Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Partyzás (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2751) I_Am


I_Am
veterán

Na itt a nagy lehetőség!
Get Physical Produceri verseny

:C

Drukkoljatok. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2752) Qru válasza I_Am (#2751) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hajrá!!! :C

#nincsbennetarcsi

(#2753) I_Am válasza Qru (#2752) üzenetére


I_Am
veterán

Még befejezem a most készülő tracket és el is küldöm 3 számom. Most szerintem addig nem sokat fogok aludni amig el nem készülök. :D

Imvula Dansa, Happy Hour és az új track aminek még nincs címe. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2754) Qru válasza I_Am (#2753) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Óó, kaphatunk (majd) mi is belőlük?

Mikor leszel legközelebb Club Cool-ban?

#nincsbennetarcsi

(#2755) bandus válasza I_Am (#2753) üzenetére


bandus
veterán

esetleg a come back?

nálam az még mindig best :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2756) Qru válasza bandus (#2755) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az mekkora! Reggel is arra bólogattam a metrón melóba jövet! :D

#nincsbennetarcsi

(#2757) I_Am válasza Qru (#2754) üzenetére


I_Am
veterán

dec 11-én meg dec 25-én is. :)

Köztes időben pedig dec 5-én Club Diesel-ben (volt E-Club) Dandy, Aydan és Robert Noise társaságában, valamint 11-én, még K2-ben 4:30-tól másfél órát játszom 6-ig, mert én zárom a kisterembe a minimal bulit.

Egyelőre ennyi, de remélem lesz még alkalom decemberben. :) Szilveszterre keresünk most éppen helyet.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2758) Qru válasza I_Am (#2757) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szilvesztert úgy néz ki Debrecenben töltöm, de még közel sem fix.

Diesel milyen? Olyasmi mint a Cool? Még soha nem voltam ott. E is kimaradt anno.

#nincsbennetarcsi

(#2759) I_Am válasza Qru (#2758) üzenetére


I_Am
veterán

E-Club-ban sem voltál régen soha? Ugyanaz a hely, csak a tulajdonosváltás miatt névváltás és zenei váltás is következett.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2760) Qru válasza I_Am (#2759) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, az vhogy kimaradt. Fiatalabb koromban Új Várba jártunk, azt nagyon szerettem, meg Bankba néha-néha. Aztán kezdetben csóró egyetemistaként ZP meg Süss fel nap, Morrisons majd Living Room az Astorián, Bahnhoff, aztán jött a Buddha Beach, majd Rio, Hajógyári és környéke, Tabu és a többi "sznob" hely, mikor már futotta rá.
Ezek ahova rendszeresen jártunk, volt még pár hely ahol csak 1-1 alkalommal fordultunk elő.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#2761) I_Am


I_Am
veterán

Ezt látnotok kell !!!!!!!

:C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2762) Klemens válasza gYaLo (#2741) üzenetére


Klemens
őstag

Na ja, az egyetlen olasz csoda, a többi mind ilyen sorsra való! ;]
Hát...én benne vagyok. Szombaton ráérek, de eléggé levagyok gatyásodva. Elméletileg szombaton Tbicskére megyünk a Club Dream-be. Detox party lesz, olcsó pia, 600Ft a belépő/fő. Jelenleg a saját belépőmre és bnőm belépőjére van pénzem. :D
Holnap jönne még talán 1200Ft, de elhagytam a kajajegyeimet. :O
Legrosszabb esetben december 8-át követő hétvégén megoldható a dolog számomra. :))

I_Am: Nagyon kemény! :DD :DD :DD

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2763) Klemens


Klemens
őstag

Ja, és eszembe jutott a koktél neve!! :D
TOTEM :))

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2764) Kasza08 válasza Klemens (#2762) üzenetére


Kasza08
őstag

na, ne mondd már, hogy szívesen látnál égni egy Ferrarit, egy Paganit, egy Maseratit vagy neadj' isten egy Ducatit vagy egy Apriliát:Y

(#2765) Klemens válasza Kasza08 (#2764) üzenetére


Klemens
őstag

Felőlem az összes ferrárit felgyújthatják. :D
Maserati-ből még legfeljebb a Gradturismo ami szóbajöhet. Az összes többi olasz autómárka mehet a tűzre, a Fiat Brava-val az élen.
A ferrárit világ életemben utáltam, kicsit már elvan szálva magától...tény...vannak olyan autói amik nagyon jól néznek ki (F360), de nem szeretem a márkát.
Tény és való, én elvi okok miatt utálom nagyon az olasz autókat. Egy magánügyi dolog miatt. Egyedül a Lamborghini Gallardo az ami nagyon-nagyon-nagyon. :)

Amúgy is... ferrárit sokat láthattunk kiégni, mert volt egy "apró" tervezési hiba. Szimplán egy "apró" hiba miatt kigyulladt az F nem tudom melyiknek a gépházteteje, mert a szigetelés vagy mi túl közel került a hőforráshoz. Aztán nesze Neked a 60 millás ferrári.
Tény és való, hogy a V12-es motorokkal lépnek akkorát, hogy az ülés pics@nver, meg kemény hangjuk van, de felejtős márka. Ha lenne pénzem, tuti nem vennék ferrárit. Inkább a Gallardo vagy egy DB9 vagy egy Carrera GT. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2766) grabber válasza Klemens (#2765) üzenetére


grabber
addikt

Ilyen kijelentéssel nem kerülsz a menybe ugye tudod? ;]
"kicsit már elvan szálva magától"

Fejtsd már ki nekem légy szíves,mert nem tudom mire gondolsz.
Ha a F1-re akkor se tudok semmi ilyesmit elképzelni,mert nem Massa-t küldték el,hanem Kimit,pedig egy sérült pilóta kitudja milyen állapotban lesz a baleset után.
Ha pedig a hétköznapi kocsira gondolsz,sem tudom mire mondod,hogy kicsit már elvan szálva magától.

Ha a Ferrariról ilyet mondasz akkor a Mercedes kémbotrány az meg mi?Ellopják a Ferrari adatait,mi ha nem "kicsit már elvan szálva magától",mert mindent megtehetnek.

"Tény és való, én elvi okok miatt utálom nagyon az olasz autókat"
Ezzel sem a menybe kerülsz.Remélem,csak a kocsikkal vagy így különben nem sokan bírhatnak téged.

Csak nézd meg ezt a 3 dolgot és rájössz sok elenséged lesz.

Hibás ez is

Ennek egy hibája van

Az F430-as női nemre gyakorolt hatása egészen egyszerűen elképesztő, én sosem gondoltam volna, hogy ez ennyire könnyű lehet. Nem kell Mick Jaggernek vagy Brad Pittnek lennünk ahhoz, hogy minden kapuba gólt rúgjunk, elég hozzá egy Ferrari. Ez az autó egy pussy magnet, a szó legszorosabb értelmében. Ha a csajok meglátják, többé nem tudják levenni a szemüket az autóról, ha rájuk nézek, irulnak-pirulnak mind, ha még vissza is mosolygok, azonnal leugrik a bugyijuk a bokájukra. Kár, hogy a kocsi csak kétszemélyes, így esélyünk sem volt, hogy kamatoztassuk a Ferraritól kapott új szuperképességünket, de nem lett volna nehéz, higgyék el." [link] :Y

"Amúgy is... ferrárit sokat láthattunk kiégni, mert volt egy "apró" tervezési hiba. Szimplán egy "apró" hiba miatt kigyulladt az F nem tudom melyiknek a gépházteteje, mert a szigetelés vagy mi túl közel került a hőforráshoz. Aztán nesze Neked a 60 millás ferrári."
Akkor miért nincs róla hír hogy visszahívták az összes Ferrari-t mert tervezési hiba miatt kigyulladhat.

Mondok jobbat a nagyra értékelt Lamborghini Gallardo-d is tele van hibával,csak nem tudsz róla.Az más kérdés nem is akarsz.Ja és remélem megkíméled magad,hogy beleülj,mert egy suzukiban fogod érezni magad,olyan kezelőszervekkel amit oda beleraktak,csak elhánynád magad.

Ferrariban hány turbo van?Hány Lóerősek?Ezt csinálja utána bármelyik márka.Csodálod hogy "kicsit már elvan szálva magától".Talán van mire.

Az egy dolog,hogy nem szereted,de attól még nincsenek elszállva és a hibás az összes,mert lassúra tervezték még is szuper gyors kocsi lett belőle :D

[ Szerkesztve ]

(#2767) Klemens válasza grabber (#2766) üzenetére


Klemens
őstag

Jó, utálom a ferrárit, így szüledtem és így is fogok megdögleni. :D
Hozzáteszem, pont volt, hogy nem tudom hány ezer db-ot hívtak ez miatt vissza.
Tény és való, minden autónak vannak hibái.
Pl.: BMW X5: gyorsan tökremegy a futómú, beragad a központi zár, bal hátsó ajtó megmakacsolja magát
2000-er előtti Ford-ok: népbetegségük, hogy kirohad a hátsó híd
stb...
Minden márkánál és típusnál lehetne sorolni a hibákat.
Nem vagyok ferrári ellenes fan, de nem szeretem.
Sokkal jobban szeretem ezeket: Impreza WRX STi, Lancer EVO VIII, IX, X. 350Z, ST Focus, stb...
Azt is tudom, hogy messze nincsenek egy kategóriában.
Azt sem mondom, hogy a Lambo a best és a top. Nekem inkább valahogy az jöbban bejön.
Azon sem lepődnék meg, ha mindkettő egy alvázon lenne, mint nagyon sok más autónál.
Pl.: Alhambra, S-max, Touran, stb...

Ott a Seat...lényenében az egész Vw, csak Seat emblémával. Dacia az meg Renault.

Mindenhol vannak átfedések, "lenyúlások", stb...

Egy Ferrari több száz ló, de nézd azt, hogy 12 hengeres, hengerenkénti befecskendezés, hengerenként nem 4 szelep van, hanem még annál is több és kiforognak 8K-t is, tehát elég rövid hajtókarokkal renelkezik. Szét körnnyített az egész motor (főtengelytől kezdve a lendkerékik, minden). Nem csodálkozom, hogy ekkora a teljesítménye.

Persze...szép autó, megy, mint a rakéta, baromi drága, stb...de inkább már presztízs autó, úgy, mint az Audik nagyrésze, csak nagyobb árkategóriában.

Természetesen azért béke van. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2768) pohár válasza Qru (#2758) üzenetére


pohár
félisten

Debrecenben? Hol?? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2769) grabber válasza Klemens (#2767) üzenetére


grabber
addikt

Ford betegségekről tudok beszélni.Van 2 és volt még 1 ezeken kívül.
Motorban a csövek kitágulnak eldurrannak és a hátsó szilentek.
Focus az egyik kedvenc kocsim,de ez triviális ha imádom a Fordokat :DDD

Peace,persze.De csak jót akartam,mert ha valamit utálsz és a utálok tábora nagyobb mint a tied,nem ajánlatos rossz dolgokat mondani,ami nem is biztos,hogy igaz :DD
Én most már nem tudok utálni egy kocsit sem.Valami jó dolog csak van mindegyikben és ha egy kocsi rossz,attól még lehet egyedi probléma és nem szólom le a többit.

(#2770) gYaLo


gYaLo
őstag

December 12-én Sound of Cream a Club TAO ban !
Laserezni fogok, gyertek srácok, nagy party lesz :)) ;)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#2771) Kasza08 válasza Klemens (#2767) üzenetére


Kasza08
őstag

Anno Lamborghini csak azért adta drágán - az amúgy kortársaihoz képest nem sokkal többet tudó - autóit, mert nem akarta, hogy népautó legyen, like Ford T.
Persze a Ferrari is csúcskategória, tényleg nagyon tud, de sok milliót fizetünk a nevéért.
Aki gazdag, annak mind1, a gyár pedig jól jár vele. Meg hát azért ennek a sok könnyítésnek később is van ára Szervízelésnél. Nagy fordulatszám miatt nem bírja túl sokáig egy olyan főtengely:N

[ Szerkesztve ]

(#2772) I_Am


I_Am
veterán

Flyer 1
Flyer 2

:)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2773) I_Am válasza Kasza08 (#2771) üzenetére


I_Am
veterán

Aha, csak azért volt drága, hogy kitűnjön. :D

Ne is zavarjon, hogy az első V12-es motort ott fejlesztették ki, hogy az espada volt 1972-ben az első személyautó aminek 320-ig volt a kilométerórája számozva és utazóba vitte a 280-at. :D

A ferrari meg sehol nem volt még. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2774) Qru válasza pohár (#2768) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Uonokatesómnéknál. Házi buli lesz de lehet lenézünk vhova, még nem tudom. Az se biztos, hogy megyek. Még nagyon szervezés alatt a dolog.

Gyalo: Ott leszek! :K

grabber: Ferkát megkedveltem, de csak Lonzi papa miatt. :D

Dec 12 játszik? Jó lesz!

#nincsbennetarcsi

(#2775) Kasza08 válasza I_Am (#2773) üzenetére


Kasza08
őstag

dokumentum filmben mutatták. egyébként a ferrari riválisának készült:K
személyautónak kicsit erős, maradjunk a sportkocsinál:)

Jah, és Lamborghini a Ferrari mérnöke szeretett volna lenni, de elég kritizánsan adta elő, hogy mit szeretne megváltoztatni, ami Enzo bácsinak nem tetszett, és elküldte azzal, hogy csináljon jobbat. Akkor sikerült neki. Ebből nyílván kiderül, hogy Ferrari előbb kezdte (1947), míg Lamborghini csak 1964 óta.

"Az első közúti Ferrari, a 1,5 literes V12-es motorral szerelt 125S jelzésű modell 1947-ben készült el." ~nem a Lambo:)

Ferrari - Lamborghini

más: kezdőszettnek szerint ez milyen lenne?

[ Szerkesztve ]

(#2776) pohár válasza Qru (#2774) üzenetére


pohár
félisten

Lehet én is Debrecenben töltöm a szilvesztert, fogalmam sincs :D

I_Am... Killswitch, vvváááá :Y :C :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2777) I_Am válasza Kasza08 (#2775) üzenetére


I_Am
veterán

Valamilyen V12-es motort a lambo fejlesztett ki, nem tudom melyiket. Utcai sportautók közül akkor is a lambo lépte át elsőnek a 300-at és 5 éven keresztül senki nem érte el ezt.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2778) Kasza08


Kasza08
őstag

Zajban szólnának érte, ha nem vennék semmit, de játszanék a pulton, amit kiraktak?:U

[ Szerkesztve ]

(#2779) Klemens


Klemens
őstag

Na jó, szerintem mostmár hagyjuk ezt a Lambo vs Ferrari dolgot. :D A végén botrány lesz belőle. Mind2 alkotott nagyot, mindkettő jó, de ki ezt, ki azt szeresse. :)
Tegnap szakmai nap volt suliban. Úgy volt, hogy a Wallis Motor áthoz egy Ferrari-t meg egy Maserati-t, de mivel esős idő volt, azt mondták, hogy a szalon állapotú autókat nem hozzák át (ezt persze meg is értem, mert utána 3 napig csak takartítanák őket). Majd jövő tavasszal a következő szakmai napra jönnek vagy ha úgy jó idő lesz. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2780) Kasza08 válasza Klemens (#2779) üzenetére


Kasza08
őstag

csak lábon lehet hozni azokat az autókat?:F
trailerbe be, oszt' uccu neki.:D

(#2781) Klemens válasza Kasza08 (#2780) üzenetére


Klemens
őstag

Na figyelj.
A Wallis Motor Pest az nagyjából a Váci út 169 szám alatt található, az iskola meg 179-183. Ilyen rövid távra trélerre rakni? :D
Meg behozzák tréleren, azon ázik, arról ugye le kell rakni, így már a gumik is koszosak lesznek, a kerékjáratok, szóval már az egész autó. Majd vissza a trélerre és vissza a Wallis-hoz. Így is 3 napon keresztül fogják utána pucolni az autót mire olyan lesz, hogy villoghasson a kirakatüveg mögött.
Tecccik érteni? :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2783) Kasza08 válasza Klemens (#2781) üzenetére


Kasza08
őstag

fedett tréler?:D
amúgy mind1, mivan, ha 3 napig pucolják? örüljenek, hogy egy már használt autót újként fognak eladni.

[ Szerkesztve ]

(#2784) Klemens válasza Kasza08 (#2783) üzenetére


Klemens
őstag

És szerinted kinek lesz kedve pucolni csak azért 3 napig az autót, hogy az idióta Bánkisok láthassanak 2 ilyen autót? :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2785) Gyalo94 válasza Klemens (#2784) üzenetére


Gyalo94
tag

Hy Qru és mindenki! :R
Már alig várom a következő Lant,remélem jobb leszz mint a multkori :D :DDD
Qru: Kaját majd vigyünk,ne hogy éhenpusztuljunk mint a multkor... :DDD :DDD :C

(#2786) grabber válasza Gyalo94 (#2785) üzenetére


grabber
addikt

A tesómnak rendeltem pizzát és pont ő nem kért.Nem is evett semmit :Y

(#2787) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Na, tegnap voltunk Club Dream-ben. Jó volt, bár az emberek tényleg kicsit érdekesek voltak. Nagyon sok volt...a...ci...akarom mondani kisebbségi "ember". :D
Szerencsére nem ütöttem ki magam, bár egyszer kicsit megijedtem, hogy sikerült. Kezdett nehéz lenni a fejem és szédültem, ha felemeltem, kellett 2-3 perc kis pihi a hideg levegőn aztán go vissza. Mondjuk azért a gyömrői Club Allure jobb, de ha azt veszem ezt jóval olcsóbban meglehet úszni. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2788) gYaLo válasza Klemens (#2787) üzenetére


gYaLo
őstag

Én inkább 2* annyit fizetnék, mint h ci.... -al partyzzak :K :B ;)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#2789) Klemens válasza gYaLo (#2788) üzenetére


Klemens
őstag

Jó, tegnap voltam ott életemben először. Meg nem kötöttek belém/belénk. Sétálgattak, meg táncikáltak. De ha Gyömrőn nem lesz olyan party, akkor ez is megfelel. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2790) gYaLo válasza Klemens (#2789) üzenetére


gYaLo
őstag

Mennyien voltak ? Mekkora az a hely ? :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#2791) Klemens válasza gYaLo (#2790) üzenetére


Klemens
őstag

Fogalmam sincs, hogy mennyien lehettek. Ellehetett kényelmesen férni.
Itt a weboldala. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#2792) Qru válasza Gyalo94 (#2785) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jobban betárazunk zabából az fix. Kösz a moncsit am. Még ki sem vettem a csomiból. Leálltam a garázsba o'szt ott maradt. :D

Gyalo: Készülj SOC-ra 12-én. Tabu üt, Tabu szúr. Vagyis Tao... :D

grabber: Az hadján, de nem is aludt semmit csak a kocsiban hazafelé. Keményen tolja tesód nem mondom. :K

pohár: Akkor lehet majd összefutunk, Ha már tudok vmi biztosat szólok feltétlenül. Te merre lesz Debi-ben?

Jön még vki SOC-ra jövő szombaton?

#nincsbennetarcsi

(#2793) Scae [Edgar]


Scae [Edgar]
tag

I_Am, új mix mikor lesz?

(#2794) I_Am válasza Scae [Edgar] (#2793) üzenetére


I_Am
veterán

A héten. A jövő heti bulihoz csinálok promo mixet, csak egészen mostanáig az új track-el foglalkoztam, hogy még az is beleférjen a versenynevezésbe. :)

Aztán amióta el akartam küldeni idegeskedek. :)

Reklámozzák itt, hogy igy óriáslevél, meg úgy óriáslevél, aztán egy 50 megás filet, nem lehet elküldeni se freemail-ről se hotmail-ről. Nevetséges. Végső elkeseredésemben feltöltöttem a privát tárhelyemre és a linket küldtem el a kiadónak és sűrű elnézéseket kértem a mail serverek hatékonysága miatt. :D (ugyanis 2 olyan levelet is kaptak, amiben a csatolmányra mutató link nem működik)

Szóval ma leválogatom a számokat és ha még kedvem is lesz, akkor meg is csinálom az új mixet. :)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2795) Kasza08 válasza I_Am (#2794) üzenetére


Kasza08
őstag

milyen csinos sapid van:D

közben ha lesz annyi időd, ezt a 2 dolgot lesd már meg nekem légyszíves.

1. Ez milyen lenne kezdőszettnek? Vagy elég valami kevesebb tudó? Te min kezdted?

2. ez is delay?

(#2796) gYaLo válasza I_Am (#2794) üzenetére


gYaLo
őstag

Mi a helyzet a titkos zenével ? :P Boldog óra :)) :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#2797) I_Am válasza Kasza08 (#2795) üzenetére


I_Am
veterán

Kezdő keverőnek jó, de szettnek kevés cd-k nélkül. :D

Legközelebb ha lehet akkor zippyshare-re töltsd fel a zenéket, mert ott letöltés nélkül is meg lehet hallgatni és minden más szervernél gyorsabb. :)

szerk: igen delay, de a zene is gyorsul közben és az van delayezve.

gYaLo: Mi lenne? Kész van itt pihen a gépemen és elküldtem a versenyre azt is. :)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2798) gYaLo válasza I_Am (#2797) üzenetére


gYaLo
őstag

Jöhetne a nonogy @ gmail . com ra is :)) :R :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#2799) Kasza08 válasza I_Am (#2797) üzenetére


Kasza08
őstag

ott vannak a cd-k is. az "EZ" szócskára linkelve. De itt van még1x, hogy ne legyen félreértés.:)

(#2800) gYaLo válasza Kasza08 (#2799) üzenetére


gYaLo
őstag

Jó lesz, kezdésnek kib@szott sok is lesz :DD

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Partyzás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.