Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#907) Manitou


Manitou
addikt

powered by Agyzúzó:
Egyik:
''Tegnap bejött egy kis picsa (ilyen tipikus tépett, hátul hosszú haj, mostani igénytelen trend szerint) és bár dagadt volt, mint a disznó (melle persze nulla), a barátjának kért zsírégetőt, de hozzátette, hogy ''olyan izé, TÖMEGNÖVELŐ azért ne legyen benne!'' (ezt így a ReForm kapszulára). És ha tudnád, még mik vannak... A slágerek:
- A por mennyibe kerül?
- Tápkiegetek van?
- Mennyibe került egy tömegnövelő?
- Ilyen porotok amitől nőni lehet havonta 4-5 kilót van?
És még lehetne cifrázni, annyi idióta van mint állat. Amúgy kedvencem, mikor bejön vmi göthös kis szar és mondja hogy ő nem tud hízni, pedig zabál, a kaja az nem gond. Ilyenkor meg szoktam kérdezni, hogy ''OK, mondd el mit ettél ma.'' Az esetek 90%-ában a válasz: ''Hát izé, ilyen szendvicset reggel meg izé... délután is egyet'' - mindezt este 6-kor... Bravó... Szóval ezeken nem lehet túltenni. ''

Másik:
''Azt a majmot rendszeresen látom a WE-ben, mikor megyek hátra kajáért. Mindig ugyanabban a fehér öltönyében van. De sok majom jár oda. Múltkor pl. épp állok a Grill Land-nél (jó kis hely, ajánlom nektek is), eccercsak valami kis buzi elémsompolyog, ért kb. a derekaming. Fogtam, finoman magam mögé helyeztem, akkor láttam, hogy biza Indián volt az, a ''nagy sztár'', a maga 160 centijével. Kis görcs. De volt már benn nálunk vásárolni Tommyboy, Szabó Győző (full másnaposan, szétesve jött ReForm-ért), Csonka András (na az még egy nem semmi story, a végén leírom), Zalatnay Cinike (aki lefigymállón méregette a sport-toppokat és beközölte hogy ''ebbe nem fér bele a cicim pfőőő''), sőt külfödiek is (most hétvégén a Gladiator-ban és Sziget-ben is játszó feka csávó, olyan magas, mint én, neve nem ugrik be, meg nyáron benézett Adrian Paul is, a hegylakó). Meg elég sok Retekklubbos még (pl. Kolosi Petike, hálisten Batiz még nem volt ). Na a Csonkás story. Bejött, és hozott magával egy üres MyoMax Meal-es dobozt, hogy neki az edző ezt írta fel, ezt akar vinni. Kérdezte kollega hogy csoki legyen, van vanília. Erre így néz (kezében csokis volt, tehát barna volt a matrica), mondja hogy vanília. Joh, megveszi, elcaplat vele. MÁSNAP így full parázva jön vissza, hogy neki nem ez kellett, hanem a BARNA MATRICÁS. Mondjuk de az csak annyiba különbözik, hogy az csokis, ő meg vaníliásat kért. De mindegy, neki akkor is a BARNA MATRICÁS kell, mert neki az edző ezt hozta, nem szabad mást venni mert jujujj mi lesz akkor. Mi lenne, beledöglesz bazmeg.

:D:DDD:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.