Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Partyzás (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3751) pohár válasza GNorbi (#3740) üzenetére


pohár
félisten

A vastagbetűsökön ott leszek ha beledöglök is :DD

ma jelent meg!! :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3752) I_Am


I_Am
veterán

(#3753) Qru válasza I_Am (#3752) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hoppá-hoppá?! :C

#nincsbennetarcsi

(#3754) Klemens


Klemens
őstag

No, senki nem gyün szerény személyemmel Studi(j)oba?
Úgy néz ki jönnek velem csajok is. ;]
Viszont, ha egyedül kellene mennem, akkor sok emberrel megyek Ri(j)oba. :D
És megvan az új avatarom!! :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3755) grabber válasza Klemens (#3754) üzenetére


grabber
addikt

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ

(#3756) Klemens válasza grabber (#3755) üzenetére


Klemens
őstag

Hát ez a hsz. odab@sz. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3757) grabber válasza Klemens (#3756) üzenetére


grabber
addikt

Akkor mi van? :D Ha most nem megyünk,akkor jössz a rioba?Ha meg most megyünk,akkor riba nem jössz?

Mikor mentek? :U Hátha Qru is eljön,mert csak a tartózása gyűlik ;]

(#3758) Klemens válasza grabber (#3757) üzenetére


Klemens
őstag

Úgy van, hogy akikkel megbeszéltem Studio-t, azok sorra mondják vissza. Még pár emberben van a reményem, de ha Ők is visszamondják, akkor Rio-ba megyek, mert oda egy másik ismerős csapat megy.
Csak én Studio-ba jobban szeretnék menni, mint Rio-ba, ezért fűzöm az embereket, hogy jöjjenek oda. :D
Tetszik érteni?
Amúgy mindenféleképpen úgy megyek, hogy még ingyé bejussak, tehát olyan 23:00 környékén megyek be. Jobban mondva mennék be, ha jönnének velem emberek.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3759) grabber válasza Klemens (#3758) üzenetére


grabber
addikt

Sasha-ra szívesen elmennék,de az még egy hét.Még eldöntöm,de csak most tudnék lemenni bulizni,mert már elcsúsztam sok tárggyal és még fogalmam sincs,hogy hozom vissza őket és mindjárt vizsgaidőszak :W

(#3760) Qru válasza grabber (#3759) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Totál be vok táblázva a hétvégére. :( Pénteken megyünk a Citadellába bulizni szombaton meg szülinapi "zsúrra" vagyok hivatalos. :D

Nyomjad a sulit! :K

Beszéltem Bélával este, átköltöztek még nincs netük de 1-1,5 hét és újra on lesz.

mod:

Klemens: Zsír az új avatarod! Rio-ban nem lesz meleged azért sztem, este-hajnalban nincs még olyan jó idő... :U

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#3761) Klemens válasza grabber (#3759) üzenetére


Klemens
őstag

Jövőhét szombatra Pinkbe hívtak, de ahogy néztem, nem egy hú, de jó hely. :D
Hát... Qru kilőve, öcsém mi lesz így. :D

Qru: Köszike. :D Ez a legnagyobb bajom, befog fagyni a seggem. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3762) bandus válasza Qru (#3760) üzenetére


bandus
veterán

a napsütés ellenére most is hűvös van. pulcsiban fázok...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3763) Kasza08 válasza Klemens (#3758) üzenetére


Kasza08
őstag

Grat az új avatarodhoz!
Nekem meg Rio-t mondja vissza mindenki, szerencse, hogy nővéremen keresztül tudtam csapatot építeni, így nem egyedül megyek:K Nem értem, hogy akármikor eltudnék rángatni bárkit, most, hogy Fedde Le Grand lesz (lesz célja az estének) senki nem jön... na mindegy. én ott leszek:)

(#3764) I_Am


I_Am
veterán

SlamAir - New Life (MightyB Remix)

Enjoy!

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3765) Qru válasza Klemens (#3761) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nincs mese, akkor installálni kell vmi pálinka patch-et. :D

Kasza: Hmm, eddig miért titkoltad, hogy van nővéred? ;]

bandus: Városban keringtem és a klímát is be kellett kapcsolnom olyan meleg volt a kocsiban 1 szál ingben (nyugi gyatya is volt rajtam :D). Kiszállva persze már én is magamra kanyarintottam a kabim.

#nincsbennetarcsi

(#3766) pohár válasza Kasza08 (#3763) üzenetére


pohár
félisten

Én nem tudok menni sajna, lebetegedtem :( :O
Pedig most is bevinnének minket ;]

I_Am... én nem veszem meg meeeert... csak ;] Ugye nem baj? :DD

Ajánlom mindenki figyelmébe! :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3767) bandus válasza pohár (#3766) üzenetére


bandus
veterán

"A vastagbetűsökön ott leszek ha beledöglök is " ;] :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3768) pohár válasza bandus (#3767) üzenetére


pohár
félisten

Beledöglenék, így inkább nem megyek :DDD
De hidd el, szívem szakad bele :( :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3769) Klemens válasza Kasza08 (#3763) üzenetére


Klemens
őstag

Köszönöm! :R
Nekem azzal csak az a bajom, hogy arra nincs pénzem meg nem akarok megfagyni. :D

Qru: Na jah, de ahhoz anyagi háttér is kell. :D Megveszek egy üveg vodkát, azt megiszom, bemegyek és tart ameddig tart. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3770) grabber válasza Klemens (#3769) üzenetére


grabber
addikt

Nálam is ez lesz.Ma adtam vissza az ősöknek a benzinpénzt és nulláztam magam :( Szerencsére még lógnak nekem páran ;]

(#3771) Klemens válasza grabber (#3770) üzenetére


Klemens
őstag

Az is jó, de aki tartozik majdcsak lerójja a tartozását. ;]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3772) grabber válasza Klemens (#3771) üzenetére


grabber
addikt

Ideiglenes megoldás.Utána reménykedek egy jobb világban,de eddig mindig csak rosszabb lett :W

Gyerekek,meguntam a sz@r füleseimet itthon(3k sony,1k hama) és vettem egy sennheiser Cx500-at :Y Daft Punk alive flac-ot hallgatok éppen.Basszust a talpamban érzem konkrétan :D Nagyon állat.Következő egy hifi lesz,de majd a következő életemben.
Kicsit halk,max win,max winamp,max eq.Így sem elég hang,bár hozzáteszem az agyam is beleremeg egy-két számnál és hosszútávon már fárasztó.
Van a szobatársamnak egy sennheiser hd 448-e,de az nem ér meg annyit számomra.Meg mindig füles híve voltam.Nagyon durva,hogy nem hallják mit hallgatók és én még egy robbanást sem hallanék meg,legfeljebb betudnám a basszusnak :DDD

Elég lett volna annyit írnom hogy OMG,de így hatásosabb :)

Szerk: Ez a Daft Punk album is baromi jó.Csak a basszus kellett hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#3774) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

-"Niceos"

http://deepbassnine.com/radio/

Klikkelj a média lejátszódra azt örülj!

(#3775) Klemens válasza grabber (#3773) üzenetére


Klemens
őstag

A Loneliness az jó, de a többi... :D
A Bomfunk-ot azt régen sokat hallgattam, még a rocker korszakom előtt, tehát olyan 12 éves koromban. :D

bobalazs: Nekem nem mükszik, vagy lehet, hogy Xp igénye van. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3776) Kasza08 válasza grabber (#3773) üzenetére


Kasza08
őstag

végülis csak a kedvenceimet hagytad ki:))

It's Like That
Freestyler
U Can't Touch This
Children

és ezt is ideszúrnám:)) One

(#3777) Klemens válasza Kasza08 (#3776) üzenetére


Klemens
őstag

Húú... Scooter. :D
Melyik az a száma aminek a klipjében srácok fociznak meg sétál egy csaj meg jönnek motorosok és lenyúlják a csaj táskáját, az egyik srác meg megbikázza a labdát és x autó ablakán átsuhan és lerúgja vele a motorost... :F

Hát... tudnék én is linkelni, hogy mit hallgattam eddig amik azért kedvencek maradnak, de az ettől a stílustól messze van és szvsz felállni a szőr a hátatokon tőlük. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3778) grabber válasza Klemens (#3777) üzenetére


grabber
addikt

Ezt nem tudni :U

De ezek alapzenék.Mostanában meg semennyire sem hallom.Amúgy füles smilye-at szeretem.

Kasza08: One kicsit újabb szám.De Scooter-ből sose elég :DDD
Freestyler-t tegnap néztem végig.Azt nem akartam linkelni,túl sokszor hallottam már.
Children még ma is nyomatják a rádiókban,az már uncsi.
Mc-t meg kihagytam

[ Szerkesztve ]

(#3779) Klemens válasza grabber (#3778) üzenetére


Klemens
őstag

Lehet bűn, de én ilyenen és ilyenen nevelkedtem szinte. :D
Én ilyet hallgattam 13 éves koromtól, aztán olyan 3-4 éve élek ilyenen meg mondjuk ilyenen.
És úgy nem egész 1 éve azokon amik most mennek Studio-ban meg az ilyen helyeken. :)
Természetesen az utolsó két linken szereplőket a mai napig nagyon kedvelem. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3780) grabber válasza Klemens (#3779) üzenetére


grabber
addikt

Az első messze sor messze áll tőlem,a második is,de az nem olyan rossz.Viszont utcán ezt hallgatni nem tudnám+nem a szövegre vagyok én kíváncsi,hanem zenét akarok hallgatni :D
Ez sem hangzik olyan rosszul
Én mindig a lightos zenéket szerettem.Na meg a Scooter-t amit sokan utálnak :W AZ én ízlésemet sokan nehezem emésztik :DDD

Most terveztem el,hogy ideje megvennem egy eredeti ATB albumot.Már régóta szerettem volna,de nem szántam rá magam.Ha már lúd legyen kövér még autogrammot is szerzek :D

[ Szerkesztve ]

(#3781) Klemens válasza grabber (#3780) üzenetére


Klemens
őstag

Ha már a finneknél járunk. :)
Ennek az eredeti verzióját mindenki ismeri szvsz. :D
Amúgy melyik az a szám amihez Bárány ezt mondta: "A pics...d tártsd ki!' ? :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3782) grabber válasza Klemens (#3781) üzenetére


grabber
addikt

Ha már Bárány-nak köze van jó szám nem lehet ;]

(#3783) Klemens válasza grabber (#3782) üzenetére


Klemens
őstag

Én szeressem a zenéit, tudom... sokat pofázik, de jókat. :D
Amúgy ebben a mixben van benne. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3784) Kasza08


Kasza08
őstag

Nem sokára FLG :))

(#3785) grabber válasza Klemens (#3783) üzenetére


grabber
addikt

Ezeket a pofázásokat szeretem:
Katonadolog
"Nincsen refrén, mert nem találtunk
Nem találtunk
Nincsen refrén, úgyis vége már a filmnek
Mert vége a filmnek
Nincsen refrén, úgyis vége a filmnek
Vége a filmnek
Nincsen refrén, úgyis vége a filmnek
A vége a filmnek
Vége a filmnek és nincsen több refrén
Nincs több refrén
Vége a filmnek és nincsen több refrén":C

Kasza08: Kíváncsi leszek,hogy annyira baromi jó buli lesz.Bár rossz buli nincs,csak kevés pia :U

[ Szerkesztve ]

(#3786) Kasza08 válasza Klemens (#3781) üzenetére


Kasza08
őstag

(#3787) Klemens válasza grabber (#3785) üzenetére


Klemens
őstag

Ehehe... :D :D

Kasza08: Köszönöm! :R
Láttam msn-en kiírva, hogy mész ma FLG-re... befog fagyni a segged. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3788) grabber válasza Klemens (#3787) üzenetére


grabber
addikt

Mókusok csak bírják :U Majd bemászik az odúba :D

(#3789) Klemens válasza grabber (#3788) üzenetére


Klemens
őstag

Ehehe, kíváncsi leszek mennyire fognak fázni. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3790) grabber válasza Klemens (#3789) üzenetére


grabber
addikt

11 fok enyhe szél,annyira nem.Kibírható,bár múltkor 35 órát voltam fent,mert kint dolgoztunk a kocsin és 4 poló 5 pulcsiban fáztam.Bár fáradtak voltunk

(#3791) Klemens válasza grabber (#3790) üzenetére


Klemens
őstag

De mondjuk egy ingben meg nadrágban nem sok az a 11 fok. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3792) pohár válasza Kasza08 (#3784) üzenetére


pohár
félisten

1-kor kezd ;)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3793) Klemens


Klemens
őstag

Qru-nak itt is Boldog Születésnapot! :C :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#3794) Kasza08


Kasza08
őstag

#1: Isten éltessen Qru!

#2: Nem volt hideg, ingben és pulcsiban nyomtam egész este. háromnegyed 2kor jött Fedde:K

#3: Srácok... nagyon buta ötlet volt ezt kihagyni. :))
Nem elég azt mondanom, hogy "életem bulija" "kurvajóvót", ha kiakarom magam fejezni.

Először is, mindent játszott amit szerettem volna hallani tőle, sőt még többet is.
Első szám: Back n Forth (Future Funk Rmx). Erre számítottam:) Aztán szépen sorban a többi is. 3 fele előre törtünk haverral, kb. 3 sorban álltunk és csapattuk. Facebookon írtam neki tegnap, hogy remélem játszani fogja a Seven nation Army-t. iPhone-on van egy olyan alkalmazás, hogy szöveget lehet kiírni teljes kijelzőn, mint ahogy a villamoson is megy a szöveg, ilyen ledes cucc. Arra kiírtam, hogy "7 nation army please:)" . Észre vette, láttam, hogy nézi, próbálja elolvasni. Sikerült neki, nézett rám, mutogatta, hogy "Oké haver, menni fog":D 3-4 szám múlva játszotta is, miközben ment keresett engem a tömegben, megtalált, én mutogattam, hogy köszönöm, ő meg mosolygott és rám mutatott :B Ordítottam örömömben:DDD Tomboltunk, amíg csak lehetett, aztán lement. Mentünk autogrammért. Mindenki fényképezkedett vele, hát akkor szarok az autogrammra, fénykép kell! ...És lett is! Mivel szifonon nincs vaku, megkértem egy angol csajt, hogy világítson az övén lévő vakuval és úgy csináljon az enyémmel egy képet. Egy kibaszott nagy fekete folt lett a kép :((( DE! Hál'istennek unokanővérnél ott volt a digifényképező, beálltam még1x a sorba és haverral csináltattunk 2 képet:) Innentől annyira felvoltunk dobódva, mint 2 kiló speedtől se.

Annyira nem rossz hely ez a Rio szerintem, beengedtek nagyon simán, nem volt jegyem, a helyszínen is 2k volt. Korrekt nagyon. Partyrajok se nagyon voltak, persze azért több volt, mint amennyi kellene, de hát a studiohoz képest... Na mind1. Aki volt, szerintem az se érezte magát nagyon jól. Ezek nem is a Fedde miatt, hanem a Rio nyitó miatt jöttek. Az ilyeneknek, akiknek Bárány az isten... Hallottam is, ahogy egyik megjegyzi a másiknak, hogy "hát ez szar". Pedig aki ismeri Feddét, tudja milyen zenét játszik (like én) annak biztos, hogy tetszett az este! Szóval nem, hogy nem bántam meg, hogy elmentem, hanem azt bántam volna meg nagyon, ha nem megyek. 1 hónap múlva Laidback Luke & Funkerman, azon is ott leszek.

Képek és videókat pöckölök fel majd!

(#3795) Kasza08 válasza Kasza08 (#3794) üzenetére


Kasza08
őstag

Jah, az kimaradt, hogy Fedde kék, Adidas melegítőben és farmerben jött fel:K A hanyagelegancia. Először gáznak tartottuk, de a végére rájöttünk, hogy k*rvajó:DDD

(#3796) pohár válasza Kasza08 (#3794) üzenetére


pohár
félisten

Á, én már kétszer voltam Feddén, jó lett volna most is menni, de olyan beteg vagyok hogy még biciklire se tudnék ülni a tüdőm miatt :(
De mikor Kecsón volt, odaadtam neki a telóm hogy írja már bele mi ez a zene, és beírta :D
Na meg odaadtam a jegyem hogy szignózza már legyenkedves, és mikor visszakaptam, két csaj kitépte a kezemből mert ők előttem adták oda és azt hitték az övéké, majdnem megfejeltem a kurvát :DDD
Na mondom akkor nesztek, éljetek vele boldogan, beírtam a telóba Feddének hogy adjon már egy jegyet mert a két szutyok ellopta, 5 perc múlva adott egyet nekem :D

Na szóval sajnálom hogy ki kellett hagynom a bulit, Fedde nagy kedvencem :(

Na de majd Luke és Funkerman, hahaahah, adunk neki ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3797) bobalazs válasza Klemens (#3775) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

login alatt,és Click on your media player to tune in között.playlist filet megnyitod pl windows media playerbe és megy.
winamp realplayer wmp ezt a 3 playlistet találod ott kép formájában.

[ Szerkesztve ]

(#3798) pohár


pohár
félisten

Fedde @ RIO 2010.04.23

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3799) grabber válasza pohár (#3798) üzenetére


grabber
addikt

Majd az okosok megmondják,hogy ilyenkor mennyire kell dolgoznia a DJ-nek?
Gondolom van aki otthon elkészíti és csak super mario-zik a fellépés alatt,de aki komolyan csinálja,annál hogy megy?
Arra lennék kíváncsi külön van tuc-tuc lemez és egy rendes szám és kellő időben meg összekapcsolja a kettőt?

(#3800) Klemens válasza Kasza08 (#3794) üzenetére


Klemens
őstag

Örülök, hogy ennyire jól érezted magad. :D

Nekem a ma esti Studio nem jött össze, aztán meg úgy volt, hogy megyek Rio-ba, de el is aludtam meg nem akartam, hogy a végén ott fagyoskodjak meg ilyenek.
Majd 1 hét múlva esetleg Rio vagy Dokk Club vagy még majd meglátom. :D
Qru születésnapját megkő ünnepelni! :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Partyzás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.