Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jimhun


jimhun
senior tag

Üdv !

Bocs lehet már volt erről szó de nem találtam meg sehol.
Mivel alapvetően Pioneer DVD-író párti vagyok és az a gondom hogy nem lehet szoftverrel együtt kapni.. Egy LG-re rádob az ember plussz 1-2000 Ft-ot és kap egy Nerot. Most ez miért nem müködik Pioneer-nál ? Aki Pioneer írót akar az vegye meg a Nerot+10 000 Ft ért?

A kérdésem az lenne hogy ha nekem volt egy LG íróm Box-os Neroval, de tönkrement az író és vettem egy Pioneert akkor használhatom-e hozzá a régi Nerot ?

Köszi

(#2) Ry0K3N válasza jimhun (#1) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ööö a Nero-t venni kell? :DDD

[Szerkesztve]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3) Pacák válasza jimhun (#1) üzenetére


Pacák
senior tag

Küldtem privátot.

Re #2

Nem kötelező Nero -t venni. CDBurner XP pro is létezik, tud annyit amennyi az embernek kell otthonra és ingyenes szoftver - google a barátunk. De a Nero -t is megkapja a dobozban Asus/Pio 110 íróval a kolléga, amit privátban írtam neki.


[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#4) detroitrw válasza jimhun (#1) üzenetére


detroitrw
addikt

egyszerű a LG-hez kapott nero-ról csinálsz egy biztonsági másolatot s kész
azt a törvény nem bünteti!!!! :C :DD :))

(#5) jimhun válasza Pacák (#3) üzenetére


jimhun
senior tag

Köszi !

Igazábol találtam én is free progikat, de én elég sokat használom az INCD-t DVD-RAM lemezzel, mivel lényegesen leegyszerűsíti az írást. Ehez hasonló funkiót nem találtam egy ingyenes progiban sem... :(

(#6) jimhun válasza detroitrw (#4) üzenetére


jimhun
senior tag

Nem biztos hogy ez olyan jó megoldás :) , persze annyira nem ismerem az ide vonatkozó törvényeket . Csak az a gáz, hogy van egypár gyári néróm amiket a régi cd-írókhoz kaptam és most dobhatom ki őket...elvileg...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.