Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1651) Bubu79 válasza venember83 (#1647) üzenetére


Bubu79
addikt

Vazze - a topik alcíméről már kifejtettem a véleményemet - nem változott azóta sem, a hideg ráz tőle továbbra is :P 16-18 évesen még jól hangzik, de így harminc körül már csak az önámítók és a semmiből sem tanulók vallják ;]

Merthogy ha élek a mának és belesz@rok a holnapba, könnyen előfordulhat, hogy a holnapból olyan ma lesz, amit k.rvára nem akarok élni ;]

Erről ennyit - a havat meg utálom, mer' fehér, hideg és ha van, akkor túl sok van belőle ;] A mellékhatásairól pediglen már szólottam korábban :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1652) Psychonaut válasza Bubu79 (#1651) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szép napot mindenkinek! :)

Bubu: Felhívnám a figyelmedet, hogy a telet egy másik medve már megénekelte. :U

A topic címe nekem bejön, bár bele is tartozom a megjelölt kategóriába. :D

[ Szerkesztve ]

(#1653) zolynet válasza NoLF (#1650) üzenetére


zolynet
addikt

majd gondolok rátok, esti ügyelet :O

Life is too short to stay stock!

(#1654) NoLF válasza zolynet (#1653) üzenetére


NoLF
addikt

ó mamma...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1655) venember83 válasza Bubu79 (#1651) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát harmincévesen (értsd: fél lábbal a sírban) hogy lehetne a holnapra gondolni? :U

(#1656) Bubu79 válasza venember83 (#1655) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerinted hogy' a bánatban vettem a válság közepén benzintemetőt? :DDD

Biztos kapuzárási pánik ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1657) kételkedem válasza zolynet (#1653) üzenetére


kételkedem
addikt

snaps galéria, sörfogyasztás helyett ügyelet? pfff

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1658) Pisztillus válasza venember83 (#1655) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor nekem harmincnyolc évesen hány lábam van a sírban? :Y

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1659) kételkedem válasza Pisztillus (#1658) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem vagy te sírásó, hogy sírban legyen a lábad!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1660) pohár


pohár
félisten

Na meg is jöttem...
Húúú de b...ott hideg van kint :((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1661) Pisztillus válasza kételkedem (#1659) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na, ha gonosz akarnék lenni, azért ezt a sírásó kifejezést egy kicsit átgondolnám! :DDD (ÉKE!! :DDD )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1662) Bubu79 válasza Pisztillus (#1661) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha már egyszer Old PH!oisonMixer - Hantolási munkákkal foglalkozó disztribúciós menáger? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1663) Pisztillus válasza Bubu79 (#1662) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Anno az egyetemen "Okleveles népirtó"-nak neveztük a gyógyszerészt... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1664) Killing válasza Pisztillus (#1663) üzenetére


Killing
addikt

Ha már a sírnál vagyunk ez egy orvosnak sírfeliratnak jó lenne:
"Itt fekszik a mi jó orvosunk és körülötte akiket meggyógyított" ;]

Szép napot! :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1665) Sipi16 válasza pohár (#1660) üzenetére


Sipi16
senior tag

A tél nem ezzel jár? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1666) pohár válasza Sipi16 (#1665) üzenetére


pohár
félisten

Még ősz van fiam :D
Nem rólatok van szó most, ahol nyáron is 15 fok van :P

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1667) Sipi16 válasza pohár (#1666) üzenetére


Sipi16
senior tag

Volt 25 is :P

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1668) pohár válasza Sipi16 (#1667) üzenetére


pohár
félisten

Akkor már félmeztelenül toltátok, és nem győztetek izzadni :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1669) Bubu79 válasza pohár (#1668) üzenetére


Bubu79
addikt

Gyanús vagy Te nekem - nagyon rákattantál a témára - melegségre vágysz? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1670) Bub0rek


Bub0rek
tag

Szép estét, az uraknak. :R

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1671) venember83 válasza Bub0rek (#1670) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg a hölgyeknek.

(#1672) pohár válasza Bubu79 (#1669) üzenetére


pohár
félisten

Bújj ide maci :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1673) Bub0rek válasza pohár (#1672) üzenetére


Bub0rek
tag

Bocsika, hogy bele szólok,de szerintem Bubu inkábbb egy lány közelségére vágyik mint a tijédre. :DDD Én úgy sejtem.

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1674) pohár válasza Bub0rek (#1673) üzenetére


pohár
félisten

Tudom én, de kell a poén :D
Meg hát ki tudja, ez a mai világ... ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1675) ngabor2 válasza Sipi16 (#1665) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a tél az olyan, hogy monnyonle! nem értelmes évszak. se gomba, se tóparton horgászat közbeni sörözés (vagy sörözés közbeni horgászat).

(#1676) Pisztillus válasza Bub0rek (#1673) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, Bub0rek!

Bubu-nak nincs baja a pohárral sem, ha jóféle hideg sörrel van tele - szvsz. (ÉKE!! :DDD )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1677) venember83 válasza ngabor2 (#1675) üzenetére


venember83
nagyúr

Már hogyne lenne gomba. Bizonyos régi síbakancsok eszméletlen módon elősegítették a lábgombafejlődést. :K

(#1678) Bubu79 válasza Bub0rek (#1670) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked is szépet Bubi :)

Mi újság mostanság Veled? :)

Egyébiránt jól tudod a dolgot :D

Pohár: Jer ide, kis mázas cserépedénykém :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1679) ngabor2 válasza venember83 (#1677) üzenetére


ngabor2
nagyúr

abból nem jó a paprikás.

húú... tegnapelőtt jött hozzám egy kérdés: a gombapaprikásban legye-e tejföl. ez miért kérdés? :F utána viszont jó volt a lekváros gombóc :K

(#1680) kételkedem válasza ngabor2 (#1675) üzenetére


kételkedem
addikt

A gomba tényleg necces, de a tóparton lehet ülni és sört is lehet inni.

Sőt! Van aki a lékbű veszi ki ahalat!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1681) ngabor2 válasza kételkedem (#1680) üzenetére


ngabor2
nagyúr

háát, aki olyen mellett sörözik, az meg is érdemli.

ráadásul csukát egyelőre nem is akarok fogni. a süllő meg nem jön. pontosabban sikerül unokaöcsémnek fogni... egy 5cm-eset :D természetesen ment vissza, élőben, úszva.

viszont a sör az biztos hideg lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1682) Bub0rek válasza Bubu79 (#1678) üzenetére


Bub0rek
tag

Köszi kérdésed, megvagyok, attól eltekintve, hogy nagyon hídeg van, oda kint. És te? De milyen jó egyeseknek, hogy ilyen melleg bundályuk van és nem fáznak.
Ilyen hidegben még a tányérok és a poharak is jég hídegek, csoda, hogy nem fagynak meg. :D ;]

ngabor2: Gomba paparikás és lekvárosgomboc? Hm kicsit furi. Habár én hallotam olyat is, hogy babaleves és mákostészta.

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1683) Psychonaut válasza Pisztillus (#1676) üzenetére


Psychonaut
addikt

pohár péntek-szombatonként biztos tele van sörrel meg egyéb italokkal. :P

(#1684) Bubu79 válasza Bub0rek (#1682) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez a dedikált pohár példány a mellékelt ábra alapján úgy tűnik forró, mint a Kalahári ;]

A bundám meleg, de ha kell, hamar kibújok belőle :D

Psychonaut: Á, nem jól mondod - fagyállóval feltöltve ;]

Megnézem, hogy kivel poharazgatok - alapvető feltétel a 2-vel kezdődő személyi szám :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1685) Psychonaut válasza Bub0rek (#1682) üzenetére


Psychonaut
addikt

Babaleves? ;]

Bubu: na akkor ezt a bundából kibújós dolgot majd pohárral megbeszélitek egy kellemes esti poharazás folyamán. :P

(#1686) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...no mi van itt kéremszépen...nem figyelek oda, oszt' topikot cserélgetünk sunyiba? :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1687) ngabor2 válasza Bub0rek (#1682) üzenetére


ngabor2
nagyúr

természetesen nem a gombapaprikáshoz volt a gombóc. ahoz jófajta nokedli volt. a gombóc utána volt. úgyhogy egy hétre visszamenőleg haza is vágta a fogyókúrát :U

(#1688) tope


tope
addikt

Bubu a pohár fenekére nézel ? :D

Szép estét, melegebb időt.

ngabor2: Nem galuska volt ?

[ Szerkesztve ]

(#1689) ngabor2 válasza tope (#1688) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az ugyan az felénk.

(#1690) Bubu79 válasza tope (#1688) üzenetére


Bubu79
addikt

Kizárt - hacsak egy ilyennel nem, csakis pohár érdekében persze ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1691) Bub0rek válasza ngabor2 (#1687) üzenetére


Bub0rek
tag

Nyami-nyami. Gombapaprikás. Gondolom jó sok tejfölel, úgy az igazi. Már meg is éheztem rá. Igazad van nokedlival az igazi. Vagy krumplival. Miazt szoktuk csinálni,ha megmarad a noki, akkor tojásosan a maradékot.Amúgy neked melyik a kedvenc édeséged? :U

Str8 sk8r: Csak most vetted észre? Hó jártál eddig? ;]

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1692) tope válasza ngabor2 (#1689) üzenetére


tope
addikt

Tudom azért kérdeztem ;]

Egyébként a galuska jobb, de a nokedli se rosszabb.

(#1693) ngabor2 válasza Bub0rek (#1691) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kedvenc édesség... passz. ami van :D oké, a zserbó után nem rohanok, az valahogy nem jön be.

(#1694) bnss válasza kételkedem (#1649) üzenetére


bnss
veterán

Azért a konzervdoboz is elég fájdalmas tud lenni... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1695) 1010


1010
őstag

mer nincs tukros gep teszt a fototrenden?

(#1696) Killing válasza 1010 (#1695) üzenetére


Killing
addikt

Talán azért mert nem írtak még róla? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1697) 1010 válasza Killing (#1696) üzenetére


1010
őstag

haha :U

[ Szerkesztve ]

(#1698) Pisztillus válasza 1010 (#1695) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én némi lapozás után találtam. Nem lapoztam tovább. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1699) 1010 válasza Pisztillus (#1698) üzenetére


1010
őstag

ahhhhhh

ez egy
lehetne otbb is,remelem lesz,mert.....jo ez is

(#1700) Pisztillus válasza 1010 (#1699) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem néztem tovább, de szvsz kell még ott párnak lennie... De az is megeshet, hogy tényleg nincs több... :N

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.