Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) bugizozi válasza dtraveller (#2950) üzenetére


bugizozi
őstag

Ez a leírás lehet segíthet rajtad, itt az Outlook 2007-ről írnak, de gondolom a 2010-ben is hasonló menüpontot kell keresned! :U

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2952) Pret_1G válasza dtraveller (#2950) üzenetére


Pret_1G
csendes tag

Avezérlőpultban van egy ikon posta néven(ha jól emlékszem) és ott tudod átállítani a pst helyét.

 MacBook mid-2010 Lion 10.7 - iMac G3 500Mhz - iPad2 16GB Wifi

(#2953) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Hali!

Outlook 2007-ben hol tudom beállítani azt, hogy az egyes melléklet típusoknál ne kérdezze meg folyton, hogy megnyissa-e vagy mentse alapértelmezetten? Vannak olyan típusok, amiknél szürke a checkbox és be van pipálva, hogy mindig kérdezzen rá... :(((
Köszi előre is!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2954) dtraveller válasza bugizozi (#2951) üzenetére


dtraveller
csendes tag

Köszönöm, ezt már próbáltam.

A probléma ezzel ott van, hogy tudom használni, de nem tudom email címhez rendelni, csak van magának. Szabályokkal tudok operálni, ebben az esetben "szabály erdőt" kell létrehozni, de így is kell neki valami miatt egy pst a rendszermeghajtón mert anélkül nem akar működni.

(#2955) Veron válasza Fire/SOUL/CD (#2913) üzenetére


Veron
őstag

Hi!
Ha egy levélre két szabály is lefuthat -amit én nem szeretnék, és amire azt mondtad, hogy így van-, akkor a szabályoknál miért vannak kék le/fel nyilak (move up/down)? Ezekkel lehet a szabályok sorrendjét módosítani, de ha mind lefut, akkor minek van? :F
Ha meg nem fut le mind, akkor miért nem úgy működik, ahogyan én szeretném. Nevezetesen, hogy a legmagasabb prioritású szabály fusson csak le egy levélre. Ha az talált egyezést, akkor nem fut le másik, ha nem talált, akkor ugrik a következőre.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#2956) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok! Nagy méretű pst fájl radikális méret csökkentésre van valami módszer, a levelek törlésén kívül?

(#2957) GrandS válasza ro_bert17 (#2956) üzenetére


GrandS
senior tag

Archiválás?

(#2958) ro_bert17 válasza GrandS (#2957) üzenetére


ro_bert17
őstag

Azt az egy darab pst fájl méretét csökkenteném valahogy. Kb. 8-9 GB-os fájlokról van szó.

(#2959) GrandS válasza ro_bert17 (#2958) üzenetére


GrandS
senior tag

Nem értem, most akkor mit akarsz és mit értesz méretcsökkentésen?

(#2960) BigManus válasza GrandS (#2959) üzenetére


BigManus
addikt

Szerintem valahogy az egész fájl méretének csökkentésére gondolt.
De én úgy tudom nincs a csökkentésre mód.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2961) ro_bert17 válasza GrandS (#2959) üzenetére


ro_bert17
őstag

Adott egy kb. 8 GB körüli pst fájl. Elkerülve azt, hogy elkezdjem szétszedni több pst-re, szeretném az állomány méretét radikálisan. (mert valószínűleg kiírnám dvd-re) Az outlook tömörítőjével próbálkoztam, és pontosan ugyan akkorára hagyta. Ezért kérdeztem rá, hátha tud valaki valami huncut eljárást rá. Mit tudom én hülye példa: hogy doc xml támogatással az ötöde lesz pl.
Szerk: bocsi a gyenge fogalmazásért, de valóban egy, az az 1 darab pst fájl méretét szeretném csökkenteni. Máshogy nem tudom leírni.
Vagy későn, vagy túl korán van még. :B

[ Szerkesztve ]

(#2962) BigManus válasza ro_bert17 (#2961) üzenetére


BigManus
addikt

Ha csak az a baj, hogy kiírnád DVD-re, nyiss egy Total Commandert, jelöld ki a fájlt, fájl darabolás és Te adhatod meg mekkora legyen a méret.
Ha 8 GB akkor elég ketté csapnod...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2963) GrandS válasza ro_bert17 (#2961) üzenetére


GrandS
senior tag

Ja, értem! Azt már tényleg nem lehet, mert a tömörítés azt jelenti, hogy a törölt leveleket véglegesen eltávolítva létrehoz egy új PST-t, de ha nincs törölt levél, nincs mit eltávolítani!

(#2964) Fire/SOUL/CD válasza Veron (#2955) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A szabályok sorrendje, az egy sorrend, nem pedig az, hogy az első szabály után a többi ne fusson le. (Na ez lenne az igazán értelmetlen dolog).
Azért van szükség a sorrendre, mert van olyan feladat, amit csak több szabállyal lehet kivitelezni és ilyenkor meghatározó lehet (és általában az is) köztük a sorrend.
Prioritás nem a sorrend alapján van, hanem a szabály típusai között, pl a KIVÉTEL szabály esetén, a kivétel feltételének eleget tevő üzeneten a szabály nem fut le.

Pl minden kiemelt fontosságú üzenet egy adott mappába kerüljön, kivéve, ami pl egy adott feladótól érkezett. Kell még egy szabály, ami meg azt szabályozza, hogy ettől a feladótól érkező levelekkel mi történjen.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2965) Boboli


Boboli
csendes tag

Sziasztok, kérnék egy kis segítséget, ha tudna valaki...please!! Szóval: exchange 2003 szerver a háttérben, outlook2003 kliensprogram, (kb.40 felhasználó). Hogyan tudom beállítani, hogy az outlook "Más felhasználó mappája" menüvel NE tudjon a user belépni más mappájába a usernév ismeretében, hanem legalább a jelszót is kérje a rendszer? Évek óta működik a rendszerünk, de ezt most vettük észre, hogy most nem kér jelszót, csak elég a usernév hozzá. (Természetesen a hálózaton használunk a bejelentkezéshez jelszót.)Mivel célzottan nem állítottunk ilyent be, ezért azt hiszem az exchange alapból így működik (minden USERS tagnak engedi), de lehet, hogy tévedek, viszont nem találom, hogy hol szigorítható ez a szabály.

(#2966) kraftxld válasza Boboli (#2965) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lehet nem kéne mindenkit domain adminként nyomni :D
Elég kócos lehet felétek a biztonság és ez alapból nincs engedélyezve, max ha valaki korábban mindenkinek adott mindenféle jogot.
Amúgy:
[link]

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2967) Fire/SOUL/CD válasza Boboli (#2965) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]
Az oldal vége felé lesznek azok az infók, amelyek Exchange oldalról ill. Outlook oldalról foglalkoznak a jogokkal, Én az Outlook-kal kezdeném.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2968) Syl válasza Fire/SOUL/CD (#2964) üzenetére


Syl
nagyúr

A 2010-es Outlook-ban a szabályoknál van "a többi szabály ne fusson le" kapcsoló.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2969) Boboli válasza kraftxld (#2966) üzenetére


Boboli
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Meggnéztem, a helyzet azonban nem ennyire egyszerű, természetesen a mezei userek nincsenek semmilyen adminisztrátori csoportban, és mégis hozzáférnek a mailboxhoz (ha akarnak). ADC-ben a felhasználó / mailbox rights-ban minden rendben lévőnek tűnik, nincs sem az anonymusnak, sem everyone-nak más joga, mint ami alapból települ, ha pedig a Mailbox Rights/domain users/ jogosultságokból kiveszem a full controllt, akkor már saját maga sem éri el a mailboxát. A mailbox store / security fülön sincs más beállítva, mint aminek ott kell -elvileg- lennie. Nyílván akaratlanul, de valami el lett -néhány éve- konfigurálva. Azért köszi mégegyszer.

(#2970) Fire/SOUL/CD válasza Syl (#2968) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez oké, de nem tudom, hogy ez mennyiben segít a probléma megoldásában?
Olvass vissza, hogy milyen feladatot szeretne a kolléga kivitelezni és ha esetleg azt Te 1 darab szabállyal meg tudod oldani, akkor természetesen hasznos info lesz számára. (meg ha 2010-est használ)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2971) kraftxld válasza Boboli (#2969) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A domian users helyett SELF-nek kell lennie.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2972) Syl válasza Fire/SOUL/CD (#2970) üzenetére


Syl
nagyúr

Pont az a lényeg, hogy nem kell egy szabállyal megoldani. Sorba rendezi a szabályokat, majd a kritikusnál a végére bebiggyeszti a stopot.
Normális esetben azt várnám el tőle, hogy a szabályokon sorrendben haladjon végig, és ha az n. szabályra illeszkedik a mail, akkor az n+1. szabályt már ne futtassa le.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2973) Fire/SOUL/CD válasza Syl (#2972) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ááá, csak elbeszélünk egymás mellett. :DDD Egyszerűbb lesz így: Ez a feladat.

Az, hogy egy adott szabálynál leáll-e vagy sem, az a feladat megoldása szempontjából lényegtelen. Miért is? Az alábbiak miatt:

1. A feladatot 2 szabállyal lehet megoldani
2. Ha csak és kizárólag ez a 2 szabály létezik, akkor a 2.-nál amúgy is leáll
3. Ha a 2 szabályon kívül van még több szabály, akkor valóban van értelme leállítani a 2. szabálynál, de nem azért, mert ez oldja meg a feladatot, hanem azért, hogy a többi szabály ne fusson le feleslegesen. (optimalizálás/sebességnövelés szempontjából célszerű)

Szóval ezért írtam (gondolom), hogy elbeszélünk egymás mellett... :R

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2974) Syl válasza Fire/SOUL/CD (#2973) üzenetére


Syl
nagyúr

Szövegértés rulez :DDD
Nekem továbbra sem világos tisztán, hogy mi is a cél. ;]
Én úgy alkottam meg a szabályaimat, hogy a végleges eredményt adó szabály végére odaraktam a stopot.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2975) Kapanyél


Kapanyél
őstag

No erre csak válaszoltok... :F

Hogyan lehet 2007-es Outlook-ban egyedi levélpapírt alkalmazni? Nem enged mást csak a sajátjaiból választani. Nem hiszem el, hogy ne támogatná a céges levélpapírokat...
Légyszi........ :))
Köszi előre is!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2976) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Sziasztok!

Outlook 2010-et használok a gmail fiókom lekérésére. Egy dolog van, amire eddig nem tudtam rájönni: Ha levelet küldök az outlookból, akkor az nem kerül fel a gmail-es felületre. Ezt meg lehet valahogy oldani?

Előre is köszi a választ!

(#2977) BigManus válasza SentryGun (#2976) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Tudtommal nem, amikor Outlookot használtam, nem tudtam megoldani.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2978) dtraveller válasza SentryGun (#2976) üzenetére


dtraveller
csendes tag

Tömören:

Fájl /Információ/Fiókbeállítások/Fiókbeállítások.../E-mail/Módosítás.../További beállítások/Elküldött elemek

Itt kijelölöd hova kerüljenek az elküldött levelek

(#2979) Veron válasza Syl (#2974) üzenetére


Veron
őstag

Akkor leírom még egyszer, ha már időt szenteltek a gondomra. :R
Szóval egészen konkrétan azt akarom, hogy a bejövő levelek közül azt, ami egy adott listára érkezik tegye át (move) X mappába. Ez tiszta sor.
De azt is akarom, hogy azt a levelet, amit pedig a tárgyban tartalmaz egy előre definiált szót (pl: hibajegy:...), azt a HIBA mappába (move) mozgassa át.
Na de van olyan huncut mail, ami az adott listára érkezik ÉS tartalmazza a hibajegy szót.
Ezért akartam azt, hogy a szabályokat illessze rá a levelekre "fontossági" sorrendben, mondjuk így:
1. hibajegy? igen -> move to HIBA
2. adott lista? igen -> move to X
Ezért lenne kiváló, ha lenne egy precedenciasorrend. De nincs!
Hanem úgy csinálja az állat, hogy mindkettő lefut, azaz az adott listára beérkezett hibajegyet beteszi mindkettő (!) mappába, a HIBA-ba és X-be is, így duplikálja a levelet.
Mert nem egymás után, hanem egyszerre futnak le a szabályok.
Ezért nem értem minek vannak a kék nyilacskák (up/down) a szabályoknál, ha így működik a program le. És nyilván egyszerre futnak le a rule-ok, mert ha nem egyszerre futnának le, hanem sorrendben, akkor a 2. szabály nem találná meg a bejövő mappában az első szabályra is illeszkedő mailt, mivel az már áthelyzte (move-olta) onnan. De megtalálja...
Így most már érthető a gond?

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#2980) Syl válasza Veron (#2979) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem vagy egy egyszerű eset :D
Próbáld meg a gyalog módszert: két szabályt létrehozni.
Az első ilyen:

A második meg csak egy sima áthelyezés.

A 2010-es outlookban tuti működik, most próbáltam.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2981) Fire/SOUL/CD válasza Veron (#2979) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha figyelmesen átolvasod újra a hozzászólásokat, akkor abban benne van a megoldás is, de akkor azért ezt tisztázzuk: A szabályok nem egyszerre futnak le, hanem egymás után. Ha nem így lenne, akkor teljesen felesleges lenne a sorrend és az a lehetőség is, hogy az adott szabályban beállítható, hogy az azt követő szabályok ne fussanak már le.

Most, hogy ezt tisztáztuk (és ezt fogadd el, mert ez így van), jöhet a következő dolog.

"Na de van olyan huncut mail, ami az adott listára érkezik ÉS tartalmazza a hibajegy szót."
Na ez az érdekes rész, mivel a problémát tökéletesen helyesen leírod, de valamiért pont ilyen szabályt nem hozol létre... :F
2 szabály kell, a példánál maradva
1. szabály: Ha adott listára érkezik ÉS tárgymezőben szerepel a hibajegyzék, akkor mozgassa HIBA mappába és több szabály ne fusson le
2. szabály: Ha adott listára érkezik, akkor mozgassa X mappába és több szabály ne fusson le (bár ennek már csak sebességnövelő szerepe lesz)

A fenti 2 szabály ilyen sorrendben is kövesse egymást.

Ha egy kicsit elmeditálsz a dolgon, akkor már idáig fogom hallani a "heuréka" felkiáltást. :DDD

Syl
kösz a képes bemutatót, pontosan az van benne, amit leírtam. Így már minden infó rendelkezésre áll. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2982) Veron válasza Syl (#2980) üzenetére


Veron
őstag

Syl, nálad a pont, de mindkettőtöknek kösz a segítséget!
Ugyan nem a legújabb hsz-ek segítettek, hanem Syl korábbija, tulajdonképpen a "többi szabály már ne fusson" kapcsoló az, amiért idejöttem, ezt kerestem. Ezt nem találtam és ennek hiánya miatt nem úgy működött, ahogy korábban.
Tulajdonképpen a ti megoldásotokat nem is használtam fel, mivel a konjunkt esetekre nem kell szabályt létrehozni, így legalább egy szabállyal kevesebbel megoldható. Valamint hiába hoznék létre a Syl által illusztrált módon szabályokat, a fent említett kapcsoló nélkül ugyanúgy duplikálná a leveleket. A kapcsoló használatával viszont az eddigi szabályaim is remekül használhatók! :R Egyébként már az is megoldást jelentett volna, ha nem az Inboxon futtatná a szabályokat, hanem valamelyik almappán.
Azt viszont továbbra sem értem, hol van jelentősége az up/down nyilaknak a kapcsoló használata nélkül. Mert annak használatával, persze teljesen egyértelmű mire valók. Fire/SOUL/CD szerint a szabályok egymás után futnak le, nem egyszerre. Meglátásom szerint még mindig úgy van hogy, ha az első rule-ban egy move utasítás szerepel és egyik rule a másik után fut le, akkor a másodiknak már nem szabad megtalálni az inboxban a levelet. Az, hogy miért, gondolom teljesen világos. Viszont megtalálja, ami ellent mond az egymás után futnak le elvnek. Ezt kifejthetnétek, mert érdekelne!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#2983) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Beklikkolom ide is, mert úgy látom itt picivel nagyobb a forgalom. :R
Outlook 2010+XP

(#2984) localhost


localhost
Közösségépítő

Outlook 2010 otthon Exchange nélkül.
Néhány napja IMAP.in a hotmail.hu-s (Windows Live) leveleimet és a mai nap óta a saját domainemen levő leveleket kezeli POP3.mal.
Délelőtt minden rendben volt, de...

Ma délután óta a program minden induláskor feldob egy ablakot:

De miért?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2985) GrandS válasza localhost (#2984) üzenetére


GrandS
senior tag

A fiókodnál be van állítva a biztonságos kapcsolat (pl. SSL).

(#2986) Syl válasza localhost (#2984) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezt nálam is feldobja, de csak indulás után az első levélküldésnél (Saját doménes mail, SSL titkosított kapcsolattal) ami elég ritkán történik, lévén havonta csak egyszer van reboot. Pöcskedden :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2987) localhost válasza GrandS (#2985) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kösz valóban! :)
:Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2988) Dictator^ válasza Fire/SOUL/CD (#2916) üzenetére


Dictator^
veterán

Friss win, most raktam tegnap, és még az Outlookom nincs fent, de fent lesz.
Illetve visszaállítottam a 3-as értékeket a registry-ben.
Services.msc-nél csak a superfetchet látom, a prefetchet nem.

Tehát ha outlookot haszálok, akkor hagyjam bekapcsolva őket, de akkor jobban kopik az SSD? De gondolom 5évet így is kibír :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2989) krisz0518


krisz0518
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy freemail-t használok és azon belül van pl a spam vagy a közösségi mappa, de az outlook ezekből nem szinkronizál.Ezt hol lehetne beállítani hogy mindent töltsön le?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#2990) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

Az Outlook 2010-el lenne egy kis problémám!
A levelezési mappáim, és az adatfájlok között van egy kis káosz!
Jelenleg így néz ki az oldalsávom:

Ez lenne a postafiókok listája:

Ezek pedig az adatfájlok:

Azt szeretném, ha csak a felső részen lenne egy fiók (juhaszzoli@t-online.hu, többre nincs szükségem!), itt lennének a beérkezett üzenetek, piszkozatok...
A névjegyeket majd átemelném a másik gépemről.
Hogyan tudnék rendet tenni? Akár gyalulható minden, nincsenek fontos leveleim.
:R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#2991) ro_bert17 válasza Digital (#2990) üzenetére


ro_bert17
őstag

Igaz én csak exchange-s kliensekkel találkozom, de végül is mit is szeretnél? Hol legyenek a leveleid, az imap-os fiókban? Miért lett létre hozva a pst? Másold át az elemeket a levelezős fiókodba, állítsd be alapértelmezettnek, meg van valahol egy beállítás külön, hogy a levelek küldése, kézbesítése is ide történjen, a pst fájlt meg csukd be. (ha tutira nem kell, akkor akár törölheted is)

[ Szerkesztve ]

(#2992) Digital válasza ro_bert17 (#2991) üzenetére


Digital
addikt

Szia!

Azt szeretném elérni, hogy az oldalsáv így nézzen ki!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#2993) ro_bert17 válasza Digital (#2992) üzenetére


ro_bert17
őstag

De amikor bekonfigurálod a az imap-ra a fiókod, akkor ennyi látszik csak. Vagy nem? Ezután valamilyen okból még hozzá adtál egy adatfájlt (pst-t), így keletkezett a plusz mappa.

(#2994) Digital válasza ro_bert17 (#2993) üzenetére


Digital
addikt

Az lehet, de az adatfájlokat nem tudom cserélgetni! Ha törlöm a mél címet, akkor is marad egy adatfájl, ami ki van pipálva:F
Az utóbbi kép a laptopról készült, így szeretném konfigolni a másikat is!

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#2995) ro_bert17 válasza Digital (#2994) üzenetére


ro_bert17
őstag

Exchange-s kliensnél a postafiókot kell alapértelmezettre állítani, ésújra nyitva az outlookot, az adott adatfájl mappáján jobb gombbal betudod azt "zárni". Így eltűnik. Radikálisabb megoldás, ha átnevezed, áthelyezed, vagy törlöd a pst-t. Megnyitáskor egyszer reklamálni fog az outlook, aztán passz, mert ilyet nem szoktam csinálni. :)

(#2996) Digital válasza ro_bert17 (#2995) üzenetére


Digital
addikt

Köszi, holnap kipróbálom!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#2997) Jarod1 válasza Digital (#2992) üzenetére


Jarod1
addikt

miért most hogy néz ki az oldalsávod?

(#2998) Dictator^ válasza Digital (#2992) üzenetére


Dictator^
veterán

én is ilyet szeretnék, nálam van valami alapértelmezett fiók, azt hogy iktattad ki?!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2999) Oly


Oly
senior tag

Sziasztok

Exchange 2010-es szervert használunk Outlook 2007-ben.

Van arra lehetőség, hogy megnézzük az érkezett levélnél, hogy ki volt az eredeti küldő abban az esetben, ha a From mezőben más postafiókot ad meg?
Pl egy közös postafiók, vagy meghatalmazásból küldi?

(OWA felületen néha látok olyat, hogy XY megbízásából ZK küldte.)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3000) kraftxld válasza Oly (#2999) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A szerveren a message tracking-ből ki lehet bogarászni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.