak is nagyon örülék.
Biztos volt már téma, úgyhogy előre is elnézést a kérdését.
Köszi!
Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2049) PPeter válasza OddMan (#2047) üzenetére


PPeter
addikt

Már 7-8 éve mondogatom, hogy az íráshoz stabil, jól működő gép kell. :) Minden jó ha a vége jó. :))

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#2050) PPeter válasza dchard (#2048) üzenetére


PPeter
addikt

A Shrink egy bálnafos, márpedig annál lejjebb nincs semmi, mert az a tenger fenekére süllyed, már sokszor mondtuk. Javaslom valami olyan ripper-enkóder program használatát, ami a CCE (Cinema Craft Encoder) programot hívja meg tömörítésre, találsz épp elég leírást és információt erdoketol a topikokban. Én teljesen manuálisan csinálom, azaz DVDDecrypterrel stream-ekre rippelem, majd avisynth + CCE újratömörítéshez (sok menettel) és profi authoring programmal raom össze újra aztán a végén.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.