Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) KaraDani válasza Ghostface (#12197) üzenetére


KaraDani
addikt

Én is Win7 et használok, volt fent Party is, de nem ezen a builden, nekem nem volt gondom vele, nem tudom nálad mi lehet a gond. Nekem eddig egyik buildel és egyik kliensel (Party, Ongame, Bodog, FTP, Stars, Cake network) se volt gondom win7 alatt. És minden segéd progi is tökéletesen megy, most épp build: 7127 x64 van fent.

Centes: 600$ volt egy 5k GTD freeroll 4. hely. Legnagyobb cash bukót meg nemtom, időarányosan sztem Cake-n egy hónapja buktam a legtöbbet, regeltem befizettem, buktam kb 3-4 nap alatt nl50 en 350 körül, és eljöttem :)

[ Szerkesztve ]

(#12202) attiati válasza KaraDani (#12201) üzenetére


attiati
veterán

próbáld ki az új ongamet rajta ;]

(#12203) KaraDani válasza attiati (#12202) üzenetére


KaraDani
addikt

Próbáltam, pont ongamen bonushuntoltam, amikor feltették ezt a csodálatos, új szoftvert, nem a win7 hibája, volt hogy eljöttem másnap :D Ilyen egy gány tákolmányt :W Gépem bírta az még nem volt gond, de pl rálógtak a lapok a csipekre, volt hogy kiültem 6 asztalról, és bentragada a zsozso, és csak másnap jött ki, meg ilyenek. Nálam egy nap alatt betelt a pohár. :D

(#12204) attiati válasza KaraDani (#12203) üzenetére


attiati
veterán

Én még bírom. A gépzabálás-lassulás, és a waiting list hiánya zavar.
Modokkal tűrhető a felület, meg a többi gond ritkán jön elő. De az már gáz, hogy szombat éjfél körül NL4-NL20-ig FR-ből 15 asztal volt nyitva, de felénél valójában SH, vagy HU játék ment.

(#12205) L|zsidoboz válasza KaraDani (#12195) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Állítom is, hogy jobb, de nem érdekem senkit sem győzködni.
Akit érdekel a téma, elolvas egy-két HM vs. PT topikot, tele van vele az inytérnét. :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#12206) L|zsidoboz válasza Centes (#12200) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ezt szerintem nem sokan fogják ide leírni, érthető okokból. :)

Good to be good, but better to be lucky.

(#12207) KaraDani válasza attiati (#12204) üzenetére


KaraDani
addikt

Ne csodálkozz, haverom, pár napja linkelt pont egy grafot, ongame áltagplayer állomány az elmúlt 6 hónapban, 4k ról 2,5k ra esett. :) Nem is értem mér ;]

[ Szerkesztve ]

(#12208) laczkoo válasza Centes (#12199) üzenetére


laczkoo
tag

Expekt:
micro limiten stabilan lehet bankrollt epiteni statikus feszes agressziv jatekkal, semmi extra nem kell, ha jo lapod van mesz, ha nem bedobod, nagyon gyenge jatekosallomany

magasabb CG: ott is egyszerubben (kevesebb tudassal) tudsz +EV lenni, mint mondjuk PS-en, vagy FullTilten, de itt el kell fogadnod, hogy huzolaphoz, es a gyenge parokhoz ragaszkodnak, igy rengeteg riverkill varhato, ennel fogva pedig sokkal nagyobb ingadozas varhato, mint mashol

emeles utan AA, KK, preflop allin mindket teten jo elgondolas, 5-bol 2-3 callt kapsz, ez mindenhol mashol rossz jatek, de tapasztalatom szerint ennel a jatekosallomanynal ez jo jatek

tournament: nem jatszottam itt sok tourt, igy errol nem sok infom van

lehet, hogy masik ramcafolnak, en igy latom itt a jatekot

csak akik pokereznek: http://poker150.fw.hu/

(#12209) concret_hp válasza laczkoo (#12208) üzenetére


concret_hp
addikt

"micro limiten stabilan lehet bankrollt epiteni statikus feszes agressziv jatekkal, semmi extra nem kell, ha jo lapod van mesz, ha nem bedobod, nagyon gyenge jatekosallomany"

+ asztalonként 7 ss :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12210) laczkoo


laczkoo
tag

HM-et meg nem hasznaltam, csak PT-t.

Roviden le tudnatok irni, hogy miben szinpatikusabb/tud tobbet a HM, mint a PT3?

csak akik pokereznek: http://poker150.fw.hu/

(#12211) laczkoo válasza concret_hp (#12209) üzenetére


laczkoo
tag

az is igaz, de vannak 50bb min es 100 bb min asztalok, ott jobb a helyzet

csak akik pokereznek: http://poker150.fw.hu/

(#12212) concret_hp válasza laczkoo (#12210) üzenetére


concret_hp
addikt

15 napos próbaverzió, próbáld ki

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12213) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok!

Holdem manager regnél valami postreSQGL vagy már nem is tudom mit kér, azt letölt-telepít, és valami olyasmi hibaüzenet, hogy ami default ki van választva szervez talán WIN1254 vagy valami ilyesmi, az nem egyezik az én Location-ommal.
Egész hibaüzenet copy+paste->google, egy topikot talált ami nekem lilahomály hogy miről karattyolnak külföldiül.

Előre is köszi a segítséget, remélem érthető voltam. :D

Üdv.:
Misi

(#12214) R válasza misirulez (#12213) üzenetére


R
aktív tag

tedd fel a PT3-at előtte, magától beállítja a postgres-t

(#12215) misirulez válasza R (#12214) üzenetére


misirulez
senior tag

Thx, próbálkozunk....:-)

(#12216) misirulez


misirulez
senior tag

Tegnap volt egy elég szép leosztásom (NL4), minden ideális volt a szakításhoz, még játszanom sem kellett nagyon hozzá.

9991010 full-t floppoltam, volt benne egy flösshúzó, én voltam a diler, előttem ketten voltak mindketten nagyot hívtak, én csak call, turnon, megérkezett még egy káró, itt előttem ketten megint hatalmas hívások, river már nem tudom valami lényegtelen, itt előttem ketten akik voltak hosszú gondolkodás után elcsekkelték, én hívtam 1/3 potot, két ALL IN volt a válasz hát persze, hogy én is belementem, volt nemulass mikor ketten mutatták a flössüket, én meg a full-t.

Remélem gyakran lesz ilyen 8$ nem nagy összeg de nem csak ennyit nyertem tegnap, szal ki mondta, hogy mikro limit hülyeség? :D

Aztán volt még egy érdekes asztal, mindenkinek ajánlom figyelmébe "Cicca-78" játékost everest mikrolimiten, flop előtt és riveren MINDIG megad mindent, de törnön egy kicsit nagyobb hívásra azonnal eldobja. belőle is kb. 2,5BI-t szedtem ki, mindig valami húzóra tartotta és egyértelműen readelhető volt, hogy mikor jött meg neki, és mikor nem.

[ Szerkesztve ]

(#12217) KaraDani válasza misirulez (#12216) üzenetére


KaraDani
addikt

Jó is az ilyen amikor a **** jobbik végén van az ember :) Én teganp a rosszabikon voltam, -5bi 1óra alatt (hála csak nl 25ön) . AA vs 87s partyban riverre esett nutflössöm kapott str8flöss ellen. Utána egy set vs oversetbe szaladtam bele. Aztán egy floppfull vs flopppoker. :) (It kezdem már kicsit felhúzni magam, egy darabig értékelem a szép handeket, a srt8flöss kifejezetten szép hand volt a megjátszásával is.) Aztán még kaptam a nyakamba két ilyen 20% alatti riverkillt, és úgydöntöttem nem az én napom a tengapi, és abbahagytam :)

(#12218) misirulez válasza KaraDani (#12217) üzenetére


misirulez
senior tag

Ma vissza is kaptam...

nálam K2 kör
preflop no emeles.
flop
Q 3 J (két kör)
micro raisét csak én adom meg, maradunk ketten
türn
A kör
ellen hív allin, elég logikátlan de megadom.
mutat:
AA
river
3

AAA33, full viszi a potot. 2 outbol az egyik lejött neki.

:))

[ Szerkesztve ]

(#12219) L|zsidoboz válasza misirulez (#12218) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ez mitől két out? :F

1 db A, 3db 3-as, 3db J, 3db Q az összesen 10 (kb. 20%).

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#12220) misirulez válasza L|zsidoboz (#12219) üzenetére


misirulez
senior tag

Igazad van. :)
Én nemes egyszerűséggel, csak néztem a 2-vs mellé, még egy ászt.= 2 out, ez a Misi féle teória. :)

[ Szerkesztve ]

(#12221) attiati


attiati
veterán

régi motoros hud-osok :)

HM-ben a 3 alapstaton kívül mit tennétek még ki microlimiten?

(#12222) L|zsidoboz válasza attiati (#12221) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ezt mindenkinek magának kell tudni, mert a pop-up ablakban gyak. minden benne van, rajtad múlik, hogy mit szeretnél folyamatosan látni.

steal
3bet
sqz
fold to flop cbet
agg%
wtsd
w$sd

Ezek mind elég alap statok, lehet, hogy még van más is, már felejtek sajnos.... :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#12223) attiati válasza L|zsidoboz (#12222) üzenetére


attiati
veterán

3 bet nagyon ritka. Ongame-n nagyon passzív CS fishek vannak, a vpip,pfr-ből meg nagyjából látom, ha egy feszes játékos tolja vissza 89s lopásomra :D

Fold to steal és a fold to flop cbet van még beállítva, hogy tudjak lopkodni, de úgy érzem az is felesleges szinte ide. Lassan is áll be, meg totál koncepciótlan játék megy.

1 nap használat után szinte csak arra korlátozódik a hud, hogy a 20/20-as emberkéket, meg a sziklákat észrevegyem. Nem lesz ebből hud mágia nl10en :)

Te szoktad használni DON-okhoz?

[ Szerkesztve ]

(#12224) attiati


attiati
veterán

Ti is érzitek a koncepciót? :D

[link]

(#12225) Polacheck válasza attiati (#12224) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

CO limp SH asztalon? Érezzük.

less qq more pewpew!

(#12226) attiati válasza Polacheck (#12225) üzenetére


attiati
veterán

nem az enyémet :U

86/30 és 70/8-as játékosok

40k hand alatt 22/9 körüli stattal játszottam eddig. Kevesebb limp, magasabb pfr biztos mehetne. De ilyen őrültek ellen használható spekulatív lappal bemegyek, mert postflop nem ismernek elveszett handet.

[ Szerkesztve ]

(#12227) concret_hp válasza Polacheck (#12225) üzenetére


concret_hp
addikt

miről beszélsz fiss? :D :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12228) KaraDani válasza attiati (#12224) üzenetére


KaraDani
addikt

Azt a limpet nagyon gyorsan felejtsd el, mi értelme? Vagy emelsz vagy dobsz nl10 n inkább dobsz egy ilyet. Az azutáni meg alap játék egyeseknél, hogy a flössdraw -al, vagy tisztán blöffel végigmegy és olyan committed ként dob riveren, hogy már csak röhögni tud az ember :) Ja most nézem 22/9 az messze van az ideálistól... nem mondom hogy micro limiten 20% ban emelj mert jönnek mindenre, de akkor is kevés a pfr és ne legyen 2-3% nál többelt több a vpip, mint a pfr.. Kispárokkal emelés után coldcallon kívül nagyon ritkán van értelme a megadásnak (esetleg két limp után gombon suited connectorral).

[ Szerkesztve ]

(#12229) attiati válasza KaraDani (#12228) üzenetére


attiati
veterán

Délután videóztam, utána (meg már sokszor) próbáltam a session elején felemelni a pfr-t, de ilyen 50-95ös vpips emberek miatt elég gyorsan őszinte játékra kényszerültem.
Nálam mindig bukó a vége (ebben a mezőnyben, ilyen őrültek ellen).
De fogok még próbát tenni.

(#12230) KaraDani válasza attiati (#12229) üzenetére


KaraDani
addikt

Ha nagyon úgy érzed, hogy tele van az asztal mániákussal, meg calling stationnal, akkor még lehet ok a 10% pfr, ha úgy érzed nem tudod postflopp megverni őket szélesebb pfr rangel. Csak akkor a vpip ne legyen 20+. A 22 es vpip egy 18-20 as pfrrel jó kb. Szóval ha jönnek mindenre, akkor még SH n is megérheti nagyon TAG ot játszani, szinthe mintha FR t játszanál. Bár én itt is jobban preferálom, a minél több potot játszuk meg agresszorként elvet, pontosan mivel esetek nagy részében rosszab lapokkal is jön, és ha találnak egy second párt az asztalon akkor is kifizetnek egész szépen. Postflopp blöffölni nem kell, és cbetet se kell az ellen akin látod h sose dob.

(#12231) Polacheck válasza concret_hp (#12227) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hát, hallod besírtam attól, ami tegnap alkottál, komolyan az utóbbi idők egyik legjobb estélye volt Mr 3betoopinstacall. Az már biztos, hogy "nem downswing amiben vagy" :D

less qq more pewpew!

(#12232) attiati válasza KaraDani (#12230) üzenetére


attiati
veterán

Megpróbálok valamelyik irányba mozdulni.
Preflop táblázat alapján (40k-s mintából) hogy érdemes felállítani egy induló ranget az adott teremhez, ha winrate-t szeretnék növelni?

Minden pozícióban végignézem egyesével az induló kezeket, és kiveszem, amelyik nagy lapütközést, lemákolást leszámítva nagyobb bukó?

És ugyanezt végignézni külön 3bet,3bet call, coldcall, raise unopened szituációkra?
Vagy azt nézzem, hogy az adott lap, adott pozícióban melyik szituációban hozza a legtöbbet, és akkor azt játszam? (egyedi bemákolt/lemákolt eseteket megint leszámítva)

(#12233) L|zsidoboz válasza attiati (#12223) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

"Te szoktad használni DON-okhoz?"

Pokerakadémia nyitólap: "Don SnG vs. Holdem manager (ceewyl)"
Szerinted? :DDD

"CO limp SH asztalon? Érezzük."
:D :K

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#12234) attiati válasza attiati (#12232) üzenetére


attiati
veterán

KaraDani ezt a te hsz-edre akartam:

Talán sikerül megfogalmaznom, mire gondolok, mikor inkább limpelek, de a rangemből meg elhagyni nem akarom mégse azokat a lapokat, ami miatt ennyire nagy a különbség a vpip és pfr között. (főleg alacsony pp-k) Ezt csak a hasonló színvonalú és microlimites mezőnyre gondolom.

Lehet, hogy kevés a minta, vagy túl leegyszerűsített a módszer. PT-ben leszűrtem 22-66 lapokra pozíciótól függetlenül azokra az esetekre (1), mikor csak belimpelek/callozok/vakról ingyen flopot nézek, és azokra (2), mikor pre emelek (any raise vagy first raise). Lapütközős be/lemákolós eseteket nem szűrtem ki.

(1) 4 BI plusz
(2) 2,5 BI minusz

2. Emelésem után előfordulhatnak:
a) Callja után semmiblöff c-bet még belefér HU szituációban egy figurás, vagy hihető flopon / magas fold to c-betnél. Újabb callja után turnt követően még HU is csak a teljesen őszinte játék marad.
b) Több callozó után marad a csak setvadászat, amúgy fold.
c) Ha kapom a hihető méretű ráemelést, akkor dobom. (mivel tényleg ritka a standard méretű 3bet) (főleg fullstackel)
d) SS preflop allinje ellen HU nehezen engedem el. (Ide belefér az ss raise-el izolálása is). Lehet, hogy ez a raise/allincall is minuszos move.

A nagykönyv szerint minden pp-vel azért emelünk (SH) (a lopáson, dobatáson kívül), és nem csak limp/callozunk, mert a setből így nagyobb value hozható ki (ha nem gondolom rosszul). A legnagyobb gondom ezzel: setesedek és HU maradok egy flopnézegető fishel (legtöbbször totál any2 lap lehet nála), és a számomra ilyesztő boardok (FD, SD...) miatt kötelező a c-bet. Számára meg szintén csomó ilyesztő (figurás) lap érkezhet, ami miatt dobja a totál semmijét. Egy ilyen limpelő arc nem ahhoz szokott, hogy emelt kaszában kell neki flopot nézni, és ott a totál semmire még újabb emelést is adni, ennyire hülye arcok azért ritkák (fullstackre gondolok). Gyakorlatilag a settesedet handem c-betjével ugyanazt érem el, mint egy sima semmi-blöff c-bettel.
Pl. 66-al 6K2 FD asztal. A legnagyobb gond, hogy emelés után kevés potenciális vevőm marad, és így kevés vevőm akadhat a setemre.

Helyette a limpemnél sok fish velem együtt belimpel. Innentől igazi (FR-et idéző) setvadászat jöhet. Besült lapnál kísértés sincs rossz postflop játékra, béna c-betekre, betcall-okra a multiway pot miatt. Viszont van sok-sok potenciális vevő a setemre. Valamelyik arcot tuti eltalálta a figurás lap (vagy kétpár, bármi, drawját nem bírja elengedni, stb.), és kicsavarni nem lehet a kezéből. Húskampó beakasztva, mehet akár az overbet is. Postflop már csak a húskampós arccal akarok maradni, de őt stackért játszatni.

Ha meg véletlenül valamelyik regulár a limpemre standard ráemel (és ő ugye valószínű végre fullstackel teszi), kapom az oddsot is a callhoz, mehet szintén a lebutított setvadászat. Ha nem jön össze, még mindig több lesz az árulkodó és readelhető jel a játékában. (pl FD figurás lapon nem betel) Ilyen jelek esetén még marad tér a játékban, főleg pozícióban.
És ugye itt a limpemnél elmaradhat az ss allin megadása, mivel kevésbé köteleztem el magam, és a limpem után nagyobb eséllyel maradtak még utánam játékosok, akik utánam döntenek. Tehát fold.
És ugye limp miatt nem lehet 3betre fold szituáció se.

Nekem csak ez jött be. Magasabb téten, értelmesebb termekben meg rögtön le kell majd vetkőzni ez a rossz szokást.

Valószínű, hogy 2nd barrellel, több visszaemeléssel, agresszióval ennek a furcsaa gondolatmenetnek rengeteg hibája javítható lenne, és nyereséges lenne a 17 feletti pfr is. (ebben a mezőnyben/szinten)
De akkor ugye nem nl10-en bohóckodnék, ha ennyire menne :)

Az egésszel azt akartam írni, hogy kevesebb vevő akadhat setemre, és túl sok pénzt veszítek fold to 3bet-el, és a call to ss allin szituációkkal, ha emelek.
Szemben a limppel.

[ Szerkesztve ]

(#12235) Polacheck válasza attiati (#12234) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Te hol játszol?

Én úgy érzem, hogy még Fr-re is elég weak az a gondolatmenet, amit leírsz. Nagyon-nagyon.

A flop cbet manapság már nem fegyver. Nagyon oda kell figyelni a 2. utcás betekre, iszonyat nagy value van benne, ugyanis a fishek is felismerik a pozíció előnyét és egy kevésbé veszélyes boardon Ax-el simán lefloatolnak (úgy, hogy fingja nincs róla, hogy mi az a float, csak megnézi a következő kártyát, hátha) te pedig az őszinte játékod miatt innentől autofoldon vagy egy magasabb boardon. IP nem biztos, hogy rossz játék setmining miatt overlimeplni (bár inkább emelnék, hogy izoláljam valamelyik fisht és hu-ban maradjak ellene poziból), de elölről, főleg SH-n szerintem iszonyat weak limpfoldot játszani ezekkel.

Mondom ezt én minimális SH tapasztalattal.

less qq more pewpew!

(#12236) KaraDani válasza attiati (#12234) üzenetére


KaraDani
addikt

Van benne némi ráció amit írsz. Ezt nagyon sokat vitattuk haverommal, ilyen átsörözős, átdumálós, egymás játékát elemzős estéken. Van olyan játékosállomány ahol a tényleg kis párrokkal jobb lehet a limp.
De ugye van az írásodban is ellentmondás, azt mondom, hogy ha HU ban le settesedsz, szinte sosem fizetnek, ki. Ez arra utal hogy könnyen dobatni lehet velük, akkor meg még inkább nagyobb pfr el dolgozok, ha az a szitu áll fent szerinted, hogy könyebben dob emelt kasszában, hiszen cbetek sorozatával elviszek tőle mindent. "Egy ilyen limpelő arc nem ahhoz szokott, hogy emelt kaszában kell neki flopot nézni, és ott a totál semmire még újabb emelést is adni, ennyire hülye arcok azért ritkák" Tehát ha szted sok az ilyen akkor mért ne emelnél, hogy ő kellemetlen helyzetben játszon, mért limpelnél, ha egyszer azt tud játszani?
Kispárnak két funkciója van, setmining, ill. lehetőleg HU potban floppon cbettel vinni a kaszát. Ha nem emelsz kisebb a költséged, de utóbbi kicsukva, plusz jóval kisebb esélyed van allin kerülni ha találsz.
De ha úgy érzed hogy kis pp kel limp jobb nem baj, de az sem magyarázza a 12-13% difit a két stat között. A fent láttott limpeket mindenképpen felejtsd el. (J9o in Co)

[ Szerkesztve ]

(#12237) KaraDani válasza Polacheck (#12235) üzenetére


KaraDani
addikt

:K Mondjuk limpfoldot, nem láttam az opciók között, remélem ilyet nem is csinál ki pp vel, akkor már limp/call:D Rá kell állni SH n arra hogy sokszor FR játék után eszméletlen gyengének érzett lappal is betoljon mindent az ember.Egy vakharban pl van hogy extrém esetben extrém laza ellenfél ellen pl egy AT szintű lappal sokszor 4bet ig is el kell menni, és meglepődne az ember hányan eldobjáka 3betjüket, vagy hányszor tolja be szar lappal mert már commitednek érzi magát. Újjabban arra állok rá hogy vakban pp ket úgy védem, hogy ha egy emelő volt, aki legalább 60% ban dob 3betre, akkor vakból midnen párral 3betelek rá. Egyetlen egy szitu van amikor kispárral nem emelek, az a SB két limper után.

[ Szerkesztve ]

(#12238) Polacheck válasza KaraDani (#12237) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kézbepárt nem dobunk, abból könnyen lehet set és akár full is!
:)

less qq more pewpew!

(#12239) attiati válasza Polacheck (#12235) üzenetére


attiati
veterán

Ongamen most.
Turnon már nem cbetelek kis pp-vel, ha van kint egy, vagy több magasabb lap floptól kezdve és adta flop cbetet.

Elölről limp/callt játszok, nem limp/foldolok. Limp után maximum egy túlméretezett preflop betre dobok, vagy ha sss insta allint tol 25BB+al, főleg ha utánam még várható preflop akció.

[ Szerkesztve ]

(#12240) attiati válasza KaraDani (#12236) üzenetére


attiati
veterán

J9o a hajnali órákban 95-ös vpips ember ellen lap, aki már 7-8 BI-t bemákolt :)
Maniacek passzív fishek ellen spekulatív lappal bemegyek, nehogy valaki más gyorsan lehúzza, és kiül. Ezeknek flop után tényleg stackért megy a harc. Úgyhogy leginkább ilyen helyzetben játszom meg így a J9o-ot. Mondjuk 7-8 BI esetén nem áll fenn ez a veszély :)

De mondjuk azt a handet pont az ellenfelek egymás közötti játéka miatt hoztam fel, de kár volt. Gépelhetek itt oldalakat miatta :D

Ebben a CS, passzív mezőnyben ha jön egy 3bet/insta allin, egyből hajítom a lapot. Vagy egy jó játékos rámjátszik, vagy lapot talált valamelyik fish. 3bet meg szinte nem is opció lap nélkül. Tegnap délután megnéztem Godmode 3 videóját zsinórban, este leültem játszani, és amíg el nem felejtettem az ott látottakat, addig buktam :)
Nem azért, mert rosszakat mutatna, de ebben a teremben nl10-en nem megy.
De azt észrevettem, hogy a játékosállomány 2 óránként hullámokban teljesen megváltozik időnként.

Majd remélem hamarosan szintlépés jön, addigra már otthonosan mozgok HUD-ban is.
Csak jó lenne előtte egy 10 körüli BB/100-at elérni, ami lehet, hogy csak a pfr növelésével jön el :) Meg még több pozíciós játékkal. Meg meg kéne érteni, hogy laphalott időszakban nem kell erőltetni, mert az is hullámokban jön, én meg nem veszem észre.

[ Szerkesztve ]

(#12241) Bikerman


Bikerman
aktív tag

2-ik lettem titan poker freerollján. nyertem $6-t!. leültem életem első pénzes asztalához. 89s. 6-4-en bennmaradtak. flop 889 ;]. utána végig raise volt, most + 0.14-el távoztam. :K :B

ragazzi della curva...

(#12242) föccer válasza Polacheck (#12238) üzenetére


föccer
nagyúr

Üdv!

Lenne kedve valaki(k)nek alacsony beülős No limit hold~em cash game-re? Gondolok itt 1000-1500 Huf szinten. A nyertes visz minden. Csak mert a "sok" online mellett jó volna élőben is tolni az ipart :).

Elvileg tudok Bp belvárosi helyet, ahhol nem kell asztalbérletet fizetni. Cserébe nincsenek osztólányok, de legalább nem kell azért is fizetni.

Az egészet nem is a nyert/vesztett pénz miatt szeretném, hanem az élő játék hangulata miatt. Ugyebár valami tétnek meg mégi kell lennie... :)

Üdv, Föccer

mod: Nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12243) concret_hp válasza föccer (#12242) üzenetére


concret_hp
addikt

ő izé olyan cg, ahol a nyertes visz mintent?
kicsapós? ;] :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12244) KaraDani válasza föccer (#12242) üzenetére


KaraDani
addikt

Ezt én sem tudom értelmezni cash gamelni akarsz, vagy sngzni? :)

(#12245) attiati


attiati
veterán

Hány órát szoktatok játszani egy hónapban (évben) átlagban? (olvasás, tanulás, egyebek nélkül)

(#12246) Polacheck válasza attiati (#12245) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

én munka mellett csak olyan 50 körül egy hónapban.

less qq more pewpew!

(#12247) sbiii


sbiii
csendes tag

Itt ki, milyen kliensen szokott otthon játszani? Igazából olyan kéne, amin sok a freeroll. Azt tudom, hogy Titan-on 2 van naponta. Amik $50-ak. PokerStars-t ne ajánljátok mert amiket olvastam róla, te jó ég!

Alright, let's have some... fun.

(#12248) KaraDani válasza sbiii (#12247) üzenetére


KaraDani
addikt

Mit olvastál Starsról? :D Én tökre szerettem, ha adnának rakebacket maradtam volna.

(#12249) sbiii válasza KaraDani (#12248) üzenetére


sbiii
csendes tag

Ilyeneket hallottam, hogy srácnál KJ, flop eltalálja: AQT. Limpel, ellen raise, call. Turn T. Ellen raise, all-in. Ellen call. Ellen: AQ. River meg T. :))
Vannak csúnya történetek. Egy srác lement mikro-ra, mert állandóan mákolták 78o-val AA-it. Lement mikrora mindennel allin ment, 68o, J10s, QQ, val mákolta az AK, AA, KK-kat. Meg sokan írják, hogy mindig riveren mákolják őket... :(

Alright, let's have some... fun.

(#12250) L|zsidoboz válasza KaraDani (#12248) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Rakeback helyett van cash bonusz...

sbiii: inkább hagyd az online pokert, minden terem "csal".

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.