Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Pdf995 probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Doc-ból szeretnék Pdf-et csinálni. Használtam a keresőt ;] és találtam is egy normális programot, PDF995 (úgy emlékszem KovácsÚr említette). Nyomtatóként települ és tiszta jó pdf-et csinálna. Illetve nem. Néhány sorba teljesen elcseszi a karakterek méretét és így tiszta ronda lesz az egész. Megoldás ?? Vagy esetleg valami más ilyen program ?

Ja: Win98SE + Office 2000 + PDF995

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#2) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Na. Szinte már minden létező beállítást kipróbáltam, de semmi. Új betűkészlet, karakterméret, stb... De az megfoghatatlan, hogy miért jó a dokumentum egyes részeiben, más sorokban meg totál szar. Valami tördelés-féleségre gyanakszom, mintha azok a sorok túl hosszúak lennének neki. Már próbáltam ezt is piszkálni, de ezzel meg elcseszem, a formáját.

Tippek?

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#3) guess.who válasza Warlock_42 (#1) üzenetére


guess.who
senior tag

Hasonló cipőben járok, csak nekem inkább PostScriptbe kellene exportálnom. :) Sok jó hírem nincs, a tudomásom szerinti legjobb megoldást az Adobe Acrobat (nem a Reader!) telepítőjében levő PDF virtuális printer jelenti, elég részletesen és okosan be tudod állítani a szükséges dolgokat vele. Az ékezetes karaktereket is tisztességesen átviszi (ezt rajta kívül emlékeim szerint csak a FinePrint pdfFactory tudta) -bár a beállításokkal el kell játszadozni kicsit, mire minden jó lesz. Sajnos egyik program sem ingyenes...

Esetleg a Google-lal keress rá, egyre több ilyen PDF-készítő létezik már... :)

(#4) Sanyo válasza Warlock_42 (#1) üzenetére


Sanyo
senior tag

Irj mailt, tudok egy jobbat. :)

(#5) Warlock_42 válasza Sanyo (#4) üzenetére


Warlock_42
senior tag

Mail ment. ;]

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#6) erdoke válasza Warlock_42 (#2) üzenetére


erdoke
titán

1. Nem céges a géped, és hosszú távra felteszel egy Acrobatot.:DDD

A legjobb aláírás a héten

(#7) Warlock_42 válasza erdoke (#6) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Hm. Nem hosszú távra kéne, ezért nem akarok biztonsági másolatot kérni az Acrobar-ból ;] Meg nem is kellene szerkesztenem Ebben a programban az tetszett, hogy felteszem, megcsinálom vele, aztán ok.
A nagyobb probléma az, hogy személyes meg sürgős is a cucc.
A konfig programnak még utananézek, köszi.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#8) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Nah Megvan a megoldás. 32 darab tesztpéldányt csináltam, de meglett. Megérte.Most jól érzem magam. Megoldottam. Hurrá. Pedig már kezdtem beleőrülni ;] ;] ;] ;] ;] Miért nincsen őrültebb smile, csak nekem ?

Szóval: ha ő,ű-vel találkozik hajlandó elcseszni az egész sort vele együtt. Meg néha csak a fél sort. Szóval okos.

Alternatív megoldás: ő,ű lecserélése. Lehet, hogy hülyének néz, aki kapja, de legalább működik.

ErDoke: az írt konfig programot sehogy nem találtam náluk. Biztos, hogy az az ?

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#9) Sanyo válasza Warlock_42 (#5) üzenetére


Sanyo
senior tag

Valaszoltam. Bocs, kicsit le van lassulva a mailszerver.

(#10) Warlock_42 válasza Sanyo (#9) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Köszönöm. Válasz ment.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Pdf995 probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.