Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2912) VladimirR válasza Csakénvagyok (#2905) üzenetére


VladimirR
nagyúr

van amugy abban a topicban valodi aranykopes is, mint pl ez az eszmefuttatas neduddki forumtarssal kapcsolatban

(#2913) VladimirR


VladimirR
nagyúr

lehet befut a "rohaggyonmeg" topic-om es sorozat lesz belole?

[link]

(#2914) Thrawn válasza VladimirR (#2913) üzenetére


Thrawn
félisten

Vagy újabb bejegyzéssel gyarapodik a Miért moderáltuk c. topik... ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2915) VladimirR


VladimirR
nagyúr

bambano ravilagitott arra, miert nem jonnek kapcsolatot felvenni a foldonkivuliek
az ok pedig nem mas, mint Penge_4 forumtars

"Hány témakörben kell még megbuknod ahhoz, hogy észre vedd, mennyire nem népszerű a süketelésed? A földönkívüliek azért nem akarnak velünk kapcsolatba lépni, mert a te hsz-eidet is olvasták."

(#2916) PazsitZ


PazsitZ
addikt

[link]

[ Módosította: philoxenia ]

- http://pazsitz.hu -

(#2917) VladimirR válasza PazsitZ (#2916) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ebben ninc aranykopes
foleg nem ilyen (tiszta aranykopesbanya az a topic)

(#2918) PH-User


PH-User
addikt

"A színes szart pedig dobd el!" by: Tomate :))

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#2919) dangerzone válasza VladimirR (#2912) üzenetére


dangerzone
addikt

De amúgy miért ír így ez az ember? Párszor már szóltam neki, meg szerintem más is ,de már több ezer hsz-t írt ilyen értelmetlenül. Most vagy egy komplett idióta és feltűnési viszketegsége van , vagy én vagyok egy alsóbbrendű faj egy képviselője, és nem értem a hyperintelligens mondatait.

(#2920) Kasza08


Kasza08
őstag

:D

(Katt a smileyra!)

(#2921) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Újonc ossza az eszet :D

csak mert moderáció fenyegetheti a hszt :

Na most rögtön ki fogtok akadni. :)))) De nem baj...

Rájöttem valamire... A Windows fanatikusokat a kisebbségi érzésük fanatizálja, mert azt gondolják Ők is vannak annyira jók mint a linuxosok.. Nem akarnak lemaradni. A linuxosok persze nagy örömmel fürdenek a felsőbbrendűség érzésében, mert aki vindózt használ az laikus. Hát van benne valami :)))))) Vindózt a júzereknek csinálták, meg azoknak a rencergazdáknak akik júzerekből lettek rencergazdák mert nagyon "ügyesek" voltak. :)

De tudja-e valaki a vindóz fanok közül mi az az akkumulátor regiszter, ferritgyűrűs memória, a LILO tár, vagy a vagy kapcsolat igazságtáblája vagy az A20 gate? :))))

[ Szerkesztve ]

(#2922) Szten Márs válasza dangerzone (#2919) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ez a hsz-ed önmagában elmegy egy aranyköpésnek ;) Az emberek jó része (legalábbis remélem, mert én azért bízom az emberek műveltségében és olvasottságában) érti, hogy miért beszél így, aki meg nem, nos az olvasson többet kishazánk íróinak műveiből - ennyi szerintem elég nyomravezetésnek :)

(#2923) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Micsel Gyekszonos pendrájv :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2924) WesTM válasza tomcsi23 (#2923) üzenetére


WesTM
senior tag

Na most abba gondoljatok bele, ha a finn csávó a férfi szerszámot veszti el...
Oda is kapott volna pendrájvot, csak a csatlakozás lett volna helyzeti energiákkal megpakolva. ;]

(#2925) VladimirR


VladimirR
nagyúr

miert forditsunk szepen magyarra, ha hirt irunk?
ezert

(#2926) frame>24


frame>24
addikt

egy életszimulátor kritériumai (grafika vs hangulat) :))

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2927) lúzer


lúzer
veterán

Lenry:
negyvenötödik generációs tatárjárás, illetve többszörös országmegszállás-túlélők leszármazotta vagyok
:C :))

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2928) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Kell a píz lóvéra. :DDD :))
[link]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2929) runner 125 válasza tomcsi23 (#2928) üzenetére


runner 125
nagyúr

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2930) Csakénvagyok válasza tomcsi23 (#2928) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Erről lemaradtunk

(#2931) tomcsi23 válasza Csakénvagyok (#2930) üzenetére


tomcsi23
veterán

Majd megkérjük az ezredes urat, hogy idézze a körülményeket. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2932) runner 125 válasza tomcsi23 (#2931) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ehhh..
Ha törölték akkor inkább nem firtatnám. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2933) tomcsi23 válasza runner 125 (#2932) üzenetére


tomcsi23
veterán

Akkor marad a köpés, azóta is berosálok, ha átgondolom a szöveget: Kell a píz lóvéra. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2934) dangerzone válasza Szten Márs (#2922) üzenetére


dangerzone
addikt

Fekete Pákó beszél így.... ;]

(#2935) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Már nem tudom ki volt az elkövető és pontosan mely topikban de a következőt olvastam:

"Az igazi Mac -esek 4 programot futtatnak egyidőben legalább ám." :Y

Na akkor nekem még gyurnom kell erre szellemileg :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#2936) Dany007 válasza zoltanz (#2935) üzenetére


Dany007
veterán

Ehm... sz.tem én akkor Maces vagyok egy PC-n :D

(PS,AI,Corel, és esetenként Indesign. Plusz ha már program, akkor Outlook : P, Word, Firefox, meg Winamp. LoL, lehet h már proMac-es vagyok?...)

(#2937) zoltanz válasza Dany007 (#2936) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Hasonló pl- én elsősorban uniós polgárnak érzem magam másodsorban pedig magyarnak.

Feltételezem azér nem volt félkegyelmű az illető és inkább az erősen cizáellált és logikus valamint színes gondolkodásával arra akart rávilágítani, hogy pl egy építészmérnök és programozó egyszerre képes több dolgot átlátva Mac -en munkát folytatni. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#2938) Ice!? válasza Csakénvagyok (#2921) üzenetére


Ice!?
őstag

Egy páran válaszoltak neki. :D

(#2939) DeFranco válasza Szten Márs (#2922) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Sziasztok! Most találtam meg ezt a topicot :) Kacagságos :) Mostantól én is gyűjtök ide finomságokat!

neduddki "stílusát" én sem értem, párszor már én is akartam neki szólni emiatt, de úgy voltam vele, hogy lehet nem tehet róla (diszgráfia - vagy valami hasonló baja van) és akkor meg minek sértsem meg. Lehet csak azért nem esett le a poén, mert én vagyok egyszerű atka, de akkor világosítsatok már föl.

(#2940) (Darkwood) válasza DeFranco (#2939) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Tud ő szépen írni csak nem akar! :N Nézd meg egy-két hirdetését! Én is akkor jöttem rá! :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2941) DeFranco válasza (Darkwood) (#2940) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt is tudjuk, hogy miért (nem akar)? Engem most már csak ez érdekelne... Ez valami lázadás a rendszer ellen, a helyesírási igénytelenség paródiája, tán maga a nettó igénytelenség, vagy tudja, hogy itt a vég, jönnek a vérnyulak és már úgy is mindegy...

(#2942) Dany007 válasza DeFranco (#2941) üzenetére


Dany007
veterán

Erre még én se jöttem rá =/
Szerencsére csak néha találkoztam a hsz-eivel. Ahogy látom különböző fórumtémákban mozgunk, de már az a pár eset is nagyon idegesítő volt... =/ Sokáig biztos nem tudnám elviselni.
És persze értelmét se látom. Max egy újabb színfolt itt a PH!-n.

(#2943) Lenry válasza DeFranco (#2941) üzenetére


Lenry
félisten

olvass Rejtő-regényeket és megtudod ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2946) Badman 4ever válasza Dany007 (#2942) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az csak hagyján, de néha látnoki és kódfejtői képességeket kíván, hogy megfejtsd, hogy mit ír.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#2947) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Penge_4 elvtars gyujti a rajongokat
[link]

(#2948) niti


niti
aktív tag

Privátben történt, és a Szégyenfal topicba akartam, de bezárt:

Én írtam egy pü-t:
Szia!
Megvan még a Shine. Érdekel?

Válasz:
Szia! Sajna már nincs meg...
üdv: XY

Mindezt 2 nappal azután, hogy az apróhirdetésmenél feltette a nagy kérdést, megvan-e még a teló. Váááááááááááááááááááááááááá. :U :U :U :U :U :U :U :U :U

(#2949) BITBOYS válasza niti (#2948) üzenetére


BITBOYS
addikt

És még megvan? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2950) South Velen válasza niti (#2948) üzenetére


South Velen
addikt

Lehet, akkor már nem sütött a Nap. :U

mod.: ez nem kicsit volt gyenge, na mindegy mostmár marad. :( :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.