Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  P4 tervek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Notes


Notes
senior tag

Sziasztok!

A közeljövőben P4 átállás következik nálam. Ehhez szeretnék némi tanácsotkérni. Alapból 1.6-os Nortwoodra gondoltam DDR RAM-al. Aztán egy erős alaplappal mértékletes tuning (kisebb sikerek után mértéktelen... :) ) is szóba jönne. Akinek van tapasztalata a témában kérem segítsen milyen proci-lap páros lenne megfeleő.

Köszi!

Romanes eunt domus!

(#2) gang


gang
csendes tag

hi!

szentem érdemes megvárnod a hyper-threadinges p4-eseket
és egy hozzá tartozó alaplapot, ami persze támogatja a hyper-threadinget!!
szentem rohadtul érdemes!

a jó alap a legfontosabb amire a késöbbiekben tudsz építeni és egy ilyen konfig elég erős tud lenni!

csatlakozom a ''megtértek'' társaságába, s hirdetem az igét: Linux!

(#3) atus7377


atus7377
aktív tag

Prociból mindenképpen C1-est kéne venned szerintem.Alaplapból az ideális egy TH7 II lenne az ideális,de már nem lehet kapni.:O
De az ASUS P4PE is jó választás lehet.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#4) ManOwaR válasza Notes (#1) üzenetére


ManOwaR
tag

szerintem prociból mindenképpen 1.8 dobozost vegyél a biztosan teper 2.4-en.
alaplapból valami olcsót és ramból két egyforma 400Mhz DDR-t! hogy később csak egy lapcsere és már dual-channelen vagy

(#5) ferrus válasza ManOwaR (#4) üzenetére


ferrus
csendes tag

P4 1.8A box tényleg jó, én tegnap húztam föl 2.4-re, fesz. emelés nélkül gond nélkül megy. Nekem RAMBUS lapom van Gigabyte GA-8IHXP, ha esetleg ilyen mellett döntesz, tudom ajánlani: 6 csatornás hang, 10/100 lan, egy rakás USB2.0 port, extra raid/ata133 vezérlő (IDE3, IDE4)...+windows-os tuning progi, így jó esetben nem kell BIOS-ban turkálnod. Bár dual BIOS van, így azt se lehet olyan könnyen hazavágni:)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  P4 tervek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.