Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Online beszélgetés bloggerekkel ma este (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51) Tim82


Tim82
nagyúr

Ha megszakadok, az a mobilnetnek köszönhető. :U

De valószínűleg nem fogok. Érdekes is volna, egy házzal arrébb a V. betűs szolgáltató ügyfélszolgálatától. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#52) hoffman_ válasza Tim82 (#51) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én is mobil, én is V-net. Max együtt szakadunk :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#53) engusz válasza Tim82 (#51) üzenetére


engusz
veterán

Vissza lehet jönni, szóval, nem gond.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#54) biker válasza engusz (#50) üzenetére


biker
nagyúr

a Tbird, a win és a copy paste monnyon le :) a szóközével eggyütt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#55) engusz válasza biker (#54) üzenetére


engusz
veterán

Mindig ilyen apróságokon múlik. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#56) Tim82 válasza hoffman_ (#52) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem annál is cikibb, mert ha túlélem a tréninget, akkor náluk is dolgozom, de ez már nagyon off. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#57) tildy válasza engusz (#50) üzenetére


tildy
nagyúr

Esmein sem tud belépni:U
Kb 15 perce próbálkozik, de nem engedi a rendszer.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58) engusz válasza tildy (#57) üzenetére


engusz
veterán

Jeleztem a problémát.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#59) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Hali!

Hat erröl sajna lekestem, de az info csak most ert utol :(

(#60) Don Vittorio válasza tildy (#57) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Valszeg éppen lekéste, mert 35-kor elkezdtük. Elnézést tőle.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#61) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Köszönöm a megjelenteknek a beszélgetést.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#62) #41133696


#41133696
törölt tag

Hasznos, és érdekes beszélgetés volt ;)

(#63) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Köszi Srácok, részemről élveztem, érdekes volt. Ilyet szívesen máskor is :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#64) bacsis


bacsis
Közösségépítő

remélem lesz még ilyen öszejövetel :B ;)

(#65) engusz válasza bacsis (#64) üzenetére


engusz
veterán

Időszakosan, de vannak ilyen alkalmak. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#66) hoffman_ válasza engusz (#65) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Élnénk vele, amennyiben lehet :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#67) Tim82 válasza hoffman_ (#66) üzenetére


Tim82
nagyúr

:K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#68) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

SZiasztok!
Ma kerültek postára az utalványok, viszont két illető adatait nem tudták a kollégák: Vas László és xx.
Ha látjátok, jelentkezzetek a levélcímetekkel!

[ Módosította: koncsik ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#69) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

UP.

Már közvetlen mailt is írtam nektek, fiúk, és úgy szeretném odaadni az utalványokat!
Remélem nem történt veletek valami baj?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Online beszélgetés bloggerekkel ma este (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.