Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Panda blogja

Hozzászólások

(#21) panda


panda
tag

2004.02.14 Balint nap este

Igaz, hogy megigertem, hogy minden nap irok, de ez vajmi kevesszer jon ossze :)
Mar csak az vigasztal, hogy hamarosan megyek alkoholizalni. Hiaba na, akinek elcseszett az elete az ne akarjon sokat.
A mult het eleg gyorsan eltelt, sajnos minden nap valami rossz hirt hallottam vagy rossz tortent velem. Kezd tele lenni a hocipom es kerdeztem magamtol, hogy mi lesz ha tovabbra is ennyire rohadt lesz ez az ev.
Francos elet, ma Balint napjan a meloban ucsorgok reggel 7.30-tol es nincs kedvem hazamenni. Amiota free vagyok 2 hobbinak elek leginkabb: pia, cigi, most kezd felzarkozni hozza a munka is. Nagy balek vagyok, hogy szombat delutan bejottem dolgozni annyira utaltam otthon ucsorogni, mert a TV-ben kimondottan romantikus filmek voltak. Gepezni meg nem volt kedvem, mert a heten figyelmeztettek, hogy alaposabban alljak neki a melonak es igazuk volt, mert nemigen ment a munka. Hat szombaton este kesoig itt rohadtam es dolgoztam.
Ami jo volt a mult heten, hogy volt ket vizsgam es mind a kettot sikeresen vettem. Nem tanultam abszolut semmit es a projektemet is masoltam. Igy megellek a jeg hatan is. Csak eppen a jegyeimet nem tudom es kivancsi vagyok, mert biztos, hogy elvagtak leglabb 1-bol. Ilyen az elet. Azert van az egyetemnek honlapja, hogy ne tegyek ki ra a jegyeket. A marhak.
Ma rendesen bepoccentem, alighogy felkelek, a radioban termeszetesen szerelmes dalok mentek ugye, aztan bejottem es a kollegak mind ajandekokrol beszeltek meg az esti programjukrol a kedvesukkel. Most pillanatnyilag egyedul vagyok a cegnel mert minden NORMALIS ember hazament. En meg minek? Hogy uljek es rothadjak a tv elott vagy a gep elott. Hat nem hittem volna, hogy ez a nap ennyire elb@szott legyen. En kis optimista.
Remelem, hogy a holnap jobb lesz.
Mind tusakodott bennem a jo es a rossz, h elmenjek-e inni vagy ne. Aztan a jo gyozott. Jo ha az ember elmegy inni es leissza magat a sarga foldig.:DDD Nem eloszor lenne az utobbi harom hetben. Erdekes, hogy az elmult hetekben majd' minden nap lezsibbadtam. Amikor meg nem, akkor meg mar rossz volt. Ez van.
Legalabb ti szorakozzatok jol kedves sorstarsaim, eljetek az eletet ameddig lehet. Menjetek a baratnotokhoz, baratotokhoz es erezzetek jol magatokat.
Valamikor regen, ugy 10 eve, megfogadtam, hogy tobbet nem leszek egyedul Balint napkor, es ime: 6 evet egyedul toltottem el. Csak 4 ev volt belole boldog.
Hat ez is elmult, de nem baj, mert a jovo evet biztos nem toltom egyedul.
Ahogy mondjak: Shit happens...
Asta la vista muchachos :)

Our choices define us, sometimes doom...

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Panda blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.