Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2130) cocka


cocka
veterán

Na, ilyen úgy se volt még:

Adata UE700 Pro

Fájlrendszer a gyárilag beállított: FAT32, klaszterméret: 32 kilobájt

Ja és olcsóbb, mint a Sandisk Extreme Pro 256 GB, no meg kisebb is.

(#2216) HGTimber


HGTimber
tag

ADATA UE700 Pro 128 GB

NTFS-re formázva

(#2327) cocka válasza kmatalik (#2326) üzenetére


cocka
veterán

Nálam Adata UE700 Pro ugyanez kb. csak én nem méricskéltem a sebességet, de elindul hót gyors kb. fél percig, aztán meg úgy belassul, hogy egy kimaxolt USB2-es pendrive is gyorsabb nála LOL

Arról nem is beszélve, hogy a sebesség teljesen hullámzó. A nagy belassulás megy egy darabig, aztán megtáltosodik és megint megy egy darabig gyorsan, aztán megint belassul és kb. ez így megy a másolás végéig.

(#2365) cocka


cocka
veterán

Hmm.. érdekes, akkor lehet szar volt az USB3-as kártyán az egyik port, mert ott ennél sokkal rosszabb sebességeket mértem.

Adata UE700 Pro 256 GB

(171 azért, mert 60 gigát átkonvertáltam EXT2-re Linuxokhoz, a maradék 7-et meg lelopta az Adata)

(#2389) lithium86


lithium86
csendes tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy hasznos lehet, ha lefuttatok egy tesztet és megosztom itt, úgyhogy felavattam az újonnan vásárolt Pendrive-omat. Íme ez eredmény:

ADATA UE700 Pro 64 GB

Ha valaki segít a sorok értelmezésében azt megköszönöm :B

(#2402) tpeter77


tpeter77
addikt

Sziasztok
Melyik 64 és 128GB pendrive jó vétel?
Az ár legyen 10k körül. Pl. ADATA UE700 Pro 64GB és ADATA UV320 64GB vagy más?
A lényeg a teljes tárterületen ne essen 70MB alá az írás sebessége. Iso image fájlok és videók másolására használnám.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2484) cocka válasza BigBlackDog (#2483) üzenetére


cocka
veterán

Volt már pár itt a topicban, de mértem egyet a sajátomon is.

Nyilván 90%-a USB A. Nem mintha olyan sokba kerülne egy A-C átalakító, ha csak ez a probléma.

[kép]

Adata UE700 Pro, de hozzá kell tenni, hogy az írási teljesítmény sajnos elég hullámzó. Tehát éppen mákom volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.