Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) Pisztillus válasza bnss (#1245) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem szoktam szeretni az ilyen megoldásokat, de kivételesen egyetértek vele. Többen kérték, hogy hagyja abba - közülük egyet máshonnan ismerek, tudom, hogy ért hozzá - de nem. Viszont Philoxenia-ról is tudom, hogy ért hozzá - gondolom ez is közrejátszott abban, hogy ő főleg a Fototrend-en modi. A besértődésre meg nem mondok semmit, az önmagáért beszél.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1252) bnss válasza Tim82 (#1250) üzenetére


bnss
veterán

Így hirtelen nem ugrik be a teljes sztori, de ez az aláírás rémlik valahonnan. :DDD Az ilyen "aranyköpéseket" dokumentálni szoktam, az utókor számára.

Tényleg, Te honnan tudsz hirtelen ennyi mindent? ;]

Pisztillus: tipikus ámokfutás, még jó néhány ilyen user van a fórumon, sajnos ők nem akarnak távozni. Az Ő döntése, hogy távozik. Valahol érthető is, de magának kereste a "bajt". Volt idő, amikor elég sokat olvastam a fotós részleget, így én is tisztában vagyok a szakmai tudással erősen felvértezett kollégák személyéről. (Azt a mindenit, milyen mondatot voltam képes írni 22:49-kor. :DDD)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1253) Tim82 válasza bnss (#1252) üzenetére


Tim82
nagyúr

Annál a szitunál én is ott voltam, próbáltam segíteni a fazonnak. De hát van, akin a szedálás sem segít. ;]

Aztán jött Bordoi és szétültette a fickót. :)) Vagy a Kéxarvas volt? :F

Psychonaut: nem ér lebuktatni! :U :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1254) Psychonaut válasza bnss (#1252) üzenetére


Psychonaut
addikt

Alapból figyel és gyűjti a zinformációkat, aztán néha előjön, és lehengerel mindenkit a tudásával. :P

(#1255) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ban szagot érzek:
ÚjraItt!!!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1256) Tim82 válasza Winner_hun (#1255) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem értem, miért következtetsz erre az emailcíméből. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1257) pohár válasza Tim82 (#1253) üzenetére


pohár
félisten

Inkább Bordoi :U

De az a csávó nem volt százas, halálra röhögtem magam rajta :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1258) Winner_hun válasza Tim82 (#1256) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. azt még nem néztem
2. az alapján ő az

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1259) Pisztillus válasza bnss (#1252) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az index-en is ezt csinálta. Ott is időnként lecsapták - csend - majd kezdte elölről. Mondjuk ott már vagy két éve nem jártam, azt nem tudom, hogy most mi van... (Nagyon friss vagy - éjszakai műszak jön? :DDD )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1260) bnss válasza Tim82 (#1253) üzenetére


bnss
veterán

És nincs róla dokumentált anyag? Szörnyű. ;]

Elég komolyan le lett rendezve, mert nem valami aktív mostanság. Vagy csak nem futok vele össze, mert alig van egy-két szakmai topic, amelyiket még figyelemmel kísérek.

Pisztillus: azt nagyon helyesen teszed, hogy nem látogatod azt az oldalt. Mert különben szankcionálnunk kellene... ;]

Majdnem, de inkább fáradt vagyok szellemileg és testileg is egyaránt. Bár lehetséges, hogy szellemileg annyira nem is, mert irodalmibbnak tűnik a nyelvezetem, mint általában. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1261) Tim82 válasza pohár (#1257) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mindenesetre nem volt semmi, hogy elvárta, hogy segítsünk rajta, hiszen azért voltunk itt - biztos online helpdesk-nek nézte a PH!-t - és ehhez annyi információt volt hajlandó elárulni az elhalálozóban lévő gépéről, hogy Pentium 4-es és 150.000 magyar fizetőeszközért vette. Se hibajelenség konkrét leírása, se a gépé, se annak a személyleírása, aki 2009-ben úgy bacta át, hogy 150k-ért eladott neki egy 6-7 éves hardverű gépet... :U

Bon3ss: megkapta a tempbanját, azóta nem lépett be. Egynapos user volt, csak nem permbannal honorálták a hülyeségét.

Winner: köszönöm, de pont azt akartam jelezni, hogy kitaláltam, miért fog rá lecsapni a banhammer. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1262) Psychonaut válasza Tim82 (#1261) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meg is érdemelte, hogy átb***ták. :U ;]

(#1263) pohár válasza Tim82 (#1261) üzenetére


pohár
félisten

Érdekes ember volt az tuti, jó volt olvasni az 'alkotásait' :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1264) Pisztillus válasza bnss (#1260) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Amióta a PH!-n fórumozok, ott nem is szóltam hozzá. A PH! valahogy jobban tetszik, jobb a csapat, stb... [nyali OFF] :DDD

És mi lesz a szankció? Elveszitek a patendulámat? :DDD

Winner: És már nincs újra itt... [gonosz mód OFF] :DDD

Tim: Jó éjt neked is!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1265) Tim82


Tim82
nagyúr

Kedves emlékek kedélyes felidézése után ;] mára elköszönök, mert mindjárt elalszom. Szép st-t, jó 8! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1266) bnss válasza Tim82 (#1261) üzenetére


bnss
veterán

Egynapos, egységsugarú. Értem. Jó éjt. Éljenek a tőmondatok. ;]

Pisztillus: ez azt hiszem megér egy piros pontot. :DDD A szankció egyelőre egyeztetés alatt áll, közel olyan megrendítő erejű lesz, mint a rettegett banhammer. ;]

Érdemes lett volna lefényképezni az arckifejezésem, miközben visszaolvasom az írásaim. :)

---

Jó volt a Mobilarénás ráció műsor, leszámítva hogy új "szerelmem" lett egy Hős személyében, akiért ennyi pénzt nem vagyok hajlandó fizetni még akkor sem, ha Lenne rá. Sokszor több, mint az az összeg, amennyit egy telefonért - még ha ennyire okos is - hajlandó vagyok kifizetni. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1267) Pisztillus válasza bnss (#1266) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Értem. Miután elszóltam magam, visszaszáműztök oda. Ami igazában nem is száműzetés, hanem egy titkos küldetésnek álcázott megsemmisítő csapás... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1268) bnss válasza Pisztillus (#1267) üzenetére


bnss
veterán

Most már nem is olyan titkos, viszont még nem került ki ez a kényes információ a topicból. Két, meglehetősen pihen elme összetalálkozása. ;]

szerk.: azt hiszem most jött el az ideje egy söröcskének, a hangulat meg van már mellé. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1269) Pisztillus válasza bnss (#1268) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az biztos, hogy pihent... :D Elég volt ebből a hétből, nálunk is volt minden, ami képes széppé tenni a napokat... :D
A sörhöz: Kedves egészségedre! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1270) bnss válasza Pisztillus (#1269) üzenetére


bnss
veterán

Ebben egyet kell értsek Veled - az "elmúlt" hétről -, azt hiszem lassan megyek is nyugovóra térni. Köszönöm, finom (volt). :K

Jó éjt, jó pihenést!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1271) Pisztillus válasza bnss (#1270) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csatlakozom, mára (ill. tegnapra) én is leteszem a lantot. Jó éjt mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1272) macikos


macikos
addikt

Szegény Twollah, mit vétett szerencsétlen? Rasszista posztja volt vagy mi?

Ráadásul a blog bejegyzései is törölve lettek... pedig írt jókat. A személyes blogjában meg volt 1-2 könnyfakasztó alkotás...

:(

(#1273) Esmein válasza macikos (#1272) üzenetére


Esmein
nagyúr

Annak aki pengeélen táncol, nincs "csak egy" hiba.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1274) pohár


pohár
félisten

Pont ideillik :))

Ezzel köszönök is, szép jóéjt mindenkinek! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1275) Killing


Killing
addikt

Jó reggelt!
pohár: Úgy látszik ebben nem volt whiskas: :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1276) Csabee. válasza Killing (#1275) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD Jó reggelt!

Üdv: Csabee.

(#1277) Sipi16


Sipi16
senior tag

Reggelt. Na -5 asszem ebből vakarás lesz. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1278) Killing válasza Sipi16 (#1277) üzenetére


Killing
addikt

Nálunk 7 fok van, amit én már elég hidegnek tartok. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1279) Sipi16 válasza Killing (#1278) üzenetére


Sipi16
senior tag

Pedig nem vagy trópusi. Készülj mert én már elküldtem a hideget! :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1280) Killing válasza Sipi16 (#1279) üzenetére


Killing
addikt

Már töltöm is fagyállóval a radiátorokat. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1281) kételkedem válasza macikos (#1272) üzenetére


kételkedem
addikt

Szegény Twollah, mit vétett szerencsétlen?

Szegénynek betelt az adatlapja :U

Szikrázóan napsütéses, fagyos reggelre ébredtünk, a kint parkoló autók szépen le vannak fagyva.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1282) Csabee. válasza Killing (#1278) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én meg már napozásról jöttem be :DD

Üdv: Csabee.

(#1283) Killing válasza kételkedem (#1281) üzenetére


Killing
addikt

Akkor sipi átka már elért Kisvárdára. Még szerencse hogy sun city délebbre van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1284) kételkedem válasza Killing (#1283) üzenetére


kételkedem
addikt

Novemberben megyek sun city-be ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1285) Killing válasza kételkedem (#1284) üzenetére


Killing
addikt

De a hideget hagyd otthon. ;)
Nekem a 30 akárhány fokos meleget sikerült innen elvinni egészen Londonig. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1286) kételkedem válasza Killing (#1285) üzenetére


kételkedem
addikt

Igyekszem, bár nem tudom sikerülni fog-e! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1287) Killing válasza kételkedem (#1286) üzenetére


Killing
addikt

Gyilkos! ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1288) Sipi16 válasza Killing (#1287) üzenetére


Sipi16
senior tag

Bagoly mondja verébnek... ;]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1289) kételkedem válasza Sipi16 (#1288) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezek ilyenek, hallod..!

Ilyen nick névvel rám mondja, hogy gyilkos? Ráadásul jóval hosszabb időre képes topikot ölni mint én!

Ah, inkább dolgozok tovább!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1290) gamerkiller válasza kételkedem (#1289) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kételkedsz benne mi?:D Amúgy neked honnan jött a neved?:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#1291) Sipi16 válasza kételkedem (#1289) üzenetére


Sipi16
senior tag

Hát igen...

Na anyum talált egy pénztárcát. Megkerestem a tulajt a neten és beszéltem vele. Majd valami barátnője jön érte...

Van benne kb. 140korona. Tudod néha a becsület többet ér.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1292) gamerkiller válasza Sipi16 (#1291) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Volt benne pénz?:) Milyen rendes vagy már..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#1293) pohár válasza Sipi16 (#1291) üzenetére


pohár
félisten

Lehet a csávó az asszonyt küldte hogy hálálja meg tetteidet ;] ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1294) Sipi16 válasza pohár (#1293) üzenetére


Sipi16
senior tag

A Karoline szerintem nem férfi név. Amúgy egy elég kis pufi csaj. ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1295) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép napot mindenkinek! Röppenek is tovább, irány a Windows 7 bemutató a "Papplaciban". :K

(#1296) pohár válasza Sipi16 (#1294) üzenetére


pohár
félisten

Hohóó, nagy kofferba jó pakolni ;] :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1297) Psychonaut válasza pohár (#1296) üzenetére


Psychonaut
addikt

Csak gáz vele utazni. ;]

(#1298) ToBeY válasza pohár (#1296) üzenetére


ToBeY
nagyúr

De szar vele járkálni :P

(#1299) Sipi16 válasza pohár (#1296) üzenetére


Sipi16
senior tag

Tudom. ;]

Amúgy fura. A legtöbben nem szeretik a kicsit husi lányokat pedig nagyon kedvesek tudnak lenni. Nem biztos, hogy egy topmodell kinézetűvel ugyan olyan harmónikus lenne a kapcsolatod... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1300) pohár válasza ToBeY (#1298) üzenetére


pohár
félisten

Igen, de ezt nem szabad tudnia Sipinek :N :D

Rakjad már felfelé a C&C-t, tegnap is nyertem egy 3v3-mat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.