Hirdetés

2024. augusztus 5., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31251) lazydog válasza N4r4ncs (#31249) üzenetére


lazydog
addikt

Nagyon szellemes, de nem válasz a kérdéseimre. :DDD

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#31252) pink75 válasza lazydog (#31250) üzenetére


pink75
aktív tag

nyugi, ezzel a jelenlegi tempóval lesz még itt helyi érdekeltségű OAS
onnantól kezdve nem kérdés

xxx

(#31253) vagamo


vagamo
őstag

Bővült a lista! [link] 2. számú huligán szerintem rossz oldalon volt :DDD

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31254) lazydog válasza pink75 (#31252) üzenetére


lazydog
addikt

Vigyázz a monarchiákban a gonosztevőket kerékbetörik.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#31255) pink75 válasza lazydog (#31254) üzenetére


pink75
aktív tag

vagy alkalmazzák őket és lesz belőle, mondjuk, kommunizmus, létező szocializmus

xxx

(#31256) lazydog válasza pink75 (#31255) üzenetére


lazydog
addikt

Melyik volna számodra a kevésbé fájdalmas?

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#31257) pink75 válasza lazydog (#31256) üzenetére


pink75
aktív tag

megyek a szíriuszra

xxx

(#31258) lazydog válasza pink75 (#31257) üzenetére


lazydog
addikt

Jó utat, ott jobb helyen leszel.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#31259) fokukac válasza pink75 (#31248) üzenetére


fokukac
nagyúr

apám, te nagy arc vagy...
de ne csigázz, a nemzeti rovásírással mi lesz?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31260) Racecam válasza lazydog (#31250) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Engem hagyj ki ebből. :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#31261) lazydog válasza Racecam (#31260) üzenetére


lazydog
addikt

Bocsika! :R

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#31262) kymco válasza lazydog (#31216) üzenetére


kymco
veterán

Csak így az látszik, hogy ti időnként orbánoztok egyet, beszéltek néha a mi lett volna ha orbán nőnek születik lehetőségeiről, néha torgyánoztok egy kicsit, esetleg ezüsthajóztok és kész... A mai magyar valóságot pedig szépen kerülitek.... ez hogy is fogalmazzam.... már már orvosi eset..
és erre elég vékonyka mentegetőzés, hogy a jobbosok megteszik helyettetek... Az lenne az igazi, ha a ti véleményeiteket is olvashatnánk, de ez nem túl egyszerű, mert erre a válasz a korona köpködése maximum....
Élvezetes veletek a mai politikáról vitatkozni...

www.refujvaros.hu

(#31263) philoxenia válasza kymco (#31262) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát sajnos visszaolvasva pár hsz.-t, az látszik csak, hogy az ide írók milyenek, politikáról még annál is kevesebb szó esik, mint eddig. Persze szórakozásnak jó. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31264) Budaházy válasza kymco (#31262) üzenetére


Budaházy
aktív tag

a tehetetlenséget és LQrást leplezni kell valamivel...

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#31265) fokukac


fokukac
nagyúr

(megint nem én mondtam )

Adózási ámokfutás - A Fidesznél is elgurult a gyógyszer

"Éleztük már a nyelvünket a minap a Fidesz áfacsökkentési adóötletén, de akkor még lehetett azon az alapon felmentést adni az ellenzéki pártnak, hogy csak a demagógiaparti újabb kötelező táncát láthatjuk. Azt azonban álmunkban sem gondoltuk volna, hogy az inflációkövető nyugdíjemelés értelmes ötletét ellensúlyozó osztogatósdi valójában "egy nagy mozaik kicsi része". Úgy tűnik, ebben az országban nincs egyetlen olyan párt sem, amelyik értelmes adópolitikát tudna folytatni."

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31266) vagamo válasza kymco (#31262) üzenetére


vagamo
őstag

Az a probléma, hogy a jobbosok azt hiszik, hogy csak Ők vannak és senki más! Meg kéne már érteni, hogy vannak mások is és azok véleményét ha nem is fogadják el, de legalább tisztelni kéne, nem pedig kirekeszteni. E politika miatt nem tudott a Fidesz 2X is nyerni egymás után /ez tény/, nem csak Jobb oldal létezik és nem csak Bal oldal létezik, mindkettőnek csak egymással karöltve van értelme és jelentősége! Ha így folytatják a VI. választások elvesztésére is nagy eséllyel pályáznak, ha nem változtatnak a politikájukon a kemény maggal együtt!
Bal és Jobb csak együtt létezhet el kell fogadni a másikat, tisztelni a véleményét és becsülni a nézeteit.

Ezt tartsa mindenki a szeme előtt, mikor elkezdi szidni a másikat. És a kialakult helyzetért nem csak a szocik a hibásak.
A mindenkori kormány és a mindenkori ellenzék közösen ül a parlamentben, közösen szavaznak, közösen vakargatják a töküket és nem csinálnak semmit a pórnép /azaz Mi/ érdekünkben! Ne remélje senki, hogy a fordul a politikai helyzet, bárkinek is jobb lesz, akkor sem fognak a jobbosok jobban érvényesülni és a balosok kevésbé! Aki most szegény az is marad aki pedig gazdag annak meg mindig is gyarapodni fog a vagyona pártoktól függetlenül! Aki pedig mocskosul gazdag az ott ül a mézes bödön közelében MINDIG!!!
Fogadjuk el a másikat és éljünk békében, összetartásban, mert csak akkor lesz jobb ez a k**** ország! :W

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31267) lazydog válasza kymco (#31262) üzenetére


lazydog
addikt

vagamo kollégával egyetértve, annyit tennék hozzá, előbb tessék a saját portán sepregetni.
Az ellenoldaltól másféle hozzáállást akkor várhatsz:
Majd ha nem a politikai megmondóember szerepébe tévedve nyilvánulsz meg folyamatosan, majd ha belefér néha a saját oldalad kritikája is.
Végül, majd ha itt a fórumon a saját "elvtársaid" ostoba megnyilvánulásait is képes leszel néha helyretenni.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#31268) kymco válasza lazydog (#31267) üzenetére


kymco
veterán

Oké, fogom, nem beszélsz aktuálpolitikáról...
Elfogadom, de akkor kellene keresned ennél értelmesebb elfoglaltságot... szvsz...

www.refujvaros.hu

(#31269) vagamo


vagamo
őstag

Nem csak az egyik oldal tehet a dolgok alakulásáról!
"Ha marad a korrupció, távoznak a befektetők, és Magyarország veszíteni fog"

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31270) kymco válasza vagamo (#31266) üzenetére


kymco
veterán

Őszintén szólva nem hat meg ez a lelkiismeretre hatni akaró hozzászólás... Igen, vannak jobbos hozzászólók nem kulturált véleménnyel... nem is értek egyet a kifejezésmódjukkal, de a bennük lévő indulatot megértem... aki cinikus, számoljon azzal, hogy indulatokat ébreszt...
Tehát a balos cinizmusra válasz sok esetben jobbos indulat lesz...
Persze egy nincs így jól... de ne csak az érzelmi kitöréseket ítéljük el...
Nem fogok másképp reagálni csak azért, hogy a fidesz nyerjen, ellenben elvárnám, hogy a valós, ma létező problémákra legalább reagáljon a baloldali forumtársam, és ne csak a koronával, heppienddel, szőlőbirtokkal jöjjön...
De ez reménytelen... ez a struccpolitika nem csak, hogy nevetséges, de káros is, mert szvsz ezek a viták adnák a a fórum létjogosultságát...
Anno, sokat tudtam tanulni ezen a fórumon a másik oldal vitapartnereitől, ma szinte semmit... mert nem a mában élnek... de ez nem megoldás....
Vsz soha nem fogod megélni, hogy kéz a kézben mennek majd azok, akik egymással tudatosan szembe vannak állítva... Ma a kormány kijátssza a nyugdíjas kártyáját, és opsztogat, mikor a terhet cipelő szamarak, szépen lassan elsorvadnak... de erről sem lehet vitatkozni...
Azok, akik anno köptek fújtak a fidesz 14. havi nyugdíjötletére (jggal), most síri csöndben nyelik fletó újabb "megvédem a nyugdíjasokat" lépéseit... a sok liberális közgazdász véna nem mondja, hogy ez hülyeség, nem mehet így tovább, hanem kussol, de ha Mikola megszólal, nagy a szájuk.......
Nos ennyit erről...
Az utóbbi időben pont ezért kerülöm a fórumot...

www.refujvaros.hu

(#31271) rdi válasza lazydog (#31267) üzenetére


rdi
veterán

Na téged meg elküldött a "virágajkú" jobbos más éghajlatokra :DDD
heheheheh
Kulturált vitastílus, meg baloldali cinizmus..
B a l o l d a l i c i n i z m u s :W :W :W :D

Fej! Tor! Potroh!

(#31272) as_Rock válasza fordfairlane (#31214) üzenetére


as_Rock
őstag

Hehe, Mikola is benne van az EÜ-s bizniszben már elég régen, de ez nem gond amíg a törvények betartása mellett csinál bármit is, de azért elég vicces, hogy közben a magántőke ellen agitál(t) :DDD

kymco hiányolta az aktuális simliket fidesz oldalon (bocs az eredeti oldal nekem most piszok lassú így kerestem egy másikat ahol idézik a cikket) bár szerintem ha valóban érdekelné ő is talált volna ilyeneket.
Elég egyértemű, hogy a megerősödött önkormányzati oldalon megy most a pénzszerzés, és persze ahogy lopcsányéknál úgy az önkormányzatokban is az esetek többségében csak egy ÁSZ-állásfoglalás lehet a "legdurvább" dolog ami történik, lévén az ilyen dolgok a helyi vagy valamely felsőszintű politikai kör (jobb-bal) megegyezését követően történnek :K

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#31273) Budaházy


Budaházy
aktív tag

csocsialista csőd péchen

nesztek, lehet rágódni rajta
megint büszke vagyok a magyarságomra :W

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#31274) vagamo válasza kymco (#31270) üzenetére


vagamo
őstag

Igazad van sőt ez még fordítva is igaz:
Tehát a balos cinizmusra válasz sok esetben jobbos indulat lesz...
Tehát a jobbos cinizmusra válasz sok esetben balos indulat lesz...

Viszont a reagálásodban is annak az ellenkező példája van amit, leírtam!

Pl. a balosok szerint jó irányban halad az ország, szép lassan, fokozatosan beindul a gazdaság, sok hibát elkövetett ez a kormány is, de ki/melyik nem. 4 évenként eldöntjük, hogy hogy is tovább. Ugyan ez lesz a helyzet, ha a FIDESZ kerül kormányzáshoz csak fordítva, akkor a jobbosok, mondják, hű de fasza, és a balosok szidnak majd minden bokrot! Ez így természetes, csak a stíluson kéne végre változtatni! Nem hazaáruló, undorító buzi a másik azért mert nem ért egyet! Csak más nézeteket vall!

"Az utóbbi időben pont ezért kerülöm a fórumot..."-én is :)

De ezek a kibékíthetetlen ellentéteket nem köszönhetjük senki másnak csak a mi fenséges, überfasza, tomboló politikusainknak! Látva, hogy ez hat a népre, még tovább provokálnak! Ezért kénének más pártok akik normálisan kommunikálnak egymással a média előtt is. Nem akarok 1 jobbost sem elkeseríteni, de a színfalak mögött nem az van amit mi a médián keresztül látunk és érzünk! Jókat röhögnek rajtunk, hogy egymás torkának esünk nap, mint nap. Ha mi nem tolerálnánk ezt a médiamumusos viselkedést, hamar abba hagynák. És végre értelmes párbeszédeket látnánk a médiában itt a fórumon is értelmesen kommunikálhatnánk egymással.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31275) vagamo válasza Budaházy (#31273) üzenetére


vagamo
őstag

Igazad van, szégyen! :((( De félek tőle, hogy ha egyszer fejek fognak ott hullni, nem csak egy oldalról! Nem hiszem, hogy ezt nem közösen vitték véghez, mert nagy kuss van arrafelé! :U Tényleg csak a médiából lehet értesülni az eseményekről, kivéve az a k*** NATO lokátor amit mindkét oldal ugat folyamatosan. Pedig az kell és kész NATO tagok vagyunk el kell fogadni stop.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31276) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Rábasztak a kormány spekulánsai[link]
Ez is mindenkinek jó volt csak megint nem a magyarnak.-persze aki nem itt vásárol azzal jót tettek :DD
aki exportra megy az viszont hamarosan veszteséget fog termelni

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#31277) fokukac válasza N4r4ncs (#31276) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne legyél már ekkora hülye.
ismerve az általában pozitív hozzáállásod, ha gyenge lenne a forint, akkor meg az lenne a bajod.

komolyan mondom, képezd már magad, mielőtt faszságokat írsz.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31278) N4r4ncs válasza vagamo (#31269) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

inkább erről beszéljetek
Orbán Viktor nélkül!

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#31279) vagamo válasza N4r4ncs (#31276) üzenetére


vagamo
őstag

Tudod ezt sem értem, MO. a termékek többségét importból szerzi be! Mit/mennyit Exportálunk?
És miért a kormány spekulánsai, nemŐk riogattak a 300Ft EUR-val! De hagyjuk, ez csak a Magyar nagytőkéseknek nem jó akiknek a vagyona EUR-ben van és kimentik az itt megszerzett javakat! :(((
Nekem jó, hogy ennyire erős a forint igaz 1/4 millát buktam EUR-n, de Szeptemberig remélem marad, vagy mér erősebb is lesz a forint a 2 hetes Spanyol nyaralásunk alatt :DDD ! Már mennék innen a fenébe! :W

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31280) N4r4ncs válasza fokukac (#31277) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

@ te félreértesz. Nekünk pl vannak egyaránt igen pozitív hatásai az erős árfolyamnak de ugyanúgy rossz is.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#31281) vagamo válasza N4r4ncs (#31278) üzenetére


vagamo
őstag

Mire gondolsz?
Erre: Orbán Viktor nyári szünet nélkül politizálna

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31282) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Én azon gondolkoztam el, hogy ez azért direkt jó ám a pártoknak... Mármint, hogy mindenki választ oldalt és azzal egyetért a másikkal meg nem. Így ugyanis jórészt elsiklunk azok felett a kérdések felett amik lassan javítanának az ország helyzetén. Ugyanis nem csak az határozza meg a mindennapjainkat, hogy mennyi a GDP:

Miért nem hoznak olyan törvényeket amik az emberek hozzáállását, viselkesédését tartanák kordában, vagy éppen morális állapotát, biztonságérzetét javítanák? Politikai oldaltól függetlenül ezek a szabályok nagyon hasznosak lennének, és hirtelen lennének normális emberek, meg nem normális emberek a jobb és baloldaliak helyett.

1. Büntessék pl a szemetelést. De mint állat, ne 5000 Ft-os tételekkel. Ha odasz@rt a kutyád és nem szeded össze akkor 30e pl... Ha beleöntöd az építési sittet a szelektív hulladékgyűjtőbe 100e... Ugyan melyik normális embert bántanák ezek a rendelkezések? Jobb és baloldali természetvédők és környezettudatos polgárok együtt bólogatnának, hogy erre bizony nagy szükség van! Aki meg gyökér az csengesse a bírságot. Ez nem népszerűtlen intézkedés, nem kéne attól félni, hogy szavazókat veszítenek vele...

2. Visszaadni az emberek hitét abba, hogy a rendőrségnek van még némi köze a polgárok érdekeihez. Ha a frusztrált rendőr összever valakit az utcán (nem a zavargásos esetekre gondolok!) mert valaki nem tetszett neki akkor igen is sitteljék le a rákba. Tudta hogy ez milyen felelősségteljes feladat. Viszont adjanak jogot nekik, hogy ha intézkedni kell megtehessék és egy menekülő bűnözőt ne udvariasan kelljen megkérniük, hogy ugyan lesz szíves megállni... A rendőrséges helyzet igen nagy gáz ebben az országban, aki belelát az tudja miről beszélek. Aki nem az ne filozófiai síkon gondolja át...

3. Leszokni a nyugdíjasok pátyolgatásáról. Már Bokros is megmondta, hogy ez így nem mehet tovább. Minden párt a nyugdíjasok kegyét keresi, irreális emelésekkel mert egyszerűen annyi a nyugdíjas szavazó, hogy nem lehet figyelmen kívül hagyni őket, gyakorlatilag eldöntik a választásokat. Közben nincs aki megtermelje ezt a pénzt, és senkit sem érdekel, hogy a fiatalok néha nem keresik meg egy nyugdíj összegét. Ha hozzákötnék a nyugdíjakat a befizetésekhez, akkor ez a vita kikerülne az ígérgetés gödréből. Sokkal egyszerűbb lenne mindkét politikai oldalnak, mert valós fejlődést jelentő dolgokkal lehetne előállni helyette.

Szóval a nézet beli elképzelések mellett van egy csomó olyan dolog aminek a rendbetétele élhetőbb országot varázsolna ide, még ha pénzünk nem is lenne több. Ellenben az emberek azt látnák, hogy a rendőr megbünteti a mozgássérült parkolóban keresztben álló nagy bömbi sofőrjét is, ha a hulladék nem öntené el az országot, és legalább lenne némi jövőkép azon kívül, hogy hány nyugdíjast kellene eltartani majd pár év múlva akkor talán a fiatalok nem tipliznének tömegesen külföldre, nem eleve feketemunkában gondolkoznának.

És akkor még mindíg anyázhatnák egymást a maradék témában.... :U

(#31283) N4r4ncs válasza vagamo (#31281) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

készülnek de nem tudom minek :U
Mondjuk az alapján,hogy Feri vígan mondogatta március 9. után csak március 10. lesz bármi előfordulhat.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#31284) vagamo válasza N4r4ncs (#31280) üzenetére


vagamo
őstag

Boccs, de idáig a Jobboldal a forint gyengülésével riogatott Könnyen 300 forint lehet az euró, most meg az a gond, hogy erős! Ki érti ezt? Holl lenne a benzin ára, ha most 260 lenne az EUR? Mint Törökországban?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31285) Budaházy válasza kilozsul (#31282) üzenetére


Budaházy
aktív tag

igazat szólsz barátom
:R

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#31286) N4r4ncs válasza vagamo (#31284) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Hol van már az..még a választások előtt volt erről szó,azután meg úgy emlékszem volt az euro 285 is :U

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#31287) fordfairlane válasza vagamo (#31284) üzenetére


fordfairlane
veterán

A forint erősödése úgy tűnik, egy természetes folyamat, ez történt a szlovák koronával és más kelet-európai pénzzel is. Ez a felzárkózási folyamat egyik következménye lehet, amit persze egyéb tényezők befolyásolhatnak. Valahol a neten volt is erről egy cikk grafikonokkal, csak nem emlékszem, hol.

x gon' give it to ya

(#31288) fordfairlane válasza kilozsul (#31282) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ezek nem új dolgok, rendszeresen fel vannak vetve itt is.

x gon' give it to ya

(#31289) fordfairlane válasza as_Rock (#31272) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szóval azt akarod mondani, hogy amikor a jobboldal van kormányon, akkor az lop, amikor a baloldal, akkor mindketten, közös megegyezéssel? Logikusnak tűnik. :D Mint lazydog alkotmányjogi okfejtései, legalább olyan pártatlan vélemény.

x gon' give it to ya

(#31290) vagamo válasza fordfairlane (#31289) üzenetére


vagamo
őstag

Szerintem mindig mindkettő lop, csak az elosztási arányok mások 1X 60-40% másszor 40-60% :DDD :DDD

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31291) vagamo válasza fordfairlane (#31287) üzenetére


vagamo
őstag

http://www.mfor.hu/cikkek/Duborog_a_forint__ki_tudja_hol_all_meg.html
De a koronát az átváltást miatt már befagyasztották! A spek. elkerülése miatt.

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31292) fordfairlane válasza vagamo (#31291) üzenetére


fordfairlane
veterán

Méghogy a szlovák korona húzza a forintot. Ezeket az elemzőket elhajtanám egy sóbányába dolgozni.

Ez azért egy fokkal értelmesebb:
[link]

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#31293) as_Rock válasza fordfairlane (#31289) üzenetére


as_Rock
őstag

Ezt nem tudom hogy olvastad ki a hsz-emből, de tévedsz :K

vagamo által írtak felé tendál a véleményem, a kormányonlévő az államipénzt pumpolja.
A képviselő pártállástól függetlenül ahol tud ügyeskedik, emellett a helyi önkormányzatokban mind az ellenzék mind a kormánypárt képviselői marakodnak a koncon. Pozícióból eredően az eltérés az összegekben van, de ne legyenek illúzióid, a politikusi körben igen kevés a becsületes ember :(((
Voltam 1-2 önkormányzati "party"-n, ahol a máskor a hivatalban egymással kivörösödve ordító "politikai ellenfelek" együtt nótáztak és adomáztak, miközben megbeszélték, hogy kinek melyik kht-be kijét tesznek be, amiért cserébe egy másik kht-ban majd...és akkor majd melyik cég kinek a cégétől mit rendel... ;)

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#31294) fordfairlane válasza vagamo (#31274) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nekem nem kötelességem tolerálni a baloldali szimpátiát, amikor a baloldali kormány tevékenységét vállalhatatlannak tartom. Véleményszabadság van, akár tetszik, akár nem, és nem hatnak meg ezek a közös nevezőre hozási próbálkozások, miszerint a fideszislopott/lop, és hasonlók, meg hogy ők is ugyanezt csinálták volna kormányon, blablabla. És, már elnézést, de a tököm tele van, hogy egy ilyen ócska tehetetlen impotens kormányt azzal védik, hogy jajneveszekedjünk emberek, párbeszéd blablabla. A párbeszédnek előfeltételei vannak, mégpedig az, hogy felelősség is létezik a világon. Amíg nincs felelősségvállalás, addig nincs párbeszéd. Lehet fasisztázni.

Mindig jobboldali erőkre szavaztam és szimpatizáltam, de ilyen rossz véleményem talán csak a Kádár rendszerről volt. A mostani kormányt, figyelembe véve, hogy mit tettek 2002, meg 2006 óta, vállalhatatlan csődtömegnek tartom. Nincs itt semmi "ha", meg "de", meg párbeszéd izé.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#31295) fokukac válasza fordfairlane (#31294) üzenetére


fokukac
nagyúr

de majd jön a viktor a matolcsy nevű gazdasági zsenivel, és akkor eljő a kánaán,
lesz itt adócsökkentés meg kiadásnövelés is, eccere, mer' úgy a 'zigazi :)

tudod, nekem csak azzal van a bajom, hgoy a töketlen kormánnyal szemben felálló egyetlen erő 90%-ban csak faszságokat tud bekiabálni a túloldalról....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31296) fordfairlane válasza fokukac (#31295) üzenetére


fordfairlane
veterán

Tudom, hogy a fidesz az valami ördögi, mi meg a sátán bűvöletébe esve nem látunk tovább az orrunknál. Most jön ugye az a rész, hogy te bezzeg a színfalak mögé látsz, ahol ezek közös fazékból merik ki a húsos cupákokat.

x gon' give it to ya

(#31297) vagamo válasza fordfairlane (#31294) üzenetére


vagamo
őstag

Pontosan nem kötelességet, viszont azért akik fordítva gondolkodna, hogy a Fidesz ellenzékben való állandó rombolása és keresztbe tétele a fejlődésnek számukra ugyanúgy vállalhatlanok, mint neked az MSZP tevékenységei! És mindkettőben nagy igazság van és illene, már minden oldalnak önkritikát megvalósítaniuk (remélem jól írtam)! Az lenne a legjobb, ha ezt nekünk sikerülne /polgároknak/ elérnünk először és a politika észrevenné magát.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31298) fokukac válasza fordfairlane (#31296) üzenetére


fokukac
nagyúr

leszarom a cupákokat.
rációt várok el, semmi többet.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31299) vagamo


vagamo
őstag

Ezt már végképp ne értem? Idáig azért dobálóztak, hogy miért akarja megvenni a kötcsei birtok, Dobrev Klára 3X-os áron? De ezek szerint mégsem volt olyan sok érte? Bár a címnek nem tudom mi köze a tartalomhoz?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#31300) fordfairlane válasza vagamo (#31297) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én úgy érzem, hogy elegendően kritikus vagyok. Aki ennél többre számít, az pórul jár. Ami a Fidesz ellenzéki tevékenységét illeti, nem érdekel egy ponton túl, méghozzá azon a ponton túl, amit a kormány csinált, ezzel új mércét felállítva.

...és a politika észrevenné magát.

Haha, a politika, meg hogy észrevegye magát. Tudod te, hogy ezeket a, főleg a nagyobb beszédeket, amit Orbán is tart, egyes kulcselemeit kontrollcsoportokon tesztelik? A politika észben van, nagyon is. Tökéletesen kiismerte a gyenge pontunkat.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.