Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) kali válasza D27 (#250) üzenetére


kali
legenda

nem hinném, hogy a szükséges szervizes szoftver hivatalosan (és ingyenesen) letölthető csak úgy a netről...

(#252) Kickass


Kickass
őstag

kérdésem a következő:

Offline módban lehetséges-e a magyarítás/szoft update? És ha igen hogy? Előre is köszi a válaszokat

(#253) stichus válasza Kickass (#252) üzenetére


stichus
tag

nem hivatalos úton lehetséges. de az már warez kategória

(#254) R13


R13
tag

sziasztok.légyszi segítsetek :R független n95 8 gigához kellene a magyar product kód.elöre is köszi mindenkinek

r13

(#255) PhilBrick válasza R13 (#254) üzenetére


PhilBrick
őstag

Parancsolj: 0550378

[ Szerkesztve ]

(#256) Gabexka


Gabexka
csendes tag

Sziasztok! Mi történne ha a nokia 6300-ra másik nokia telefon szoftverjét próbálnám feltenni?

(#257) kali válasza Gabexka (#256) üzenetére


kali
legenda

érted úgy, hogy másik típusú nokia telcsiét? hát, az nem fog sikerülni... :(

(#258) Sandykaa


Sandykaa
csendes tag

Sziasztok!!
Kis segítség kéne..

A Nokia 6280as telomon beszart a kamera bevittem szervizbe és 5000-10000között állt volna meg csak a szoftverfrissités de annyit sajnálok rákölteni inkább vennék új telefont. Probálkoztam már házilag megoldani a Nokia Software Update-tel de vmi miatt erre a telora nincs frissités.

Van vmi más program amivel megtudnám csinálni??Ha nem szerintetek költsek rá annyit vagy jobban járok ha veszek előfizetésre egy faxa telot???

De reménykedek ,hogy van még esélye ennek a telonak mert nagyon szeretem.Igaz ,hogy 2éve van nálam (előtte aszem 1éves telo volt amikor megvettem vagyis az körüli) meg kicsit leharcolt álapotban van szal sztem 10ezernél többet nem is kapnék érte :S.

Légyszi írjatok!!!
Előre is köszi.

(#259) Salmi válasza Sandykaa (#258) üzenetére


Salmi
tag

Az NSU oldalán nem is látom a 6280ast a kompatibilitási listán, valószínűleg az otthoni szoftverfrissítést nem tudod megoldani.
Ha úgy gondolod, hogy elég a szoftverfrissítés a mobilodnak, hogy helyrejöjjön a kamera, akkor valamelyik megbízható sarki gsm-ben biztos 5-10e-nél olcsóbban raknak rá egy friss szoftvert (vagy újrarakják a jelenlegit, ha nincs frissebb).
Ajánlom, hogy ide valamilyen fiú/férfi ismerősöd vigye be, nehogy átvágjanak téged ;) .

(#260) DdavidHero89


DdavidHero89
csendes tag

Üdv!
Segítségeteket szeretném kérni
megpróbáltam 1 flashelést RSD Lite v4.2 MOTO U9] R6632_LinuxMod-V0.3-PsY ezzel a fájlal (R6632_G_81.12.18R_LinuxMod-V0.3-PsY.sbf), de most nem tudom bekapcsolni a telefonom mintha halott lenne :S Motorola U9.
Segítségeteket előre is köszönöm!!

(#261) whitepeter


whitepeter
csendes tag

Sziasztok!

Letöltöttem ma 6500 classic telomra a legfrissebb fw-t. Sajna magyar nyelv elveszett nincs rajta, csak angol meg néhány krix-krax. Tudna nekem segíteni valaki! product code.stb

Nagyon köszönöm!

(#262) kali válasza whitepeter (#261) üzenetére


kali
legenda

ezen részleg #1 hozzászólásában minden szükséges infót megtalálsz!

(#263) spinuzzi


spinuzzi
csendes tag

Sziasztok! Tegnap Frissitettem a Nokia E50-es telomat V07. 36.0.0-ra nincs magyar nyelv és a telefonszámokat sem tudom visszatenni, ha valaki tudna segiteni megköszönném!
üdv blase carpenter :W

Ács balázs

(#264) kali válasza spinuzzi (#263) üzenetére


kali
legenda

a magyar nyelv kulcsa számodra is az első hozzászólásban leledzik; #1
megfelelő product code beszerez (a linkelt #1 hozzászólás utolsó linkje segít) -> nemesis service suit (elérhetősége szintén #1 hozzászólás) segítségével product code átír a megfelelőre -> telcsi szoftvere ezt követően frissít a nokia software update segítéségével.
az így frissített szoftver már tartalmazni fogja a magyar nyelvet!

a telefonszámokat mivel, és milyen módon mentetted le?

[ Szerkesztve ]

(#265) spinuzzi


spinuzzi
csendes tag

köszi szépen sikerült a magyarosítás! Nagyon kössz

A telefonszámokat átmentettem a memória kártyára ahogy javasolta a telepítő, de nem tudom visszatenni, sőt nem is találom. na mindegy azért így már jobb. mégegyszer kösz.

spinuzzi :))

Ács balázs

(#266) kali válasza spinuzzi (#265) üzenetére


kali
legenda

a memóriakártyára számodra alapba láthatatlan állományban menti le a telcsi a telefonkönyvet, azt úgy lehet visszamásolni, hogy a telcsi menüjében belemész a névjegyzékbe, ott opciók, majd visszaállítás memóriakártyáról - vagy másolás, majd visszaállítás memórikártyáról.

(#267) GrandeP


GrandeP
őstag

Sziasztok!

Már semmi...

bocsi! :DDD :B

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#268) legiaap válasza Pompi (#1) üzenetére


legiaap
nagyúr

A Product Code-omat szerettem volna átírni, de amit linkeltél Nemesis-t nem adja be.
Nem tudom letölteni.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#269) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok.
Ha valaki tud legyen szives segítsen, mert nagyon elkeseredtem. :O :O
Softvert frissítettem egy nokia 6500 slide telón, a frissítés után eltünt a magyar nyelv.
Tehát ha bemegyek a beállítások/telefon/telefon nyelve menüpontba, ott sincs magyar nyel.
Ha valaki tud, legyen szives segítsen nekem ebben hogy mit kellene tennem. :O :R :R :R

(#270) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Valaki ha tud egy product kódot egy nokia 6500 slide függetlenhez azt megköszönném. :R

(#271) kali válasza karakpecze21 (#270) üzenetére


kali
legenda

ezen részleg #1 hozzászólásának utolsó linkjén találsz!
(amúgy 0549723)

(#272) Superman


Superman
nagyúr

Ha product code átírással frissítettem egy Nokia N82-es szoftverét és csak angol nyelv van benne, hogyan tehetek szert magyar menüre/nyelvre?

(#273) kali válasza Superman (#272) üzenetére


kali
legenda

az nsu által product code alapján kerül behatárolásra, hogy melyik régióba tartozó szoftver kerül a telcsire - milyen nyelvek lesznek elérhetőek a feltett szotverben. ha olyan product code alapján történik meg a szoftver felhúzása, amelyikben nincs magyar nyelv (régió alapjá), akkor utólag csak a magyar nyelv nem feltehető - csak a szoftver megfelelő (például; euro3) product code alapján történő ismételt frissítésével tehető fel olyan szotfver, amiben van magyar nyelv!

(#274) Superman válasza kali (#273) üzenetére


Superman
nagyúr

Kösz, akkor nem érdekes, használom így, nem létszükséglet.

(#275) karakpecze21 válasza kali (#271) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Köszi szépen.
Már csak egy baj van, nekem nem engedi átírni a product kódot, rákattintok és nem tudok semmit sem írni.Product códnál csak annyi van írva hogy n/a.
Mit csinálok rosszul?

(#276) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

ÁÁÁ sikerült átírnom, csak megint béna voltam. :B :K
Na most újra frissítek és remélem jó lesz.

(#277) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!!! :R :R :R :R :R :R
Újra magyar a teló nyelve.Nagy kő esett le a szívemről. :K :DDD

(#278) CsuRi101


CsuRi101
tag

Sziasztok!Nem először fordul elő, hogy ha Nokia Updaterrel próbálok frissiteni, akkor közben a teló kikapcsol és onnan se kép, se hang, szerviz... szerintetek ez mitől van?Van valami házi megoldás, hogy a be nem kapcsolható telón is tudjak frissiteni?Előre is köszi... :U

(#279) kali válasza CsuRi101 (#278) üzenetére


kali
legenda

talán ha leírnád, hogy milyen telcsi...
de így látatlanban; talán a phoenix service software segíthet!

(#280) crwn


crwn
senior tag

sziasztok, régen jártam erre. :U
most egy 6300-ás nokiám van, s próbáltam nss-sel átírni a pc-jét magyarra, mert nem magyar most, de a write parancs után nem az írja ki a program, hogy done, hanem, hogy error, és mint kitalálható nem is írja át a pc-t.
valakinek hasonló probléma? esetleg ötlet a megoldásra? kösz.

(#281) kali válasza crwn (#280) üzenetére


kali
legenda

melyik nss verzióval próbáltad? a régebbi nss verziók nem működnek az újabb nokia connectivity cable driver változatokkal! próbáld meg az újabb nss verzióval, szerintem azzal menni fog (1.0.38.14)
ha beolvastatod, akkor milyen pc kerül kiírásra? sőt lehet, hogy nem is kell beolvastatnod, hanem az írás helyteleségéről szóló hibaüzenet ellenére átírásra kerül a pc!

[ Szerkesztve ]

(#282) crwn válasza kali (#281) üzenetére


crwn
senior tag

ezt toltam le én is tegnap a nyetről. :O
ezzel nem frankó :O

(#283) crwn


crwn
senior tag

én nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mikor frissítettem az nsu-val (és elszállt ugyebár a magyar nyelv a nemmagyar pc miatt), akkor valami (talán az nsu) keresett egy drivert, nevezetesen a Nokia BB5 ADL Loader USB Phone Parent-et, de nem találta, és ki is íródott, hogy nem lett ez telepítve. nomost én ezt nem találtam sehol a neten, pedig kerestem erőssssssen. de a linkek a nokedli oldalra vittek, ahol meg oops!-os oldal jött be. vajon e miatt lehet minden? kitudja.... :F

(#284) kali válasza crwn (#283) üzenetére


kali
legenda

ha nem újabb kiadású (7-es) nokia pc suite van feltelepítve, akkor távolíts el minden nokia szoftvert, illesztőt...stb, majd húzd fel a pc suite 7 verziót, abban benne van minden szükséges friss nokia illesztő.

(#285) crwn válasza kali (#284) üzenetére


crwn
senior tag

abból is legfrisebb van fenn.
mindenből a legfrissebb, s mégis bibi van.
de majd próbálkozom még leszedés-fölrakás, aztán ha nemmegy, akkor használom angollal, ami nem baj, csakhát bosszant, hogy ez a rutin "beavatkozás" nem sikerál.
azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni :R

(#286) CsuRi101 válasza kali (#279) üzenetére


CsuRi101
tag

6233, de az n95-tel is uez volt.. mondjuk abból 3 hét Nokia szerviz lett,majd vadonatúj teló, szóval nem hinném, hogy a szoftver volt a gond...viszont a 6233ra már nincs gari... :( :(

(#287) kali válasza CsuRi101 (#286) üzenetére


kali
legenda

hát így főként megér egy próbát a dolog, hogy már nincs gari!
irány a phoenix :K

(#288) crwn válasza CsuRi101 (#286) üzenetére


crwn
senior tag

megoldódott a dolog, hála BOSS fórumtárs tanácsának a nokiaprogramok.hu-ról :R
az kell, hogy: kábel ki, nss kikapcs, kábel vissza, nss bekapcs, és már látja is a telót, és írható át a pc! aztóta frissítettem is, magyar nyelv is van, minden van. csudálatos! :C

(#289) GrandeP


GrandeP
őstag

Sziasztok!

Nokia 6650 (újabbik) hanyas a legújabb szoftver, illetve ehhez van-e vhol "magyar code"?

Köszi előre is!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#290) kali válasza GrandeP (#289) üzenetére


kali
legenda

Nokia 6650 Fold*

* This product is only available for T-Mobile Group.

(#291) bleró


bleró
tag

Sziasztok .Segitséget szeretnék kérni .Vettem egy 3110c, pannonos.Szeretnék érdeklödni,hogy hogyan tudnám felrakni a telóra a frissebb szoftvert,Az enyémen v 05.50 van 07 08 14-es dátummal rm-237.a gari nem gond. szeretném az újabb softot, az nsu azt irja hogy nincs újjab soft,pedig van.légyszi segitsetek.köszönöm elöre is üdv

(#292) bleró


bleró
tag

Meg a megfelelö product kód : is kellene :R

(#293) kali válasza bleró (#291) üzenetére


kali
legenda

azóta több szoftver is napvilágot látott;

06.02 03-03-08
06.01 16-01-08
06.60 21-05-08

viszont bármilyen magyar nyelvet (is) tartalmazó product code mellett néztem, csak a v05.50 szoftver elérhető.

(#294) bleró válasza kali (#293) üzenetére


bleró
tag

Köszönöm kali :R Akkor sajnos marad a v05.50.Elég lassú.Ezért utálom a függő telókat :W

(#295) kali válasza bleró (#294) üzenetére


kali
legenda

sajnos ennél a telcsinél független állapotban is ez a helyzet!

(#296) Klemens


Klemens
őstag

Van nekem egy Nokia 3250-em és elkellene már neki egy új szoftver.
A PC SUITE-nak van erre funkciója, de az hogyan működik?
Én telefonon keresztül netezek és az érdekelne, hogy a NOKIA SOFTWARE UPDATER az elősszür letölti a szoftvert és utána csak a telefonra kell telepíteni vagy ahogy jön le, úgy már rakja is a telóra?

Mert ha a 2. megoldást csinálja, akkor nem tudom itthon megcsinálni, mert ha egyből rakja is fel, akkor nem tudok tovább letölteni.

Előre is köszi! :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#297) Pompi válasza Klemens (#296) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tudod frissíteni, az NSU támogatja a 3250-et. Először letölti utána frissíti. Vicces lenne ha nem így lenne és mondjuk megállna a letöltés valamiért akkor lehetne menni szervizbe jóesetben, rossz esetben meg papírnehezékként használni tovább a telót.

Feel Good Inc.

(#298) Klemens válasza Pompi (#297) üzenetére


Klemens
őstag

Na, telepítettem a szoftvert.
Rendben ment minden! :D
62Mb volt a szoftver. :Y
Ami érdekes, hogy még mindig 3,7Mb a szabad memória a telón amikor kb 10Mb-nak kellene lennie.
Sajna frissebb szoft nincs a jelenleginél, úgyhogy csak egy ugyan olyan ment rá, mint amilyen rajta volt, de azért gyorsabb lett.
Köszi a segítséget! :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#299) Klemens


Klemens
őstag

Eh...
A hétvégén frissítettem a telóm szoftverét, és 03.24-es szoftver volt a legfrissebb amit az NSU rátudott rakni.
Egyik ismerősömnek meg 04.21 van rajta. :Y
Ezt én hogyan tudnám ráheggeszteni? :F

:R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#300) Klemens


Klemens
őstag

Sajna lemaradtam az előző hsz-ben a mod-ról. :(((

Most nézem, van már 04.40-es szoftver is.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.