Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Partyzás (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2301) Qru válasza pohár (#2300) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Már megint ittál?! :D

Mennyi a beugró? Kik jönnek?

mod:

megema: Az tnap volt meg, haver most jött haza, eddig külföldön melózott. Jó kis élménybeszámoló volt. Igaz a 5-ik unicum+sör kombótól már túlságosan összefolytak a dolgok a szájából. :DD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#2302) gYaLo


gYaLo
őstag

Sziasztok!
Mikor lesz party ? ;)
Jó lenne már egy dúrvulást csinálni, nem ? :A
29 én lesz a szülinapom, és valszeg 31 én lenen egy szülinapi partyzgatás :)
Valszeg Sensation vagy White Angel ;)
Várom a vállalkozó szelleműeket!
Jah,és utána még egy Coro lazulás is :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#2303) Qru válasza gYaLo (#2302) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Coro-t nem vállalom, öreg vok, nem bírom a gyűrődést. Sensation játszik, záró buli nagyon állat volt áprilisban. :K
Nah szülinapodra tekintettel behívlak egy Lambóra +1 Zombira. :C

#nincsbennetarcsi

(#2304) pohár válasza Qru (#2301) üzenetére


pohár
félisten

Elővételben 2k, eddig hárman vagyunk, de lehet lesz az 4 is :K
Már a jegyek is megvannak, szal tuti megyünk! :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2305) Qru válasza pohár (#2304) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Helyben mennyi?

#nincsbennetarcsi

(#2306) pohár válasza Qru (#2305) üzenetére


pohár
félisten

Helyben 3k :K
Már ha lesz jegy, de csak marad :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2307) Stirbi


Stirbi
addikt

üdv all ;]

ilyenhez mit szoltok :)? [link]

(#2308) pohár válasza Stirbi (#2307) üzenetére


pohár
félisten

Óóóó bazdmeg, ha így megérezném az ötös számait, mint ahogy éreztem hogy NGOHT bulit fogsz linkelni ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2309) Kasza08 válasza Stirbi (#2307) üzenetére


Kasza08
őstag

azt a k*rva hétszentséges majomf*szát :Y
Ettől kikészülnék, nem bírnám tartani a tempót:D

(#2310) Stirbi válasza Kasza08 (#2309) üzenetére


Stirbi
addikt

hát a csávo nagyon tolja, és érzi is a ritmust rendesen :)

ebben még vadállatabbul nyomja : [link] :D

pohár-honnan érezted? ;]

[ Szerkesztve ]

(#2311) pohár válasza Stirbi (#2310) üzenetére


pohár
félisten

Fogalmam nincs, csak éreztem :D
Ezekre mekkorát lehet pörögni, jézus :D

[ Módosította: I_Am ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2312) pohár válasza pohár (#2311) üzenetére


pohár
félisten

eeh :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2314) I_Am válasza gYaLo (#2302) üzenetére


I_Am
veterán

1-jén ha minden igaz, akkor hosszú idő után, de én is ott leszek Coroban. K2-ben a minimal roomban lesz jóbarátom szülinapi bulija és lehet én is zenélek 1 órácskát. :)

India remix-em úgy néz ki elég jóra sikeredett, az eddigi visszajelzéseket hallva és látva. Egyre több dj kéri el és játsza. Grindhouse mashupom rendszeresen hallható már 2 hónapja a Coronita-ban, valamint újabban a Format B - Rabbit Hunt remixem is. :)

Közben feltettem myspace-emre a Rabbit Hunt remixem végleges verzióját is. :)

Amit meg most csinálok számot, na az tuti hogy hódítani fog akkora állatság lesz. :D (előzetes felmérés alapján már az első másfél perc kikészítette azon zeneszerető barátaim akik igencsak válogatósak, ha minimal vagy tech house zenéről van szó :D)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2315) pohár válasza I_Am (#2314) üzenetére


pohár
félisten

Hát csodálod hogy játszák a mashupot? :D

Bájdövéj, a többi zenével mi a helyzet? :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2316) Stirbi válasza pohár (#2312) üzenetére


Stirbi
addikt

:F :F :F kitörölték a 2313as hsz- emet ? :F :F :F

(#2317) pohár válasza Stirbi (#2316) üzenetére


pohár
félisten

Úgy látszik ja :F
Itt I_Am az ügyeletes, kérdezd meg hogy váccáp :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2318) Stirbi válasza I_Am (#2314) üzenetére


Stirbi
addikt

szia

akkor megkérdezném tőled,h howa lett a 2313as hsz em ? (miért lett törölve?)

azaz váccáp :D ?

pohár ezt lesd meg :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#2319) pohár válasza Stirbi (#2318) üzenetére


pohár
félisten

Láttam amúgy, beteg egy zene :K :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2320) Stirbi válasza pohár (#2319) üzenetére


Stirbi
addikt

a Dj sem tiszta agyilag :DD

(#2321) Qru válasza I_Am (#2314) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hmm, kíváncsian várjuk az újdonságot! Ígéretesnek tűnik. :K

#nincsbennetarcsi

(#2322) Qru


Qru
MODERÁTOR

Pohár külön kívánságára mai jó éjt képünk itt tekinthető meg. Akinek nem elég, vessen ide is egy pillantást. :D

#nincsbennetarcsi

(#2323) I_Am válasza Qru (#2321) üzenetére


I_Am
veterán

Na ezt most nem értem. :D

Miből tűnik ígéretesnek? :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2324) Qru válasza I_Am (#2323) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"előzetes felmérés alapján már az első másfél perc kikészítette azon zeneszerető barátaim akik igencsak válogatósak, ha minimal vagy tech house zenéről van szó" ;)

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#2325) I_Am válasza Qru (#2324) üzenetére


I_Am
veterán

jaaaa :D

Nemsokára ha minden igaz, teszek fel előzetest a myspace-emre. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2326) Qru válasza I_Am (#2325) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Várjuk! :C

#nincsbennetarcsi

(#2327) I_Am válasza Qru (#2326) üzenetére


I_Am
veterán

Helyzetjelentés. :D

Nem gondoltam volna, hogy ilyes sebességgel fogok haladni ezzel a számmal, de már 5 percnél járok, szóval lassan kész is. (kopp-kopp-kopp) Küldöm is szét azonnal az ízelítőt. Nagy nevű remixert szeretnék a track-re, mert elég egyedi a mostani zenék között és érzésem szerint marhasok lehetőség van benne. :) Meg könyebb rá kiadót is találni, ha egy már befutott név remixeli. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2328) Qru válasza I_Am (#2327) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az már igaz. Noha "jó bornak nem kell cégér" de ha van még jobb. :D

Akkor sasolhat a myspace-ed?

To all: Hirdették a PVD bulit a rádióban is... szívem szakad, hogy ki kell hagynom. :( :O

#nincsbennetarcsi

(#2329) Gyalo94 válasza Qru (#2328) üzenetére


Gyalo94
tag

Skaccok már alig várom a JégKoriszezont..:D:D

(#2330) pohár


pohár
félisten

Juhúúúú csütörtökön Axwell, ki(k)re lehet számítani? :D
Mi minimum hárman leszünk, ha senki nem jön már akkor is meglesz a társaság :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2331) Qru válasza Gyalo94 (#2329) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én is, már elő is szedtem a korimat! :C

Pohár: Nekem kimarad most a'szem. :(

#nincsbennetarcsi

(#2332) pohár válasza Qru (#2331) üzenetére


pohár
félisten

Háméé? :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2333) grabber


grabber
addikt

Tegnap nagyon durva volt :Y :Y :Y

Haver szülinapját ünnepeltük,csak a napot tévesztettük el :DDD (12 napot tévedtünk)
Nem baj ittunk rendesen és elmentunk a Morrisons-ba.2 akartunk menni,de nem is tudom,hogy abba mentünk-e?
12 db Long Islandot kértünk a pultnál.Kicsit volt durva :Y

Ma meg megyek Szf-ra telót átvenni.Mindig másnaposan kell,hogy vezessek :( Pia nincs bennem(14 óra után,remélem),csak kicsit a fejem fáj.

[ Szerkesztve ]

(#2334) Kasza08 válasza pohár (#2332) üzenetére


Kasza08
őstag

Ti használtok füldugót? Kicsit furcsáltam mikor hallottam, hogy a DJ-k szoktak, mert a 80db felett a fül maradandó károsodást szenved. Discoban meg ugye átlag a 100+ db.:U

(#2335) pohár válasza Kasza08 (#2334) üzenetére


pohár
félisten

Ti? Nem vagyok én DJ :D

Amúgy DJ-je válogatja, hogy a kontroll hangfalt bírja-e a füle, vagy nem :D

Én nem használnék, a magas hangok alig jönnek át rajta :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2336) Qru válasza grabber (#2333) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az jó lehetett akkor. :D Ha a Körúton voltatok akkor a Mori 2-ben (volt Süss fel nap), ha az Andrássy-n az Operánál akkor az 1-ben.

Milyen teló lesz végül? E51?

mod:

Este mennénk haverral bulizni. Sensation Club még nincs nyitva mit javasoltok? Play lesz belőle sztem...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#2337) grabber válasza Qru (#2336) üzenetére


grabber
addikt

Operával szemben.

E71 40k-ért ;)

(#2338) Kasza08 válasza pohár (#2335) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem-e?:F

(#2339) pohár válasza Kasza08 (#2338) üzenetére


pohár
félisten

Mert honnan vetted hogy az lennék? :DDD

Azért annyira nem vagyok jó mint egy DJ, én csak a szárnyamat próbálom teregetni ( :F :D )

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2340) Kasza08 válasza pohár (#2339) üzenetére


Kasza08
őstag

Hát úgy mesélted az effekteket, meg ahogy írtál is nekem az jött le, én végig azt hittem, hogy te is DJ vagy. Meg van is pultod nem?

(#2341) I_Am válasza Kasza08 (#2334) üzenetére


I_Am
veterán

A kontroll hangerejét lehet szabályozni. :K

Amugy nem nagyon láttam még olyan déjét aki füldugóval dolgozott volna, mert ahogy a vizes szárnyú pohár is mondja :D, nem hallod a közepeket meg a magas hangokat, úgy meg nem lehet keverni semmilyen zenét, max valami zulu tam-tam-ot. :D

szerk: közben most nemrég befejeztem az új tracket is, már csak a mastering van hátra és teszem is fel myspace-re. :)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2342) Qru válasza grabber (#2337) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

E71? Nem rossz választás. Nekem nem tetszik, meg nem igazán lehet nyomkodni a gombjait, pedig ismersz nincsenek tömpe ujjaim. Meg kicsit batárka. De amúgy jó cucc, E51 belsője van. E51-ben több a beépített ram, viszont csak 2Mpixeles, E71 meg 3,2. Igaz mind a kettő hányás képet csinál ha nincs ragyogó napsütés. :D Viszont vigasztaljon, hogy a SAR értéke kisebb az E71-nek, mert több fém van a hátlapon ami elnyeli a káros sugárzást.

Pohár: Nem a ruhát szokták teregetni? :D A szárnyakat bontogatni szokták...

#nincsbennetarcsi

(#2343) Kasza08 válasza I_Am (#2341) üzenetére


Kasza08
őstag

erről van szó. nem ilyen tacskós, hanem ez ilyen pro. kiszűri a szélzajt.

(#2344) Kasza08 válasza Kasza08 (#2343) üzenetére


Kasza08
őstag

vágom, motoros, de azt írták a DJ-k is ilyet használnak...:U

(#2345) grabber válasza Qru (#2342) üzenetére


grabber
addikt

qwerty-vel lehet gyorstüzelni ;) E52 drága 52k,E66 a csúszka miatt nem jó.Ez meg olcsó és mindent tud,ami kell.GPS wifi.
Omnia meg nem tudom használni,mert nem érzékeli rendesen az ujjamat.Nem egy Iphone,az durva csak drága.
SAR mindegy,mert keveset telefonálok.Ja és nem is batár nagy.Egy kézzel is tudok írni.
Tudsz majd progikat mondani és GPS-hez térkép megoldható valahogy?Bár csak 1Gb Sd-m van,ami elég kevés

On: Lesz majd kép 12 db Long koktélról.

(#2346) pohár válasza Qru (#2342) üzenetére


pohár
félisten

Bazz nem jutott eszembe a megfelelő szó :D

I_Am... cöh, nem vagyok én vizesszárnyú :D

Kasza... hát valamennyire értek az effektekhez meg a keveréshez, de nincs itthon semmi cuccom, anyámék ki is vágnának vele az ablakon, ha itt zenélnék nekik a szomszéd szobában :D

Grabber... 12 Long Island? Ti aztán tudtok bazdmeg :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2347) Qru válasza pohár (#2346) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

No para. De mondd csak, iszolt te rendesen mostanában? :DDD

Nah Studio-t akartuk megnézni, de ott csak jövő héten lesz buli. Viszont aki akar menni Bárányra + Free-re annak irány a WhiteAngel, ma este.

Maradunk Playnél, onnan egyszerűbben is keveredek haza. :K

Am, nem tudjátok annak a számnak mi a címe/előadója ami Studio honlapján megy?

Grabber: Jó választás végülis, nekem nem tetszik de nem az enyém lesz a tudására meg nincs panasz. E66 csúszkájával nincs gondom, pedig nyúzom már egy ideje.
GPS: No para! Van Garminom (ez vezényelt el a picsuba mikor LAN-ra mentünk Lacházára :D), majd átlövöm mailben, vagy inkább feldobom vhova. 19MB-ot nem küldök mailben. 1GB-os SD bőven elég, kis hazánk térképe elfér 27MB-on. :D A full Európa már 1,3GB.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#2348) I_Am válasza Qru (#2347) üzenetére


I_Am
veterán

Chocolate_Puma___Bingo_Players_-_Disco_Electrique__Radio_Edit

alsó sávban ki van írva. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2349) pohár válasza Qru (#2347) üzenetére


pohár
félisten

Chocolate Puma And Bingo Players - Disco Electrique (Vocal Mix)

:D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2350) Qru válasza I_Am (#2348) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vak vok, köszi srácok! :R Hozzájárultatok nagyban a szomszédra mért ellencsapáshoz. ;]

Mentek vmerre ma este srácok?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Partyzás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.