Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PudingCore


PudingCore
csendes tag

Sziasztok !
Vettem ma egy Packard Bell notebookot, Linpus Linux volt rajta, ami hát kell a....annak : ] Szépen letöröltem, majd fel akartam tenni Windows 7-et,64 bites. El is indult meg minden de már ott gyanus volt a dolog, hogy a telepítésnél a "fájlok másolását" hirtelen átugrotta és kicsomagolni akarta amit fél óra után el is indított, lezajlott a telepítés nagynehezen, majd jöttek ugye a felhasz,jelszó,idő stb stb és ott is kihagyta a hálózat beállítást és nem bedobott az asztalra hanem kirakott egy töltő csíkot és hogy vélegesítés. Ez lement majd újraindult, bevillant a márkajel és kész onnantól kezdve végig eddig indította újra magát egymás után folyamatosan. Aztán újra akartam rakni és msot a telepítés véglegesítés csíknál fagyott be, egyszerűen nincs vége a töltésnek...és semmit se tudok csinálni, újraindításnál még bios-ba se enged be vagy akármi..ha bárkinek valamilyen tipp/ötlet/segítsége van ezzel kapcsolatban kérem írjam meg !!! Hálás köszönet előre is : ]

(#2) Lenry válasza PudingCore (#1) üzenetére


Lenry
félisten

majd legközelebb nem valami szarráhaxolt warez Windows-zal próbálkozol

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) PudingCore válasza Lenry (#2) üzenetére


PudingCore
csendes tag

kb 5-6 gépet már ezzel csináltam meg, egyiknek se volt azóta se baja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.