Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pötyi


Pötyi
őstag

Nos, azt hiszem eljött az ideje, hogy az idén is meghírdessem az immár tradícionálisnak mondható vasárnapi focit a Margitszigeten...

Lehet jelentkezni!

:D

QNX is cool!

(#2) brownus válasza Pötyi (#1) üzenetére


brownus
veterán

sört ki ki hoz magának vagy ott összedobjuk a manit? én szívesen megyek szúrkolni :D

(#3) thaler2 válasza brownus (#2) üzenetére


thaler2
senior tag

Szurkolni? Mi vagy te lány, vagy mi? :DDD

(#4) KrAt válasza Pötyi (#1) üzenetére


KrAt
veterán

Jó dolog, tetszik. Mivel focitudásom az közel 0, így csak megnéznélek majd titeket :)

(#5) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Hasonló a tudásom KrenAtesz-hez, ugyhogy én is csak nézni mennék ki :)
De azért jellemzö, a második hsz.-ban már a piálásról van szó :DDD
Amugy mikor? És a Margitszigeten belül hol? Van ott pálya?

Üdv, Dávid

(#6) zsiga667


zsiga667
addikt

Én is elég tehetségtelen vagyok, de szívesen kimegyek meginni egy (két-három-...) sört, nameg csinálni rólatok fotókat. ;)

(#7) brownus válasza thaler2 (#3) üzenetére


brownus
veterán

szeressem én a focit (bennem is van egy kevés nő, csak úgy mint Tebenned is :D )
na, szeretek én focizni, de nem akarom, hogy mindenki megutáljon ezért nem nagyon szoktam rúgni a bőrt (inkább huzogatom) nekem ami labdajáték az TILOS!
ez van, béna vagyok :B

Ultram3jor:nem, egyszerűen nem érzem azt a kibaszott labdát! (mind1, hogy milyen labda) pedig sportos gyerek vok. 1-2 haver szokott hivni 33-ni, de csak akkor ha egy kis önbizalom hiányban szenvednek és tudják, hogy engem szarrá vernek :D és akkor rögtön MJ-nak hiszik magukat, és helyre áll a lelki békéjük :) ha csapat játék van már nem szólnak :DDD


[Szerkesztve]

(#8) Ultram3jor válasza brownus (#7) üzenetére


Ultram3jor
senior tag

Mért, mit csináltál? :F Lerúgtál egy buszsoffört, és balesetet okozott? :DDD Bírósági ítélet: Labdától 10 évig eltíltva :DDD

Üdv, Dávid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.