Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) chron


chron
tag

Sziasztok.Tudnátok segíteni?Nokia 8600 Lunához szeretnék kérni magyar product kódot.Elöre is köszönöm tisztelettel :R

(#352) jimmy399


jimmy399
senior tag

Szevasztok!

Nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne egy Nokia 3120-as FW-jét frissíteni. Ez a teló régi már, és a Nokis Software Update nem ismeri fel, azaz nem kompatibilis vele. A Nokia weboldala sem ad semmiféle frissítési lehetőséget....

Valami ötlet esetleg?

--- N/A ---

(#353) Fancy-boy válasza jimmy399 (#352) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szia

Vagy beviszed nokiába, gsm boltba stb... vagy keresel egy magánszemélyt, akinek van megfelelő felszerelése a frissítéshez.
Otthonról nem fogod tudni megoldani. :R

(#354) Fancy-boy válasza jimmy399 (#352) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Azt viszont ne kérdezd hogy a régebbieket miért nem lehet mert azt én sem tudom, de mindenesetre érdekes.... :F
Ha esetleg valaki tudja megoszthatná.

[ Szerkesztve ]

(#355) hegedusur


hegedusur
csendes tag

Lenne egy kérdésem :
Full reset után elszállt amagyar nyelv a telefonból.
.-(
Hogyan tudom vissza tölteni?

A samsung magyar oldalárról letöltöttem egy cab fájt amire azt írja hogy eu de sajnos az hogy hova kell tölteni nem találom??

Illetve hogyan tudok black bery kliens programot rá tölteni?

Köszönöm a segítséget.

(#356) Viktor0610 válasza hegedusur (#355) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezek a kérdések inkább ide valóak, illetve javasolnám átolvasásra az i900.eoldal.hu lapot!

Samsung Galaxy A54

(#357) chron


chron
tag

sziasztok.a 7210 supernova telómon v 05.21 soft van.de sajnos fagy.van ettől valami újjabb?mert az nsu nem hoz fel újjat.Ha van hozzá ujjabb soft,esetleg product kód áttírással felraknám.Jó lenne egy magyar product kód is.Köszönöm a segítséget elöre is :R

(#358) Rich8


Rich8
csendes tag

Hello!

Samsung U700V- s telefonom van és szoftvert kéne rajta frissítenem!
Valaki tud valami tippet?
Előre is köszi!

(#359) cubai


cubai
csendes tag

sziasztok én még új vagyok itt nem tudom jó helyen kérdezem de talán tudtok segíteni .Csináltam egy szoftver frissítést w300i-re mindent úgycsináltam ahogy le van írva meg is csinálta,de amikor bekapcsoltam a telefont azt írja ki hogy kérem várjon elkezd tölteni valamit kb a negyedénél megáll a töltés csík és semmi hiába próbáltam újra frissíteni ugyan az.Mi lehet a baj?Előre is köszönöm a segítségeteket

(#360) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok!

Van egy N95 8GB-s telefon nálam, ami németországból származik. Rá kéne tennem magyar nyelvet, ami valószinüleg az NSS-el menne is, de itt jön a gond, ha rákötöm a számítógépre, akkor csak 3-om féle usb csatlakozási módot kinál fel:
-Mass Storage
-Webcam
-Com port

Valahogyan nincsen benne pc-suite mód. És így semmilyen program nem látja
A verziója: 10.0.021

Ha van valakinek használható ötlete szívesen látom :)

http://totesz.myminicity.com/

(#361) kali válasza Kronk (#360) üzenetére


kali
legenda

a nemesis service suite segítségével nem a magyar nyelvet teszed rá a telcsire, hanem csak a product code-ot írod át megfelelőre, és itt véget is ér az nss használata.
utána kell nokia software update, ami a módosított product code alapján immár magyar nyelvű (magyar nyelvet is tartalmazó régió számára szánt) szoftvert kínál fel, és telepít a telcsire.
leírás - és minden szükséges infó - ezen topic 1. hozzászólásában itt; link

[ Szerkesztve ]

(#362) Kronk válasza kali (#361) üzenetére


Kronk
őstag

Ezt tudom, nem ez a gond, hanem az, hogy sem a NSS, sem az NSU nem látja, mert nincsen olyan kapcsolat mód, hanem csak azok amiket leírtam

http://totesz.myminicity.com/

(#363) kali válasza Kronk (#362) üzenetére


kali
legenda

ha beírod, hogy; *#0000# akkor mit ír ki? (a jelenlegi szoftver verzióján kívül)
az usb beállítása milyen módban van a telcsin? menü -> eszközök -> beállítások -> csatlakozás -> usb / az usb mód legyen pc suite, és ne kérdezzen rá kapcsolódáskor!

(#364) Kronk válasza kali (#363) üzenetére


Kronk
őstag

*#0000#:

V 10.0.021
14-01-08
RM-320
Nokia N95 8GB (12.01)

az usb-t nem tudom állítani, nincsen olyan menü, hogy csatlakozás
menu/tools/settings-ben ezek vannak:
-phone setup
-call setup
-network setup
-security setup
-restore factory settings
-sound effect

Ha belépek a menübe ott van egy connect menüpont, de azon belűl csak a bluetooth van, semmi más

http://totesz.myminicity.com/

(#365) kali válasza Kronk (#364) üzenetére


kali
legenda

van egy rossz érzésem, de azért még írd be az alábbi kódot, hogy megerősíts; *#62209526# erre mit ír ki?

(#366) Kronk válasza kali (#365) üzenetére


Kronk
őstag

sajnos semmit.
mi a rossz hír?

nincsen hozzá xp driver valahonnan?

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#367) kali válasza Kronk (#366) üzenetére


kali
legenda

nem eredeti a telcsi, csak egy klón!
az utólag írt kódra a telcsi wifi moduljának a mac adress azonosítóját kellett volna kiírnia, ha lenne benne, de nincs! sőt gps és még sok más sincs...

[ Szerkesztve ]

(#368) Kronk válasza kali (#367) üzenetére


Kronk
őstag

kínai koppintás lenne?
igaz, hogy a connect menüben csak a kékfog van, se usb, se wifi....

http://totesz.myminicity.com/

(#369) kali válasza Kronk (#368) üzenetére


kali
legenda

kínai vagy más - mert már nem csak kínában koppintanak - de klón az biztos...

(#370) Kronk válasza kali (#369) üzenetére


Kronk
őstag

thx a segítséget, akkor megy vissza a tulajnak, ő meg intézi tovább...

http://totesz.myminicity.com/

(#371) cubai


cubai
csendes tag

Sziasztok.Csináltam egy szoftver frissítést w300i-re mindent úgy csináltam ahogy le van írva meg is csinálta,de amikor bekapcsoltam a telefont azt írja ki hogy kérem várjon elkezd tölteni valamit kb. a negyedénél megáll a töltés csík és semmi hiába próbáltam újra frissíteni ugyan az.Mi lehet a baj?Előre is köszönöm a segítségeteket

(#372) bleró


bleró
tag

sziasztok.6120navigátorhoz szeretnék pc kódot kérni tisztelettel.az enyémen 03.25 van.biztos van már újabb. :R

(#373) kisbe88


kisbe88
csendes tag

Hali!
Nokia 5610 magyar product kód érdekelne v 9.40-es szoftver van rajta és sajnos Angol és nem lehet Magyarra állítani
Köszi!

"Egy jó harcos nem tökéletes. Nem győz mindig. Nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető. Ez teszi igazán bátorrá."

(#374) kali válasza kisbe88 (#373) üzenetére


kali
legenda

lehet, hogy ezen topic #1 hozzászólásának az utolsó linkje segít... ;)

(#375) Ice!?


Ice!?
őstag

Sziasztok!
SE k850i -n csinált valaki mostanában szoftverfrissítést? Hívásnál lefagy néha a telefon, szóval ráférne. És egy kis segítség / tipp jól jönne. :)
Üdv.

(#376) kiss110


kiss110
csendes tag

Helló.Még kezdő vagyok valakinek a segitségét kérném nokia 6233 product kód átirásában.
Feltelepitettem az NSS programot de valaminek nem látja a telefon product kódját Valamit nem jól csináltam?A segitséget elöre is köszönöm

(#377) kali válasza kiss110 (#376) üzenetére


kali
legenda

neked is ezen topic #1 hozzászólását tudom csak ajánlani, ott külön linkelve van az nss 6233 telcsi melletti használata!

(#378) merida10


merida10
csendes tag

Szevasztok szeretném a segítségeteket kérni szoftvert frisitettem 6500 slide telefonomon és el tünt belöle a magy nyelv hogyan megint magyarrá csinálni?

MERIDA

(#379) csyo


csyo
senior tag

sziasztok!

nokia 6300 telcsin hogyan frissitek szoftvert!

sose csináltam még.

ki tud segíteni egy "lámának"?

Legyen szép a napod!

(#380) Wictor


Wictor
senior tag

Üdv mindenkinek! Samsung F400-ra melyik a legújabb, magyar nylevű, gyári független szoftver? Tudna nekem abban segíteni valaki, hogy honnan tudnám letölteni a szoftot? U700-on frissítettem régebben, ott csak 1 programot, meg a szoftvert kellett letöltenem, és ment is könnyen a frissítés. Itt is úgy van, vagy itt bonyolultabb?

(#381) doki13


doki13
aktív tag

Sziasztok.5310en softot frissitettem,és elszállt a magyar nyelv.Mit lehet tenni ijen esetben????

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#382) doki13


doki13
aktív tag

ja és mi a száma az uj softnak a nokia 5310nek?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#383) Yahoo


Yahoo
aktív tag

Sziasztok!SE S302-höz nem tudjátok mikortól áll majd rendelkezése SEUS-on az új szoftver?Annyit infot találtam a neten, h már létezik, de h SEUS mikortól támogatja, azt nem!?Vkinek vmi infoja?Előre is köszi!Üdv.: Yahoo

(#384) Lasy válasza Yahoo (#383) üzenetére


Lasy
veterán

@Yahoo:
szerintem csak akkor használd a SEUS_t ha kell a garancia, és ha szolgáltatós a telód akkor nem is biztos hogy azt a SW-t kapod amire számítassz.

@doki13:
az 5310 legujjabb SW:
Nokia 5310b XpressMusic
V 09.42
07-11-08
RM-304

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#385) doki13 válasza Lasy (#384) üzenetére


doki13
aktív tag

kössz Lasy:-))) :)

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#386) doki13 válasza Lasy (#384) üzenetére


doki13
aktív tag

Az enyámen ez van V 09.42 07-11-08 RM-33 (c) Nokia M13

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#387) Lasy válasza doki13 (#386) üzenetére


Lasy
veterán

a legujjabb van a tiéden akkor minek akarsz frissiteni? és mire?

+36702778032

(#388) Yahoo válasza Lasy (#384) üzenetére


Yahoo
aktív tag

Köszönöm Lasy!Igen szolgáltatós, pannonos, szerencsére még a jobbik eset, SW téren!
Nos, ha elállok a garanciától, akkor milyen módon tudok rá gyári SW-t tenni?Az a problémám, h a teló menüje szaggatós picit, lassú, és a MyPhoneExplorer nem akar együttműködni vele...!Fogalmam sincs miért!A k610i-m minden gond nélkül ment régen!

(#389) Wictor


Wictor
senior tag

Az én hsz-emre (#380) valaki valamit? :F

(#390) johniee válasza csyo (#379) üzenetére


johniee
senior tag

Letöltöd a magyar Nokia Software Updatert, csatlakoztatod a telót USB kábelen a géphez Nokia módban, progi indít, Next-next-next és kész is van :) :DD

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#391) csyo válasza johniee (#390) üzenetére


csyo
senior tag

hálás köszönet :R :R

ugye nem tudom elrotani?

Mi vanha hibát csinálok ezzel, vagy valami para lesz?

vissza lehet resetelni?

Legyen szép a napod!

(#392) johniee válasza csyo (#391) üzenetére


johniee
senior tag

No para! Be Happy :D :)) Csak csináld :K
Reset :F Minek :DDD Új SW lesz és kész...nekem is 6300 van, már párszor frissítettem :)

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#393) csyo válasza johniee (#392) üzenetére


csyo
senior tag

s van vmi trükköd, tipped uj szofverhez?
(hogy olyat is tudjon, amit alapban nem tud?)

Legyen szép a napod!

(#394) johniee válasza csyo (#393) üzenetére


johniee
senior tag

Nem találkoztam még olyasmivel :( Nekem csak az kéne, hogy a Zenelejátszóba ne 5mp-eket lehessen beletekerni

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#395) doki13


doki13
aktív tag

Na megoldottam a problémám :DD

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#396) csyo


csyo
senior tag

van egy K800i telcsoim is,azt hogyan tudom frissiteni?

Flash mebüt is tudok tenni rá?

Legyen szép a napod!

(#397) Wictor


Wictor
senior tag

#380-as hsz-re valaki valamit esetleg? :U :(((

(#398) Lasy válasza Wictor (#397) üzenetére


Lasy
veterán

nagyon türelmetlennek tetszik lenne... ;]
http://firmware.sgh.ru/ itt minden samsung SW megtalálható. :)

+36702778032

(#399) Wictor válasza Lasy (#398) üzenetére


Wictor
senior tag

5 napja várom a választ, és én vagyok a türelmetlen? :( Azért köszi, hogy Te legalább válaszra méltattál. :R

(#400) Hennet


Hennet
aktív tag

(előzmény: Vettem egy német N78-ast és szeretném magyar szoftverre átírni)

Lassan földhözcsapom :W :W
Föltelepítettem a PC suitot is, frankón csatlakoztatta a telefont, bár állandóan úgy csinál a gép mintha ki-be huzogatnám (...) mert folyton kiírja hogy mittomén mi (általában mindíg másféleképpen) csatlakoztatva, meg munkára kész. Az NSS most csak másodszorra volt hajlandó érzékelni a telefont, azonban az ablakban nem volt kiírva a product code és ahol át lehet írni ot is üres maradt a hely. Beírtam egy új prouct codot elfogadta, utánna elindítottam az NSU-t odáig eljutott hogy elkezdi a frissítést, bár azt ítra ki a mostani a legfrisebb szoftver, elindítja a frissítést, de egyből le is áll hogy a kapcsolat megszakadt és alul buborékban kiírja hogy csatlakoztatva van az eszköz... Nemtudom fontos-e de amikor rádugom a gépre a telefon kérdi hogy hogy csatlakozom (persze angolul, mert magyat nincs) ottis mondtam hogy pc suite. A gyári CD-ről semmit nem telepítettem, mert mindíg megakadt a telepítés, az NSU, NSS és a pcsuite is netről van.
Valaki ha tud segítsen!!! :O :O

ui.: Az NSS-el együtt valami F1 upgrader is települt... az mire jó??

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.