Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) MrCsiT válasza meroly (#2544) üzenetére


MrCsiT
addikt

de igen: az egész egy akkora fos, hogy az hihetetlen.
Kezdve azzal, hogy az aktuálisan telepített Office 2007 példányom képtelen a beállított lev.szerverekkel egyeztetni, hogy mit töltött már le, és többször lejön ugyanaz; folytatva azzal, hogy a Windows Mail-t kihagyták a 7-ből, hadd fizessen a paraszt a dobozos termékért, amibe egy normális backup restore-t nem sikerült beleírni, ami képes lenne összes beállított postafiókot, lev.szabályt, akármit normálisan átvinni egy másik rendszerre, helyette túrkálhatod a registry-t, vagy kereshetsz 3 napig, mire találsz egy normális programot, ami képes erre (ha van egyáltalán. )
:(((

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#2552) MrCsiT válasza MrCsiT (#2551) üzenetére


MrCsiT
addikt

..és ha valakinek kétsége lenne: az előző hsz-em NAGYON témába vág :( :O

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#2553) MrCsiT válasza MrCsiT (#2552) üzenetére


MrCsiT
addikt

..a szerkesztési időből sajnos kiestem.
Ennél jobbat nem találtam hirtelen, ami hihetetlen szégyen az MS -re, szerintem..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#2554) kraftxld válasza MrCsiT (#2551) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nincs kihagyva, a Live csomagból lehet letölteni a Mail-t Win7 alá. Köszönd meg azoknak az okosoknak akik minden szar miatt perelnek.
Ha normális kiszolgálóval van összerakva az Outook (nem ezer éve betiltandó POP3-al) akkor úgy 5 perc átrakni minden beállítást.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2555) Celithrandi


Celithrandi
addikt

kéne sos ben egy olyan progi ami hajlandó javítani a pst-met anélkül is hogy fizetnék 50-200dollárt érte.
outlook saját repair progija nem birkózik meg a 11 gigás pst vel, stellar programja meg javítja, de csak fizetés után engedné lementeni.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#2556) Celithrandi válasza Celithrandi (#2555) üzenetére


Celithrandi
addikt

megoldottam két nap alatt, thx a semmit

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#2557) kraftxld válasza Celithrandi (#2556) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nincs mit, bár nem hinném, hogy akárkivel lenne SLA szerződésed, hogy köteles lenne válaszolni és/vagy warezben segíteni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2558) Jarod1 válasza Celithrandi (#2555) üzenetére


Jarod1
addikt

11 gigás pst? az igen brutális...

(#2559) ProdyG


ProdyG
senior tag

sziasztok, valaki le tudná írni, vagy tudna linkelni valami leírást azzal kapcsolatban, hogy hogyan kell beállítani egy outlook fiókot egy freemail-es címhez?
nekem néha megy, de nem rendesen, olyan 5-ből egyszer tud szinkronizálni, de az esetek nagy részében hibát jelez. köszi

(#2560) kraftxld válasza ProdyG (#2559) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A hiba nem az ön készülékében van, a freemail gyárilag szar, tessék használni rendes postafiókot :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2561) Воланд


Воланд
titán

Jó Estét Mindenkinek!

A mai nap úgy döntöttem, hogy átköltözök hotmail-ra, hogy legyen minden fontosabb dolog egy helyen, egy e-mail címen. Connector-ral kapcsolatban lenne kérdésem. Ugye outlook elindít, hotmail.com-os fiók beállít, eddig oké. Connector nélkül nem szinkronizálja a live-os naptárat az outlookban lévővel, viszont connector-ral leszedi a leveleket a kiszolgálóról és törli onnan, ami nem igazán jó megoldás, plusz ugye ilyenkor két fiók jelenik meg az outlookban is.
Megoldás?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2562) jeby


jeby
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Egy olyan problémám van az Outlook 2007-esben, hogy ha elindítom akkor néha kiírja hiba üziben, hogy a C:\.......\Outlook\outlook.pst. Adathiba (CRC) hiba miatt nem tudja elindítani, ha netán elindul akkor meg nem tudok levelet küldeni/fogadni/törölni a kövi üzivel. " A következő file használatban van, így nem lehet hozzáférni C:\....\outlook\outlook.pst. Zárja be fájlt használó alkalmazásokat, majd próbálkozzon újra. Lehetséges, hogy újra kell indítani a számítógépet." ezt amugy a napokban kezdte el csinálni és nem tudok vele mit tenni. Gondolkoztam azon is, hogy újra telepítem csak hátha van más megoldás is.

segítséget előre is köszönöm.

(#2563) kraftxld válasza jeby (#2562) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tuning van?
Memtest-et futtattál mostanában? A vinyó smart adatai rendben vannak? Alaplapi kondik, tápegység?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2564) jeby


jeby
csendes tag

Nincs tuning és minden más progi rendesen megy egyedül az outlook szarakodik. Már a vinyot is átnéztem teljesen Hibaellenőrzés, Töredezettségmentesítést is mind megcsináltam.

(#2565) Markusz King válasza Воланд (#2561) üzenetére


Markusz King
tag

nekem nem szedi le a connector a szerverről a leveleket....és az a default...

(#2566) Воланд válasza Markusz King (#2565) üzenetére


Воланд
titán

Melyik outlook?
És konkrétan hogyan van beállítva?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2567) footy


footy
addikt

Hogy lehet alapbeállításokra visszatérni az outlooknál?
Az kellene nekem, hogy teljesen előröl konfigurálhassak minden fiókot. Office 2007

(#2568) Jarod1 válasza footy (#2567) üzenetére


Jarod1
addikt

uninstall...

(#2569) footy válasza Jarod1 (#2568) üzenetére


footy
addikt

Uninstalláltam a 2003-at feltettem a 2007-et ami nem volt hajlandó addig elindulni amíg nem mutattam neki egy pst file-t.
Ilyenkor gyújtanám fel az egész m$-t :W

(#2570) kraftxld válasza footy (#2569) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Vagy mondjuk el kéne olvasni a leírást, és újratelepítés helyett elég csak a vezérlőpult/postából törölnöd a profilod.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2571) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

A következő nyomtatási problémám lenne Outlook 2003-nál:

A bejövő e-mailnek csak a fejléce kerül kinyomtatásra, maga az e-mail szövege nem. Másik gépen ugyanez a levél kinyomtatódik rendesen.
Ha átállítom a levél formátumát HTML-ből egyszerű szövegre, akkor kinyomtatódik. De ez nem megoldás, mert idáig működött simán a nyomtatás.

Másnak is volt ilyen problémája itt, ha jól láttam. Meg is oldotta, csak a megoldást nem írta ide be :(

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#2572) Jim74 válasza Jim74 (#2571) üzenetére


Jim74
nagyúr

Közben talán megtaláltam a probléma forrását:

Elképzelhető, hogy az Outlook SP2 már a 6-os Internet Explorertől nagyobbat igényel... De azt sajnos nem tudom telepíteni, mert nincsenek rendszergazdai jogosultságaim... Azt csak az IT rendszert üzemeltető munkatársaknak van... Pfffff... :F

Na nem baj, majd akkor a "nagyok" megoldják helyettem.... Úgyis ők kapják a pénzt érte.... ;]

(#2573) Xpod


Xpod
addikt

Üdv

Nem találtam a topicban megoldást hát kérdezek.

Az utóbbi időben elég sok helyesírásos gondba ütközök ezért segítséget kérek.

Adott egy Office 2003 pro, amihez feltettem egy Outlook 2007-et. Ebben a kombóban nem ellenőrzi a helyesírást az outlook. Ugyanez a hiba ha Office 2007-hez rakok fel Outlook 2010-et.

A másik:

Adott egy angol nyelvű windows XP. Erre fel van telepítve egy magyar Office 2003. Ha új levelet írok, akkor magyar nyelvű a helyesírás ellenőrzés, ha bármilyen levélre válaszolok, akkor pedig angol, ezt hogy lehetne fixen magyarra beállítani?

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2574) Jim74 válasza Xpod (#2573) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az elsőre nem tudom a választ, de a másodiknál szerintem az lehet a gond, hogy a levél, amire válaszolsz, az Rich Text formátumú és nincs beállítva az Outlookban, hogy az ilyen formátumú levelekhez is a Word-öt használja. Ez az Eszközök --> Beállítások --> Levélformátum menüben találod meg. Ha ezen már túljutottál, akkor sorry ;)

(#2575) Xpod válasza Jim74 (#2574) üzenetére


Xpod
addikt

Köszi, majd megnézem.

Közben találtam egy jó kis cikket az első kérdésemre.
Ha az outlook és az office kölünböző típusú akkor nem is megy a helyesírás ellenőrzés.
Bővebben itt van róla infó.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2576) Jim74 válasza Xpod (#2575) üzenetére


Jim74
nagyúr

Mondjuk szerintem az Outlook szerves része az Office csomagnak, így célszerű egyforma verziókat használni belőlük. Köszönöm cikket.

(#2577) stupid user válasza kraftxld (#2086) üzenetére


stupid user
tag

le,

odáig jutottam vele, hogy az Outlookban mappaként látszik és mindegyikben benne van 1 db levél, de azon kívül semmi, pedig a pst-k 20 - 30 - 50 mb méretűek.
Próbáltam scanpst.exe-vel helyreállítani, de az is csak ennyit "a következő fájl nem egy személyes mappafájl" ír ki.

Próbáltam importálni, próbáltam Outlook express-be importálni és mint személyes mappafájlt megnyitni, de mindig ugyanaz a hibaüzenet.

Elképzelhető, hogy archiválásnál mindegyik szar lett?, vagy a DVD íráskor döglött meg?

Ki kéne mentenem a többi leveleimet is, de félek belekezdeni.

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#2578) stupid user válasza stupid user (#2577) üzenetére


stupid user
tag

a mappa méreténél 0kB-nak jelöli, két sorral feljebb meg 21mega

Kép

Kép:

[URL=http://img546.imageshack.us/i/clipboard03h.jpg/][IMG]

[URL=http://img546.imageshack.us/i/clipboard03h.jpg/][IMG]

http://img546.imageshack.us/img546/9779/clipboard03h.jpg[/URL]

[ Szerkesztve ]

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#2579) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Outlook 2003
W2K/office 2003-ról, át telepítve xp prof/office 2003-ra.
A jelenség a következő: új levél létrehozásakor nem, de válasz, vagy továbbítás esetén eldobja a levelet. (bezáráskor oulook beragad a háttérben)
Ami volt: op. rendszer pucolás, office teljes gyalu, újra install, minden frissítés fel, vírus keresés, malware keresés, töröltem a word normal.dot-ot.
Ami van még egyébként: két profil, két különböző szerveren. Amelyikkel gond van, az pst-ben van. (egyébként ahogy a szerveren hagyom, akkor nem jelentkezik ez a hibajelenség). Tegnap csináltam új pst-t. Ez jó volt, egy darabig.
Van valami pst repair erre? Vagy egyéb ötlet?

(#2580) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Segítség kellene.
A MS Outlook miért nem tudja a PDF fájlokat fogadni???? :F A tegnapi napig működött, de mára már nem. SEMMIT nem állítottam át!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2581) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#2580) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Csak" fogadni nem tudsz, küldeni igen?
(Feltételezem csatolmányban van a PDF nem inbuilt módon...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2582) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#2581) üzenetére


Joe bácsi
őstag

igen csatolmány.
Küldeni tudok. :F

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2583) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#2582) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tehát tisztázzuk: Ugye, akkor nem arról van szó, hogy a PDF csatolmányt nem tudod megnyitni (mert valami hibát ír ki, pl nem tudja létrehozni az xyz.pdf...), hanem arról, hogy a megérkezett mailben, amiben kellene lennie PDF csatolmánynak az nem érkezik meg vagy nincs benne a pdf csatolmány?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2584) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#2583) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem!
Aki olyan mailt akar küldeni amiben pdf van, egyszerűen a saját levelezője visszadobja.

Konkrétan ezt írja:

This report relates to a message you sent with the following header fields:

Message-id: <AANLkTi=JOi5JQXt79orHuxCTDD=cpEDDYQdyOT76UktQ@mail.gmail.com>
Date: Sat, 26 Mar 2011 19:25:42 +0100
From: =?ISO-8859-1?Q?N=E9meth_R=F3bert?= <nemeth.robert@postafiok.hu>
To: anti53@vnet.hu
Subject: ghfgdfgfdg

Your message cannot be delivered to the following recipients:

Recipient address: anti53@vnet.hu
Reason: Over quota

Original-recipient: rfc822;anti53@vnet.hu
Final-recipient: rfc822;anti53@vnet.hu
Action: failed
Status: 4.2.2 (Over quota)

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2585) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#2584) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

hát erre így hirtelen azt tudom mondani, hogy tele van a gmail fiókod...(megtelt). Lépj be webes felületen a gmail fiókodba és nézz körül, hogy valóban tele van-e, ha igen, akkor meg értelem szerűen törölnöd kell belőle...
(Lehet, hogy ez teljesen független a PDF-től, csak épp méretesebb a csatolt PDF mérete, ami miatt már nem lehet fogadni) Az Over Quota "hibajelzés" egyébként tipikusan a megtelt fiókról árulkodik... Ha esetleg meg a gmail fiókod úgy van beállítva, hogy mindenképpen maradjon egy példány a levelekből a gmail fiókban is, akkor meg 100%, hisz ez esetben hiába töltöd le azt Outlook-kal (vagy egyéb klienssel), a gmail fiókból nem törlődik, lehet, hogy épp tegnap telt meg...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2586) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#2585) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Gmailről lett küldve Outlookra! Inkább az Outlook van tele!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2587) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#2586) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Pl az outlook 2003/2007 esetén a PST fájl mérete alapban 20G-re állítva, ekkora lenne az adatfájlod? Amúgy megnézted, amit kérdeztem? (beléptél weben a gmail fiókodba és megnézted, hogy nincs-e tele?)

Ha valaki olyan levelet küldene Neked, amiben szintén van csatolmány, nem PDF, de azonos méretű, mint a pdf csatolmány lenne, az megérkezik rendesen?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2588) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#2587) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nincs tele. De nem gmail. De hasonló.
800 kb-os volt a méret. Nem inkább az a baj, h. a pdf-et vmiért nem tudja fogadni?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2589) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#2588) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A PDF fájlok biztonsági kockázatot jelentenek, ezért elképzelhető, hogy a levelező szerveren bekerült a nem küldhető melléklet típusok köz, mint pl az exe stb. Azzal próbálkozzatok, hogy betömörítitek pl winrar-al...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2590) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#2589) üzenetére


Joe bácsi
őstag

De nekem pdf kell, tudja már küldeni.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2591) Poo válasza Joe bácsi (#2586) üzenetére


Poo
aktív tag

az outlook nem olyan kurva okos ezt szerintem jobb ha leszögezzük, ha pst telik be akkor hibaüzenet fogad nagyon sok számmal ami szinte semmit mondó vagy nem tölti le a leveleket, outlook nem távolit el mellékletet max a levélszemét mappába teszi, amit Fire irt az valószínű
mivel státuszban ott van h over quota ami jelentheti azt h túl nagy a méret vagy nincs helyed a postafiókban, pdf kierjesztést nem jellemző h tiltanak.a szolgáltatók.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#2592) Joe bácsi válasza Poo (#2591) üzenetére


Joe bácsi
őstag

A 2007-es van fent. A fiókban van hely, nincs tele. Küldeni tudok pdf-t, fogadni viszont nem. :W
Mi az oka???!!!! Most 325 kb-os pdf-t nem tudott fogadni. :W Röhej!!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2593) Verbat


Verbat
csendes tag

Sziasztok,

Ha manuális archiválással korábban létrehoztam egy archív .pst-t, és most ugyanazt a .pst-t adom meg célként, akkor hozzáadja a most archivált leveleimet, vagy felülírja a fájlt?

A cél az lenne, hogy ne kelljen száz archív .pst-t becsatolgatni az Outlook alá, hanem csak egyet. De trial and error-t itt nem szeretnék :)

Köszi!

(#2594) Verbat válasza Verbat (#2593) üzenetére


Verbat
csendes tag

Hozzáadja, nem felülírja. Trial and error. Biztonsági mentés után :)

(#2595) Jorus


Jorus
nagyúr

2007-es Outlook-ból hogy tudom a Gmail Címtár számára használható formátumban kiexportálni a Contact-okat? Már az összes formátumot próbáltam, a mezők egyeztetését is vagy négyféleképpen, de sehogy sem jön össze a dolog. Ahelyett, hogy berántaná a megfelelő mezőkbe a megfelelő/egyeztetett adatokat, oldalra kiteszi az összeset, ömlesztve. Emigyen:

Van vkinek vmi ötlete?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2596) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Sziasztok!

A mai nap kaptam 2010-es Outlookot, és az a gondom, hogy nem tudom beolvastatni a régebben (2003-as Outlookkal használt) .pst fileba kiexportált leveleimet. Hogy lehet újra befűzni, hogy úgy látszódjon mint egy másik postafiók? tehát van az exchangel kapcsolódo, és ez a személyes mappa a lokál meghajtón.
Fontos lenne!

Köszi!

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#2597) Jorus válasza Zomb€€ (#2596) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hol akad el a dolog?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2598) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok!
Office 2010, outlookkal most ismerkedem. Hol tudok utánaolvasni a névjegyek kezelésének?
Eddig XP alatt outlookE-t, Vista alatt Winmailt használtam. Van elmentett névjegyzékem, csak valahogy nem tudom úgy belevarázsolni az outlookba, hogy lássam is és működjön.
(Korlátozott fiókban, 2 e-mail címem van)
Tudtok küldeni valami olvasnivalót a problémámhoz? Mert a súgó nem segít, vagy alapvető ismereteim hiányoznak :O

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2599) Fire/SOUL/CD válasza VGYke (#2598) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2600) aThoMee


aThoMee
csendes tag

Halihó!

Azt szeretném kérdezni, hogy találkozott-e valaki olyannal (vagy még inkább a megoldásával), hogy az Outlook 2010 berakja a postázandó üzenetek közé a levelet, de nem küldi el.

Ami a gondot okozza:
1., Van olyan levél amit elküld, van olyan amit nem
2., Nincs összefüggés a levél tartalma és elküldhetősége között
3., Hálózat van (mivel van olyan levél amit elküld)

Amit észrevettem: azokat nem küldi el, amelyiknek nincs dátuma (a Dátum: nincs csoportba tartozik), és a Küldve oszlopban a "Nincs" van. Ez ahogy láttam a normál leveleknél: Dátum: 2011.04.14, Küldve oszlop: 2011.04.14 17:00 mondjuk

Segítséget köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.