Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1601) BosXx válasza lazydog (#1532) üzenetére


BosXx
aktív tag

csak másnak a hazugságai nem kerültek 2300milliárd HUFba reálértéken.

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#1602) lacafaca


lacafaca
őstag

háát emberek.....szerintem lessz itt csihi-puhi...erre mérget vehettek....minél jobban hergelik a tömeget, annál elszántabbak lesznek. már a gazdák is mozgolódnak....nem tudom, de szerintem gáz lesz pesten. :o

(én csak a tévét nézem :) )

[Szerkesztve]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1603) BosXx válasza kovacszk (#1599) üzenetére


BosXx
aktív tag

erre csak annyit tudok mondnai hogy Elnök úr nagyon szépen kérem vonja vissza, ön egy úriember, nem akarhat igaztalan módon nyerni :)) :R

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#1605) #16741888 válasza lacafaca (#1602) üzenetére


#16741888
törölt tag

egyenesítik a kaszát?

(#1606) #51736960 válasza lacafaca (#1602) üzenetére


#51736960
törölt tag

szerintem nem lesz ''gáz''. a magyar kényelmes nemzet, inkább ül a fotelben minthogy forradalmat csináljon szvsz.
ma lehetett az indexen olvasni, hogy egyből szétszéledt a tömeg, amint elkezdett esni az eső. oké, persze, most megint sokan vannak, de majd jön az éjjel és mindenki megy a kényelmes ágyikójába.
szvsz ez a gyurcsány-beszéd nem elég ahhoz, hogy annyira felhúzza az embereket hogy tegyenek is valamit.

#1605: lol, az kábé annyit ér mint quake-ben a flex :)

[Szerkesztve]

(#1607) #16741888 válasza BosXx (#1603) üzenetére


#16741888
törölt tag

Igen Megcsináltuk!

(#1608) lacafaca válasza #16741888 (#1605) üzenetére


lacafaca
őstag

azt nem tudom, de a steigereket már berúgtál.....tudod mekkora torlasz az az út közepén? :D lerakja a talajmarót az m0-ra onnan még a lánctalpas sem tépi ki. :)

[Szerkesztve]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1609) #16741888 válasza lacafaca (#1608) üzenetére


#16741888
törölt tag

:DDD
Steiger az a nagy batár sokkerekes?:DD Sajna én már eljutottam arra a szintre hogy nem tudom mi lenne a jobb, valószínüleg egy frankó leszámolás rövidtávon sokat ártana az országnak hosszútávon csak előnye lenne.

(#1610) Senior tag válasza Dzsekó (#1301) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Olyan szívesen hinnék neki, de tényleg. Én is érzem az energiát, amit próbált átadni. Sajnos (?) pont az elmúlt 4 év, amit nem elég hogy elcsesztek, hanem még a csőd szélére vezették az országot, az a fránya 4 év nem engedi, hogy komolyan vegyem. Ahogy eladták a népnek a semmit (tavaly nyártól ugye), úgy adja el ezt a korcs csomagot az MSZP frakciónak.
Mint politikus és mint vezető viszont sokat nőtt aszememben de mint ember, nem tudom elfogadni. Igazán jó vezető, igazi államférfi pedig csak az emberi oldal más dimenzióba gondolásával lehetne belőle.

Ugorgyunk!

(#1611) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Ollan érdekes, hogy most az a téma itt is a TV-ben is, meg más fórumokon, hogy GyF a nagy államférfi, mert biza' kiállt és bevallotta a népnek, hogy hazudoztak.
Holott ez koránsem így történt.
De nem baj, a megkérdezett ''utca embere'' az m1-en nyomatja, hogy ''16 éve minden politikus felelős és hazudozik és különben is Gyurcsány jó fej mert bevallotta.'' Szóval nyomják a süketelést, amit Gyurcs a szájukba tolt...

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1612) lacafaca válasza #51736960 (#1606) üzenetére


lacafaca
őstag

csak tudod minél mélyebbre döfi a tőrt a szívébe a pógárnak szavaival és pökkhendiségével az annál vérmesebb lesz és átm1 a szelíd zászlólobogtatóból a primitív állatba.....szerintem most ferkó jobban tenné ha kussolna...szvsz

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1613) #51736960 válasza ToRR3nt3 (#1611) üzenetére


#51736960
törölt tag

no offense, de azért mindkét oldalon bőven vannak olyanok, akik a ''szájukba tolt'' szöveget szavalják...

(#1614) virkir válasza jenko (#1563) üzenetére


virkir
veterán

A leírtakból következtetve az életkorodra, hatalmas közélet-gyakorlatod lehet, az élettapasztalatodról nem is beszélve.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1615) joergie


joergie
őstag

Ez így ebben a formában rasszista kijelentés.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1616) kovacszk válasza BosXx (#1603) üzenetére


kovacszk
senior tag

:R

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#1617) BosXx válasza ToRR3nt3 (#1611) üzenetére


BosXx
aktív tag

teljesen érthető védelmi helyzet az emberek részéről, te se mondanál mást ha attól kerülne ki ilyen szöveg, akire szavaztál. senki nem szereti beismerni hogy hülye volt.
az undorító az, hogy erre vezető politikus direktbe rájátszik.

egyébként ennek az eredménye a 6-8 év, a 2000 óta rossz a pálya, a lakáshitel és a széchenyi-terv az oka, fidesz kezdte, közös a felelősség etc.

tényleg már csak max a csecsemőáldozás borítaná ki a törzsgárdát, vagy talán azt sem, jönne a nagy poén, hogy a ''pógári viktor milyen álerkölcsös mert ő még talán még meg is eszi a csecsemőket, de bezzeg a gyurcsány kiáll és bevallja'' :W :))

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#1618) divot válasza ToRR3nt3 (#1611) üzenetére


divot
veterán

Tegnap még azt gondoltam, hogy ennek a hatalmas átbaszásnak egy hét lesz kb. az átfutási ideje. De a magyar társadalom már annyira le van nullázva, hogy egy nap alatt átment. Szerintem ezt még Gyurcsányék sem gondolták.

(#1619) aesir válasza joergie (#1615) üzenetére


aesir
veterán

Valóban? Majd odaállok a vádlottak padján amellé a tiszteletreméltó delikvens mellé, aki a sajtóban ledíszzsidózta Deutsch-Für Tamást, mindezidáig büntetlenül. Tudod mennyi ennek az esélye?

Mellesleg nem vagyok rasszista, de komolyabb indokot még nem hallottam Orbán alkalmatlansága mellett.

Van saját életem...

(#1620) tenna válasza joergie (#1615) üzenetére


tenna
tag

én nem vagyok rasszista csak nem szeretnem ha 3.szor is kirabolnanak....(a nem napon barnultak) a zsido az mas kerdes

athura.atw.hu

(#1621) beencee válasza divot (#1618) üzenetére


beencee
senior tag

Szerintem ez még elhamarkodott kijelentés. Szerintem ez még kétesélyes.

(#1622) Polesz


Polesz
addikt

Ha a Bokros csomag után nem osztjuk szét az országot most ott tarthatnánk ahol Szlovénia. És ebben az osztogatásban mindkét oldal részt vett. Talán nem véletlenül hívják külföldre Bokrost rendet teremteni és jól végzi a dolgát. Sajnos elherdáltuk a lehetőségeinket. Ez mindkét fél hibája, minden politikusé pártállástól függetlenül.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#1623) ToRR3nt3 válasza BosXx (#1617) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

A legjobban az zavar, hogy a nyelvezetért sem kért bocsánatot (hogy a hazugság tényéért nem az még hagyján). Az milyen, hogy a ME lekurvázza a saját hazáját? (mondjuk én is mit várok egy internacionalista politikustól akinek a ''haza'' szó semmit se jelent?) Azzal magyarázta, hogy hát elragadta a hév meg ez egy drámai beszéd volt.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1624) kovacszk


kovacszk
senior tag

Majd szombaton a fidesz naggyűlésen lesz hepaj! Már ez előtt a botrány előtt is minden rendőrt felrendeltek a megyéből!

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#1625) faster válasza lacafaca (#1602) üzenetére


faster
nagyúr

Felőlem mehet a bunyó, nem vetem meg a jó kis kocsmai verekedéseket sem. :D

(#1626) aesir válasza Polesz (#1622) üzenetére


aesir
veterán

Talán inkább a Bokros-csomag ELŐTT nem kellett volna szétosztogatni az országot.

Van saját életem...

(#1628) kovacszk válasza Polesz (#1622) üzenetére


kovacszk
senior tag

Hát ebben a beszldben fletó nem nagyon méltatta Bokros tehetségét sőt...!
bár abban egyetértünk hogy ő legalább egyszer már kirángatta a szarból ezt a ''kurva országot''!

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#1629) divot válasza beencee (#1621) üzenetére


divot
veterán

Elhamarkodott? Nem hiszem. Megaátverés van folyamatban, s elég csak ezt a totyikot végigolvasni, hogy lásd az eredményt.

Egyébként:
''A tv2 Tények című hírműsorának hétfői információi szerint egy időben érkeztek a miniszterelnök májusi balatonőszödi beszédét tartalmazó cédék a rádiók és újságok szerkesztőségeibe.
A kereskedelmi csatorna tudósítása szerint vasárnap délután felirat és feladó nélküli borítékokban, motoros futárok szállították a szerkesztőségekbe a hangfelvételt. Mint a műsorban elhangzott: voltak olyan főszerkesztők, akiknek a lakáscímére érkezett meg a küldemény.''

Olyan ez az egész, mint az Állatfarm. Szép lassan eljutottunk ide, hogy most már bármit meg lehet csinálni ezzel a szétkúrt társadalommal.

(#1630) lacafaca válasza faster (#1625) üzenetére


lacafaca
őstag

:DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1632) kovacszk


kovacszk
senior tag

Az a baj hogy akkor vége lessz ha ezek lemondanak! el ne hidjétek már hogy csak ők tehetnek mindenről ez csak pár tíz ember!

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#1633) ToRR3nt3 válasza divot (#1618) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Kezdek hinni az ''összesküvés elméleteknek'', miszerint ezt Gyurcsány apánk előre megrendezte. Most az van, hogy GyF a hazafi mert bevallotta, kiállt a nép elé, bezzeg a Fidesz nem vall színt, hiába szólította fel őket... Tudnám, hogy a Fidesznek mit kellene bevallania?

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1634) aesir


aesir
veterán

Csőcselék vagy, tudod?:D

Van saját életem...

(#1635) BosXx válasza Polesz (#1622) üzenetére


BosXx
aktív tag

néztél már utána az államadósság/GDP mutatónak?
a költségvetési hiány mutatónak?
akkor pls tedd meg, ha meg nem érted hogy mit jelenteket ezek a szavak, akkor meg ne akarjál gazdaságról bölcselkedni

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#1636) BosXx válasza ToRR3nt3 (#1633) üzenetére


BosXx
aktív tag

azt kell bevallani hogy hazudtak amikor azt mondták hogy gyurcsány hazudik!!! :R

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#1637) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Hát nemtom. A TV-ben párszáz embert mutattak. Vsz ki fog fulladni. Ahogy GyF is mondta az ''őszinte, drámai beszédében'': Lesznek majd tüntetők, aztán majd hazamennek...

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1638) kovacszk válasza ToRR3nt3 (#1633) üzenetére


kovacszk
senior tag

Az a baj hogy ez így nem bevallás! mikor én szarul tanultam mondtam anyámnak hogy nagyon jól haladok, lendületben vagyok utána mikor szar jegyet kaptam valamiért nem dicsért meg hogy legalább beismertem sőt minden volt ott csak dicséret nem!

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#1639) divot válasza ToRR3nt3 (#1633) üzenetére


divot
veterán

Igazából már tegnap összeállt az egész, most már csak az apró díszítések kerülnek föl a képre, mint például ez a szétküldős sztori. És minden bejött nekik.

(#1640) aesir válasza ToRR3nt3 (#1633) üzenetére


aesir
veterán

Ez eléggé valószínűtlen. Az mszp PR-osai sokkal többet ki tudtak volna ebből hozni, ha valóben előre eltervezett gyurcsány-akció lett volna. Nem szabad őket lebecsülni, hiszen két évig sikerült megetetniük az országot a pannonpumával olyannyira, hogy ezen (most már persze mindenkinek nyilvánvaló:D) hazugságok dacára, magukat roppant okosnak tartó ''gazdasági szakértők'' szépen számokkal alátámasztották naponta a lufit. És még most is teszik.

Van saját életem...

(#1641) lacafaca válasza ToRR3nt3 (#1633) üzenetére


lacafaca
őstag

csak egyet nem láthatott előre....szerinte az emberek +unják és hazamennek. na ezt szerintem naon elbaxta......

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1642) Polesz válasza BosXx (#1635) üzenetére


Polesz
addikt

Csak annak a statisztikának hiszek amit én magam hamisítottam. Egyébként meg mond azt, hogy Bokros után nem osztották szét ami volt...

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#1644) beencee válasza divot (#1629) üzenetére


beencee
senior tag

Szerintem édesmindegy ki volt, aki kihozta, már nem is érdekes. Ez egy túlhúzott dolog lett (már most is), olyan zavarokat okoz, amelyből bármi lehet. Ha nem most, két hét, vagy két hónap múlva.

És mindenféleképpen erősíti az öngyilkos gazdaságpolitika hatásait a köznormák további rombolásával.

[Szerkesztve]

(#1645) #16741888


#16741888
törölt tag

Tudjátok itt az a baj, hogy ezentúl meg méginkább durvalesz, mert most elhintették az emberekben hogy ők morálisan megtisztultak, és méginkább beadhatnak mindent a híveiknek, azok előretett kézzel mint a kokósok ugyanúgy követni fogják őket, és még egyébként -valószinüleg- hozzáértő közgazdászok is az ő szája ízük szerint fogják a dolgokat tálalni. Ne menjek messzire itt a Phn is van rá példa.:(

jaa és ha másik oldaról próbálná valaki a szemüket felnyitni akkor jöna cinizmus, akár itt akár máshol. Hihetetlen.

Én amint lehet dobbantok ebből az országból, nekem kicsit sok az agymososttak mennyisége.

[Szerkesztve]

(#1646) divot


divot
veterán

Asszem holnap én is leiszom magam, ma még dolgoznom kellett.

Sajnos tegnap délután négy óta már az újmagyar a módi.

(#1647) BosXx válasza divot (#1639) üzenetére


BosXx
aktív tag

de annyira átlátszó hogy fáj, pont vasárnap délután derül ki, amikor este a legnézetebb heti polműsorok vannak a TVben, és az embereknek addig van idejük összeszedni magukat, hogy le nem radjanak a jóról, pont az állami magyar rádióhoz kerül a vágott cucc, este már 3 TVben is lenyilatkozhat Gyurcsány, büszke rá, kirakja a blogjára a teljes változatot, nem érdekli hogy ki szivárogtatta ki, sőt nem is akarja keresni (!), a gurcsány alapokra épít a teljes kommunikáció (reformot akar, hátráltatják, végre lehet csinálni, majd belegebed úgy nyomja, OV valljon színt, ő bevállalja, 6-8 év, bal és jobboldal közös hazugsága etc.)

A Fidesz viszont nagyon jól cisnálta hogy átláttak az egészen és nem kezdték el lázítani az embereket, hanem a szavazásra buzdítanak, pont ezt írtam tegnap.
lehet végre elkezdtek gondolkodni...

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#1648) beencee válasza #16741888 (#1645) üzenetére


beencee
senior tag

Nem kell dobbantani, hiszen egyre inkább a mindent szabad országa leszünk. És különben is, mérges vagyok, menjenek ők.

(#1649) tildy válasza kovacszk (#1549) üzenetére


tildy
nagyúr

De ''buta'' vagy, nem tudhat , hogy az mdf ''lefeküdt'' az mszpnek?;] Kérdezd meg divotot;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1650) faster válasza aesir (#1640) üzenetére


faster
nagyúr

Az MSZP PR legnagyobb eredménye, hogy el tudták hitetni a közvéleménnyel, hogy Gyurcsány az egyetlen reformképes ember, az MSZP pedig az eu/modernség/reform pártja, ellentétben az ellenoldallal. Orbán Viktor pedig még a kezükre is játszott. :(
Szomorú ez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.