Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Pcmod a tuningolók oldala (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csikar


csikar
csendes tag

Kedves tuningoló, barkácsoló ismeretlenek!

Szeretnélek meghívni Titeket a http://www.pcmod.hu oldalra is!

Az oldalam jelenleg kezdeti stádiumban van, ezért várom ötleteiteket a pc átalakításához.

Küldjetek képet, leirást a saját átalakításaitokról, érdekes megoldásaitokról.

Berki Károly

(#2) twollah válasza csikar (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy hamarosan ez a topic az esztelen brutalitás áldozata lesz.

(#3) PeliScan válasza twollah (#2) üzenetére


PeliScan
addikt

Nem hiszem, mivel nem jelent SEMMI konkurenciát... ugyanis SEMMI sem müxik az oldalon... :(

(#4) twollah válasza PeliScan (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Látom nem vetted észre a ''hamarosan'' szót.

(#5) Polesz válasza csikar (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Igy ránézésből átlátható, viszont a sárga szerintem elég vakító. Ja és az idegesítő javascript ablakot az elejéről szerintem vedd ki.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#6) PeliScan válasza twollah (#4) üzenetére


PeliScan
addikt

még most sem ;] hol látod? ;]

(amúgy szerintem is átlátható, csak nincs sok értelme ilyen állapotban meghirdetni, hogy egy szekció sem müxik... de azért soxerencsét!)

(#7) MLaca


MLaca
őstag

Semmit a létrehozó személlye ellen, de a fent linkelt oldal FÖRTELMES! A dizájnt inkább a szomszéd 8 éves kiscsajra bíznám, a tartalmat meg... nos, az még nincs is. Egy oldalt belinkelni, amin nincs is tartalom, az egyenlő az öngyilkossággal. R.I.P.

http://mlzphoto.hu/

(#8) dark bit


dark bit
tag

Yo!

Küldjünk képeket, meg cikkeket, meg teszteket?
Várjunk csak, nem úgy volt, hogy indítassz egy honlapot.
Kockázatos úgy belevágni egy olyan témába, hogy később kiderül semmit se tudsz róla :)
Nem szekálásnak írom, csak kíváncsi vagyok, minek kérsz fel prohardware olvasókat arra, hogy építsenek egy másik honlapot amit majd nézegethetnek.

Ghost

d[-_-]b Cool Walley

(#9) zrubi válasza csikar (#1) üzenetére


zrubi
senior tag

Hát ez elég gáz :((

Ez az első html próbálkozásod? :(

zrubi.hu

(#10) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

Láttam már pár ilyen próbálkozást....
...eltűnni a süllyesztőben...

Tényleg illene valamit felmutatnod: ezt tudom, ezt szedtem össze..., és csak ezután várni a többiek anyagát!

http://www.szentagothailab.sote.hu

(#11) atus válasza csikar (#1) üzenetére


atus
senior tag

Ehh... :(
Vegyél példát a [L]http://mod.radikal.hu[/L] -ról! Felfutó mod oldal, ami amellett, hogy nem gusztustalan kinézetű, még olvasnivalót is tartogat.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#12) csikar


csikar
csendes tag

Köszönöm a véleményeteket, igazatok van abban hogy semmi sem müxik, de ez még csak az alap állapot!

A fő tervem 1 webáruház létrehozása, ahol megvásárolható a moddinghoz szükséges alkatrészek.

Hamarosan felteszem (ha lesz digifotó gépem) a saját mod gépem fényképét.

Ha több anyag lesz a weboldalon akkor ismét feldobom a témát!

Addig is köszönöm a segitségeteket!

Berki Károly

(#13) tsello


tsello
aktív tag

Ha gondolod ki tudlak segíteni 1-2 url-el ahol világító fénykardokat/fénykábeleket pörgő lapátokat találsz és olyan házakat is láthatsz amelyeknek az oldala üvegből van :))

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#14) csikar


csikar
csendes tag

Nem tudom miért kell az embert azonnal leszolni, mert még nem tökéletes!

Ti mind ugy jöttetek ki ......... hogy egyböl pc-t tuningoltatok, vagy elötte megnéztetek más információkat is?

Én most kezdtem, és saját lépéseimen keresztül szeretnék másoknak segitséget adni!

Ti, a nagy profik, nem szeretnétek segitséget adni a kezdőknek?

Én idáig telefonos voltam, lehet hogy ahoz meg ti nem értetek, de én mindenkinek elmagyaráztam a progik használatát, pedig ott nem csak 1 ventillátor a tét, hanem ákár 100 ezer ft-os telcsi is!

Ugyhogy igy segitsetek a kezdőknek, nagyok!!!!!

Berki Károly

(#15) twollah válasza csikar (#14) üzenetére


twollah
nagyúr

Tudod ez az elite emberkék hozzáállása a dolgokhoz.
Elfelejtik, hogy honnan jöttek.

(#16) _Volkovy_ válasza csikar (#14) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

(moderáltam /Parci/)

(#17) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Egyébként-ha már könyékig bennevagyunk a moddolgatásban-be lehet ám szúrni linket is.Pl. [L]http://www.anyamkinja.hu[/L]

(#18) Zsiba válasza _Volkovy_ (#16) üzenetére


Zsiba
senior tag

Ezt most kellett???
Szerencsétlen emberke idejön, itt meg mást sem kap csak leb@szást, mert próbálkozik... Na ez tényleg vérlázító. :(

''One Ring to rule them all...''

(#19) _Volkovy_ válasza Zsiba (#18) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Roppantul sajnálom,de:
1.ha kicsit nyitott szemmel járna akkor nem reklámozna be nem működő oldalt ami ráadásul pc-vel foglalkozik(jó,nem konkurrencia a ph-nek de akkor is)
2.én csak annyit mondtam hogy ne legyen olyan nagyra a teló tudománnyal mert lehet hogy a pc-vel is lehet annyit kezdeni.idejön egy számítógépes oldalra és beszól hogy egy telefon az mennyire komoly és hogy abban micsoda károkat lehet okozni.és hú,van olyan amelyik akár százezerbe kerül.nem tudom látott-e már gépet.meg hogy az mennyibe kerül.most akkor én menjek át valami telefonos fórumra és szarozzam le az egészet,hogy kis fos szarok,semmire se lehet használni?mert ő ezt csinálta..

(#20) csikar


csikar
csendes tag

Köszönöm Zsiba hogy te legalább megvédtél!

Kiváncsi lennék, hogy a többiek csak irogatni tudnak, vagy van valamilyen pc-jük, amit átalakítottak!

Szerintem lehet hogy csak a 6000 Ft-os házukat nézegetik és nem mernek még 1 ventillátort sem betenni, mert az túl nagy költségvetés lenne!

Nekem most vették el a laptopomat (állítólag lopott) és kellett vennem 1 igazi regisztrált Windows-t, de OEM verzió volt, tehát szerintetek mit vettem:

1 db házat!!!!!+ OEM XP HOME!!!

A régi ház most átalakítás alatt van!!!!

Csikar

(#21) KovacsUr válasza csikar (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

A tartalomtól elvonatkoztatva...

☞ Mindenképpen vedd ki az induláskor feljövő üzenetablakot (először lehet, hogy érdekes, de nem sokan élvezik, ha értelmetlenül még egyet kattintaniuk kell belépés előtt)

☞ Használj magyar betűket tartalmazó kódlapot

☞ Mielőtt egy szöveget beillesztesz, futtass át rajta egy helyesírás-ellenőrzést

Sok sikert.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#22) csikar


csikar
csendes tag

Én nem szeretném a cikkeket, teszteket lopni más oldalról, hanem töletek várom a tapasztalatokat és egyéb informácíókat!

Lehet hogy a sárga-fekete szin valakinek nem tetszik, de azért lehet jó is!

Nem ez az egyetlen oldal amit csinálok, a http://www.mobilfon.hu -t is én szerkesztem, készítem. Vannak még tanulni valóim, de szerintem senki nem profi webdesingerként kezdte a netezést, főleg a weboldal készítést!

Tehát csak akkor szidd a másikat, ha te ügyesebb vagy, és saját magad tanultad mindenféle iskola nélkül!

Berki Károly

(#23) csikar válasza KovacsUr (#21) üzenetére


csikar
csendes tag

Csak azért van az induló szöveg mert a Shopfactory nevü progival kezdtem el csinálni webshopot, de nem tudtam eltüntetni az induló szöveget! Inkább átirtam!

(#24) [amne] válasza csikar (#20) üzenetére


[amne]
senior tag

Eléggé el vagy tájolva, nem tudom feltűnt e de van itt egy társaság aki egy modding/cooling oldallal kezdte (CoolNESS) lehet hogy ők talán értenek a dologhoz, és van itt egy olyan kis bagázs, akik szintén nem tudnak a gépük cseszegetése nélkül meglenni.

A 6000Ft-os házakról meg annyit, hogy a modding szerintem alapvetően arról szól hogy az olcsó ezáltal nem minden elvárásnak megfelelő házadat saját magad alakítgatod mert egyrész szórakoztat másrészt meg nincs pénzed a CM síftek egyébb drága házakra.... ja hogy 100ezres telók.... bocs

(#25) dark bit


dark bit
tag

Ennyi kedves megjegyzés után, már minden tiszteletem a tied, ha kitartassz azon sziklaszilárd elképzelésed mellett, hogy elindítod ezt a honlapot.
Bár a motiváció megvan, a témátlanság adott, és nemhiszem hogy az itteni bázisból tuddsz olyan embereket szerezni akik téged naprakészen ellátnak cikkekkel.
Csak azt javaslom, lépj tovább ezen az ötleten, lehet szar a dizájn, ha a témák bazinagyot ütnek. Szóval, inkább lopj ötletet külföldi lapoktól, mint sem itt kunyerálsz.

Ghost

d[-_-]b Cool Walley

(#26) VladimirR válasza [amne] (#24) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Nemtudom feltunt-e de sztem nem a CoolNESS-es teamnek cimezte, hanem azoknak akik baszogatjak agyba, szajba. Az ijen minek szol bele?

A 6000 FT-os haz bamulasarol esett szo, mar bocs.

(#27) [amne] válasza VladimirR (#26) üzenetére


[amne]
senior tag

Ezt írta jóbarátunk:

''Kiváncsi lennék, hogy a többiek csak irogatni tudnak, vagy van valamilyen pc-jük, amit átalakítottak!

Szerintem lehet hogy csak a 6000 Ft-os házukat nézegetik és nem mernek még 1 ventillátort sem betenni, mert az túl nagy költségvetés lenne!''


Első mondat miatt írtam hogy azért itt nem csak írogatás folyik, ha már itt van egy olyan team akik ezzel kezdték most is folytatják valszeg az olvasóik kis hányada is műveli ezt a tevékenységet. Igen feltűnt hogy nem nekik címezte, ezért nem is erről írtam.

Második rész, a 6000Ft-os ás mint degradáló jelző tűnt fel ezért írtam le saját véleményemet az olcsó ház és a modding közötti kapcsolatról, és ez máris mondatának második felét zárja ki. Nem kell velem egyettérteni saját véleményről volt szó mindkét esetben....

(#28) bdav


bdav
őstag

Őszintén szólva nem igazán értem, hogy miért kapcsolódik a témához, hogy valaki modolt-é már gépet vagy nem. Attól függetlenül egy félkész (khmm... negyedkész) oldalt belinkelni elég értelmetlen dolog.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#29) iwu


iwu
addikt

nos...hát igen...az oldal tényleg nem a legfrankóbb, de szerintem ezt anélkül is lehetett volna közölni, hogy anyázásig fajul a dolog...
lehet próbálkozni, de szvsz rövid az élet, és inkább mások hibáiból tanuljunk...
és ki tudja, még felnőhet ez az oldal is, mert szerintem ha valaki csinált magának egy jó modot, akkor az megosztja ahol csak tudja...
úgyhogy szerintem kivánjunk sok sikert, és inkább építő kritikával, mint b@szogatással illessük, és aigner szilárd szavaival élve majd kiderül!

pápá

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#30) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek, nyugalom... :P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#31) csikar


csikar
csendes tag

Köszönöm iwu!

Én mindent megteszek hogy jó legyen az oldalam!

munka mellett csinálom, igy nem tudok mindig másodpercenként válaszolni minden irásra, csak esténként!

Addig is gyüjtöm az információkat!

A cél a webshop létrehozása, de sajnos elég drága mulatság!

A software nem olcsó, a kialakitás sem megy könnyen!

Türelmet kérek Töletek!

Berki Károly

(#32) bdav


bdav
őstag

valami rajzolt képet azért jó lenne belerakni (legalább a főcím helyére), mert így kb egy 3 perc alatt készült gagyi benyomását kelti (első ránézésre biztos), ami nem tul jo.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#33) guess.who


guess.who
senior tag

Srácok, mire jó ez a rugdosódás? Jobb helyeken nem a másik (esetleg konkurrens) oldalt szapulják, hanem oda mutató linkek vannak, elismerik a másik munkáját, és inkább saját hibáikat próbálják meg kijavítani (már ha vannak. :) Én legalábbis -bár lehet, hogy ez sokak szerint talán nem egy hithű péháshoz illő viselkedés- örülök, ha egyre több, színvonalas lap indul modding témában.
Ennek a mostaninak természetesen vannak hibái, sőt lényegében nem is igen létezik -de még bármi lehet belőle. A Coolness is kicsiben kezdte... :) :P

(#34) leontm


leontm
tag

hmm... a prohardver sem a magassagos atyauristensegbol indult.)
neki mar van egy domain-je legalabb:) (bar ez manapsag mitsem jelent.)
egyenlore azert telleg nem kellett volna belinkelni, de latom vallalod a tetteidet, ezert csak azt kivanom hogy mostmar nehogy feladd.)

(#35) Tapsi válasza csikar (#31) üzenetére


Tapsi
addikt

HI!
Sok sikert kívánok az oldaladhoz,tényleg van mit javítani,mondjuk PL a színvilágon,de indításnak nem rossz.Az a webáruház ötlet is bejöhet.Próbálj minél több dokumentációt leszedni külföldi oldalakról.

u.i:azookal akik mindjárt leugattak,ne foglalkozz.Csak fikáznak,de azt nem tudják mennyi g*cizés van mire összehozol egy oldalt.

(#36) atus válasza guess.who (#33) üzenetére


atus
senior tag

De még mennyire, h kicsiben kezdtük... Van mentés az eredeti oldalról, rossz napjaimon néha megnézem, hogy röhögjek egy jót. :DDD Mondjuk a mostani sem a webdesign csúcsa, sajnos minden erőfeszítésem ellenére nem születtem grafikusnak. Azért annyi különbség talán volt benne, hogy mi nem reklámoztuk direktbe az oldalt, inkább figyeltük a többi fórumot, és ha valakinek valami kérdése volt, akkor felajánlottuk az egyik cikkünket megoldásként. Ez ebben az esetben lehetetlen, mert tartalom, mint olyan nem létezik rajta. .hu domainünk pedig akkor lett, amikor már a !napi! cikkeknek, frissítéseknek köszönhetően átléptük a napi 100 olvasót, ami nekünk akkor hihetetlen nagy öröm volt. Egy ilyen oldal elsősorban tartalomszolgáltatásról szól, ötletekről, technikákról, és a végeredményükről. A WebShop pedig azután jöhet, hogy már befutott az oldal. A magyar modderek egyébként sem arról híresek, hogy úgy szórják a pénzt, mint nyugati társaik.
Egyébként meg sok sikert kívánok az oldal létrehozójának, de figyeljen oda a tartalomra!

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#37) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

Atus: itt még nagyon új vagyok, de a Coolness-nek ''régi'' olvasója
nem vágom, hogy azon mit kell röhögni!, az ottani ténykedésetek kimerítette a
Moddin cooling overclocking jelzőt de itt ennek túl sok nyomát nem látni.
A modolás ne a 50000-es thermaltake házból álljon, hanem fúrásból, faragásból, forrasztásból, stb. Itt még egy házilag készült modot nem találtam, pedig az is kéne. Az én gépem még Coolness-en látottak alapján épült, de elküldeni már nem tudtam nektek a képeket róla. Nem gondoltatok még rá, hogy újra kezditek?

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#38) Atom


Atom
aktív tag

Hát valóban elég kezdeti a stádium :) Lényegében semmi nincs rajta.

Konfig: Már nincs

(#39) atus válasza Grigorisz (#37) üzenetére


atus
senior tag

Félre ne értsd a dolgot... Nem a mostani Coolnessen, sőt nem is az eggyel ez előtti ''arculaton'' szoktam mosolyogni (bár a másodikon is van mit), hanem a legeslegelsőn, ami kábé ehhez a pcmodhoz hasonlít, csak némi tartalommal.
Az, hogy itt nem találtál barkácsot, nem vall túl nagy lelkesedésre, én írtam egy MidiMod egy WindowMod meg egy AT->ATX cikket, ami azért eléggé modding kategória. Az viszont tény, hogy idén nagyon lecsökkent, mondhatni beállt ilyen téren a termelésünk, de ezt a felvételi-érettségi förmedvényre kell fognom. Most hétfőn érettségi, 26.-án törifelvételi, és ezekre nagyon sokat kell készülni. Júliustól már újra beindul a gépezet, Szeptembertől pedig minden a régi ütemben fog pörögni!
A képeket meg töltsd fel egy ingyenes ftp-re és küldd el a linkeket mailben! Várom!

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#40) cateye


cateye
csendes tag

Hát L0L.....

(#41) Grigorisz válasza atus (#39) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Na most majd mélyére ások a Prohardvernek, de megértheted amit irtam
ez nem kimondott modoló oldal. Itt inkább a pénz dominál és nem a barkács hajlam. A vizsga-felvételihez sok sikert!

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#42) supercow válasza Tapsi (#35) üzenetére


supercow
őstag

...,de azt nem tudják mennyi g*cizés van mire összehozol egy oldalt.''

Miért, mennyi van?

Egy jól átgondolt és megtervezett oldalt igen hamar el lehet készíteni, ha megvan hozzá a tartalom. Tartalom alatt nem a copy-paste popup banner kódokat értem, hanem olyasmit, amit az internetezők el is fognak olvasni, hiszen ez a célja az oldalnak, hogy valaki elolvassa.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#43) Parci válasza Grigorisz (#41) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ne haragudj, de ez egész egyszerűen hülyeség. ''Itt inkább a pénz dominál''.

Mennyi pénz? Milyen pénz? Van fogalmad róla, megalapozott a véleményed, vagy előítéletből írsz? Miért nem hiszed el atusnak, hogy a felvételi miatt nem ért rá írni?

Megsúgom, hogy nem az az ábra, hogy szegény coolnesses srácok tolnák a cikkeket, de a gonosz PH! nem engedi őket kikerülni, mert ő ilyen, pénzéhes, meg burzsoá, meg a gonosz tengelye, no meg nagytőke+pénztőke...

Egyszerűen atusék felvételiznek, márpedig az elég fontos esemény.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44) Mario


Mario
tag

Nem baj, hogy valaki első oldalát így kezdi, de azért az sem ártana ha elötte valakivel megnézetné az oldalt,hogy egyáltalán működik e rendesen.
1. Ha valamelyik menüpontot választod oldalt akkor mivel nincs semmi ott ezért kiírja az exp. hogy nincs ott semmi vissza gombra nyomva pedig a kezdőképernyő jön be nem pedig a főmenü.
2. Nem értem miért van oldalt is menü, meg felül is menü.

FIGYELEM : hozzászólásom csak a hibákra próbálta a figyelmet felhívni és nem akart b@.....ás lenni.

További sok sikert !

Nem vagyok kezdő, de vannak dolgok amiket még nem tapasztaltam...

(#45) Mattyer válasza csikar (#31) üzenetére


Mattyer
tag

Na hi!

Nehogy elmenjen a kedved az ilyen negatív kritikáktól, mi ezeket ugyanígy megkaptuk annak idején. És a ránk irányult szidalmaknak akkor ugyanúgy megvolt az alapja, mint azoknak, amiket most te kapsz. Ha össze kellene hasonlítani a legelső kúlnesz ''dizájn-t'' és a te művedet, akkor egy null lenne oda. (Ez egy cseppet versenyszerűen hangzott:D. Erről persze szó sincs).
Mi éppúgy nulláról kezdtük, mint ahogy te most, de ez kicsit merész volt tőled, hogy a (szó jó értelmében vett) szakbarbárokkal teli prohardver forumára belinkeled az igencsak kezdeti stádiumban lévő oldaladat, melynek tartalma... Én vártam volna még ezzel. Egyébként andorpapa nagy művésze ennek a belinkelgetésnek. Ő ugyanis nem úgy csinálta anno, hogy ''CoolNESS a legübermega modder cooler tuning site - tessék megnézni'', hanem mint ahogy atus kolléga emlittette, különböző fórumokat böngészve az esetleges felmerült problémákra linkelt be egy-egy cikket a CoolNESS-ről.
Ennyi mellébeszélés után már csak sok szerencsét szeretnék kívánni neked, a többiek meg csak egy kicsit fogják vissza magukat:D písz haverok

Mattyer

iBook 14'' 1.33ghz

(#46) Tapsi válasza supercow (#42) üzenetére


Tapsi
addikt

Na igen,csak a tartalmat összeszedni nem kis idő.

(#47) supercow válasza Tapsi (#46) üzenetére


supercow
őstag

persze nem kis idő, de ha elindította az oldalt akkor legyen tartalma is :) Ha én indítanék egy bármilyen hír-, cikk- és galériaoldalt biztos, hogy az ''első kör'' tartalom mellé (10-20 hír, 3-5 cikk stb. ami az első látogatóhoz, tehát induláskor _kell_), biztosan betáraznék még legalább ennyit, hogy egy ideig ne kelljen a tartalomgyűjtéssel tölteni az időt. Ezek után az első időszakban napi 2-3 hírt, heti 1 cikket felraknék ebből a tartalékból, miközben a következőket gyűjtöm/fordítom/szerkesztem/keresem stb..
De én nem indítok ilyen oldalt :)
Ezért írtam azt, hogy egy jól átgondolt oldalhoz nem kell sok idő, csak előtte kell egy kicsit tervezni és számolgatni.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#48) Tapsi válasza supercow (#47) üzenetére


Tapsi
addikt

Hát igen,jobban végiggondolhatta volna a dolgot,de ami történt +történt.Azért még nem kéne letámadni,sokan ezt csinálták,mindjárt leugatták.Pedig írta,hogí munka mellett csinálja,azért a lekesedését nem kéne letörni.

(#49) supercow válasza Tapsi (#48) üzenetére


supercow
őstag

Én nem akarom a lelkesedést megtörni, egyszerűen reagáltam a fenti hozzászólásra, miszerint mekkora munka és bonyodalom egy oldal elkészítése. Igen, nagy munka, és egy jó és esetleg nyereséget termelni tudó ötletet is el lehet rontani egy sikertelen megvalósítással. Vannak mások is, akik munka mellett csinálják, és az oldalnak (legyen az modding vagy zene vagy autós híroldal) van friss tartalma és igényes külseje. Egyik hozzászólásban atus is említett egy mod oldalt, amit érdemes megnézni, szintén munka mellett készül. (radikal)
Egyébként szerintem nem egy oldal elindítása a legnehezebb, hanem a fenntartása és (a látogatottság és olvasottság érdekében) annak frissítése. Szerintem erről Parci és a PH! hírszerkesztők, cikkírók többet tudnának mesélni. Én nem foglalkozom tartalommal, csak láttam már néhány oldalt elkészülni, ezért néhány gondolatot leírtam...
A témaindító úrnak pedig sok sikert az oldalhoz :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#50) hungeek


hungeek
senior tag

nem baszogatás képpen mondom, csak észrevettem egy farkasordító hibát amit én is elkövettem anno amikor kezdő voltam:

link:
file:///D:/Program%20Files/ShopFactory%20V5 20Demo/Runtime/MyShop/hu/dept_2.html

ez ugye a te gépeden lévő állományt linkelte be :))

kitartás, én is szenvedtem jópár hónapig míg összetudtam tenni egy épkézláb oldalt... de most már 2 év után egész norm oldalakat össze tudok tenni (pl. ami az adataimnál is megtalálható)

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Pcmod a tuningolók oldala (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.